نسخه جدید انجمن های سایت

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا اشكال اول ممنون بابته نخسه جدید سایت خیلی عالی

بعد یک مشکلی که دارم اینه که این شکلک ها خیلی با تاخیر میاد نمیشه درستشون کنی و مثله سابق سریع بیاد ممنونت میشم اگر جواب بدی

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
متاسفانه فعلاً این کندی شکلک ها رو باید تحمل کنید تا رفع بشه. می تونید از ادیتور پیشرفته و اون قسمت شکلک ها در سمت چپ استفاده کنید که سرعتش یه مقدار بهتر از پنجره شکلک هست.

پ.ن: یه کار دیگه هم می تونید بکنید. اگر تعداد زیادی شکلک می خواید اضافه کنید با زدن دکمه تغییر حالت ویرایشگر به حالت استاندارد (اولین دکمه در ادیتور سمت راست) شکلک ها رو به صورت کد خیلی سریع می تونید اضافه کنید.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
آقا من الان یه چند وقته دارم به این روش پست میدم ولی اصلا دقت نکرده بودم، اینکه بدون v_p_n پستی ارسال نمیشه حتما باید v_p_n داشته باشم تا بتونم چیزی رو ارسال کنم

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
خب یه چند وقته یه مشکلی هست که منو عذاب میده:
وقتی در کلوپ ها یا پروفایل شخصی کامنت میزارم،درست ثبت میشه ولی اگه اونو ویرایش کنم تموم اینتر هایی که برای رفتن به خط جدید گذاشتم حذف میشه و دیگه نمیشه درستش کرد(حتی با ویرایش دوباره)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
آقا من الان یه چند وقته دارم به این روش پست میدم ولی اصلا دقت نکرده بودم، اینکه بدون v_p_n پستی ارسال نمیشه حتما باید v_p_n داشته باشم تا بتونم چیزی رو ارسال کنم
شما از چه ispی اینترنت می گیری؟
خب یه چند وقته یه مشکلی هست که منو عذاب میده:
وقتی در کلوپ ها یا پروفایل شخصی کامنت میزارم،درست ثبت میشه ولی اگه اونو ویرایش کنم تموم اینتر هایی که برای رفتن به خط جدید گذاشتم حذف میشه و دیگه نمیشه درستش کرد(حتی با ویرایش دوباره)
بله این مشکل در کلوب ها و پیام بازدید کننده پروفایل وجود داره. برای اینکه به مشکل برنخورید فعلا برای ویرایش نوشته ها در این دو قسمت به جای استفاده از ادیتور سریع از ادیتور پیشرفته استفاده کنید. اینطوری متن شما دیگه به هم نمی چسبه بعد از ارسال.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
اشکان مشکل ما رو حل رسیدگی نمی کنی؟
winksmiley02.gif
N_aggressive%20(15).gif
N_aggressive%20(44).gif

من یه مشکلی دارم با فروم

من از کروم 13 استفاده میکنم
میخوام پستامو ویرایش کنم نه شکل ها میاد نه لغو میشه نو ذخیره میشه کلا قفل میکنه و باید ص رو رفرش کنم
چیکار باید کرد ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اشکان مشکل ما رو حل رسیدگی نمی کنی؟
winksmiley02.gif
N_aggressive%20%2815%29.gif
N_aggressive%20%2844%29.gif
والا این اشکال شما رو من نفهمیدم درست چون اگر کلاً با پست زدن مشکل داری قضیش فرق می کنه.

فقط برای تست یه مرورگر دیگه بردار و باهاش ویرایش کن ببین همین شکل هست یا نه.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
3 2 1 امتحان میشه...

ISPیم شرکت الکترونیک که نمیدونم چی چی دیده گستر نمیدونم چی....از خودشونم بپرسی نمیدون چیه،لامصب نمیشه حفظش کرد...

ویرایش:
الان ارسال میشه :-/ مشکل چی بود ما که نفهمیدیم

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
3 2 1 امتحان میشه...

ISPیم شرکت الکترونیک که نمیدونم چی چی دیده گستر نمیدونم چی....از خودشونم بپرسی نمیدون چیه،لامصب نمیشه حفظش کرد...

ویرایش:
الان ارسال میشه :-/ مشکل چی بود ما که نفهمیدیم
من یه تغییری دادم.

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
من یه مشکلی دارم با فروم

من از کروم 13 استفاده میکنم
میخوام پستامو ویرایش کنم نه شکل ها میاد نه لغو میشه نو ذخیره میشه کلا قفل میکنه و باید ص رو رفرش کنم
چیکار باید کرد ؟
متاسفانه ویرایشگر بلاگ هم چندتا مشکل داره که الان عرض میکنم.
قبلا که از ورژن پایین فایرفاکس استفاده میکردم ، کلا روی ویرایشگر نمیشد حساب کرد ولی بعد از آپدیت به آخرین ورژن تقریبا بهتر شد. راجع به شکلکها ، قفل شدن ویرایشگر ، قاطی شدن تگها ، فاصله افتادن مابین خطوط.
اما حالا تنها مشکلی که برام مونده همین ایجاد فاصله بین خطوط هست که با هر کلید روی ویرایش به همون تعداد ، بین خطوط فاصله میافته. مابقی مشکلات با کمی تاخیر رفع میشه. ( نمیدونم این مشکل شخصیه یا عمومی )
برای منکه تقریبا هر روز باید بلاگمو ویرایش کنم ، مسئله کمی دشوار میشه. ( ویرایشگر پیشرفته هم چاره ای رو حل نمیکنه )
---------------------------------------------------------------------------
این امکان جدید که محتوای ذخیره شده رو بازگردانی میکنه ، برای من خیلی خوش آینده . ممنون.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
برای منکه تقریبا هر روز باید بلاگمو ویرایش کنم ، مسئله کمی دشوار میشه. ( ویرایشگر پیشرفته هم چاره ای رو حل نمیکنه )
ویرایش یه بلاگ به صورت مداوم کلاً کار اشتباهی هست به دلیل اینکه بازدیدشم کم می شه. شما می تونی هر سری یه بلاگ جدید ایجاد کنی.
این مشکل فاصله اندازی بعد از هر بار ویرایش (خطوطی که وسط چین و چپ چین می شن فقط این حالت براشون ایجاد می شه.) به زودی رفع می شه.

iranmx

کاربر سایت
Jun 14, 2011
26
من هم به نوبه خودم این پیشترفت و البته امکانات بسیار جالب و تم و قالب جدید و زیبا و جذاب رو به دوستان تبریک میگویم و از همه دستندرکاران و خرج کنندگان تشکر میکنم !
راستی من با این سایت از طریق معرفی سایت شما در وب نورد در برنامه کلیک شبکه بی بی سی فارسی آشنا شدم.
بهتون تبریک میگم !

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
خدمت تمام دوستان و دست اندرکاران بازی سنتر بخاطر معرفی این سایت خوب در برنامه کلیک در شبکه BBC فارسی تبریک میگم.
تبریکات و شادی فراوان بنده رو پذیرا باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر