نسخه جدید انجمن های سایت

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
سلام...
این پیشنهادی که میدم از روی خسومت یا هر چی که اسمشو بزارید نیست بیشتر جنبه زیبایی داره

نمیتونید همونطور که پلتفورم آندروید دارید(که آرم رباط این سیستم عامل هست) یه چیزی به همین شکل برای محصولات اپل بزارید و فقط یه پلتفورم iOS باشه و دو پلتفورمش جدا نباشه? فکر کنم این شکلی زیباتر باشه...

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
یه مشکلی که هست( شاید بعضی وقتا بشه بهش گفت مشکل) اینه که وقتی روی " پاسخ با نقل قول" کلیک میکنم همه نوشته ای که قبلا نوشته بودم پاک میشه و کد مربوط به نقل قول بجاش میاد و باید دوباره متن قبلیم رو بنویسم.
از مرورگر اپرا 11.5 استفاده می کن.

خیلی بهتر میشد اگر بعد از کلیک کردن روی " پاسخ با نقل قول" کد مربوط به نقل قول ،بعد از متنی که نوشته شده قرار می گرفت

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یه مشکلی که هست( شاید بعضی وقتا بشه بهش گفت مشکل) اینه که وقتی روی " پاسخ با نقل قول" کلیک میکنم همه نوشته ای که قبلا نوشته بودم پاک میشه و کد مربوط به نقل قول بجاش میاد و باید دوباره متن قبلیم رو بنویسم.
از مرورگر اپرا 11.5 استفاده می کن.

خیلی بهتر میشد اگر بعد از کلیک کردن روی " پاسخ با نقل قول" کد مربوط به نقل قول ،بعد از متنی که نوشته شده قرار می گرفت
تا اونجایی که من خبر دارم، اصلا این قابلیت وجود نداره ....
یعنی نقل قول پست به صورت اتوماتیک وسط کار نمیاد و به صورت اتوماتیک صفحه جدیدی برای اون در نظر میگیره
شما باید این کار را ( گذاشتن نقل قول وسط متنتون را ) به صورت دستی انجام بدین

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
تا اونجایی که من خبر دارم، اصلا این قابلیت وجود نداره ....
یعنی نقل قول پست به صورت اتوماتیک وسط کار نمیاد و به صورت اتوماتیک صفحه جدیدی برای اون در نظر میگیره
شما باید این کار را ( گذاشتن نقل قول وسط متنتون را ) به صورت دستی انجام بدین

من الان این پست رو با همون قابلیتی که گفتم ارسال میکنم.
یعنی ابتدا روی " پاسخ " کلیک کرده و سپس روی "پاسخ با نقل قول " کلیک کردم و اصلا به صفحه دیگری هم منتقل نشدم.
اگر این قابلیت رو جوری تغییر بدن که وسط متن هم بیاد اونوقت خیلی خوب میشه.
چون من وقتی میزنم ، متن قبلی پاک میشه و نقل قول جاش رو میگیره.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من الان این پست رو با همون قابلیتی که گفتم ارسال میکنم.
یعنی ابتدا روی " پاسخ " کلیک کرده و سپس روی "پاسخ با نقل قول " کلیک کردم و اصلا به صفحه دیگری هم منتقل نشدم.
اگر این قابلیت رو جوری تغییر بدن که وسط متن هم بیاد اونوقت خیلی خوب میشه.
چون من وقتی میزنم ، متن قبلی پاک میشه و نقل قول جاش رو میگیره.
این از مزیت های VB4 هستش که برای نقل قول به صفحه جدید نمیره و توی همین text box پایین صفحه متن را شروع میکنه ...
یعنی در حقیقت شما ارسال پاسخ و بعد پاسخ با نقل قول را بزنین، ارسال پاسخ کاملا دستورش لغو میشه ...
به طور کل پاسخ با نقل قول را که بزنین، text box دوباره از نو باز میشه

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
من این صفحات رو خوندم ولی نمی دونم این سوال قبلا پرسیده شده یا نه.
چرا آواتار ها که کوچک می شن اینقد بی کیفیت می شن؟
وقتی داریم یک مکالمه رو نگاه می کنیم(خود مکالمه نه پروفایل) جایی که نوشته « Sméagol - امروز 12:30 AM » تاریخ و ساعتش سفیده درستش کنید چون خوانا نیست.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
این از مزیت های VB4 هستش که برای نقل قول به صفحه جدید نمیره و توی همین text box پایین صفحه متن را شروع میکنه ...
یعنی در حقیقت شما ارسال پاسخ و بعد پاسخ با نقل قول را بزنین، ارسال پاسخ کاملا دستورش لغو میشه ...
به طور کل پاسخ با نقل قول را که بزنین، text box دوباره از نو باز میشه
من متن قبلیتون رو درست متوجه نشده بودم ولی به همون نکته داشتم اشاره می کردم
و میگم که اگر بشه کاری بکنید که text box از نو باز نشه بهتره، یعنی فقط متنش آپدیت بشه. اینجوری نقل قول کردن چند تا پست مختلف در یک پست بسیار راحت تر میشه.
البته اگر شدنی باشه.

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
با سلام........... من یه مشکل عجیب دارم وقتی روی پاسخ سریع کلیک میکنم صفحه سایت توش باز میشه باید چند بار ریفرش بزنم تا درست بشه بعضی اوقات هم باید کلا page رو ببندم که درست بشه (البته چند باری مشکل نداشت ولی اکثرا همینجوریه

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
سلام خسته نباشید
بزرگترین مشکل من اینه که با اپرا 11.50 هیچکدوم از دکمه های ادیت متن اصلا ظاهر نمیشه
هر سه ویرایشگر رو هم امتحان کردم
مشکل حل نشد
ممکنه یه راهنمایی بکنید؟
با تشکر . . .

آخرین ویرایش:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
با سلام........... من یه مشکل عجیب دارم وقتی روی پاسخ سریع کلیک میکنم صفحه سایت توش باز میشه باید چند بار ریفرش بزنم تا درست بشه بعضی اوقات هم باید کلا page رو ببندم که درست بشه (البته چند باری مشکل نداشت ولی اکثرا همینجوریه

سلام خسته نباشید
بزرگترین مشکل من اینه که با اپرا 11.50 هیچکدوم از دکمه های ادیت متن اصلا ظاهر نمیشه
هر سه ویرایشگر رو هم امتحان کردم
مشکل حل نشد
ممکنه یه راهنمایی بکنید؟
با تشکر . . .

درود
cache مرورگر را پاک کنید

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
متاسفانه درست نشد
چند بار قبلا اینکار رو کردم
حتی با پاک کردن تمام تنظیمات

با فایر فاکس 4 و IE 8 و کروم 9.0.587 هم هیچکدوم از گزینه های ادیت نمیاد
فقط میتونم متن بنویسم و از اون گزینه های سابق مثل نقل قول و اسپویلر و... هیچکدام در دسترس نیست
حالا یا توی مرورگر لود نمیشه یا مشکل از جای دیگه ای هست
فکر کنم مشکل هر چی باشه فقط مخصوص منه که توی هیچ مرورگری درست لود نمیشه
ممکنه از ارتباط Dial-up یا کم سرعت باشه؟

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
متاسفانه درست نشد
چند بار قبلا اینکار رو کردم
حتی با پاک کردن تمام تنظیمات

با فایر فاکس 4 و IE 8 و کروم 9.0.587 هم هیچکدوم از گزینه های ادیت نمیاد
فقط میتونم متن بنویسم و از اون گزینه های سابق مثل نقل قول و اسپویلر و... هیچکدام در دسترس نیست
حالا یا توی مرورگر لود نمیشه یا مشکل از جای دیگه ای هست
فکر کنم مشکل هر چی باشه فقط مخصوص منه که توی هیچ مرورگری درست لود نمیشه
ممکنه از ارتباط Dial-up یا کم سرعت باشه؟

به قسمت
تنظیمات/تنظیمات کلی رفته و گزینه حالت نمایش ویرایشگر: را به ویرایشگر استاندارد - کنترل فرمت های بیشتر تغییر بدین

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
آقا من یه مشکل اساسی دارم از امروز دیگه نمیتونم به جز با چیز پی ان وارد سایت بشم!!!
واسه چی اینطوری میشه؟مشکل از سایته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر