موضوعات عمومی در خصوص نینتندو -Nintendo General Discussion

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,397
Nintendo Discussion (2).png
سلام
در خصوص نینتندو بعضاً اخبار و مطالبی هست که تاپیک مشخصی براشون وجود نداره و از طرفی قابلیت داشتن تاپیک مستقل رو هم ندارن. مثل اخباری که در مورد فیلم ماریو منتشر میشه و ...
این موارد تا الان در تاپیک های دیگه ارسال میشد که علاوه بر منحرف کردن مسیر تاپیک دنبال کردن اونها رو هم سخت می کرد. برای همین تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا علاوه بر ارسال این اخبار در کنارش محلی برای بحث عمومی در مورد نینتندو ایجاد بشه، امیدوارم در کنار هم لحظات خوبی رو با این تاپیک داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
سلام دوستان خوبید
آقا من از زمان گیم بوی تا حالا کنسول نینتندو نداشتم و چند وقته تو فکر یه کنسول دستی هستم که بشه با خودم ببرم اینور اونور
از اونجایی که PS5 هم دارم
میخوام بدونم رو سوویچ میشه ارزون بازی کرد؟ مثلا اکانت شیری یا همچین چیزی داره؟ یا باید کامل پرداخت کنم؟ بعد چیزی مثل پلاس یا گیم پس هم فکر نکنم داشته باشه نه؟
هک شده برادر

• Like
Reactions: mr-game&watch

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,397
شرمنده بد سوال پرسیدم
منظورم کلا سیستم نینتندو بود آخه دیگه تین نسلش تمومه گفتم حالا که به زور میخوام کنسول بخرم یه کم دیگه صبر کنم جدیدش رو بگیرم
شیرینگ الان داره (البته تو این زمینه بروز نیست اطلاعاتم) اما برای استارت بازی هر دو سیستم باید آنلاین باشند.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,410
نام
سید محمد حسین
سلام دوستان خوبید
آقا من از زمان گیم بوی تا حالا کنسول نینتندو نداشتم و چند وقته تو فکر یه کنسول دستی هستم که بشه با خودم ببرم اینور اونور
از اونجایی که PS5 هم دارم
میخوام بدونم رو سوویچ میشه ارزون بازی کرد؟ مثلا اکانت شیری یا همچین چیزی داره؟ یا باید کامل پرداخت کنم؟ بعد چیزی مثل پلاس یا گیم پس هم فکر نکنم داشته باشه نه؟

همین که گیم بوی داشتی از همه ما سه هیچ جلویی :D چقدر من اون کنسول رو دوست دارم

ببین نینتندو یه سیستم شیرینگ یه خورده پیچیده داره. پیچیدگی اش هم اینه که فقط میتونی بازی های طرف رو روی اکانت طرف بازی کنی (خوشبختانه سیو هاتون جداست مگه بخوای سیوهای کلاود طرف رو دانلود کنی)
و این که باید موقع وارد شدن تو بازی آنلاین باشی. فقط کسی که میخواد از طرفیت شیر استفاده کنه البته. کسی که ظرفیت پرایمری داره میتونه تا ابد افلاین باشه

بعد وارد شدن تو بازی میتونی افلاین شی. اگه انلاین بمونی و کس دیگه با اون اکانت وارد بازی شه تو از بازی پرت میشی بیرون (ولی بازی بسته نمیشه میتونی دوباره بری تو بازی و در جا نت رو قطع کنی)

آه و در مورد سرویس اشتراکی. نینتندو سرویس اشتراکی واسه آنلاین اش داره که ویژگی هاش یه بازی مجانی به صورت هفتگی ـه (تقریبا به درد نخور) سرویس آنلای، سیو کلاود و آرشیو بازی های کلاسیک نینتندوئه. اون آرشیو کلاسیک با این که بازی های خیلی قدیمی ای اند به نظرم ارزش بالایی دارند.

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,397
خب دوتا خبر بزاریم اینجا :D
خبر اول
Random: Xbox's Phil Spencer 'Had A Blast' Playing Super Mario Bros. Wonder

آقای فیل اسپنسر ماریو واندر رو تجربه کردن و حسابی هم با بازی حال کردن.

اما خبر دوم که شاید پشتش چیزای نهفته باشه.
Nintendo Looks To Be Updating Its Smash Bros. amiibo Packaging

نینتندو طراحی پکیج آمیبو ها رو عوض کرده و تمام ارجاع ها به کنسول های 3ds,wii u و سویچ رو حذف کرده‌. ممکنه این تغییر فقط برای صرفه جویی باشه (به جای تصویر فقط متن الان در پشت پکیج ها هست) اما ممکنه نشون دهنده نزدیک شدن معرفی کنسول جدید هم باشه (حذف تصویر کنسول های قدیمی می‌تونه برای جلوگیری از به اشتباه افتادن مخاطب عام باشه)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,410
نام
سید محمد حسین
این چند وقته داره نمایشگاه Nintendo Live برگزار میشه
و مراسمی نیست که توش خبری برای ماها باشه

ولی من بازم حسرت و آه می کشم :D
یعنی یه کمپانی برخلاف همه کمپانی های دیگه بگیره یه نمایشگاه فیزیکی بزنه فقط برای فان (و فروش Merch :D)
پر غرفه و تورنمنت و ارگسترا و...

خواستم بگم دست ما از این هم کوتاهه :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,397
https://www.dualshockers.com/leaker-claims-nintendo-vr-device/

Nash Weedle (لیکر اسپانیایی) گفته نینتندو یک سیستم VR مستقل میسازه (مثل کوئست)
البته یه سری لیکرهای درست و حسابی مثل نیت نظر مصاعدی به نش ندارن.

به نظر خودم اینکه خود سویچ 2 دوربین داشته باشه با قابلیت AR احتمالش بالاتر هست چون یکی از موارد خیلی خوبی که سویچ برای نینتندو داشت ایجاد تمرکز روی یک پلتفرم هست. که یک سیستم VR مستقل کلا این نکته مثبت رو از بین میبره مگه اینکه یه حالتی مثل این عینکهای تلویزیون مجازی باشه و همون بازیهای سویچ 2 روش بیاد (که اینم کم مشکل نداره).

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,410
نام
سید محمد حسین
1694078587223.png

Doug Bowser رییس نینتندوی آمریکا گفته که نینتندو به عنوان کمپانی الان تو یه دوره ترنزیشن ـه که از یه کمپانی ویدیو گیم داره به یه کمپانی سرگرمی تبدیل میشه.

Doug Bowser says Nintendo is 'evolving into an entertainment company'

======

با توجه به روند اتفاقات اخیر
پارک تفریحی
فیلم سینمایی
اسباب بازی لگو
و اینا
همچین چیزی دور از انتظار نبود
ولی دوست دارم بدونم چقدر فراتر میرن. چسبیدن به لگو و یونیورسال و هالیوود بد نیست. بالاخره ارتباطات یه بخشی از کاره و تا این جا تک تک این همکاری ها خیلی استراتژیک، حساب شده و جواب پس داده بودند ولی باید دید خود نینتندو به جلوتر به عنوان یه کمپانی سرگرمی چی از خودش ارائه میده

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,397
View attachment 308056

Doug Bowser رییس نینتندوی آمریکا گفته که نینتندو به عنوان کمپانی الان تو یه دوره ترنزیشن ـه که از یه کمپانی ویدیو گیم داره به یه کمپانی سرگرمی تبدیل میشه.

Doug Bowser says Nintendo is 'evolving into an entertainment company'

======

با توجه به روند اتفاقات اخیر
پارک تفریحی
فیلم سینمایی
اسباب بازی لگو
و اینا
همچین چیزی دور از انتظار نبود
ولی دوست دارم بدونم چقدر فراتر میرن. چسبیدن به لگو و یونیورسال و هالیوود بد نیست. بالاخره ارتباطات یه بخشی از کاره و تا این جا تک تک این همکاری ها خیلی استراتژیک، حساب شده و جواب پس داده بودند ولی باید دید خود نینتندو به جلوتر به عنوان یه کمپانی سرگرمی چی از خودش ارائه میده
با توجه به استودیوی ساخت انیمیشنی که ساختن اولین هدفشون تولید انیمیشن براساس آی پی هاشون هست. از یک سمت خوبه چون باعث افزایش مخاطبین میشه و شاید اینجوری یه سری آی پی های فراموش شده مثل آف زیرو و ... شانس دوباره پیدا کنن از اون طرف همیشه این ترس وجود داره که فرع از اصل بزرگتر بشه و دخل اصل رو بیاره

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,410
نام
سید محمد حسین
با توجه به استودیوی ساخت انیمیشنی که ساختن اولین هدفشون تولید انیمیشن براساس آی پی هاشون هست. از یک سمت خوبه چون باعث افزایش مخاطبین میشه و شاید اینجوری یه سری آی پی های فراموش شده مثل آف زیرو و ... شانس دوباره پیدا کنم از اون طرف همیشه این ترس وجود داره که فرع از اصل بزرگتر بشه و دخل اصل رو بیاره

راستیت اش من خیلی از اون بابت ترسی ندارم.
تهش اگه بخواد همچین اتفاقی بیفته با سرعت پیشروی نینتندو به نوه نتیجه های ما میرسه همچین موضوعی :D

• Like
Reactions: mr-game&watch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر