موضوعات عمومی در خصوص نینتندو -Nintendo General Discussion

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
Nintendo Discussion (2).png
سلام
در خصوص نینتندو بعضاً اخبار و مطالبی هست که تاپیک مشخصی براشون وجود نداره و از طرفی قابلیت داشتن تاپیک مستقل رو هم ندارن. مثل اخباری که در مورد فیلم ماریو منتشر میشه و ...
این موارد تا الان در تاپیک های دیگه ارسال میشد که علاوه بر منحرف کردن مسیر تاپیک دنبال کردن اونها رو هم سخت می کرد. برای همین تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا علاوه بر ارسال این اخبار در کنارش محلی برای بحث عمومی در مورد نینتندو ایجاد بشه، امیدوارم در کنار هم لحظات خوبی رو با این تاپیک داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
01.jpg

یک ترند باحال تو تویتر (ببخشید ایکس :D) دیدم گفتم اینجا به اشتراک بگذارم.

برای خودم یه استار فاکس با مراحل ان فوت و اسلحه های خلاقانه (مشابه رچت) و کلی سفینه متنوع و خلاقانه است (یه شایعه فیک مشابه این یه زمانی تو ای جی ان بود که خب هیچ وقت محقق نشد).

پ.ن: نینتندو فردای وفات شما چی معرفی میکنه :D

-----------------------

F2XvIvHWYAAIJM6.jpg
زیبایی☝️

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
1690900158270.png
1690900679797.png

Venba یکی از اون بازی های ایندی باحالی بود که نظر منو تو ایندی ورلد اوایل امسال جذب کرد
و خب الان نمراتش اومده و انگار واقعا بازی خوبی از آب دراومده

قصه اش هم در مورد یه خانواده مهاجریه که روزگارشون رو با آشپزی محلی شون می گذرونن. کار قشنگیه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
اگه کرونا نبود نینتندو سویچ قطعا رکورد فروش PS2 رو میشکست

چطور آخه؟

سالی که کرونا شد اتفاقا با اختلاف قوی ترین سال سوییچ بود به لحاظ موفقیت تجاری.
یعنی نینتندو بزرگترین برد رو بین کمپانی های گیمینگ کرد اون موقع. چیپ های ساخت کنسولش کمترین مشکل کمبود رو خورد
و دقیقا تو بازه ای که کنسول های نسل هشتم افت محبوبیت داشتند و کنسول های نسل نهم نیومده بودند با ترکیب Animal Crossing و باندلش یکی از خفن ترین سال های تاریخ گیم از لحاظ میزان کنسول عرضه شده رو تجربه کرد.

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
669
نام
Mohammadreza Sayari
چطور آخه؟

سالی که کرونا شد اتفاقا با اختلاف قوی ترین سال سوییچ بود به لحاظ موفقیت تجاری.
یعنی نینتندو بزرگترین برد رو بین کمپانی های گیمینگ کرد اون موقع. چیپ های ساخت کنسولش کمترین مشکل کمبود رو خورد
و دقیقا تو بازه ای که کنسول های نسل هشتم افت محبوبیت داشتند و کنسول های نسل نهم نیومده بودند با ترکیب Animal Crossing و باندلش یکی از خفن ترین سال های تاریخ گیم از لحاظ میزان کنسول عرضه شده رو تجربه کرد.
چیزی که اون موقع توی گزارشا میخوندم این بود که معمولا نینتندو نمیتونست به اندازه درخواستا سویچ تولید کنه(درسته از سالای اول این موضوع بود ولی اوج اختلاف تقاضا و عرضه توی دوسال کرونا بود) یادمه یه بار برآورد نینتندو از فروشش توی سال 8 میلیونی کمتر از توان واقعی تولیدشون بود ( به قول خارجی ها حرفامو با کلی Salt بگیرین چون واقعا امار دقیق رو یادم نیست)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
چیزی که اون موقع توی گزارشا میخوندم این بود که معمولا نینتندو نمیتونست به اندازه درخواستا سویچ تولید کنه(درسته از سالای اول این موضوع بود ولی اوج اختلاف تقاضا و عرضه توی دوسال کرونا بود) یادمه یه بار برآورد نینتندو از فروشش توی سال 8 میلیونی کمتر از توان واقعی تولیدشون بود ( به قول خارجی ها حرفامو با کلی Salt بگیرین چون واقعا امار دقیق رو یادم نیست)

این حرفت درسته
منتهی در نظر بگیر همون موقع به صورت کلی به خاطر قرنطینه، تقاضا در مورد بازار ویدیو گیم یه افزایش ناگهانی داشت
یعنی اگه کرونا نبود در وهله اول همچین تقاضایی نبود که نینتندو بخواد از پسش بربیاد یا نه

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
عه چنین تاپیکی هم وجود داشت.

این بازی Birushana: Rising Flower of Genpei خیلی آرت خوبی داره ولی یه مشکلی که داره اوتومست و من کمی سختمه بشم دختری برم با مردا لاس بزنن ولی از حق نگذریم بعضی از مرداش از دختره بهترن. دوستان این بازی رو برای yuzu از کجا دانلو کنم که دردسر فیلتر رو نداشته باشه و یه چیز دیگه این نسخه غربیش 12+ ولی ژاپنی +17 راهی نیست دورش زد اینو با yuzu نیست.

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
اتفاقا برعکس همون باعث شد انقدر فروش کنه
اگه اون اتفاق شوم نبود اصلاً سوئیچ انقدر فروش نمی‌کرد حتی خوابشم نمی‌دید
نمیشه ساده گفت از یک طرف کرونا هم خط تولید و هم کار استدیوها رو مختل کرد از طرف دیگه آزادتر بودن وقت مردم نقش مثبت داشت توی سود شرکت ها حالا هر دوی این چیزای که گفتم برای هر سه شرکت موثر بوده.
حالا جواب به اینکه آیا میزان تاثیرشون روی هر شرکت با شرکت دیه فرق می‌کرده یا اینکه در مجموع کرونا مثبت بوده برای فروش یا منفی نیاز به اطلاعات بیشتر داره که ما نداریم.

• Like
Reactions: pouria.sh and Z-fan

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
اتفاقا ساده اس
اون زمان هنوز کنسول ها نسل ۹ نیومده بود
بعد سه سال مدرسه تعطیل و ...
بچه ها تو خونه
بهترین سرگرمی هم کنسول ، کدوم کنسول اونی که خانوادگی تره و بازی ها امن‌تر برای سنین دانش آموز داره
کدوم کنسول بازی ها دخترونه بیشتر داره ؟ نینتندو ( بقیه کنسول ها بازی مناسب قشر دختر خیلی کمتر دارن )
و قشر جدید چی بیشتر میپسنده ؟ چیزا شبیه تبلت و موبایل
کنسول ها نسل ۹ اومد اما پیدا نمیشد تولید کم بود و قیمت بالا بود
همه اینا دست به دست هم شد این فروش
نسل جدید بیشتر به همون موبایل و تبلتی که گفتی تمایل داره و از نظر نوع بازی هم باز همون مدل بازیهای موبایلی باب دلشون هست نهایتاً فورت نایت و مشابهش

از اون طرف یه بازی نینتندو که کاملآ موافقم کویید باعث افزایش فروشش شده انیمال کراسینگ هست که اونم بیشتر از اینکه بچه توش فعال بودن ملت سن بالا توش مشغول بودن.

در کل از بعدی که بهش اشاره میکنی همه صنعت منتفع شده اما کلی اما و اگر داره که الان نمیتونم بتایپم

فقط یه مورد اینکه کویید باعث شد ساخت نسخه 4kسویچ لغو بشه (دوکیتش دست سازنده ها بوده ... )

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,254
نام
Mansour
سلام دوستان خوبید
آقا من از زمان گیم بوی تا حالا کنسول نینتندو نداشتم و چند وقته تو فکر یه کنسول دستی هستم که بشه با خودم ببرم اینور اونور
از اونجایی که PS5 هم دارم
میخوام بدونم رو سوویچ میشه ارزون بازی کرد؟ مثلا اکانت شیری یا همچین چیزی داره؟ یا باید کامل پرداخت کنم؟ بعد چیزی مثل پلاس یا گیم پس هم فکر نکنم داشته باشه نه؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر