موضوعات عمومی در خصوص نینتندو -Nintendo General Discussion

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
Nintendo Discussion (2).png
سلام
در خصوص نینتندو بعضاً اخبار و مطالبی هست که تاپیک مشخصی براشون وجود نداره و از طرفی قابلیت داشتن تاپیک مستقل رو هم ندارن. مثل اخباری که در مورد فیلم ماریو منتشر میشه و ...
این موارد تا الان در تاپیک های دیگه ارسال میشد که علاوه بر منحرف کردن مسیر تاپیک دنبال کردن اونها رو هم سخت می کرد. برای همین تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا علاوه بر ارسال این اخبار در کنارش محلی برای بحث عمومی در مورد نینتندو ایجاد بشه، امیدوارم در کنار هم لحظات خوبی رو با این تاپیک داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
mkt.jpg
نینتندو قصد داره به ساپورت Mario Kart Tour پایان بده، باید دید نسخه بعدی برای موبایل عرضه میشه (با توجه به مدل فری تو پلی بازی بعید هست به نظرم) یا نینتندو قصد داره نیروی آزاد شده رو جای دیگه بکار بگیره
Mario Kart Tour Will Receive No New Content After October's 'Battle Tour', Says Nintendo

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ببینید چه مطلب نابی ای پیدا کردم :D

Why Japan should sell Nintendo | Financial Times

خلاصه اش

There are two reasons why, however hard it is to imagine the pathway to that event, a sale process of Nintendo would be transformative — not least because it might convince consolidation-resistant Japanese companies to seek scale and protection through mergers.

The first is that for Japan as a whole, the intensely high profile of a Nintendo sale would finally crystallise the sense of how undervalued many of its crown jewels really are — and how many smaller jewels are being sold to private equity and others at bargain prices. Microsoft would merely be one of many potential buyers: it is easy to imagine Disney or Apple stepping in, followed quickly by Google and Sony. Activision's deal valuation would look small by comparison.

But the greater reason is that Japan may itself need the sort of moment that it foisted on the US in 1989 when Sony bought Columbia Pictures. That acquisition, in all its boldness and ferocity of ambition, was disruptive in a way that was ultimately as valuable to a then-chagrined Hollywood as it was to Japan's sense of achievement.

Disruption is not something that an individual company or a market tends to wish upon itself, but there is a risk that Japan's stock market has painted itself into a corner where only disruption will do. Until this actually comes, the country could do worse than think about how positive a disruptive Nintendo sale might be.

خلاصه ترش که "جالب نمیشه اگه آمریکا صاحب همه چیزهای خفن دنیا شه" :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
IMG_20231015_124145_677.jpg
بلخره اومد نرسیدم خیلی بازی کنم فقط یه نگاه اجمالی کردم .گرافیک بینظیر یه پولیش کامل شده دنیای ماریو انگار گیم پلی هم که تو ریویو ها اکثرا دیدیم قابلیتاشو حس میکنم خیلی منسجم تر و راحت تر شده کنترل شخصیتا ... تو این حجمه از بازیها اینو کجای دلمون بزاریم حالا :D

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
سلام دوستان،
من یکی دو روزه نینتندو سوییچ گرفتم، کپی خورم هست
آیا میشه سیو کرش ریسینگو از جایی بگیرم که تمام کاراکترهاش آزاد باشه و نصب کنم؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام دوستان،
من یکی دو روزه نینتندو سوییچ گرفتم، کپی خورم هست
آیا میشه سیو کرش ریسینگو از جایی بگیرم که تمام کاراکترهاش آزاد باشه و نصب کنم؟

سلام
بله سیو مورد نظر اول دانلود کنید میتونید سرچ کنید در گوگل یا سایتی مثل gbatemp.

برنامه های زیادی هست میشه سیو انتقال داد حتی از روشهای دیگم میشه اینکار کرد و روش مرسوم با دو برنامه Checkpoint و Jksv هست.

برای جایگزین کردن سیو با برنامه ای مثل Checkpoint که معمولا داخل برنامه ها هست مراحلی که میگم انجام بده دقیقا و نداشتی از اینجا بگیر و یه فولدر با نام Checkpoint بساز و فایل رو بنداز داخلش و بعد انتقال بده به پوشه switch در مموریت.

باید از قبل سیو بازی مورد نظر فایلش ایجاد بشه در کنسول که با اجرای اون بازی معمولا در کنسول ذخیره میشه و کافیه بازی به مدت 15 تا 30 ثانیه اجرا کنی فایلش معمولا خودش ایجاد میشه بدون هیچ کاری.

بعد برنامه چک پوینت رو باز کن و باید بگردی دنبال اسم یا عکس ایکون بازیت و از سیو خودت بکاب بگیر از طریق گزینه backup و اول روی سیو تاچ کن و روی مسیرش بزن و بعد روی بکاب تاچ کن و بعد با کامپیوتر یا غیره برو تو مموری جانبی مسیر Switch\Checkpoint\saves و یه پوشه میبینی با ایدی بازی مورد نظرت که اسمش هم معمولا کنارشه یا نیست در بعضی موارد و حالا اینجا اگه سیو خودت برات مهمه یه کپی از همین پوشه کلا بگیر بریز یه جایی و بعد سیوی که میخوای منتقل کنی محتویاتش دقیقا به همین سیو نگاه کن و جایگزین کن و حالا برگرد به محیط کنسول و برنامه Checkpoint دوباره اجرا کن و برو روی ایکون سیو بازی مورد نظرت بزن و ریستور کن.

لینک دانلود سیو تکمیل شده بازی Crash Team Racing Nitro Fueled

اموزش زیرم برای درنیاوردن مموری میتونی استفاده کنی.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

اگه پک هک اماده اتمسفر من در اموزش زیر که همیشه اپدیت میکنم هر چند وقت دانلود کنی برنامه ها همه داخلش هستن.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
سلام
بله سیو مورد نظر اول دانلود کنید میتونید سرچ کنید در گوگل یا سایتی مثل gbatemp.

برنامه های زیادی هست میشه سیو انتقال داد حتی از روشهای دیگم میشه اینکار کرد و روش مرسوم با دو برنامه Checkpoint و Jksv هست.

برای جایگزین کردن سیو با برنامه ای مثل Checkpoint که معمولا داخل برنامه ها هست مراحلی که میگم انجام بده دقیقا و نداشتی از اینجا بگیر و یه فولدر با نام Checkpoint بساز و فایل رو بنداز داخلش و بعد انتقال بده به پوشه switch در مموریت.

باید از قبل سیو بازی مورد نظر فایلش ایجاد بشه در کنسول که با اجرای اون بازی معمولا در کنسول ذخیره میشه و کافیه بازی به مدت 15 تا 30 ثانیه اجرا کنی فایلش معمولا خودش ایجاد میشه بدون هیچ کاری.

بعد برنامه چک پوینت رو باز کن و باید بگردی دنبال اسم یا عکس ایکون بازیت و از سیو خودت بکاب بگیر از طریق گزینه backup و اول روی سیو تاچ کن و روی مسیرش بزن و بعد روی بکاب تاچ کن و بعد با کامپیوتر یا غیره برو تو مموری جانبی مسیر Switch\Checkpoint\saves و یه پوشه میبینی با ایدی بازی مورد نظرت که اسمش هم معمولا کنارشه یا نیست در بعضی موارد و حالا اینجا اگه سیو خودت برات مهمه یه کپی از همین پوشه کلا بگیر بریز یه جایی و بعد سیوی که میخوای منتقل کنی محتویاتش دقیقا به همین سیو نگاه کن و جایگزین کن و حالا برگرد به محیط کنسول و برنامه Checkpoint دوباره اجرا کن و برو روی ایکون سیو بازی مورد نظرت بزن و ریستور کن.

لینک دانلود سیو تکمیل شده بازی Crash Team Racing Nitro Fueled

اموزش زیرم برای درنیاوردن مموری میتونی استفاده کنی.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

اگه پک هک اماده اتمسفر من در اموزش زیر که همیشه اپدیت میکنم هر چند وقت دانلود کنی برنامه ها همه داخلش هستن.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
ممنونم دوست عزیز برای وقتی که گذاشتی و خیلی دقیق توضیح دادی،
فقط من چون آماتورم و اطلاعی ندارم، این برنامه ها که فرمودینو چطوری نصب کنم؟
دستگاه با همون hakate کپی خور شده

• Like
Reactions: Sega_genesis

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
ممنونم دوست عزیز برای وقتی که گذاشتی و خیلی دقیق توضیح دادی،
فقط من چون آماتورم و اطلاعی ندارم، این برنامه ها که فرمودینو چطوری نصب کنم؟
دستگاه با همون hakate کپی خور شده

خواهش میکنم.برنامه که باید تو مموری جانبی بریزی تو فولدر switch و قبلش چک کن ببین داری داخل برنامه هات یا نه و میشه با زدن روی گالری عکس وارد قسمت برنامه ها تو سوییچ هکی شد ولی چون اینجوری بعضی برنامه ها که به رم بالاتر نیاز دارن موقع اجرا ممکنه ارور بدن اول دکمه R بگیر در منو بازیهات و همزمان یه بازی و فرقی نمیکنه اجرا کن با تاچ کردن و همینجور دکمه R بگیر تا بجای اجرای اون بازی بره قسمت برنامه ها.

برای ریختن برنامه هم یا کنسول خاموش کن مموری در بیار بریز تو همون پوشه switch یا از طریق اجرای پیلود hekate و اون اموزشی که گذاشتم و اتصال کابل usb-c میتونی بدون دراوردن مموری برنامه رو بریزی و یه روش هم حالت MTP هست مثل موبایل که درون خود محیط سوییچ میشه با برنامه های زیادی که این قابلیت دارن اجرا کردن و تو برنامه هات ببین برنامه هایی به اسم Haze یا Nxmtp یا Tinfoil یا Lithium یا DBI اگه هست اینها میتونن این حالت رو برات فعال کنن و به غیر از DBI که دستی باید فعالش کنی در منو برنامه بقیه اوتمتیک با اجرای برنامه این حالت ایجاد میشه و در کامپیوتر داخل قسمت کامپیوتر یا مای کامپیوتر باید بالای درایوها یا کنار اونها ایکونش بیاد.

اینجور هم که گفتید باید خیلی از اموزشها هم بخونید مثل پیلود زدن با برنامه TegraRcmGUI و غیره اگه نمیتونید بعد خاموش شدن دستگاه چه پیلودی بزنید بالا بیاد و الان همه اتمسفر دارن و پیلود فیوز Fusee.bin مستقیم بزنی دستگاه بالا میاد یا از طریق پیلود hekate و گزینه لانچ یا درون محیط hekate هم یه قسمت داره همون اول ایکونش بزرگ نوشته payload روی اونم بزنی اگه طرفی که هکتون ریخته پیلودها رو تو مسیر Bootloader\payloads ریخته باشه میتونید اجرا کنید هر پیلودی که تو اون مسیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر