مشاوره و راهنمایی در خرید عناوین PSVITA

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من انیمه ی این بازی Persona 4 رو دیدم !
داستان بازیش مثه انیمه هس ( باید بری تو TV بقیه رو نجات بدی و تو دنیای واقعی هم با رفیقات دنبال قاتل سریالیه بگردی ... ) یا فرق داره ؟ b-)

در کل میگم نگیرمش یه جورایی تکراری شده باشه و حال نده ؟!؟ :-/
قسمت هسته داستان همونه که توی انیمه دیدی اما خب توی انیمه فقط یک selection از بعضی قسمتهای بازی هست ... خود بازی 100 ساعتی gameplay داره ... خیلی شخصیت و ... هست که توی کارتونش نمیان ... در ضمن توی بازی داستانش به وضوح بهتری به تصویر کشیده شده و هم چیزهای بیشتر داره و جهت دادن بعضی چیزهاش هم با خودت هست ... مثل توی کارتون عضو کلا بسکتبال میشه اما توی بازی میتونی عضو کلا بستکتبال و موسقی و درما بشی که هر کدوم داستان و شخصیتهای خودش رو داره ... به همین منوال همه چیزهای توی بازی هم اینطوری هست .... مثلا روابط عشقولانه هم تو فیلمش بین خودش و Rise هست اما توی بازی میتوی با بقیه داشته باشی .... توی بازی Golden که چیزهای اضافه خیلی بیشتر هست .... مثل ساحل و شهر های کنار منطقه inaba و ... . :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
TOTORI

خوب بچه ها سلام !
دانلود بازی ATELIER TOTORI PLUS تازه 3 ساعت پیش تموم شده بود !
از اون موقع دارم بازیش میکنم با اینکه دومین تجربم از این سری بازی آتلیر ها هست ! ولی میتونم بگم لذت این بازی خیلی زیاده !
و خوب براتون یک نقدک آماده کردم {نقد کوچک}
خوب بازی براتون بگم بونس های توپی گذاشته بازی گرافیکش رو ویتا بسیار چشم رو ماساژ میده حس خوبی داره !
افت فریم محسوسی داره که قابل چشم پوشی هست !
مبارزات بسیار دلنشین و زیبا و کمی هم اسون توی این 2 ساعت !
موسیقی در حد نورمال بود ولی اوکی هست !
شخصیت ها بسیار عالی هست ! صدا انگلیسی چرت هست با ژاپنی برید ! ولی صداگذاری در سطح خیلی خوبی قرار دارد !
اول اینکه B G M بازی رو کم کنید تو آپشن وگرنه موسیقی از صدای شخصیت ها زیادتر هست !
ارزش 40 دلار رو داشت !
ولی عجیبه بدون سرو وصدا و غیر فیزیکی اومد !
حجمش هم خوبه 2922 خوب دان شد !
گیم پلی وسیع هست و مبارزاتی نیست زیاد ! بیشتر تو فاز ایتم میکس کردن و حمع کردن هست !
نکات کلی + و - »»
+ ------»
داستان !
گیم پلی !
گرافیک !
موسیقی !
منوهای به نسبت غیر جینگولی !
- -----------»
افت فریم محسوس !
لباس ها برای این سنین شخصیت اصلی خوب نیست !
صدا گذاری انگلیسی !
لباس های اضلفه این نسخه !

sohyl

کاربر سایت
Oct 1, 2011
17
نام
sohyl
بچه ها يك سوال داشتم !!! ميخواستم بدونم اگه من عضو پلاس شم و بازي هاي رايگان رو دانلود كنم و بعدا كه پلاسم تموم بشه اون بازي هايي كه دانلود كردم قفل ميشه يا تا موقعي كه خودم پاك نكنم ميتونم استفاده كنم. ؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها يك سوال داشتم !!! ميخواستم بدونم اگه من عضو پلاس شم و بازي هاي رايگان رو دانلود كنم و بعدا كه پلاسم تموم بشه اون بازي هايي كه دانلود كردم قفل ميشه يا تا موقعي كه خودم پاك نكنم ميتونم استفاده كنم. ؟؟؟؟
زمانی که پلاست تموم بشه اون بازیا هم غیر فعال میشن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان یکی بیاد دقیق ما رو درباره این بازی Virtues Last reward روشن کنه؟ سبکش؟ فقط ژآپنی پسنده یا سلیقه ها دیگه هم میتونن بازی کنن گیم پلی اش چجوریه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یکی بیاد دقیق ما رو درباره این بازی Virtues Last reward روشن کنه؟ سبکش؟ فقط ژآپنی پسنده یا سلیقه ها دیگه هم میتونن بازی کنن گیم پلی اش چجوریه؟
سبکش Puzzle - ADventure
سلیقه که بسته به ذوقت داره ! اصولا تایپی که Adventure بازا خوششون میاد
Gameplay همش به صورت کلاسیک Point and click و صرفا حل کردن معماها در اطاقها مختلف هست
بخش داستانیش هم با انتخابهای متعدد و به صورت TEXT ADVENTURE دنبال میشه.

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
دوست عزیز، اکثرا با پازل و معما درگیری و شدیدا بازی سختی و تو مخی هست:D. سبک بازی هم Adventure هست. من خیلی خوشم اومد. یه تریلر ازش ببینید، شاید خوشت بیاد.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
دوست عزیز، اکثرا با پازل و معما درگیری و شدیدا بازی سختی و تو مخی هست:D. سبک بازی هم Adventure هست. من خیلی خوشم اومد. یه تریلر ازش ببینید، شاید خوشت بیاد.

این بهترین بازی هست که رو ویتا تا حالا بازی کردم از استور 35 دلار خریدم همه معماهارو هم دارم رو hard میرم که فایل گلد رو بگیرم....داستان بینظیره و خلاقیت بازی سازها در پیچش داستان عالی هست
اولین بازی هست که با اشتیاق میخوام پلات کنم من هیچ وقت به تروفی ها اهمیت نمیدم ولی تو این بازی با گرفتن تروفی داستان بیشتر روشن میشه...
اگه زبان بلدی در حدی که داستان رو بفهمی و از حل معما و تست هوش و...خوشت میاد تردید نکن...به نظر من این بازی بهترین بازی ویتا هست(البته برای سلیقه های خاص)من که میخکوب شدم پاش البته شما خیلی به من توجه نکن احتمال این که بگیری و پشیمون بشی خیلی زیاده....برای من تو این بازی دلایل دیگه ای هم هست.....ولی عموم افراد این سبک رو نمیپسندن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چه عجب !
سر و کله طرفدارای VLR هم پیدا شد !
واقعا هی من میگم این بازی شاهکاره داستان و معماهاش .... کو گوش شنوا !
برید بازی کنید ... خیلی حاله .... واسه یک بار هم که شما از فضای COD - C3 - این همه بازی Shooter بریم بیرون ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
چه عجب !
برید بازی کنید ... خیلی حاله .... واسه یک بار هم که شما از فضای COD - C3 - این همه بازی Shooter بریم بیرون ...

ههههه:d
دیشب بازی رو دانلود کردم کلا با بازی های P&C مشکلی ندارم و احتمالا از این هم خوشم بیاد ولی تکون دادن دوربین با دست یا انالوگ یکم سخته و دوربین تو جهت های بالا یا پایین ثابت نمیمونه و سریع میاد جای اولش. البته تازه حدود 15دقیقه بازی کردم و خیلی با بازی اشنا نشدم داستان هم که یهو یاد اره افتادم:d البته تو این یه ربع که چیز خاصی مشخص نشد

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
ههههه:d
دیشب بازی رو دانلود کردم کلا با بازی های P&C مشکلی ندارم و احتمالا از این هم خوشم بیاد ولی تکون دادن دوربین با دست یا انالوگ یکم سخته و دوربین تو جهت های بالا یا پایین ثابت نمیمونه و سریع میاد جای اولش. البته تازه حدود 15دقیقه بازی کردم و خیلی با بازی اشنا نشدم داستان هم که یهو یاد اره افتادم:d البته تو این یه ربع که چیز خاصی مشخص نشد

برای حرکت سریع و راحت دوربین به چپ و راست از کلید های L و R استفاده کن نیازی هم به نگاه کردن به بالا و پایین نداری زیاد معمولا نکته خاصی توی اون جهت ها نیست واسه همین دوربین زود برمیگرده....اگه سوالی هم راجع به داستان یا حل معماها داشتید بپرسید....من که از وقتی این رو گرفتم دیگه تمام بازی هام رو گذاشتم کنار....فقط دارم این رو بازی میکنم اگر هم سوالی راجع به مسایل فیزیکی تو بازی داشتی یا متوجه نشدی بپرس من رشته ام فیزیکه و داستان این بازی بر اساس فیزیک کوانتوم هست و اگه متوجه اون نظریه ها نشی شاید بخش اعظم داستان رو از دست بدی....تو دمو هم اگه دیده باشی یه کتاب گربه شرودینگر تو crew quarter هست بیشتر توضیح بدم میشه اسپویلر..... فقط به جزییات دقت کن و اگه معماهارو تو درجه hard حل کنی فایل گلد میگیری که توضیحات مهمی توی اون فایل ها هست حل کردن معماها هم تو درجه هارد امکان پذیره من که تا حالا موفق بودم پس شما هم میتونید به احتمال زیاد سعی کن اگه گیر کردی پارادایم شکنی کنی و از یه زاویه دیگه به مسایل نگاه کنی مثل هندسه اون وقت میتونی جزییاتی رو که تا حالا توجه نداشتی ببینی:)

---------- نوشته در 01:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:46 PM ارسال شده بود ----------

چه عجب !

بله باور کن تا حالا هیچ بازی این نوع خلاقیت رو در روایت داستان نداشته بازی های شبیه به این اومدن که با تصمیم گیری های متفاوت پایان های متفاوت ببینی ولی این یکی یه داستان کلی توی این داستان های ریشه ای داره یعنی شخصیت مکمل تو یعنی فای هم....اوه.....اسپویل میشه ولش کن.....به هر حال من که دارم لذت میبرم و شبانه روز دارم بازی میکنم خیلی وقت ازم میگیره...اما یکی از مهمترین نکته ها درمورد این بازی این هست که این بازی به شما مطالب جدید و مفید یاد میده هم علمی و هم غیر علمی واقعا آموزنده است و فقط جنبه سرگرمی تنها نداره نکات علمی که در بازی بیان میشه واقعی هستن و داستان هم مطالب جالبی به شما یاد میده....ولی در نظر داشته باشید سبک بازی شاید به مزاق اکثریت خوش نیاد...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر