مشاوره و راهنمایی در خرید عناوین PSVITA

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

بله باور کن تا حالا هیچ بازی این نوع خلاقیت رو در روایت داستان نداشته بازی های شبیه به این اومدن که با تصمیم گیری های متفاوت پایان های متفاوت ببینی ولی این یکی یه داستان کلی توی این داستان های ریشه ای داره یعنی شخصیت مکمل تو یعنی فای هم....اوه.....اسپویل میشه ولش کن.....به هر حال من که دارم لذت میبرم و شبانه روز دارم بازی میکنم خیلی وقت ازم میگیره...اما یکی از مهمترین نکته ها درمورد این بازی این هست که این بازی به شما مطالب جدید و مفید یاد میده هم علمی و هم غیر علمی واقعا آموزنده است و فقط جنبه سرگرمی تنها نداره نکات علمی که در بازی بیان میشه واقعی هستن و داستان هم مطالب جالبی به شما یاد میده....ولی در نظر داشته باشید سبک بازی شاید به مزاق اکثریت خوش نیاد...
دقیقا ... هرچی گفتی رو قبول دارم شکی در زیبایی این بازی نیست ...
در کل هم همونطور که خودت اشاره کردی
تنها نکته منفی بازی هم همین هست که میخوای شب تا صبح بشینی سرش !!! :D
ههههه:d
دیشب بازی رو دانلود کردم کلا با بازی های P&C مشکلی ندارم و احتمالا از این هم خوشم بیاد ولی تکون دادن دوربین با دست یا انالوگ یکم سخته و دوربین تو جهت های بالا یا پایین ثابت نمیمونه و سریع میاد جای اولش. البته تازه حدود 15دقیقه بازی کردم و خیلی با بازی اشنا نشدم داستان هم که یهو یاد اره افتادم:d البته تو این یه ربع که چیز خاصی مشخص نشد
بازی قشنگی ... کنترلش هم ای ... بگی نگی توی 3ds یکی دو چیزش بهتره اما توی ویتا گرافیکش خیلی بهتره ! به قل دوستمون هم روی سقف چیزه مهمی نی ...
داستان هم هرچی بری جلوتر عمیق تر میشه .. انقدر جالب میشه که ... لول ... خودت میبینی ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی ها ارزش خرید دارن:
1-AC3
2-virtua tennis
3-unit13
4-COD
5-MGS
هر کدوم که ارزش نداره دلیلش رو بگین.
1. اگر Assassins دوست داری اره ...البته در حده نسخه کنسولی شماره 3 عالی نیست اما بازی خیلی خوبی هست .
2. اگر تنیس دوست داری چراکه نه !!
3. بد نیست بازیش. اگر uncharted رو نرفتی ... شوترش بهتره اگر رفتی که Unit 13 خوبه منتها از داستان و اینا خبری نیست. به نظرم مقداری کسل کنندس.
4. اصلا ... resistance بهتره اما بازم جفتشون خوب نیستن . وایسا برای killzone
5. عالی ... حرف نداره

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من 20 دلار دارم ! ( دلتون بسوزه ) :p
به نظرتون کدوم بازی ها رو بگیریم که سرگرم کننده باشه ولی تو مایه های Rayman و این مسخره بازی ها نباشه می زنم ویتا رو می شکونم !
1 - Draw slasher
2 - nun attack
3 - super star dust
یا هر بازی که به نظرتون خوبه و قیمتش نهایتا 20 دلاره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من 20 دلار دارم ! ( دلتون بسوزه ) :p
به نظرتون کدوم بازی ها رو بگیریم که سرگرم کننده باشه ولی تو مایه های Rayman و این مسخره بازی ها نباشه می زنم ویتا رو می شکونم !
1 - Draw slasher
2 - nun attack
3 - super star dust
یا هر بازی که به نظرتون خوبه و قیمتش نهایتا 20 دلاره
Super Star Dust بد نیست اما بعد از یه مدت دیگه حوصله سربر میشه
بقیه هم به نظرم جالب نیست
جالبترین بازیای PSN برای ویتا به نظرم Escape plan - Guacamelee- PvZ- Sound Shapes بود .
اگر این تیپها نمیخوای بازی OddWorld Strangers Wrath هم قشنگه و هم طولانی
دیگه Indie های زیادی هم تو راه هست . MAchinarium هم حرف نداره اگر احله پازل هستی .
بازی شوتر هم Sine mora خیلی خوبه.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
Super Star Dust بد نیست اما بعد از یه مدت دیگه حوصله سربر میشه
بقیه هم به نظرم جالب نیست
جالبترین بازیای PSN برای ویتا به نظرم Escape plan - Guacamelee- PvZ- Sound Shapes بود .
اگر این تیپها نمیخوای بازی OddWorld Strangers Wrath هم قشنگه و هم طولانی
دیگه Indie های زیادی هم تو راه هست . MAchinarium هم حرف نداره اگر احله پازل هستی .
بازی شوتر هم Sine mora خیلی خوبه.

ممنون احتمالا همون Sound shape + Guacamelee رو بگیرم . این بازی اولی هه تخفیف خورده بود برای plus حیف شد نگرفتم
PvZ رو بازی کردم .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون احتمالا همون Sound shape + Guacamelee رو بگیرم . این بازی اولی هه تخفیف خورده بود برای plus حیف شد نگرفتم
PvZ رو بازی کردم .
Guacamelee عالی هست ... برای کامل کرنش 8 ساعتی gameplaY داره ...
Sound shapes هم از همه بهتره به نظرم . هم DLC داره و هم کلی مراحل ساخته شده توسط کاربرها ... بازی خیلی جالبی هست.

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
بچه ها من چند روز دیگه میخوام 2 تا بازی برا ویتا بگیرم
یکیش metal gear هست
دومیشو موندم چی بگیرم
doa یا ninja gaiden 2 رو بگیرم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها من چند روز دیگه میخوام 2 تا بازی برا ویتا بگیرم
یکیش metal gear هست
دومیشو موندم چی بگیرم
doa یا ninja gaiden 2 رو بگیرم؟
Metal Gear solid که میلا اصلا هیچی ... اصلا با من صحبت نکن =)) ( شماره 3 از شاهکارهای تاریخی واقعا !!! اگر نرفتی ... اصلا با من صحبت نکن ... هروقت رفتی :) لول =))) پشیمون نمیشی بازی خیل قشنگی هست 2 و 3
Ninja gaiden 2 هم بد نیست اما به اندازه یکش قشنگ نیست. در ضمن مشکلات افت فریم هم داره . بدیش هم اینکه انلاین نداره.
Doa هم که خیلی خوبه . از MK به نظرم تاتیکی تره البته توی محیط 3d هستش.

انلاین پس داره یا باز هست؟
چنده تو توپخونه؟
انلاین پس نداره.

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
سلام
بچه ها من یه AC دارم با یه آنچارتد.وایسم تا کلیزون بیاد دوتا شو بدم اونو بگیرم یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه از بازی های ژاپنی خوشت میاد دوتا بفروش و با پولش پرسونا4 رو بخر و بعد بفروش و صبر کن تا کیل زون بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر