مشاوره و راهنمایی در خرید عناوین PSVITA

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی اینجا ridge racer نداره من خریدارم تاپیک هم تو بازار سنتر و پرشین تولز زدم....
الان موست وانتد رو دارم گرافیکش تو ذوق میزنه:(
به نظره من پولت رو برای Ridge Racer دور نریز ! متای بازی 44 هست ! همچین که فکر میکنی گرافیک بالایی نداره که هیچ ... gameplay و کنترل بازی افتضاح هستش !

NFS MW چه بدی داره! والا هم gameplay عالی داره و هم کنترل خوب ... گرافیکش هم خوب اوله کار ویتاست اما برای شروع بد نبود ....به هر حال هرچی باشه frame rate بازی عالی هست.

اگر بازی ماشین با گرافیک بالا میخوای برو سراغ Wipeout 2048 ... اون یکی از بازیایی هست که گرافیکش تو بین عناوین ویتا از نظر بخش تکنیکی بالاست.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
fifa 13 با soccer از لحاظ فریم ریت یکی هستند؟
هیچ تغییری نکرده اِلا تقویت سرور ها و تغییر ترکیب ها ...
25 دلار بود هفته گذشته احتمالا به خاطر فروش ضعیفش
به نظرم ساکر بخرید هم ارزون تر گیر میاد هم برای فروش مشکلی ندارید

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با سلام !
و همچنین احتران به استادمون داداش آرمان !! :d {چه خبر داداش !؟}
خوب داداش هایی که سوال میپرسن بازی میخواهید که بعد از تموم کردن بازم جذاب باشه و خوب این 90 ساعت هم گیم پلی داره حجمش هم 1 گیگ تو همه ی استور ها اومده {خودم فیزیکیش رو دارم}
بازی PERSONA 4 golden هست که من چی بگم خداست !! حتما بگیریدش {انیمه ش هم میخواهید بهم pm بدید برای دانلود}
برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی داداش آرمان {استاد آرمان} تاپیک جدا زده و حتی میتونید بهش pm بزنید بهتون اطلاعات کامل میده !
ولی خوب ببخشید دوستان یهو پریدم وسط بحثتون گفتم یک تبلیغی برای این بازی خدا که تو ایران کم هم میخرنش داشته باشم !
داداش آرمان هم نامردی میکنی داداش اسم این بازی رو اصلا نمیاری تا بچه ها بخرن {البته همه این سبک رو دوست ندارن} ولی درجه ی سختی very easy هم داره + دنیای بازی هم فانتزی نیست و میشه گفت MODERN NEW CLASSIC Jrpg
ولی به هرحال !
خیلی حال میکنم با این تاپیک و بچه هاش !
نوروز هم پیش آ پیش مبارک باد !@!
حال کنید !
بای !!
با تشکر !!!@#!!!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ما داریم سر پرسونا این وسط دعوا میکنیم بعد شما میگی کسی دنبالش نیست ؟:|:d
یکی تو ایران هستش که اونم 180 هزار تومان میفروشن :|
تو استور هم بخوایم بخریم بازم همین قدر درمیاد برامون حجمش هم 3.1 گیگه
الانم داشتم تو یوتوب میدیم تریلر ـش رو .... :(
خلاصه کسی داشت خواست بفروشه خبر بده ....

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی

داداش !
خوب منم منظورم همین بود !
همه رو که نگفتم !
ولی کلا همه این بازی رو نمیپسندند !
ولی خوب بنظرم فیزیکیش رو بخری بهتره !
الان وایسید عید تموم میشه بکجا بت میگم گه فکر کنم میدونی !
سفارش میدی 45 روزه میاره قیمت هم زیر 150 در میاد !
ولی کلا هر طوری شده ! این بازی رو بازی کنید !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام !
و همچنین احتران به استادمون داداش آرمان !! :d {چه خبر داداش !؟}
خوب داداش هایی که سوال میپرسن بازی میخواهید که بعد از تموم کردن بازم جذاب باشه و خوب این 90 ساعت هم گیم پلی داره حجمش هم 1 گیگ تو همه ی استور ها اومده {خودم فیزیکیش رو دارم}
بازی PERSONA 4 golden هست که من چی بگم خداست !! حتما بگیریدش {انیمه ش هم میخواهید بهم pm بدید برای دانلود}
برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی داداش آرمان {استاد آرمان} تاپیک جدا زده و حتی میتونید بهش pm بزنید بهتون اطلاعات کامل میده !
ولی خوب ببخشید دوستان یهو پریدم وسط بحثتون گفتم یک تبلیغی برای این بازی خدا که تو ایران کم هم میخرنش داشته باشم !
داداش آرمان هم نامردی میکنی داداش اسم این بازی رو اصلا نمیاری تا بچه ها بخرن {البته همه این سبک رو دوست ندارن} ولی درجه ی سختی very easy هم داره + دنیای بازی هم فانتزی نیست و میشه گفت MODERN NEW CLASSIC Jrpg
ولی به هرحال !
خیلی حال میکنم با این تاپیک و بچه هاش !
نوروز هم پیش آ پیش مبارک باد !@!
حال کنید !
بای !!
با تشکر !!!@#!!!
سلام دادش :dما هیچی ... منتظر Bioshock infinite >:d<
البته حجمش رو اشتباه گفتی اما دیدی گفتم بازی اصلا لنگه نداره !!!!! :D من که دیگه انقدر بازی میکردم حس میکردم اون شخصیت اول خودمم کلا ! لول ...
اره واقعا این p4 به ویتا خیلی کمک کرد که هیچ واقعا یکی از بهترین های پارسال هم بود ... اگر یادتون باشه حتی ign هم میگفت میتونست game of the year باشه !
هرچی باشه P4 یکی از بی نقص ترین gameplay های تاریخ رو داره ! لول
اره ... من یک باری تاپیک برای این تیپ بازیا زدم مثل disgaea دیدم استقبال پایین بود گفتم شاید بچه ها تو حس و حال JRPG اینا نیستن اما خب استقبال از P4 بهتر بود ... با این حال که اره والا ! این بازی به نظره من بهترین عنوانه ویتا هست تا به الان و بالاترین meta هم داره و کلا یکی از بالاترین Meta های پارسال هم بود !
اره بازیش به نظرم همچی توش هست ... عشق و خنده و هیجان و ترس و شادمانی و نارحتی .... مثل زندگی واقعی ....اصلا حسی که این بازی میده تو کمتر بازیای پیدا میشه ....
راستی اسمش همیشه تو امضام هست ! لول
پیشاپیش نوروزت مبارک

به نظرم بخرش دیگه ! فکر نمیکنم کسی بازیش رو بره دلش بیاد بفروشه ... چون به نظره من کسایی که اهل این سبک نیستن طرفه خریدش نمیرن .

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
به نظره من پولت رو برای Ridge Racer دور نریز ! متای بازی 44 هست ! همچین که فکر میکنی گرافیک بالایی نداره که هیچ ... gameplay و کنترل بازی افتضاح هستش !

NFS MW چه بدی داره! والا هم gameplay عالی داره و هم کنترل خوب ... گرافیکش هم خوب اوله کار ویتاست اما برای شروع بد نبود ....به هر حال هرچی باشه frame rate بازی عالی هست.

اگر بازی ماشین با گرافیک بالا میخوای برو سراغ Wipeout 2048 ... اون یکی از بازیایی هست که گرافیکش تو بین عناوین ویتا از نظر بخش تکنیکی بالاست.
من الان نیدفور اسپید رو دارم موسیقی هاش که افتضاح ان در مقایسه با موست وانتد اول مثلا موقع تعقیب پلیس اصلا موسیقی پخش نمیشه کلا هیجان بازی از بین میره
دوما اصلا داستان نداره در مقایسه با موست وانتد اول.....گیم پلی خوبه ولی حیف نمیشه ماشین هارو تزیین کنی....ولی خوده گیم پلی خیلی خوبه
اما اینها مشکلی نیست چیزی که من رو ناراحت میکنه گرافیک بازی هست....اصلا گاهی وقت ها از پی اس پی هم بدتر میشه و البته مثل بازی های دیگه ویتا بعضی جاها خوبه بعضی جا ها بد...
در مورد رایج ریسر هم من به شدت این سبک رو دوست دارم و قبلا هم نسخه های قدیمی تر رو بازی کردم....ولی این که شما میگی رو ویتا خوب نیست رو نمیدونم چون تا حالا امتحان نکردم فقط تو یوتوب چند تا ویدیو ازش دیدم(بابا گرافیکش از موست وانتد که خیلی بهتره....)در کل متشکر از راهنماییت آرمان :)

---------- نوشته در 12:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:32 AM ارسال شده بود ----------

خب یه چندتا چیز بگم حسابی دور هم شاد بشیم....آرمان خان هم لول بده البته!......اول که تو نیدفوراسپید موقع تعقیب پلیس موزیک قطع نمیشه کلا صدای موزیک بازی در مقایسه با صدای خفن موتور ماشین ها کم هست و من صدای موزیک رو نمیشنیدم!!!!(صبر کن خودم میگم...لول)
دوم که ریج ریسر کلا دو سه تا ماشین داره و دو سه تا ترک!!!در واقع باید بازی رو از طریق خرید dlc ها کامل کنی خود بازی انگار دمو هست!!!!!!!!!!و البته لول
و اینکه ریج ریسر ویتا تو گیم اسپات 3 گرفته(دیگه خیلی لول)
و اینکه یواش یواش دارم با این موست وانتده حال میکنم و یه آپدیت 6 مگی هم داره واسه فیکس یه سری باگ و گلیچ(یاد wreck it ralph افتادم :)
و در پایان باید بگم آره بابا این نیدفور اسپید بازیه خوبیه فقط یه کم گرافیکش کمه...

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
به نظرم بخرش دیگه ! فکر نمیکنم کسی بازیش رو بره دلش بیاد بفروشه ... چون به نظره من کسایی که اهل این سبک نیستن طرفه خریدش نمیرن .
امروز دلو به دریا زدم رفتم بخرم یارو گفت فروختم :|
البته گفت شنبه میاره باز ...
آره هرکی میخره اصلا نمیفروشه :| ... من ندیدم تاحالا کسی بفروشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب یه چندتا چیز بگم حسابی دور هم شاد بشیم....آرمان خان هم لول بده البته!......اول که تو نیدفوراسپید موقع تعقیب پلیس موزیک قطع نمیشه کلا صدای موزیک بازی در مقایسه با صدای خفن موتور ماشین ها کم هست و من صدای موزیک رو نمیشنیدم!!!!(صبر کن خودم میگم...لول)
دوم که ریج ریسر کلا دو سه تا ماشین داره و دو سه تا ترک!!!در واقع باید بازی رو از طریق خرید dlc ها کامل کنی خود بازی انگار دمو هست!!!!!!!!!!و البته لول
و اینکه ریج ریسر ویتا تو گیم اسپات 3 گرفته(دیگه خیلی لول)
و اینکه یواش یواش دارم با این موست وانتده حال میکنم و یه آپدیت 6 مگی هم داره واسه فیکس یه سری باگ و گلیچ(یاد wreck it ralph افتادم :)
و در پایان باید بگم آره بابا این نیدفور اسپید بازیه خوبیه فقط یه کم گرافیکش کمه...

اول از همه که لول !
گفتم که پولت رو اصلا خرجه این بازی Ridge Racer نکن ! البته که پیشینه این بازی بعضا ممکنه طلایی باشه اما فعلا که وضعش خرابه روی ویتا ... کلی هم پوله DLC هاش هست .... گفتم که متاش کلا 44 درصده .... حتی مردم هم زیاد بهش امتیاز ندادن ...
گفتم که این Most Wanted بازی خوبی هست ... چند ساعت میشینی پاش دیگه گرافیکش هم به چشمت نمیاد ... انصافا همینکه با فیزیکی خوبش فریم ریت بازی رو ثابت نگه داشتن جا تقدیر داره مگرنه مثل AC میتونستن کلی جزییات بزارن و شلوغ و فریم بازی بیاد پایین ... بازی ماشین سواری مثل بازیهای Fighting اثلا فریم زیره 30 غیره قابل بازی میشه ....
حالا اگر دوست داشتی یک سری به Wupeout هم بزن عالی هستش

امروز دلو به دریا زدم رفتم بخرم یارو گفت فروختم :|
البته گفت شنبه میاره باز ...
آره هرکی میخره اصلا نمیفروشه :| ... من ندیدم تاحالا کسی بفروشه

بخر ... 100% پشیمون نمیشی که هیچ ... باهاش زندگی میکنی.

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
من انیمه ی این بازی Persona 4 رو دیدم !
داستان بازیش مثه انیمه هس ( باید بری تو TV بقیه رو نجات بدی و تو دنیای واقعی هم با رفیقات دنبال قاتل سریالیه بگردی ... ) یا فرق داره ؟ b-)

در کل میگم نگیرمش یه جورایی تکراری شده باشه و حال نده ؟!؟ :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر