قرارهای Online در Killzone 2

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من رو هم add کنید

ببین دوسته عزیز اگر میخواهی بازی کنی شما ما رو ادد کن من الان سه نفر رو ادد کردم ولی هنوز از اون ور اوکی نزده و الان دو هفته گذشته و من میخوام الان پاکشون کنم چون منو مسخره خودشون کردنه هی گفتن اددم کنید وقتی ادد میکنیم این جوری وقتی نمیکنید اون جوری میشه

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
ببین دوسته عزیز اگر میخواهی بازی کنی شما ما رو ادد کن من الان سه نفر رو ادد کردم ولی هنوز از اون ور اوکی نزده و الان دو هفته گذشته و من میخوام الان پاکشون کنم چون منو مسخره خودشون کردنه هی گفتن اددم کنید وقتی ادد میکنیم این جوری وقتی نمیکنید اون جوری میشه

سلام من که خیلی وقته اد کردمت:d
چه وقتهایی بازی میکنی؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من که خیلی وقته اد کردمت:d
چه وقتهایی بازی میکنی؟

نمیدونم ساعت مشخصی نیست یه دفعه میبینی یه ساعتی بازی میکنم مثلا امروز صبح ساعت 10 از خواب بلند شدم با یکی از بچه ها همین جا بهم زنگ زنگ گفت بیا بازی و بازی کردم یه دو ساعتی و یا مثلا ساعت 12 شب میریم بازی میکنی مشخص نیست که کی ها باشه هر دفعه ممکنه باشه چون من اینترنتم نامحدود هست هر دفعه بخوام بازی میکنم زمان مشخصی نداره
مگر اینکه اینجا اعلام بکنیم و من اون ساعت بیام

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من كه امروز رفتم بازي كردم و كلي هم صفا نموديم :d
بعد دو سه سال هم يه تروفي ديگه از KZ2 گرفتم :((:d

فقط اگر ديديد بازي پيدا نمي كنه موقع سرچ اون گزينه پايين كه گفته فقط هم رده هاي خودم رو بذاريد روي NO كلي بازي پيدا ميشه :)
دهن اين ژنرال ها سرويس بود فقط نامرديش اين بود كه تا بن دندون مسلح بودن من فقط شوك دهنده داشتم :|

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
من كه امروز رفتم بازي كردم و كلي هم صفا نموديم :d
بعد دو سه سال هم يه تروفي ديگه از KZ2 گرفتم :((:d

فقط اگر ديديد بازي پيدا نمي كنه موقع سرچ اون گزينه پايين كه گفته فقط هم رده هاي خودم رو بذاريد روي NO كلي بازي پيدا ميشه :)
دهن اين ژنرال ها سرويس بود فقط نامرديش اين بود كه تا بن دندون مسلح بودن من فقط شوك دهنده داشتم :|

چند وقت بازی میکنی که هیچی نداری؟ :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چند وقت بازی میکنی که هیچی نداری؟ :d

اون موقع كه KZ2 داشتم نت نداشتم حالا كه نت دارم دوباره هم KZ2 گرفتم هيچي ندارم :|:d
اما بازيم خوبه بد نيست فقط نامردي بالانس نبودن وسايله با يه مقدار لگ كه خيلي كمه اما موثر :|

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
اون موقع كه KZ2 داشتم نت نداشتم حالا كه نت دارم دوباره هم KZ2 گرفتم هيچي ندارم :|:d
اما بازيم خوبه بد نيست فقط نامردي بالانس نبودن وسايله با يه مقدار لگ كه خيلي كمه اما موثر :|

از همینجا اعلام میکنم بهترین اسلحه بازی m82 :d
البته بدون boost هیچی حال نمیده :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
:((
یه زمانی چقدر شلوغ بود خیلی حال میداد :((

رفيق همين الانشم شلوغه ! من ديروز كه بازي مي كردم حدود 100-150 نفر داخل بازي بودن !
تازه هي ام افراد ميرفتن و يه سري ديگه مي اومدن !
روم هاي 30-32 تايي هم كم نبود
درسته همين 100-150 نفر هم زياد نيست و در واقع كمه اما براي بازي سال 2008 كه 2009 عرضه شده خيلي ام زياده و نشون ميده بازي چقدر كشش داره و داشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر