قرارهای Online در Killzone 2

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
سلام.
دیدم همین کم بود که اونم تاسیس کردیم:cheesygri
ازین به بعد در اینجا قرار بازی KZ2 رو میزاریم و بین همدیگه مسابقاتی را اجرا کنیم :blushing:

Last edited by a moderator:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
من فکر میکنم ما یه ذره هماهنگ تر عمل کنیم بهتر باشه .
برنامه مسابقات و ... رو حامد جان زحمتشو میکشه . منم کمکش میکنم .
ما الان Clan هم دست کردیم Persian Zone که تو این چند روز 18 تا عضو گرفته که واقعا قابل توجه هستش .
این تاپیک ها هم فکر نکنم به نتیجه برسه .
حالاهر جور که خودتون صلاح میدونید .

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوستانی که میخان هم در قرار های انلاین شرکت کنن و هم عضو کلوپ Killzone 2 Clan - Persian Zone بشن که مسابقات killzone 2 قرار هست برگزار کنیم میتونن به لینک پایین مراجعه کنن . !

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام
من فکر میکنم ما یه ذره هماهنگ تر عمل کنیم بهتر باشه .
برنامه مسابقات و ... رو حامد جان زحمتشو میکشه . منم کمکش میکنم .
ما الان Clan هم دست کردیم Persian Zone که تو این چند روز 18 تا عضو گرفته که واقعا قابل توجه هستش .
این تاپیک ها هم فکر نکنم به نتیجه برسه .
حالاهر جور که خودتون صلاح میدونید .

بابا اون موقع که دعوت میکنی یه ندا بده بگو من فلانیم. من که حضور ذهن ندارم که کی به کیه اون همه آیدی منو اد کردن :D
بعدشم من فکر میکردم ازین کلن دور همیاس. نمیدونستم برنامه داری و اگر قرار باشه منسجم باشه و برنامه دراز مدت داشته باشی و قرار باشه که تمرین داشته باشیم و افرادی رو بیاریم تو کلن که درست حسابی و حالا نه منظم اما مرتب بازی میکنن شایدم منم بیام :پی

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بابا اون موقع که دعوت میکنی یه ندا بده بگو من فلانیم. من که حضور ذهن ندارم که کی به کیه اون همه آیدی منو اد کردن :D
بعدشم من فکر میکردم ازین کلن دور همیاس. نمیدونستم برنامه داری و اگر قرار باشه منسجم باشه و برنامه دراز مدت داشته باشی و قرار باشه که تمرین داشته باشیم و افرادی رو بیاریم تو کلن که درست حسابی و حالا نه منظم اما مرتب بازی میکنن شایدم منم بیام :پی
سیاوش من که اول بهت گفتم منو میشناسی گفتی آره منم تا تهش رفتم .
آره سیاوش برنهمه داریم چون همه بچه ها بازی رو تهیه کردن و با هماهنگ میشیم .
دیدی که نیما هم اومده تو کلن خیلیا اومدن من بازم برات دعوت نامه میفرستم امشب .
راستی امشبم بیا دیشب که خیلی خرتوخر بود :ی

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
بابا خوردیم به بی پولی یه چیز ارزون معرفی کنید بشه به عنوان هدست ازش استفاده کرد:biggrin1:
حسام حتما نباید Headset رسمی PS3 باشه تا بتونی خوب استفاده کنی ! تو میتونی فعلا از یکی از دوستات یا کسی که Headset موبایل مثل هدستهای نوکیا (مال N95 عالیه) رو داره قرض بگیری یا اصلا بخری ولی توصیه میشه Official Headset های PS3 رو بدلیل Optimize بهتر این هدستها با سیستم بلوتوث PS3 و خود PSN گیر بیاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر