قرارهای Online در Killzone 2

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
منو هم اد کنید هاااا

هر چند شانسی بعضی وقتا وصل میشیم . سریع منو پیدا میکنن میندازن بیرون .

psn id : ranosa

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
فهمیدم چرا دیگه مثل قدیم نیست چون سرورهای kz2 رو downgrade کردن ما با این اینترنت نفتی نمیتونیم خوب بازی کنیم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان منم هستم و ایدی بچه ها رو که کیل زون بازی میکنند رو ادد کردم هر چی از ایرانیان بیشتر باشه برای ما بهتر چون اون وقت سرور بازی برای ما هم کمتر میشه و راحت میتوانیم بازی کنیم به به:x

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان به طور عجیبی من دیروز سه ساعت بازی کردم و توی روم 32 نفری بدون هیچ لکی و تازه هم با وایرلس پلی3 وصل بود و 5 متر هم فاصله داشت اینکاری اوضاع داره میشه مثله قبل به به
هر کی خواست بیاد خیلی فاز میده

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
دوستان به طور عجیبی من دیروز سه ساعت بازی کردم و توی روم 32 نفری بدون هیچ لکی و تازه هم با وایرلس پلی3 وصل بود و 5 متر هم فاصله داشت اینکاری اوضاع داره میشه مثله قبل به به
هر کی خواست بیاد خیلی فاز میده
بله من هم همینطرو مثل شما!فقط 1 بار قطع شد!سرور 29/32 بود!چه چیزا!

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
اقا من دنبال یه مولتی پلیر با مپ باز و گسترده میگردم مث بتلفیدها. خواستم بدونم مپ بازیش چطوره تنوع اسلحه چطوره درجه میده مث بتلفیلدها؟؟؟؟کلا مولتیش چطوره. کد داره؟سروراش چطورن؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بله من هم همینطرو مثل شما!فقط 1 بار قطع شد!سرور 29/32 بود!چه چیزا!

جات خالی دوباره دیروز رفتم توی روم 28 نفری و ترکوندم البته انها یکمی بازیشون خوب نبود و توی سه بار بازی کردن که سه ساعت وقتمو گرفت دوبار اول شدم:d

اقا من دنبال یه مولتی پلیر با مپ باز و گسترده میگردم مث بتلفیدها. خواستم بدونم مپ بازیش چطوره تنوع اسلحه چطوره درجه میده مث بتلفیلدها؟؟؟؟کلا مولتیش چطوره. کد داره؟سروراش چطورن؟

ببین الان دوباره سرورهاش خوب شد و معلوم نیست تا کی سرورهاش خوب باشه چون بازیش قدیمی و خدا میدونه تا کی خب باشه ولی بازیش خوب و هیجان داره مثله چی

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
ببین الان دوباره سرورهاش خوب شد و معلوم نیست تا کی سرورهاش خوب باشه چون بازیش قدیمی و خدا میدونه تا کی خب باشه ولی بازیش خوب و هیجان داره مثله چی
نزناین حرف ها رو! میبندنش ها! بزار ما پلاتش کنیم بعد سرورهاش رو ببندن!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نزناین حرف ها رو! میبندنش ها! بزار ما پلاتش کنیم بعد سرورهاش رو ببندن!

خدا خدا من که از آرورزمه ما که شانس نداریم منم دارم زورمو میزنم تا اون یه دونه تروفی رو بگیرم تمامش کنم بره از دستش راحت بشم و بعد بیشنم پای کیل زون 3 خدا یعنی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر