راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
پس نه به خاطر قیمت بازیش حق این کنسول بره زیر سوال؟تقصیر سونی چیه که یه کشوری مثل ایران حق کپی رایت رعایت نمیکنه؟ اگه شما وکسان دیگه دوست ندارید پول بازیشو بدبد برید 360 بخرید و از ps3 بد نگید
خوشحالم که قبول داریداز نظر فنی ps3 سرتره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
پس نه به خاطر قیمت بازیش حق این کنسول بره زیر سوال؟تقصیر سونی چیه که یه کشوری مثل ایران حق کپی رایت رعایت نمیکنه؟
خب مشکل اینجاست که تقصیر سونی نیست ولی این سایت ایرانی هست و 99% کاربرها هم توی ایران زندگی میکنن و برای خیلی ها بین 4000-5000 تومن با 80000 تومن خیلی اختلاف وجود داره.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
باشه من که چیزی نگفتم
حرف حسابم اینه که این جزو مشکلات یک کنسول حساب نمیشه همین و لطفا از این کنسول قدرتمند فقط به خاطر اینکه تو ایران زندگی میکنید بد نگید و از مدیران هم انتظار بیشتری در این باره داشتم
ممنون

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کی تو کیفیت کنسول سونی شک داره؟
من هیچ شکی ندارم که سونی ازنظر سخت افزاری معرکه هست .لی لیست بازیهاش وقیمتهاشون ترمزادم
رو میکشه شما دوچار سوء تفاهم شدی دادا:biggrin1:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
بنابراین از سونی بد نگید.شما یه نگاه بندازی به این صفحات میفهمی منظورم چیه
اصلا کل ایران برن 360 بخرن مبارکشون باشه اما چرا از ps3 بد میگن؟
آخه هر کی میاد میگه سونی اینطوریه سونی اونطوریه اما اگه سونی کپی خور بود 360 هیچ طرفداری تو این سایت نداشت هیچی

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بنابراین از سونی بد نگید.شما یه نگاه بندازی به این صفحات میفهمی منظورم چیه
اصلا کل ایران برن 360 بخرن مبارکشون باشه اما چرا از ps3 بد میگن؟
آخه هر کی میاد میگه سونی اینطوریه سونی اونطوریه اما اگه سونی کپی خور بود 360 هیچ طرفداری تو این سایت نداشت هیچی
احتمالا این چندین میلیون 360ی که تا حالا فروش رفته و بیشترشم مال کشور هایی بوده که حق کپی رایت توش رعایت می شه رو آدم فضایی ها خریدن که اگر ps3 کپی خور می شد پس هیچ کس دیگه طرفدار 360 نبود.

شما اگر نام تاپیک رو درست بخونید می بینید که نوشته شده: "راهنمایی: کدوم کنسول رو بخرم؟" و کسی هم که در این تاپیک پست می زنه در ایران هست، بنابراین باید گفته بشه این تفاوت قیمت بازی ها چون مسئله خیلی مهمی هست تو ایران برای خیلی ها و البته لازم هم باشه چه از 360 و چه از ps3 بد یا خوب گفته می شه در اینجا. شما هم اگر مشکلی داری با این قضیه می تونی این تاپیک رو باز نکنی. چون این تاپیک برای کسانی هست که می خوان کنسول بخرن نه برای کسانی که کنسول دارن.
اگر فقط چند صفحه آخر این تاپیک رو بخونی متوحه می شی که خیلی بیشتر از ps3 در مورد 360 بد گفته شده...

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
من چیزی درباره فروش گفتم؟درباره جهان گفتم؟
ما داریم درباره ایران صحبت میکنیم جایی که مردمش به چیزی که پول میدن تعصب پیدا میکنن جایی که گارانتی معنی نداره جایی که کپی رایت آزاده متوجه شدید؟
اصلا ملت برن 360 بخرن مبارکشون باشه به سلامتی استفاده کنن اما چرا از ps3 بد میگن و دیگرانو گمراه میکنن؟آیا این درسته که کسی که اگه ps3 کپی خور بود اصلا به 360 نگاهم نمیکرد بره 360 بخره چون با پول بازیهای ps3 مشکل داره حالا بیاد بگه نمیدونم ps3 فلانه و ده تا مشکل اختراع میکنه ومیچپونه تو مخ بدبختی که راهنمایی میخواد حتی اگه کسی با پولش مشکل نداشته باشه بازم گمراه میشه و میره 360 میخره چرا؟چون دو نفر اومدن بی دلیل از ps3 بد گفتن فقط واسه اینکه خودشون ندارن
انصافا چند نفر که 360 دارن تو این تاپیک بیشتر ps3 میخواستن؟ولی حالا دارن بد میگن ازش
مشکل من این انتقادا نیست مشکلم اینه که همینطوری الکی اطلاعات غلط میرسونن.نمونش خود من به خاطر راهنمایی های همین تاپیک حدود چند ماه پیش رفتم 360 خریدم به 2 ماه نکشیده فروختم و اصلا شبیه چیزی که این دوستان میگفتن نبود اما حالا که ps3 دارم میفهمم بازی یعنی چی{mgs}
انصافا این درسته که یکی میاد پول بازیو با مشکلات کنسول قاطی میکنه؟
شما هم پست منو تو صفحه قبل بخون تا بیشتر بری تو عمق ماجرا
ممنون

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
اگه کسی با پول بازیهای PS3 مشکلی نداشته باشه PS3 اولین گزینست این کاملا معلومه.Sony هم از نظر تجربه تو این کار از Microsoft سرتره هم اینکه از نظر سخت افزاری PS3 از X360 سرتره.اگه هم میبینید اکثر بازیسازا میگن بازی برای X360 بهتر میشه ساخت چون واقعا بازی ساختن برای PS3 سخت تر از X360 .حجم بالای DVDهای Blueray هم که دیگه نیازی به گفتن نداره.به هر حال به نظر من اینده تو دست PS3

Aleyzee

کاربر سایت
Aug 22, 2008
4
نام
علی
اگه تنوع میخوای: XBOX360
اگه کیفیت و گرونیو کم بازی پیداشدن رو می خوای: PS3

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من ديروز يه 360 Elite از داش مجيد شامي خريدم كه معركه هم هست. كيفيتش كه عاليه با بورد فالكون و درايو benq كه تقريبا هم كميابه. اكه كسي قصد خريد داره معطلش نكنه كه با قيمت باور نكردني 450 بساط دزدي بعضي ها رو بدجوري بهم ريخته. توي بازارجه مجازي تابيكش رو زده.;)
در مورد انتخاب بين دو كنسول هم بايد بگم من خودم فن سوني هستم و تا ته بازيهاش رو هم در اوردم ولي فعلا توي اين نسل از نظر كيفيت بازي, 360 با اقتدار جلوتره.البته اگه واقع بين باشيد!
البته ps3 هم اينده ي خوبي خواهد داشت.نكته مهم اينه كه زمان صدر نشيني يك كنسول به پايان رسيده و اين طور نيست كه يه كنسول بهترين باشه و بقيه هم با اختلاف زياد به دنبالش برند. هر كدوم براي خودشون يه مزيت هايي دارن كه با توجه به سليقه ي گيمر انتخاب ميشن:clover:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
حجم بالای DVDهای Blueray
دوست عزیز چیزی به نام DVDهای Blu-Ray نداریم بلکه به این دیسکها Blu-Ray Disc یا به اختصار BD میگن من فکر کنم شما منظورت از DVD دیسک (Disc) بوده

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بابا اگه همین ps3 هک شه همه میرند می خرند من خودم اگه هک شه سریع میرم میگیرم کی دوست نداره mgs و gow بازی نکنه من خودم چون 360 دارم هی میگم 360 من نمیگم کنسول خوبی نی عالی ولی برا من که فعلا سه چراغ شد .. ولی قبول کنید هک شه همه تو ایران میرند طرف ps3 چون با ps1 و ps2 دورانی داشتیم من خودم بازی خوره شدنو با mgs شروع کردم الانم خیلی ناراحتم که نمیتونم mgs4 بازی کنم ....

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
چرا نظراتتون رو تحمیل میکنید
بهتر بودن این دو تا کنسول رو هیچ کس نمیتونه تعیین کنه, چون هیچ کدوم از این دو کنسول برتری قاطع بر دیگری ندارن
هر کدوم اشون توی یک سری موارد به هم برتری و ضعف دارن
و هر کسی هم نسبت به نیاز و توقعاتی که از کنسول داره میره سراغ اونی که بدردش میخوره
تموم کنید این بحث رو

rasch

کاربر سایت
Aug 2, 2008
5
همه جا می گن و می شنویم که سخت افزار PS3 از 360 قویتره... من شخصاً بطور مرتب اخبار بازیها رو دنبال می کنم تا یه بازی برای PS3 بیاد و 360 برای همیشه سه چراغ بشه !! ولی دارم کم کم نا امید می شم.... الآن 4 ساله که این جریان ادامه داره و فکر کنم اگه سونی بیشتر از یکی دو سال دیگه طولش بده، اونوقت دیگه باید آماده مبارزه با کنسول بعدی مایکروسافت بشه!! ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر