درخواست بازی‌های Switch با لینک مستقیم داخل ایران

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
به نام خدا​

با سلام. در این تاپیک شما عزیزان می‌توانید با درخواست بازی مورد نظر خودتان برای کنسول Switch، در سریع‌ترین زمان ممکن لینک مستقیم با سرور داخل ایران را از سایت Novinspot.com دریافت کنید. در صورت امکان نکات زیر را رعایت فرمایید:

1. از دادن اسپم و بحث‌های متفرقه پرهیز کنید.
2. اعلام کنید که نسخه هک شده یا اورجینال را میخواهید.
3. در صورت امکان اگر لینک تورنت یا دانلود بازی مورد نظر را دارید در همین تاپیک بفرستید تا سریع‌تر آماده شود.

بعد از درخواست و قرار داده شدن بازی در همین تاپیک بر روی درخواست مورد نظر « قرار داده شد » پاسخ داده می‌شود تا کاربرا گرامی از قرار گرفتن بازی بر روی سایت مطلع شود.

Last edited by a moderator:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
آدرس کامل سایت رو لطف میکنید؟!
توی گوگل سرچ کردم ولی باز نمیشه سایت.
درود، میدونم جدید نیست اما باید بگم که خود گوگل از قصد یکسری از نتایج سرچ رو بالا نمیاره، موتور جستجو گرهای دیگه ای هست که نتایج رو کامل نشون میده

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
دوستان عزیز مورتال کمبت جدید راحت روی سوییچ کپی خور اجرا میشه یا مثل مورتال 11 وارد بازی نمیشه و بخاطر نت و کپی بازی در میاره؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
دوستان عزیز مورتال کمبت جدید راحت روی سوییچ کپی خور اجرا میشه یا مثل مورتال 11 وارد بازی نمیشه و بخاطر نت و کپی بازی در میاره؟

سلام.من امروز تست کردم مشکلی نداشت مثل اون گیر اولیه در منو نداشت همون 11 هم اپدیتهای اول گیر نمیکرد از اپدیتهای چندتا بعدترش اینجوری شد و البته اگه یه موقع وارد نشد احتمالا لینک اکانت بخواد که باید با اموزش لینک اکانت اینکار بکنی و بازیش نسبت به 11 که گرافیک افتضاح و بد پورت شده بود خیلی خوب هست و گرافیک قابل قبوله و میشه روی سوییچ تجربه خوبی داشت.

• Like
Reactions: s3000

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
سلام.من امروز تست کردم مشکلی نداشت مثل اون گیر اولیه در منو نداشت همون 11 هم اپدیتهای اول گیر نمیکرد از اپدیتهای چندتا بعدترش اینجوری شد و البته اگه یه موقع وارد نشد احتمالا لینک اکانت بخواد که باید با اموزش لینک اکانت اینکار بکنی و بازیش نسبت به 11 که گرافیک افتضاح و بد پورت شده بود خیلی خوب هست و گرافیک قابل قبوله و میشه روی سوییچ تجربه خوبی داشت.
لباسا رو هم میشه راحت آزاد کرد؟ بخش اینویژن که جایگزین کریپت شده راحت تو دسترسه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
لباسا رو هم میشه راحت آزاد کرد؟ بخش اینویژن که جایگزین کریپت شده راحت تو دسترسه؟

خیلی از قابلیتهای بازی انلاینه باز و اون بخشم تو دسترس نیست و سه تا dlc داره برای باز کردن لباس که تو حالت دو نفره باید باز باشه ولی اگه بقیش باید باز بشه تو حالتهای انلاین مثل نسخه قبل احتمالا نشه البته همون قبلی یه سیو مد شده بود تو حالت دو نفره همه رو باز میکرد و در کل حالت داستانی و دو نفره و تاور دیدم بازه و یه بخش دیگه و حالتهای دیگه همه انلاین بودن.

• Like
Reactions: s3000

majid dadpur

کاربر سایت
Jul 4, 2007
32
سلام دوستان ...مورتال کمبت 1 دان کردم لگ زیاد داره. راه حلی داره؟ 60 فریم هست ولی تو درگیری ها گاهی لگ میزنه
ورژن بازیت چنده؟ اپدیت ورژن ۱.۷ امروز امده ۳۰گیگ بود ولی انتظار نداشته باش درست بشه بوردرلندز ۳ رو هم گرفتم همینجوری بود البته اون با اپدیت درست شد خیلی کلا بازی بالا ۲۰ گیگ بود بدون لگ داره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر