درخواست بازی‌های Switch با لینک مستقیم داخل ایران

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
به نام خدا​

با سلام. در این تاپیک شما عزیزان می‌توانید با درخواست بازی مورد نظر خودتان برای کنسول Switch، در سریع‌ترین زمان ممکن لینک مستقیم با سرور داخل ایران را از سایت Novinspot.com دریافت کنید. در صورت امکان نکات زیر را رعایت فرمایید:

1. از دادن اسپم و بحث‌های متفرقه پرهیز کنید.
2. اعلام کنید که نسخه هک شده یا اورجینال را میخواهید.
3. در صورت امکان اگر لینک تورنت یا دانلود بازی مورد نظر را دارید در همین تاپیک بفرستید تا سریع‌تر آماده شود.

بعد از درخواست و قرار داده شدن بازی در همین تاپیک بر روی درخواست مورد نظر « قرار داده شد » پاسخ داده می‌شود تا کاربرا گرامی از قرار گرفتن بازی بر روی سایت مطلع شود.

Last edited by a moderator:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
من نسخه nsz بازي ولفنشتاين يانگ بلود رو دانلود كردم به همراه اپديت ها الان بازي رو نصب كردم اجرا هم ميشه ولي وقتي ميخوام بازي رو پلي كنم پيغام ميده كه bundled add on content missing please redownload.
مشكل از كجاست ؟
البته اين نكته رو هم اضافه كنم كه dlc هايي كه گزاشتين روي كنسول نصب نميشن با برنامه nut و پيغام خطر ميده !!
ورژن كنسول هم ١٤ هست با اخرين اپديت اتمسفر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام
من نسخه nsz بازي ولفنشتاين يانگ بلود رو دانلود كردم به همراه اپديت ها الان بازي رو نصب كردم اجرا هم ميشه ولي وقتي ميخوام بازي رو پلي كنم پيغام ميده كه bundled add on content missing please redownload.
مشكل از كجاست ؟
البته اين نكته رو هم اضافه كنم كه dlc هايي كه گزاشتين روي كنسول نصب نميشن با برنامه nut و پيغام خطر ميده !!
ورژن كنسول هم ١٤ هست با اخرين اپديت اتمسفر

سلام.پیغام اخطار رو نادیده بگیر و نصب کن و اگه نصب نمیشه با یه برنامه دیگه نصب کن و روش جدید نصب بازی بدون nut با tinfiol هم گذاشتم در اموزش زیر با این روش نصب میشه.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام. دوستان بازی آسفالت 9 رو میتونیم آفلاین بازی کنیم رو کپی خور؟ من نصب کردم میگه به نت وصل شو

سلام
قید این بازی روی سوییچ هکی باید زد چون بصورت انلاین و اورجینال باید 23 مرحله رو تموم کنی تا وقتی میری تو بازی افلاین مد باز بشه و حتی از طریق سیو بقیه هم نمیشه باز کرد چون یه ایدی مختص هر کنسول ذخیره میشه که روی کنسول بعدی جواب نمیده و در کل راه حلی من در حالت هکی ندیدم چون خودمم هم اون اولها که اومده بود دنبالش بودم مگر اینکه کنسول ببری روی حالت اورجینال و همه چی پاک کنی و انلاین بشینی این بازی از نو بگیری از سرورهای نینتندو و بشینی اون 23 مرحله رد کنی و بعد ایرپلن مد یا حالت هواپیما فعال کنی و وارد بازی بشی تا بهت گزینه افلاین رو نشون بده و فعال کنی و بعد باز کنسول هک کنی که ارزش نداره ممکنه کنسول هم بن بشه این وسط و تنها راه اجرای بازی روی سوییچ هکی نصب اندروید هست که اونم دردسرهای خودش داره روی سوییچ و نصب این بازی ورژن اندروید هست.

• Like
Reactions: hamidreza722

hamidreza722

کاربر سایت
Apr 11, 2022
12
سلام
قید این بازی روی سوییچ هکی باید زد چون بصورت انلاین و اورجینال باید 23 مرحله رو تموم کنی تا وقتی میری تو بازی افلاین مد باز بشه و حتی از طریق سیو بقیه هم نمیشه باز کرد چون یه ایدی مختص هر کنسول ذخیره میشه که روی کنسول بعدی جواب نمیده و در کل راه حلی من در حالت هکی ندیدم چون خودمم هم اون اولها که اومده بود دنبالش بودم مگر اینکه کنسول ببری روی حالت اورجینال و همه چی پاک کنی و انلاین بشینی این بازی از نو بگیری از سرورهای نینتندو و بشینی اون 23 مرحله رد کنی و بعد ایرپلن مد یا حالت هواپیما فعال کنی و وارد بازی بشی تا بهت گزینه افلاین رو نشون بده و فعال کنی و بعد باز کنسول هک کنی که ارزش نداره ممکنه کنسول هم بن بشه این وسط و تنها راه اجرای بازی روی سوییچ هکی نصب اندروید هست که اونم دردسرهای خودش داره روی سوییچ و نصب این بازی ورژن اندروید هست.
اصلا ارزش نداره پس همون با گوشی اجراش کنیم بهتره. ممنون

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
ببخشید لینک دانلود
Kirby and the Forgotten Land
Hollow Knight
Mario Maker 2
و Astral Chain
اگه میشه

دانلود بازی Kirby and the Forgotten Land برای Switch

دانلود بازی Hollow Knight برای Switch

دانلود بازی Super Mario Maker 2 برای Switch

دانلود بازی Astral Chain برای Switch

بابت تاخیر شرمنده مشکلاتی پیش اومده بود من کلا نتونستم وارد فروم بشم از امروز در خدمتم.

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
31
لینک مستقیم لاک پشتهای نیجا
سلام، سایت novinspot انگار کار نمیکنه، کسی میدونه بهترین سایت برای دانلود بازیهای سوییچ الان کجاس؟ ممنون
فکر کنم سایت بسته شد سایت لینک مستقیم برای دانلود بازیهای جدید کسی سراغ نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر