درخواست بازی‌های Switch با لینک مستقیم داخل ایران

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
به نام خدا​

با سلام. در این تاپیک شما عزیزان می‌توانید با درخواست بازی مورد نظر خودتان برای کنسول Switch، در سریع‌ترین زمان ممکن لینک مستقیم با سرور داخل ایران را از سایت Novinspot.com دریافت کنید. در صورت امکان نکات زیر را رعایت فرمایید:

1. از دادن اسپم و بحث‌های متفرقه پرهیز کنید.
2. اعلام کنید که نسخه هک شده یا اورجینال را میخواهید.
3. در صورت امکان اگر لینک تورنت یا دانلود بازی مورد نظر را دارید در همین تاپیک بفرستید تا سریع‌تر آماده شود.

بعد از درخواست و قرار داده شدن بازی در همین تاپیک بر روی درخواست مورد نظر « قرار داده شد » پاسخ داده می‌شود تا کاربرا گرامی از قرار گرفتن بازی بر روی سایت مطلع شود.

Last edited by a moderator:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
دوستان چرا اين تاپيك تعطيل شده واقعا ؟!
بازي هاي جديد رو كجا دانلود مي كنيد دوستان نينتندو باز كجايين؟

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
آدرس کامل سایت رو لطف میکنید؟!
توی گوگل سرچ کردم ولی باز نمیشه سایت.
https://romslab.com

سلام دوستان کسی لینک دانلود متروید پرایم رو داره؟
از همین سایت تمام بازیهای سوییچ رو میتونید دانلود کنید. البته تک و توک فایلها خرابه یا من نتونستن اجرا کنم. ولی در مجموع خیلی مجموعه خوبیه :Thumbsup::Thumbsup::Thumbsup:

https://romslab.com/metroid-prime-remastered-switch-nsp-free-download/

• Like
Reactions: eeeeee and worm

omidjaberi

کاربر سایت
Jan 24, 2022
47
اره جدید سرعت سایتش خیلی اومده پایین من جایگزینش فعلا سایت nxbrew.com پیدا کردم یکم تبلیغ زیاد داره روی لینک دانلود میزنی ولی سرعتش خیلی بهتر از romslab هستش

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
سلام
سرعت دانلود شما هم داخل سایت romslab خیلی کنده یا فقط واسه من اینجوریه؟! خیلی خیلی وحشتناکه سرعتش حتی با LTE.
از Ziperto - A Digital Park for Gamers یا nsw2u.com بگیر.
اینها فایلهارو روی چندتا سرور آپلود میکنن.
سرورهای مگاآپ خیلی سرعت خوبی دارن ، سعی کن از اون بگیری که سرعت کامل بهت میده و دانلود مستقیمه.

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
سلام دوستان عزیز عیدتون پیشاپیش مبارک
امیدوارم بهترین ها براتون رقم بخوره و آرزوهاتون خاطره بشن
دوستان میخواستم دو تا bayonetta آخری رو دانلود کنم
با توجه به اینکه آخرین آپدیت هکم دوسال پیش بود باید حتما نسخه جدید رو بریزم بعد نصب کنم؟
بعد این سایت هایی که گذاشتین هی می‌بره منو یه یه پنجره دیگ آخرشم لینک دانلود نمیاد
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام دوستان عزیز عیدتون پیشاپیش مبارک
امیدوارم بهترین ها براتون رقم بخوره و آرزوهاتون خاطره بشن
دوستان میخواستم دو تا bayonetta آخری رو دانلود کنم
با توجه به اینکه آخرین آپدیت هکم دوسال پیش بود باید حتما نسخه جدید رو بریزم بعد نصب کنم؟
بعد این سایت هایی که گذاشتین هی می‌بره منو یه یه پنجره دیگ آخرشم لینک دانلود نمیاد
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام داداش عید شما هم مبارک
در مورد اپدیت هک و فریمور دستگاه این پست بخونید.

در مورد دانلود بازی هم این پست بخونید و از سایت nsw2u.com هم دانلود کنید و تبلیغها نمیدونم چطور رد میکنید ولی باید رد بشه و برسه لینک اصلی و کامپیوتر دارید و مرورگر کروم از افزونه adguard adblocker استفاده کنید خیلی تبلیغهای همون لینکهای دانلود هم بلاک میکنه زودتر میرسه به لینک اصلی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر