خدمات نوین اینترنتی با نوین نت!

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
وقتی میرم توی تعرفه خدمات اینترنت استان و شهر و منطقه رو که وارد میکنم سرویس واسه ارائه داره ولی وقتی میخوام ثبت نام سرویس کنم و وقتی شماره رو زدم میگه امکان سرویس دهی به شماره تلفن موردنظر وجود ندارد و شماره منو میزنه واسه بندر ماهشهر! من کجا و بندر ماهشهر کجا!
ویرایش:کد شهر ما با کد ماهشهر یکی هست
بی خیالش شدم،از همون آذین میگیرم با پینگ خوب>:d

آخرین ویرایش:

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
من امروز با این شرکت تماس تلفنی گرفتم و در واقع تجربه ی ناامید کننده ای بود و پس از چندین دقیقه تلاش یک دختر پاسخ داد و در پی درخواست من به شخص دیگری متصل کرد و در ادامه کسی پاسخ گو نبود. به نظر یک شرکت تاپاله گاو نر است کمینه در بخش پاسخگویی نخستین.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این شرکت شرکت درستی نیست من یک ماه استفاده کردم و مجددا برای سه ماه تمدید کردم البته موضوع ماله چند سال پیشه اون زمان اشتراک 512 سه ماه داشتم مبلغ کمی بابتش نداده بودم !
وقتی مخابرات خط های مارو تغییر می داد 2 هفته تلفنی مارو رو هوا نگهداشته بود نه تنها من بلکه کلی مشتری دیگه .. اشتراکم رو لغو نکردن و همینطور تایمش می رفت هیچ مسئولیتی قبول نکردن و هیچ مبلغی رو بگشت نزدن خیلی راحت گفتم مشکل ما نیست.در اخر هم کل اکانت مالیده شد .
گفتن می تونی برید از مخابرات شکایت کنید خسارت رو از اونا بگیرید حالا جالبه ارتباط خوبی ظاهرا با مخابرات داره...این پولا هم خوردن نداره من که راضی نبودم نه از بی مسئولیتی و مشتری مداری اونا نه از مخابرات م... ....

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
من اهواز هستم بعد تا 2-3 هفته پیش توی مرکز ما هم سرویس نمیداد ! امروز رفتم توی سایت لاگین کردم انتخاب سرویس برای من اومد :d ولی دوره شرکتی که الان دارم همین 3 روز پیش پرداخت کردم . ماه دیگه حتما میرم نوین نت . دوستانی هم که میخوان بدونن توی مرکزشون سرویس میدن یا نه . توی سایت ثبت نام کنن بعد لاگین کنید اگه نوشت قادر به سرویس دهی نیستیم یعنی فعلا سرویس نمیدن . ولی اگر انتخاب سرویس اومد یعنی سرویس میدن . منم توی اون 2-3 هفته هی مینوشت به خاطر حفظ کیفیت قادر به ارائه سرویس نیستیم .

J o K e R

کاربر سایت
May 19, 2011
346
نام
مهدی
من نزدیک به 5 ماه از این شرکت نت 2مگ تا 4مگ میگیرم راضی هم هستم ولی ساعت 2 شب به بعد که free میشه افت سرعت داره مثلا بجای 480kb بین 100 تا 200 kb دانلود میکنه.

jizg

کاربر سایت
Aug 27, 2012
14
لیست مراکزی که شرکت داده گستر عصر نوین در آنها سرویس های خود را ارائه می دهد
منبع face-bookDotCom/pages/NovinNet/447262598639681

از امروز متقاضیان دریافت سرویس با مراجعه به صفحه تعرفه ها به صورت قطعی از آغاز فعالیت این شرکت در مراکز مورد نظر مطلع می گردند. و در صفحه تعرفه های نوین نت فقط مراکزی لیست می شود که شرکت درآنها فعالیت خود را آغاز کرده است.
لیست مراکز نوین نت

jizg

کاربر سایت
Aug 27, 2012
14
دو تا سرویس نسبتا خوب که فقط برای یوزرهای جدیدی که ثبت نام می کنند قابل انتخاب هست:
منبع face-B00KDotcom/pages/NovinNet/447262598639681

price.png

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
به جرات میگم ارزانترین اینترنت در کل کشور رو نوین داره!

توجه شمارو به این سرویس ها جلب میکنم: :D

1. سرویس 512 کیلوبیت با 5 گیگ حجم قیمت 7500 تومان!!!!!

2. سرویس 2 مگ با 3 گیگ 7500 تومان!!!!!!

3. سرویس 4 مگ با 9 گیگ 21 هزار تومان!

4. سرویس 512 با 1 گیگ 5 هزار تومان!!!! :)):((

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
اینجاست که باید گفت what the f*ck.
چرا خوزستان نیست؟ نه واقعا چرا؟ یکی بیاد به من بگه چرا؟ آخه چرا؟ نه خداوکیلی چرا؟ چرا ما خوزستانی ها اینقدر بدبخت و بدشانس هستیم؟ نه واقعا چرا؟ چرا قلب ایران اینقدر بدبخته؟
البته یه حرفی هست که می گه ***همیشه زیرِ فانوس تاریکه*** پس به احترام این جمله سکوت می کنم.

آقا نمیشه نامه ای چیزی بنویسیم براشون که تا خوزستان یا حداقل اهواز این سیستم میستمشون رو گستر بدن؟

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
اینجاست که باید گفت what the f*ck.
چرا خوزستان نیست؟ نه واقعا چرا؟ یکی بیاد به من بگه چرا؟ آخه چرا؟ نه خداوکیلی چرا؟ چرا ما خوزستانی ها اینقدر بدبخت و بدشانس هستیم؟ نه واقعا چرا؟ چرا قلب ایران اینقدر بدبخته؟
البته یه حرفی هست که می گه ***همیشه زیرِ فانوس تاریکه*** پس به احترام این جمله سکوت می کنم.

آقا نمیشه نامه ای چیزی بنویسیم براشون که تا خوزستان یا حداقل اهواز این سیستم میستمشون رو گستر بدن؟

دوست عزیز در اهواز و تمامی مراکز آن سرویس دهی دارن . تا 2 هفته پیش راحت انتخاب سرویس ها در پنل میومد . مثل اینکه یه مشکلی پیش اومده تا 1 هفته دیگه دوباره سرویس دهی رو شروع میکنن . اگه تو این 2-3 هفته پیش ثبت نام میکردی راحت الان نوین نت داشتی :d الانم 1 هفته صبر کن سرویس دهی مجدد آغاز میشه :x

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بسیار عالی!
بنظر من این شرکت فقط 2 تا مشکل داره! اول اینکه برای سرویس 4 مگ ساعات رایگان نداره! دوم اینگه پینگ تایم خوبی نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر