خدمات نوین اینترنتی با نوین نت!

kolange_bill

کاربر سایت
Apr 2, 2012
209
همین الان زنگ زدم بهشون. میگه 512 اپ به 2 مگ سرعت دانش 64k هست و اگر به 2 مگ کنی میتونی تا 256 هم اپ کنی.

ولی از نظر قیمتی خوب هست ولی سرعتش پایینه حالا نمیدونم پشت تلفن اینجوری گفت و یا شاید در عمل بالاتر باشه.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
512 نامحدود ماهی 20 تومن ؟:-/
سرویس هاش یکم فراتر از رویایی هست . کسی تست کرده ؟
لیست مراکز مخابراتی که پوشش میده کجاست؟

سرعت دانلود و ضریب اشتراکش خیلی مهم نی . الان مصیبت اکثر دانلودر ها محدودیت حجمی هست که یه ISP مثل شاتل عملا توی سرویس مثلا نامحدودش نمیزاره بیشتر از 18 گیگ دانلود کنی
اگر واقعا نامحدود باشه با این تعرفه خیلی میارزه

ضریب اشتراک مهمه اتفاقا برادر! یه سیب داری مال خودته، یه سیب هم داری مال 10 نفره. کدوم بهتره طبعا؟
شاتل هم دوست صمیمی من داره (خودم پارس آنلاین دارم) بالای ماهی 60 گیگ دانلود می کنه با همون نامحدودش.

یه سری به پارس آنلاین هم بزن همین سرویس ها رو تقریبا داره، شاید کمی گرونتر. ولی 1/10 یعنی هیچی! این هم که سرعت الان بالاست چونکه هنوز کم متقاضی داره. همین که اشباع شه 1/10 رو ملموس درک می کنن اونا هم.

---------- نوشته در 05:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:28 PM ارسال شده بود ----------

همین الان زنگ زدم بهشون. میگه 512 اپ به 2 مگ سرعت دانش 64k هست و اگر به 2 مگ کنی میتونی تا 256 هم اپ کنی.

ولی از نظر قیمتی خوب هست ولی سرعتش پایینه حالا نمیدونم پشت تلفن اینجوری گفت و یا شاید در عمل بالاتر باشه.

همیشه در حرف بیشتره معمولا، مگه نه؟

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
پینگ من با 4.2.2.4 اغلب 250 هست اما توی سرور بازی 80 هم دارم! پینگ با 4.2.2.4 اصلا مهم نیست!
امروز باهاشون حرف زدم دوباره.
گفتن میخواییم باز هم کاهش قیمت بدیم + افزایش حجم! :D
ولی به من این سرویس رو پیشنهاد داد:
سرویس 2 الی 4 مگابیت، 23 گیگابایت حجم، 3 ماهه ، سرعت تضمینی بین ( مینیمم 180 ماکسیمم 500) 66 هزار تومن!

بی نظیر ترین سرویسی که تا الان دیدم!

هفته آینده درخواست نصب میدم. :)

خداییش این سرویس خیلی چیزه خفنی میزنه .

کسی گرفته تا حالا ؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
آقا من کمتر از یه ماه دیگه سرویس (!) شاتلم تموم میشه. می خوام یه طور بشه که تا شاتل قطع شد حداکثر تا دو روز بعدش این وصل بشه. باید چی کار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
شهر ما هم اومده این اما سرعت محدودش تو ساعت شبانه کم میشه ! اولش 60 اما بعد تا 180 بالا میره ! اما پینگش با 4.2.2.4 ، 150 ـه :->

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
مدت ها پیش توی تاپیک "بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی" میخواستم بگم هر کسی سوالی در مورد این شرکت داره بپرسه تا پاسخ بدم اما گویا قسمت نبود.

حالا که خیلی ها ذوق زده شدند و میخواند به سمت این شرکت برند بهتره یه حقیقت را بدونند: در برخی از مراکز مخابراتی تمام سرویس هایی که در سایتشون می بینید قابل ارايه نیست و شما به طور خودکار پهنای باندتون به یک مقدار مشخص محدود میشه. به طور مثال شما سرویس ۴ مگ میگیرید اما سرعت واقعی دانلودتون از ۱ مگ بیشتر نمیشه و تنظیمات مودمتون هم همش درسته و خطتون هم روی ۴ مگ دریافت و ۱ مگ ارسال تنظیم شده. این موضوع توی سایت خودشون هم گفته شده (اونجایی که گفته شده سرویس های ارایه شده در مراکز مخابرتی با یکدیگر متفاوت هستند)

پیشنهاد میکنم قبل از رفتن به سمت این شرکت باهاشون تلفنی تماس بگیرید و در مورد سرویس مورد نظرتون باهاشون صحبت کنید.

ضمناً پشتیبانی این شرکت باسوادترین و قوی ترین پشتیبانی ای بود که بنده در طی سال ها استفاده از اینترنت با آن برخورد داشتم. مودب ترین پشتیبانی من پارس آنلاین بود اما مودب ترین ، باسواد ترین و قوی ترین پشتیبانی ای که تا به حال با آن برخورد داشتم یکی از افراد پشتیبانی این شرکت هست.

ضمنا(۲) ! : یه کم دیر رسیدید! پینگ تا حد زیادی خوب بود و پینگ داخل شبکه ی اون ها تا گیت وی بین الملل فقط ۳۰ میلی ثانیه بود (برا من البته) که توی سرویس ADSL خیلی خوبه اما الان متاسفانه پینگ داخل شبکشون ۵۵ میلی ثانیه هست که زیاده. فک کنم شلوغ شد:d

شما دارید میاین این شرکت، من دارم میرم یه شرکت دیگه به زودی. برای گیم مناسب نیست! از بنده گفتن بود.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ضریب اشتراک مهمه اتفاقا برادر! یه سیب داری مال خودته، یه سیب هم داری مال 10 نفره. کدوم بهتره طبعا؟
شاتل هم دوست صمیمی من داره (خودم پارس آنلاین دارم) بالای ماهی 60 گیگ دانلود می کنه با همون نامحدودش.

یه سری به پارس آنلاین هم بزن همین سرویس ها رو تقریبا داره، شاید کمی گرونتر. ولی 1/10 یعنی هیچی! این هم که سرعت الان بالاست چونکه هنوز کم متقاضی داره. همین که اشباع شه 1/10 رو ملموس درک می کنن اونا هم.

یک سوال! الان میدونی سرویسی که داری بین 6 تا 10 نفر شیر شده؟
یا واقعا فکر کردی ددیکیت برات بستن؟

همیشه در حرف بیشتره معمولا، مگه نه؟
از شواهد پیداست پشتیبانی این شرکت راستشو از اول بهت میگه.

شهر ما هم اومده این اما سرعت محدودش تو ساعت شبانه کم میشه ! اولش 60 اما بعد تا 180 بالا میره ! اما پینگش با 4.2.2.4 ، 150 ـه :->

خب پس پینگ شما خیلی خوبه.
میشه بگید چه سرویسی دارین که شبانه 160 میده؟

مدت ها پیش توی تاپیک "بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی" میخواستم بگم هر کسی سوالی در مورد این شرکت داره بپرسه تا پاسخ بدم اما گویا قسمت نبود.
قسمت که بود اما نخواستی بگی! مشتری کمتر = خلوت تر = بهتر! :D

حالا که خیلی ها ذوق زده شدند و میخواند به سمت این شرکت برند بهتره یه حقیقت را بدونند: در برخی از مراکز مخابراتی تمام سرویس هایی که در سایتشون می بینید قابل ارايه نیست و شما به طور خودکار پهنای باندتون به یک مقدار مشخص محدود میشه. به طور مثال شما سرویس ۴ مگ میگیرید اما سرعت واقعی دانلودتون از ۱ مگ بیشتر نمیشه و تنظیمات مودمتون هم همش درسته و خطتون هم روی ۴ مگ دریافت و ۱ مگ ارسال تنظیم شده. این موضوع توی سایت خودشون هم گفته شده (اونجایی که گفته شده سرویس های ارایه شده در مراکز مخابرتی با یکدیگر متفاوت هستند)

پیشنهاد میکنم قبل از رفتن به سمت این شرکت باهاشون تلفنی تماس بگیرید و در مورد سرویس مورد نظرتون باهاشون صحبت کنید.

این شرکت تازه داره به صورت گسترده در کشور سرویس میده. ههنوز در تهران به خوبی راه نیافتاده چه برسه...
ولی بازم با یه تماس مشکل حل میشه.

ضمناً پشتیبانی این شرکت باسوادترین و قوی ترین پشتیبانی ای بود که بنده در طی سال ها استفاده از اینترنت با آن برخورد داشتم. مودب ترین پشتیبانی من پارس آنلاین بود اما مودب ترین ، باسواد ترین و قوی ترین پشتیبانی ای که تا به حال با آن برخورد داشتم یکی از افراد پشتیبانی این شرکت هست.

ضمنا(۲) ! : یه کم دیر رسیدید! پینگ تا حد زیادی خوب بود و پینگ داخل شبکه ی اون ها تا گیت وی بین الملل فقط ۳۰ میلی ثانیه بود (برا من البته) که توی سرویس ADSL خیلی خوبه اما الان متاسفانه پینگ داخل شبکشون ۵۵ میلی ثانیه هست که زیاده. فک کنم شلوغ شد:d

55 هم خوبه! الان که با سرورهای جهاد پینگ 85 اینها دارم تا گیت وی پینگم به 75 تا 80 میرسه!

شما دارید میاین این شرکت، من دارم میرم یه شرکت دیگه به زودی. برای گیم مناسب نیست! از بنده گفتن بود.

تو محله شما مناسب نیست! محله ما عالیه! :D خودتم میدونی پینگ زیر 60 با سرورهای روسیه حتی ممکن نیست. به همون 80 تا 120 قناعت میکنیم.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من یه چیزی میدونم دیگه! من از همون اول گفتم این isp یه چیزیش هست! خیلی کارشون درسته!:x
دادا بزار یکی دو سال بگذره بعد باید ببینیم تونستن کیفیت رو نگه دارن یا نه . داتک و شاتل و امثالهم هم اون اوایل که پورتاشون خالی بودن سرویس هاشون خیلی رویایی به نظر میرسید
بزار یکی دو ماه دیگه همینطوری دانلود کنه وقتی وارد بلک لیست شاتل شد و سرعتش دانلودش به شدت اومد پایین متوجه قضیه میشه :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خوي سرور هاش چند به چنده ؟ يا نهايت ظرفيتش چه قدره ؟

بالاخره با مخابرات قرار داد داره و مخابرات هم با زير ساخت اشغال قرار داد داره . پس اين يعني ضرر و تبليغات بيخودي !!!! چون تا وقتي زير ساخت چيزي رو تغيير نده ، اتفاق خاصي براي isp ‌و مخصوصا pap ‌ها نمي افته .

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
یک سوال! الان میدونی سرویسی که داری بین 6 تا 10 نفر شیر شده؟ یا واقعا فکر کردی ددیکیت برات بستن؟
اینطور نیست!

من 256 خریدم ولی برام 1.5 بستن (مثل خیلی های دیگه. تازه دوستانی دارم که از شرکت های دیگه 512 می خرن و 3.15 اینطورا سرعت دارند) و تقریبا تمام ساعات شبانه روز حتی شب ها روی 1.5 هست. حالا 6 تا 10 نفرش کجان این 24/7 من نمی دونم رفیق. ;)

Hossein72

کاربر سایت
Jul 20, 2012
2
درود.

منم یکی از مشترکین این شرکت هستم. خواستم از وضعیت سرویس دهی این شرکت در شهرمون [شهرستان رودسر[گیلان]] صحبت کنم.

راستش این شرکت یک سری قوانین توقف فصل داره که طبق اون براش سرعت نوشته شده هست و در هر فصل دیسکانت می شید.

سرویس 512 کیلوبیت آپ 2 مگابیت
از ساعت 8 صبح تا 2 بامداد سرعت دانلود 256 کیلوبایت بر ثانیه است. اما بین 230 تا 240 نوسان داره.
از ساعت 2 بامداد تا 8 صبح سرعت دانلود به سرویس حقیقی تغییر کرده و 64 کیلوبایت بر ثانیه است. اما بین 30 تا 120 نوسان داره.

* این سرعت ها با یک پهنای باند قوی بین چند شخص تقسیم میشه که نوسان بین شون خیلی ناچیز هست. لا احقل که من و کسایی که دارند اینو تایید میکنند.

پینگش هم
از ساعت 8 صبح تا 2 بامداد در سرور ایران 90 تا 120 هست. برای بازی COD4MW.

1-در کل ازش راضی هستم. خواستم سرویس 2 مگابیت آپ 4 مگابیت ش رو بگیرم کسی خبر نداره تو شهرستان های مختلف چه سرعتی تو شب داره (به غیر از تهران) ؟

* توصیه من به اونایی که از سرویس محدود سرعت بالا استفاده میکنند اینه که از آخرین ضریب امنیتی Kaspersky با آخرین آپدیت ماهیانه و همچنین محدود کننده سرعت BWMeter استفاده کنند چون 1- شما فکر میکنید کامپیوترتون پاک پاکه ولی پر از جاسوس تروجان هست حتما چک کنید بعدا متوجه میشید. 2- با توجه به سرعت بالا سرویس دهنده امکان سرقت فایل و استفاده بیش از حد وجود داره با این وجود تا آخر ماه شارژی براتون نمیمونه. پس بهتره که از اون نرم افزار ها استفاده کنید.

با تشکر حسین.

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
امروز دوستم که از مرکز مخابراتی من هم هست برای تست یه اکانت سه ماهه گرفت با این شرایط:
سرویس سه ماهه 4 مگابیت با سرعت دانلود 300 (مینیمم) تا 500 (ماکسیمم) با 50 گیگابایت حجم و قیمت 93 یا 96 تومن!
من هم بزودی adsl رو به این شرکت منطقل میکنم اما وایرلس رو نگه میدارم،
اینم تست دوستم:

http://www.speedtest.net/result/2079495097.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر