خدمات نوین اینترنتی با نوین نت!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یک زمانی اینقدر تعریف میکردن از این ISP میگفتن سرعتش عالیه و فلانه و فلانه و قیمتش عالیه
منم توی تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread32235/page1145/ گفتم بزار کاربراش زیاد بشه و قیمتا رو بالا ببره بعد میفهمین بعد الانم اینطوری شده

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
در حال حاضر نوین نت با توجه به قیمت ارزانش بهترین سرویس دهنده اینترنت کشور روی adsl هست.
مسعود جان آسیا تک رو هم خبر داری قیمتهاشو؟
اونم به نظرم خیلی خوبه
یه تاپیکم واسه اون بزن
به عنوان مثال
512 ماهی 5گیگ 1-9 صبح رایگان 24000تومن
1024 6 ماهه با 2گیگ بدون ساعات رایگان کلا 15000تومن
1024 3ماهه با 1گیگ بدون ساعات رایگان کلا 3000تومن {اینو خودم گرفتم سرعت دانلود 380تا400}
هزینه نصب 15000تومن - ترافیک هم گیگی 4500 فکر کنم یا نهایت 5000تومن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نوين نت هم گند زد رفت ! اعصابمون بهم ريخت ! سرويسي كه من گرفتم 36 تومن الان شده 45 تومن! نصفي از خدماتش هم پريده يعني به جاي 5 ساعت مجاني شده 3-4 ساعت !
حالا باز من دقيقا" چند روز قبل تغيير قيمت ها شارژ كردم ! يكي بوده يه ساله شارژ كرده بُرد كرده:d

به هر حال با اين مدل نوين نت هم كم كم مشتري هاش رو از دست ميده مگر اين كه ديگرون هم قيمت هارو افزايش بدن !

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من یک سال و خورده ای از این شرکت سرویس میگیرم ...
اوایل از فوق العاده هم یکم اونورتر بود!
هم قیمت ها و هم سرعت فوق العاده ...
شبا با سرویس 2-4 راحت شبی 7 گیگ دانلود داشتم!
ولی از اون موقعی که گفتن میخوایم برای رفاه حال کاربران یه سری تغییرات تو سرویس ها و تعرفه ها بدیم قشنگ reedـن ...
هم قیمت ها گرونتر شد و هم سرعت توی ساعات رایگان فجیعا اومد پایین و هم ساعت رایگان رو از 6 ساعت به 5 ساعت تغییر دادن ...
سرویس های نامحدودش هم از پهنا تو حلقم ...

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من یک سال و خورده ای از این شرکت سرویس میگیرم ...
اوایل از فوق العاده هم یکم اونورتر بود!
هم قیمت ها و هم سرعت فوق العاده ...
شبا با سرویس 2-4 راحت شبی 7 گیگ دانلود داشتم!
ولی از اون موقعی که گفتن میخوایم برای رفاه حال کاربران یه سری تغییرات تو سرویس ها و تعرفه ها بدیم قشنگ reedـن ...
هم قیمت ها گرونتر شد و هم سرعت توی ساعات رایگان فجیعا اومد پایین و هم ساعت رایگان رو از 6 ساعت به 5 ساعت تغییر دادن ...
سرویس های نامحدودش هم از پهنا تو حلقم ...
وااااااااااااای خدااااای من!!!!!!!!
جان من اونایی که از نوین نت سرویس دارن یه سر به سایتش بزنن و تعرفه های جدید رو ببینند و کمی کف و خون بالا بیارن! :|
آخه چرا اینکارا رو می کنید؟!
خوب من قیمتها و تعرفه های جدیدتون رو کجای دلم بذارم؟!
ساعت رایگان 4 تا 7 صبح رو چیکارش کنم؟!
این شرکت هم گند زد ...

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
به حرف رفيقم مصطفي رسيدم كه اين نوين نت هم براي جذب مشتري فقط اينطوري كرد !

الانه خيلي از چيز هايي كه توي ليست تعرفه هاش نوشته دروغه ! اصلا" سرويس يك ماهه نداره كه زير 8 گيگ باشه ! اون هم خيلي گرونه و اصلا" بازي رايگان نداره !
بايد حتما" كلي پول بهشون بدي تا بذارن 3 ماهه بگيري اونهم 9 گيگ مثلا" و 4-7 هم بهت بدن بري دانلود كني
واقعا" مرده شورش رو ببرن !

دوستان اگر جاي بهتري در منطقه خودشون سراغ دارند اصلا" سراغ اين يه دزد هم نرن !
بدبختي اينه همشون دزد اند ادم نميدونه سمت كي بره

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
منم باورم نمیشه ! تا 1 ماه پیش 30 تومن میدادم 2مگ تا 4 مگ با 15 گیگ حجم میگرفتم ! این ماه 40 تومن دادم 1 مگ تا 2 مگ اونم با 8گیگ حجم !!! نمیدونم چرا این کارا رو میکنن این احمقا ! خب دارین مشتری جمع میکنین چرا خرابش میکنین ؟! من رفتم بهشون گفتم 2 , 3 روز دیگه که زمانم تموم شد میخوام خطمو جمع کنم . الان تنها گزینه ای که مونده مخابراته ...

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
منم باورم نمیشه ! تا 1 ماه پیش 30 تومن میدادم 2مگ تا 4 مگ با 15 گیگ حجم میگرفتم ! این ماه 40 تومن دادم 1 مگ تا 2 مگ اونم با 8گیگ حجم !!! نمیدونم چرا این کارا رو میکنن این احمقا ! خب دارین مشتری جمع میکنین چرا خرابش میکنین ؟! من رفتم بهشون گفتم 2 , 3 روز دیگه که زمانم تموم شد میخوام خطمو جمع کنم . الان تنها گزینه ای که مونده مخابراته ...

والا من مجبورم و گرنه منم عوض مي كردم !
حوصله از اينور به اونور شدن رو ندارم ! پارس يه جور اين هم يه جور شده حالا !
همون مخابرات هم دردسر هاي خودش رو داره به گمونم

بي خيال حرفي نزنم ارزش خودم رو حفظ كردم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر