تعرفه اینترنت ملی نهایی شد! 2 مگابیت سرعت + 10 گیگ حجم ماهیانه 5 هزار و 500 تومان!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
در صورت دسترسي همزمان مشترك به شبكه ملي اطلاعات و شبكه اينترنت، علاوه بر تعرفه‌هاي مصوب استفاده از اينترنت، تعرفه دسترسي به شبكه ملي اطلاعات با سرعت 2 مگابيت بر ثانيه و حداقل 10 گيگابايت حجم اطلاعات دريافتي 55 هزار ريال تعيين شده است .
ینی اگه بخوایم هم اینترنت ملی داشته باشیم هم اینترنت جهانی باید یه قیمتی کمتر از تعرفه اصلی بدیم یا اینو باید اضاف بدیم ؟
من درست متوجه نشدم !!

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
من تعجب می‌کنم آقا مسعود بعد یک‌سال (که من نبودم) هنوز داره رو موضع خودش پافشاری می‌کنه!
اینکه تمام سایت‌ها داخلی بشن خوبه اما زور که نیستش! اسمش اینترنته! اینتر مخفف اینترنشنال یعنی بین المللی (خودتون بهتر می‌دونید) اونوقت چه جوری یک چیز هم می‌تونه جهانی باشه هم ملی؟
باید به ما اجازه داده بشه که اصلا خوش‌بین نباشیم! اگه سیاستشون به نحوی باشه که بعدا توی اینترنت اختلال ایجاد کنن و ذره ذره از بین ببرنش تا فقط شبکه ملی باقی بمونه، جای اعتراضی وجود داره؟ کسی هست به حرف ما گوش کنه؟ بازم باید خوش‌بین باشیم آقا مسعود؟ خود شما بگو؟
وقتی یه شرکت نیمه‌دولتی کاملا انحصار اینترنت رو در دست گرفته و خط 15 هزار دلاری رو بالای 200 میلیون به شرکت‌های ISP می‌فروشه و صدای کسی به جایی نمی‌رسه، اگه دو روز دیگه اینترنت رو قطع کردن باید چیکار کرد؟ اگه کسی از این طرح خوش‌حاله بیاد جواب این سوالارو بده تا من هم خوش‌بین بشم به آینده.
اصلا یکی بیاد بررسی کنه و بگه کسایی که برای اینترنت تصمیم می‌گیرن اصلا چه کسی بهشون مشروعیت قانونی داده، خود مردم؟ یعنی این خواسته‌ی مردمه؟ کی از من نظر خواست؟ بریدن و دوختن خودشون.
متاسفانه الگوی کشور ما شده چین. همین الانشم چیزی که داریم اینترنت نیست اما خیلی کار با همین آب باریکه می‌شه کرد که بعدا، روزی که اینترنتی وجود نداشته باشه، باید حسرتش رو بخوریم.
واقعا نباید خو‌ش‌بین بود به نظر من. این قصه خیلی پر غصه تر از این حرف‌هاست. در مورد وضع بد حریم خصوصی و این حرف‌ها هم چیزی نگم بهتره.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
من تعجب می‌کنم آقا مسعود بعد یک‌سال (که من نبودم) هنوز داره رو موضع خودش پافشاری می‌کنه!
اینکه تمام سایت‌ها داخلی بشن خوبه اما زور که نیستش! اسمش اینترنته! اینتر مخفف اینترنشنال یعنی بین المللی (خودتون بهتر می‌دونید) اونوقت چه جوری یک چیز هم می‌تونه جهانی باشه هم ملی؟
باید به ما اجازه داده بشه که اصلا خوش‌بین نباشیم! اگه سیاستشون به نحوی باشه که بعدا توی اینترنت اختلال ایجاد کنن و ذره ذره از بین ببرنش تا فقط شبکه ملی باقی بمونه، جای اعتراضی وجود داره؟ کسی هست به حرف ما گوش کنه؟ بازم باید خوش‌بین باشیم آقا مسعود؟ خود شما بگو؟
وقتی یه شرکت نیمه‌دولتی کاملا انحصار اینترنت رو در دست گرفته و خط 15 هزار دلاری رو بالای 200 میلیون به شرکت‌های ISP می‌فروشه و صدای کسی به جایی نمی‌رسه، اگه دو روز دیگه اینترنت رو قطع کردن باید چیکار کرد؟ اگه کسی از این طرح خوش‌حاله بیاد جواب این سوالارو بده تا من هم خوش‌بین بشم به آینده.
اصلا یکی بیاد بررسی کنه و بگه کسایی که برای اینترنت تصمیم می‌گیرن اصلا چه کسی بهشون مشروعیت قانونی داده، خود مردم؟ یعنی این خواسته‌ی مردمه؟ کی از من نظر خواست؟ بریدن و دوختن خودشون.
متاسفانه الگوی کشور ما شده چین. همین الانشم چیزی که داریم اینترنت نیست اما خیلی کار با همین آب باریکه می‌شه کرد که بعدا، روزی که اینترنتی وجود نداشته باشه، باید حسرتش رو بخوریم.
واقعا نباید خو‌ش‌بین بود به نظر من. این قصه خیلی پر غصه تر از این حرف‌هاست. در مورد وضع بد حریم خصوصی و این حرف‌ها هم چیزی نگم بهتره.
خدا پدر و مادر و پدر بزرگ و مادر بزرگ و خاندان شما رو بیامرزه که یکم حرف منطقی زدید...
واقعا آیا این گرگ ها به فکر مردم هستند ؟! کی توی این 35 سال اینطوری بوده ؟ آقا مسعود عزیز الان من با تایم اوت و قطعی دارم این پستم رو می نویستم و همین جا می گم با اومدن این قضیه اینترنت اصلی به مرور محو خواهد شد.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آقا فعلا تصمیم گیری زوده
تا یک ماه دیگه وقتی دولت جا به جا بشه مطمئنا این جور مسخره بازی ها رو جمع میکنن
اصلا یه توهینه !
هیج جوره هم نمیشه که با یک کانکشن هم ملی داشت هم نت !
فعلا تنها کاری که باید بکنن اینکه بخش خصوصی رو وارد کنن ... در حال حاضر سهم هر ایرانی از نت 37 کیلوبیت هست !!!!!
وقتی این رقم بشه 2 مگابیت برای هر مشترک ایرانی اون وقت میشه امیدوار بود

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من واقعا نمیفهمم مسعود الان خوشحالیت برا چیه ؟ :-/
خوبه خودت داری میگی که وقتی ملی راه بیفته تمام سایتهای ایرانی که رو هاست های خارجی هستن میتونن بیان رو هاست ملی تا اینجاش بسیار خوب من میتونم با سرعت بالا وب گردی کنم دانلود کنم با پینگ پایین بازی کنم و ....
اما اصلا به این فکر کردی که الان صد ها سایت ایرانی که دارن در ضمینه ی فیلم بازی سریال و... فعالیت میکنن هر روز دارن هیتلر میشن و هر روز با یه ادرس جدید میان ؟ حالا اینا اومدن رو هاست ملی ایا این سایت ها میتونن هر فیلمی با هر محتوایی دربارش اطلاع بدن ؟ ایا هر بازی ای اجازه ی دانلود قرار میگیره ؟ و هزار مورد دیگه که همه ازش خبر دارن
من الان همین بازیسنتری که دیتا سنترش خارجی نمیتونم کلمه ی *یلتر را درست بنویسم چون ممکنه توسط موتور هاشون پیدا شه و سایت را ببندند همینطوریش هم سایت چند بار بسته شده وای به اون روزی که بازیسنتر بخواد بیاد رو هاست ملی

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اینا هم از همه چیز میخوان پول دربیارن ، این شبکه ملی یه زیرساخته نباید همچین هزینه ای بابت استفاده ازش گرفته بشه
من الان دارم به اینترنت با سرعت 10 مگ و حجم 6 گیگ ماهی 18 میدم اونوقت اینا سرعت 2 مگ رو دارن میدن 10 تومن ، کاملا مشخصه دارن کاسبی میکنن

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
فقط من متوجه نشدم تعرفه ی 5.500 تومنی چه فرفی با 10.700 تومنی داره؟

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
اینترنت ملی = حریم خصوصی در اینترنت 0 .

erfangame

کاربر سایت
Feb 6, 2012
45
نام
عرفان
آخه سایت هایه ایرانی چی داره که ما بریم اینترنت ملی بگیریم .
تازه سرورهایه بازی هایه آنلاین هم که همه خارجی هست .

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
اینترنت ملی = حریم خصوصی در اینترنت 0 .
حریم خصوصی با وجود NSA الان داریم مثلا ؟

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
ازالان هیچی نمی شه گفت .فقط باید امتحان کرد...
چه بسا بزنن همینم داغون کنن !!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian

داداش بنده گفتم با آمدن اینترنت ملی وضع از اینی که هست هم بد تر می شه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر