تعرفه اینترنت ملی نهایی شد! 2 مگابیت سرعت + 10 گیگ حجم ماهیانه 5 هزار و 500 تومان!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

دانش و فناوری تعرفه اتصال به شبكه ملي اطلاعات تعیین شد/2 مگابیت سرعت 10 هزار تومان
كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات تعرفه اتصال به شبكه ملي اطلاعات از طريق فناوري ADSL را تصويب كرد.

به گزارش خبرنگار مهر، براساس اين مصوبه برای مشتركاني كه از طريق فناوري ADSL به شبكه ملي اطلاعات دسترسي پيدا كنند، تعرفه دسترسي با سرعت 2 مگابيت برثانيه و حداقل 10گيگابايت حجم اطلاعات دريافتي، 107 هزار ريال تعيين شده و مشترک براي هر گيگابيت اضافي نيز حدود 4 هزار ريال پرداخت خواهد کرد.
درصورت دسترسي همزمان مشترك به شبكه ملي اطلاعات و شبكه اينترنت، علاوه بر تعرفه‌هاي مصوب استفاده از اينترنت، تعرفه دسترسي به شبكه ملي اطلاعات با سرعت 2 مگابيت بر ثانيه و حداقل 10 گيگابايت حجم اطلاعات دريافتي 55 هزار ريال تعيين شده است.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرده که امكان اتصال پرسرعت و با كيفيت مشتركان از طريق شبكه ملي اطلاعات فراهم است و تعرفه‌هاي تعيين شده دسترسي به شبكه ملي اطلاعات 80 درصد پائين تر از تعرفه‌هاي دسترسي به اينترنت با شرايط مشابه است.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ما اگر این اینترنت مضخرف ملی را نخواهیم و در عوض یک پول اضافی بدیم به اینا که دست از سر همین اینترنت نفتی بردارند انقدر انگولکش نکن تعرفه اش چقدر میشه.:(

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
یکی بیاد این اینترنت ملی رو به ما توضیح بده و بگه ما الان چجوری میتونیم استفاده بکنیم

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
هر سایتی که هاستینگش در داخل کشور باشه!

برای هر گیگ حجم هم 400 تومن پرداخت میکنید!

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
هر سایتی که هاستینگش در داخل کشور باشه!

برای هر گیگ حجم هم 400 تومن پرداخت میکنید!
یعنی باید بریم ذلال احکام دانلود کنیم ؟ :-/

یکی که سایت هاستینگ داره رو میشناسم گفتم بش چرا هاست داخل نمیزنی گفتم بم اگه دلار 10 برابر هم بشه هنوز هاست خارجی ارزون تره از داخلی .
سرور هم اینترنت توپ میخواد . هم هزینه ی سخت افزار سرور هم سر به فلک میکشه .
اینم بم گفت ما اگه یک سرور مون رو داخل بزنم کل اینترنت ملی میپکه . نمیکشه اصلا .

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
الان ینی فنا رفتیم دیگه؟

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
بعد سایت های خارجی چی ؟ دیگه کلا نمیشه رفت ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
یعنی باید بریم ذلال احکام دانلود کنیم ؟ :-/

یکی که سایت هاستینگ داره رو میشناسم گفتم بش چرا هاست داخل نمیزنی گفتم بم اگه دلار 10 برابر هم بشه هنوز هاست خارجی ارزون تره از داخلی .
سرور هم اینترنت توپ میخواد . هم هزینه ی سخت افزار سرور هم سر به فلک میکشه .
اینم بم گفت ما اگه یک سرور مون رو داخل بزنم کل اینترنت ملی میپکه . نمیکشه اصلا .

اتفاقا دیتا سنتر های بسیار خوبی رو آماده کردن. که بزودی وارد شبکه میشه. اونها اوکی بشن تعرفه هاستینگ داخلی از خارجی اگه کمتر نشه بیشتر نمیشه.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
ای خاک اینترنت ملیشونم حجمیه ؟!
چی بگم والا
میشه با این مثلا CS1.6 با سرور هایی که VPS ایرانی دارن بازی کرد ؟ اگه میشه برا داداشم بگیرم ما که به چیزی نرسیدم لا اقل اون یه حالی بکنه

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
داداش یه منبع میدی بی زحمت ؟؟؟

بدبخت شدیم زسما خداحافظ دنیا

shantia_73

کاربر سایت
Jul 27, 2012
154
نام
ElSHEN
یکی اگه یه آپلودسنتر داخلی پیدا کرد، بگه من برم اینترنتمو ملی کنم!:d

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
2 مگ شد سرعت ؟؟! اونم با محدودیت ؟! :|

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
تو اینترنت میلی ـشون چی هست که ترسیدن محدودیت دانلود گذاشتن روش!؟ :p
فیــلترنت بدون شبکه اجتماعی و یوتــوب و هرچی سایت حسابی هست اسمش اینترنت میشه؟!

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
میگم مسعود جان این خوبه یا بده الان؟ :-s :| باید چیکار کنیم؟ چه جوری باید خرید :| اینترنت ملی اومده این شرکت ها جمع میشن؟ بیچاره شدیم ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر