تعرفه اینترنت ملی نهایی شد! 2 مگابیت سرعت + 10 گیگ حجم ماهیانه 5 هزار و 500 تومان!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
ممنون از توضیحات .
حالا مثلا من میتونم از سایت فلان که هاستش خارجی هست دانلود کنم ؟ سایتش هم خارج هست . کلا خارجی یا برم یوتیوب فیلم ببینم ؟
و حالا این اینترنت ملی از کی راه اندازی میشه ؟
ولی بازم اگه سوال اولم جوابش منفی باشه یه خوبی هایی داره که به قول دوستمون برای بازی انلاین خیلی خوبه .
نه دیگه اون اینترنت adsl رو باید جدا تهیه کنی برا سایت های خارجی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ممنون از توضیحات .
حالا مثلا من میتونم از سایت فلان که هاستش خارجی هست دانلود کنم ؟ سایتش هم خارج هست . کلا خارجی یا برم یوتیوب فیلم ببینم ؟
و حالا این اینترنت ملی از کی راه اندازی میشه ؟
ولی بازم اگه سوال اولم جوابش منفی باشه یه خوبی هایی داره که به قول دوستمون برای بازی انلاین خیلی خوبه .

شما هیچ تغییری رو احساس نمیکنی! فقط وقتی داری از سایتی بازدید یا دانلود میکنی که در داخل کشور هست هزینه ها برات یک دهم میشه!

- - -ویرایش - - -

درست ولی تو خبر به اینم اشاره کرده که :

یعنی عملا اومدن شبکه ملی رو از اینترنت جدا کردن :|

قیمت رو جدا کردن نه دسترسی رو!

- - -ویرایش - - -

درست ولی تو خبر به اینم اشاره کرده که :

یعنی عملا اومدن شبکه ملی رو از اینترنت جدا کردن :|

قیمت رو جدا کردن نه دسترسی رو!

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
حرفت حق ولی آلمانی که اون زمان ملی کرده *****ینگ نبود اگر هم بوده واسه سایت های مستحجن یا فوق غیر قانکنی اما اینجا به قول دوستمون با این انترنت فقط میشه زلال احکام دانلود کرد
مثلا یکی میاد یه سایت فیلم میرنه زرتی کلا حذفش مینن و معلوم نیس چه بلایی سر یارو میارن
فرهنگ اینا با اونا قابل قیاس نیس کلا :D

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
یه نکته ریزی این جا میمونه که الان چه محتوایی داخل هاست های ایران هست ؟ اصن محتوایی هست ؟ 11 تا سرور جوابگو این همه درخواست هست ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نه دیگه اون اینترنت adsl رو باید جدا تهیه کنی برا سایت های خارجی

نه حسین جان! با هم هست لازم نیست 2 تا خط جدا تهیه کنی یا...
شما اصلا هیچ فرقی رو احساس نمیکنی فقط برای ساست های داخلی هزینه کمتر و سرعت بیشتر خواهید داشت.

- - -ویرایش - - -

حرفت حق ولی آلمانی که اون زمان ملی کرده *****ینگ نبود اگر هم بوده واسه سایت های مستحجن یا فوق غیر قانکنی اما اینجا به قول دوستمون با این انترنت فقط میشه زلال احکام دانلود کرد
مثلا یکی میاد یه سایت فیلم میرنه زرتی کلا حذفش مینن و معلوم نیس چه بلایی سر یارو میارن
فرهنگ اینا با اونا قابل قیاس نیس کلا :D

سالار جان یه دور دیگه پاسخ هارو بخون.

- - -ویرایش - - -

یه نکته ریزی این جا میمونه که الان چه محتوایی داخل هاست های ایران هست ؟ اصن محتوایی هست ؟ 11 تا سرور جوابگو این همه درخواست هست ؟

11 تا سرور نیست! هر استان یه سرور داره که فعلا 11 تاشون اوکی شدن. البته تا الان تعدادشون بیشتر شده.
محتوی هم باید من و شما ببریم! مثلا همین بازی سنتر باید خودش بره روی هاستینگ داخلی به زور که نمیشه.

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
بله محتوای زیادی هست مثلا سایت خود بنده بیشتر سایت های بانکی ، برخی سایت های سیاسی و ...

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
تا زمانی که بخش خصوصی ورود نکنه وضع همینه
چون دولت دولت درامد گراست ...
اگر روزی هزینه هاست داخلی به نصف هزینه هاست های خارجی رسید میبینم همه نقل مکان میکنن ولی الان برید قیمت سرور و سایت های داخلی رو چک کنید ... اصلا خنده داره !
البته 5500 پولی نیست ... شاید گرفتم تست کردم البته اگر بشه با اینترنت با هم داشت

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
یه نکته ریز دیگه ای میمونه !
چه جوری این محتوا رو ببریم ؟

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
د
رصورت دسترسي همزمان مشترك به شبكه ملي اطلاعات و شبكه اينترنت

این جمله خبر یعنی میشه به اینترنت دنیا دسترسی داشت؟
میشه رفت psn انلاین مولتی بلیر زد؟
الان اگه نخوایییم این نت ملی رو باید کدوم ادم بشمالویی رو ببینیم؟

Price 007

کاربر سایت
Jul 25, 2012
19
نام
aria
به این ترتیب همه ی این برنامه ها برای اینه که ارزی از کشور خارج نشه و کشورای خارجی برای گرفتن میزبانی هزینه کنن...پس سرعت سایت های داخلی کشور افزایش پیدا میکنه.
یکی از فوایدشم اینه که ارزون تره ... ولی ما باید برای دریافت اینترنت دو نوع تعرفه برای اینترنت و اینترانت پرداخت کنیم.
ولی چیزی که واضحه اینه که با وجود نت داخلی هیچوقت نت خارجی با سرعت بالاتر از الان هم عرضه نمیشه.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
ممنون مسعود :D حالا گرفتم چی شد :D حالا کی راه میفته؟ یعنی من که مخابرات دارم چند وقت دیگه اتوماتیک میشه ملی و قیمتاش و سرعتش هم اوکی میشه؟!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوندم ولی چیزی حالیم نشد

راستی تو این 11 تا آذربایجان غربی هم هست ؟ :D

آره این کوره ده ماهم توش هست! :D

- - -ویرایش - - -

ممنون مسعود :D حالا گرفتم چی شد :D حالا کی راه میفته؟ یعنی من که مخابرات دارم چند وقت دیگه اتوماتیک میشه ملی و قیمتاش و سرعتش هم اوکی میشه؟!

نمیدونم منتظر چراغ سبز شورا هستن.

- - -ویرایش - - -

http://forum.bazicenter.com/thread79111/page11/

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
به این ترتیب همه ی این برنامه ها برای اینه که ارزی از کشور خارج نشه و کشورای خارجی برای گرفتن میزبانی هزینه کنن...پس سرعت سایت های داخلی کشور افزایش پیدا میکنه.
یکی از فوایدشم اینه که ارزون تره ... ولی ما باید برای دریافت اینترنت دو نوع تعرفه برای اینترنت و اینترانت پرداخت کنیم.
ولی چیزی که واضحه اینه که با وجود نت داخلی هیچوقت نت خارجی با سرعت بالاتر از الان هم عرضه نمیشه.
گل گفتی و باید اون قسمت قرمز حرفتون رو با طلا بزنن جلوی سازمان ملل متحد. !!!:bighug:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش

مگه شما الانم داری اینهارو دانلود میکنی که بعدشم بخوای دانلود کنی؟

- - -ویرایش - - -

هیچی لازم نیست! اینکار فقط باعث کاهش هزینه ها میشه همین!

مگه دیوانه ام؟:D
سوال، با اینترنت ملی بعضی از سایت ها رو به هیچ وجهی نمیشه باز کرد حتی با شیلتر شکن؟
و ایا تفاوت سرعت دانلود از هاست داخل با خارج خیلیه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر