تذکر شدید در مورد شرکت و پیگیری در حرکات تمسخر آمیز و توهین آمیز

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hamid Ayari

کاربر سایت
Jul 22, 2011
3
من عذرخواهی می کنم از سیاوش و دوستانم تو قسمت مدیریت سایت که دوباره پست میدم. دیدید که هر کسی هر حرفی زد و هر حرفی که رد و بدل شد من به میون نیومدم اما ناچارا باید یک شفاف سازی صورت بگیره.
خیلی جالبه. هرکاری خواستی بکنی و هر حرفی خواستی بزنی و به واسطه ی تو شدیدترین توهین ها و جسارت ها نثار یه فرد بشه بعد آخرش با یه عذرخواهی و آره اشتباه کردم سر و تهش رو هم بیاری؟

من میتونم از شما بخوام خودتون رو معرفی کنید ؟ سوابق نوشتاری و مدیریتی من در این سایت مشخص ِ اسم و فامیلم هم مشخص ِ شما هم خودت رو معرفی کن تا در کنار هم قرار بگیریم نه رو به روی هم و در مقیاس دو کاربر سنجیده بشیم.

من از کاری که کردم پشیمون نیستم چون قبلا راجع بهش و عواقبش فکر کردم طوری که اعتبار 4 ساله خودم رو گذاشتم طوری که تا به حال بن نشده بودم، چه وقتی که یک کاربر عادی با یوزرنیم Tom Clancy بودم و چه وقتی کاربر فعال بودم و چه وقتی ناظم بودم. امیر هم گذاشت که به نشانه اعتراض نشون بدیم که وضع نا به سامان توهین و بی احترامی به شخصیت تحریریه تا چه حدی بوده، هر چند از کانال نادرستی استفاده کردیم که میگم از مواضعم اصلا عقب نشینی نمی کنم.

اگر شهامت این کار رو داشتم و پیه عواقبش رو به تنم مالیدم، شهامت این رو هم دارم که بیام فقط و فقط به خاطر احترام به سیاوش و باقی مدیرها که خیلی هم با هم دوستیم ولی هیچ وقت قوانین رو وارد دوستیمون نکردیم و به احترام اونایی که به به خاطر من بن شدند جلوی همه بر خلاف تیپ شخصیتیم عذر خواهی کنم. من 1 ماه از سایتی بن شدم که باهاش زندگی نکردم بلکه 3 ساله براش زندگی کردم. خیلی از دوستانی که الان در غیاب بنده دست به همچین حرکاتی می زنند از خیلی از مسائل بی خبرند و من هم خرده ای بهشون نمی گیرم. من فقط از سیاوش و مدیریت عذرخواهی کردم و از کسانی که به خاطر من درگیر شدند چون شهامتش رو دارم.

یک دوستی دائما و مشخصا خواستار این هستند که بنده از تحریریه برم بیرون یا با لحن خودشون من رو از تحریریه بندازند بیرون. درسته سیاوش یا هیچ مدیر قرمزی نمیاد از تحریریه اش دفاع کنه و به شما بگه که این که آرش باشه یا نباشه تو تحریریه کوچک ترین ارتباطی به شما نداره ولی با این حال از همه کسانی که این متن ُ میخونن خواهش می کنم چه با من پدرکشتگی دارند چه ندارند که همین حالا به خاطر حرف یک عضو معمولی برن و به طور مثال قسمت E3 2009 سایت رو بخونن. تاپیک هاش و پست هاش رو بخونن. بخونن که آرش و امیر و حمید MANIX ـیی که الان در جمع ما نیست یا حسام ـی که می نوشت ولی به خطار اتفاقات ـی که یک سری کاربر ها به وجود آوردند دیگه نمی نویسه، برید تاپیک ها و مقالات و پیش نمایش ها و کنفرانس ها رو بخونید و یک نتیجه گیری پیش خودتون بکنید. آرش همون آرش ِ ولی بازی سنتر همون بازی سنتر نیست. هیچ کدومتون شب به خطار یک مقاله بیدار نموندید، هیچ کدومتون سفرتون رو همراه خانوادتون به خاطر یک مقاله و به خاطر بازی سنتر خراب نکردید ولی پشت مانیتورتون قویا خواهان این هستید که من از تحریریه برم بیرون یا امیر بره بیرون. واقعا قابل تقدیر این حرکت شما. من دو دقیقه تیزر رو تحلیل می کردم، مورد بدترین توهین ها قرار می گرفتم. مقاله ای راجع به گیمینگ نوشتم و ازش انتقاد کردم و فحش خار مادر شنیدم. امیر از خیلی ها وقت مصاحبه گرفت و نسخه Review Copy بازی RE5 رو با کلی زجمت گیر آورد ولی بهش انگ دروغ زدن. کیوان کلی مکاتبه کرد که تونست ما رو ببره تو لیست مدیا های سونی و کلی فحش و ناسزا و تهمت شنید. و و و و ... من از طرف تحریریه از همتون ممنونم. میتونم مدرک هم بیارم هر چقدر که خواهانش بودید.

نه بازی سنتر به عنوان یک محیط و نه نویسنده هاش که اگر چه تو ایران همه چیز برعکس ِ ولی در تمام دنیا مورد احترام هستند و Staff یک سایت مهمترین و قابل احترام ترین عضوش محسوب میشه؛ منتی به گردن هم نداریم. من با بازی سنتر شدم منتقد و برای بازی سنتر نوشتم و این یه معامله پایاپای. باقی بچه ها همینطور ولی فقط شنیدیم که شما هیچی نیستید، هر کاری کردیم خرده گرفتند، دو هفته یک گروه 20 نفره بزرگ ترین مقاله پیش بینی سایت های گیمینگ رو نوشتن و آخر سر فحش و ناسزا شنیدیم. چه بچه های مدیریت که تو کار تحریریه هم کمک می کردند چه تک تک بچه های تحریریه سایت. از قدیم میگن خلایق هر چه لایق، خلق برای من شما یک نفر نیستی که مداما و دائما خواستار اخراج من هستی.

دوستان هم پی این رو نگیرن که کی بن شد و کی نشد. هر کسی بن شد مقصرش من هستم و باز هم میگم حاظرم مدت محرومیت اون ها رو هم تحمل کنم ولی به خاطر زیر پا رفتن شخصیت تحریریه و نویسنده های این سایت هرگز از عمل خودم و از کاری که کردم عقب بر نمی گردم. منظور تکرار این کار نیست منظور اینه که وقتی یک چیزی وضعیت عادی خودش رو طی نمی کنه قطعا باید چند نفر قربانی بشند.

• Like
Reactions: 54M113

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان من به عنوان کسی که از جریان خبر نداره ولی این تاپیکو کامل خوند میخوام بگم که این اتفاق افتاده و داره صحبت هایی میشه بین هر دو طرف

ولی خدایی دیگه کسی از کاربرایی که به این موضوع ارتباطی ندارند اینجا شیرین زبونی نکنن چون من دارم از بیرون به این موضوع فکر میکنم و این نتیجه رو میگیرم این سایت به کمک خیلی از بچه ها به اینجا رسید ,که حتی در برنامه کلیک معرفی بشه

بهتره با تامل تر صحبت کنیم هر چند فکر میکنید در حقتون کوتاهی شده ,نزارید این منطق از پدرانمان بهمون برسه

با تشکر عضو کوچیک سایت دوستار شما ;)

nima_x1

کاربر سایت
Aug 22, 2011
4
اقای Darkfie1d شما حدودا 30 نفر یا بهتر بگم هر نفری که توی اون بلاگ نظر داده بود رو بن کرید الا ناظم anarion ! این عدالت نیست ! یکی مثل avenjer که فقط یک کامنت داده بود که هیچ تنشی ایجاد نمی کرد رو بن کردید ولی ایشون ( ناظم ) که کامنت مربوط به بحث دادن حتی اخطار هم ندادید ! این یعنی پارتی بازی و زور گویی . اگه این قانون هست پس باید برای همه اجرا همه ! این همه یعنی همه اون 20 و خورده ای نفر که توی بلاگ حضور داشتند ! همه !

قانون برای همه لازم الجراست ! چه ناظم چه تحریریه چه خبرنگار چه ....

فقط برای ما نیست برای همه ست حتی شخص شخیص جناب عالی !

هر وقت با anarion هم برخورد شد اونوقت عدالت رعایت شده و الا پشت تریبون خیلی کار ها می شه کرد و خیلی چیز ها می شه گفت ! قبلا هم کی بن شده کی نشده یا رنگش چی بوده مهم نیست ! الان مهم هست که با همه داره برخورد می شه !

رعایت عدالت یه امره حیاتی هست .

موفق باشید

دقیقا. این اسمش رفیق بازیه
هدف از این کار اصلا اجرای عدالت نبوده. فقط زورگویی و اعلام قدرت بوده.
من موندم شما با این عدالت پروری تون مثلا اگه کنترل یه جامعه ی بزرگتری رو داشتین چه بلایی سر ملت می اوردین
واقعا متاسفم

Lion s kennedy

کاربر سایت
Mar 12, 2009
17
نام
محمدرضا
شما توهین به کنسول رو با توهین به شخصی که در این انجمن فعالیت داره یکی میکنی ؟ :d کنسول میشه مسائل اصلی و شخص میشه مسائل حاشیه ای ؟ شاهکاری شما دوست عزیز . تو این انجمن به هر 2 کنسول و بازی هاشون به اندازه کافی توهین شده اما جالبه که شما اینو مهمتر از توهین به یه شخص میدونی !

واقعا الان مطمئن شدم اینجا کنسول ناموس یه عده هستش نه یه وسیله برای بازی !
بگيد همينطوري چرت و پرت بهم بدوزيد بزاريد اينجا منمجواب نميدم چون اگه چرت و پرت جواب بدم خودمو حقير كردم اونايي كه منو ميشناسن كه تعدادشون اينجا خيلي كمه ميدونن من چه اخلاقي دارم لازم نميدونم به كسي توضيح بدم
اين نكته رو هم بگم بن شدنم ذره اي برام اهميت نداره چون اين فروم خيلي وقته برام اهميت نداره از تعداد پستام تابلو بود ماهي 2 3 تا پست ميدم تو انجمن و صرفا بخاطر چندتا از دوستانم اينجا ميومدم و حرفا و توهين هاي كسايي كه اينجا برا خودشيريني پست دادن از خبرهاي رجا نيوز هم برام كم اهميت تره حالا نه قصد توجيه دارم نه ميخوام خودمو تبرئه كنم

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چند نکته فقط بگم.
دوستایی که میگن ایشون مثلا چند نفر رو با این گروه زدنشون به بن کشیدن،یعنی‌ اونایی‌ که اومدن تو این گروه خودشون نپذیرفتن که بن میشن سر این یا نه؟ همه اونجا بودن که مثلا با اون کاربر مخالفت کنن.
بن هم به نظر من یا برا همه یا برا هیچکس.

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
آقا من از طرف Electronic Arts پیام میدم، ایشون گفتن:
اقا من فكر ميكردم منظورشون از سنگ توسنگ يك فرده خياليه.البته با اين كاربر اشنا بودم ولي به ذهنم نرسيد كه منظورشون اين كاربر هستش واسه همين تو اون كلاب عضو شدم و گرنه من با ايشون مشكل نداشتم و حتي اگر مشكل هم ميداشتم باز عضو نميشدم.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
!Be Right Back

دکتر آرش جان این id چندمته؟

ban_wawe
nima_x1

شما هم اگر خیلی مرد هستین از پشت وی پی ان آلمان در بیایید تا عدالت رو به شما نشون بدم. اگر فکر کردید با لابی بازی و جنجال من دم به تله شما میدم کور خوندید عزیزان.
بله تو این سایت عدالت برقرار نیست، اگه برقرار بود اون شخص قبل از اینکه چنین ماجراهایی پیش بیاد با غر زدن ها و گیردادن های الکی به این و اون زودتر از همه باید بن میشد.

• Like
Reactions: 54M113

!Be Right Back

کاربر سایت
Aug 22, 2011
3
من عذرخواهی می کنم از سیاوش و دوستانم تو قسمت مدیریت سایت که دوباره پست میدم. دیدید که هر کسی هر حرفی زد و هر حرفی که رد و بدل شد من به میون نیومدم اما ناچارا باید یک شفاف سازی صورت بگیره.

من میتونم از شما بخوام خودتون رو معرفی کنید ؟ سوابق نوشتاری و مدیریتی من در این سایت مشخص ِ اسم و فامیلم هم مشخص ِ شما هم خودت رو معرفی کن تا در کنار هم قرار بگیریم نه رو به روی هم و در مقیاس دو کاربر سنجیده بشیم.

من از کاری که کردم پشیمون نیستم چون قبلا راجع بهش و عواقبش فکر کردم طوری که اعتبار 4 ساله خودم رو گذاشتم طوری که تا به حال بن نشده بودم، چه وقتی که یک کاربر عادی با یوزرنیم Tom Clancy بودم و چه وقتی کاربر فعال بودم و چه وقتی ناظم بودم. امیر هم گذاشت که به نشانه اعتراض نشون بدیم که وضع نا به سامان توهین و بی احترامی به شخصیت تحریریه تا چه حدی بوده، هر چند از کانال نادرستی استفاده کردیم که میگم از مواضعم اصلا عقب نشینی نمی کنم.

اگر شهامت این کار رو داشتم و پیه عواقبش رو به تنم مالیدم، شهامت این رو هم دارم که بیام فقط و فقط به خاطر احترام به سیاوش و باقی مدیرها که خیلی هم با هم دوستیم ولی هیچ وقت قوانین رو وارد دوستیمون نکردیم و به احترام اونایی که به به خاطر من بن شدند جلوی همه بر خلاف تیپ شخصیتیم عذر خواهی کنم. من 1 ماه از سایتی بن شدم که باهاش زندگی نکردم بلکه 3 ساله براش زندگی کردم. خیلی از دوستانی که الان در غیاب بنده دست به همچین حرکاتی می زنند از خیلی از مسائل بی خبرند و من هم خرده ای بهشون نمی گیرم. من فقط از سیاوش و مدیریت عذرخواهی کردم و از کسانی که به خاطر من درگیر شدند چون شهامتش رو دارم.

یک دوستی دائما و مشخصا خواستار این هستند که بنده از تحریریه برم بیرون یا با لحن خودشون من رو از تحریریه بندازند بیرون. درسته سیاوش یا هیچ مدیر قرمزی نمیاد از تحریریه اش دفاع کنه و به شما بگه که این که آرش باشه یا نباشه تو تحریریه کوچک ترین ارتباطی به شما نداره ولی با این حال از همه کسانی که این متن ُ میخونن خواهش می کنم چه با من پدرکشتگی دارند چه ندارند که همین حالا به خاطر حرف یک عضو معمولی برن و به طور مثال قسمت E3 2009 سایت رو بخونن. تاپیک هاش و پست هاش رو بخونن. بخونن که آرش و امیر و حمید MANIX ـیی که الان در جمع ما نیست یا حسام ـی که می نوشت ولی به خطار اتفاقات ـی که یک سری کاربر ها به وجود آوردند دیگه نمی نویسه، برید تاپیک ها و مقالات و پیش نمایش ها و کنفرانس ها رو بخونید و یک نتیجه گیری پیش خودتون بکنید. آرش همون آرش ِ ولی بازی سنتر همون بازی سنتر نیست. هیچ کدومتون شب به خطار یک مقاله بیدار نموندید، هیچ کدومتون سفرتون رو همراه خانوادتون به خاطر یک مقاله و به خاطر بازی سنتر خراب نکردید ولی پشت مانیتورتون قویا خواهان این هستید که من از تحریریه برم بیرون یا امیر بره بیرون. واقعا قابل تقدیر این حرکت شما. من دو دقیقه تیزر رو تحلیل می کردم، مورد بدترین توهین ها قرار می گرفتم. مقاله ای راجع به گیمینگ نوشتم و ازش انتقاد کردم و فحش خار مادر شنیدم. امیر از خیلی ها وقت مصاحبه گرفت و نسخه Review Copy بازی RE5 رو با کلی زجمت گیر آورد ولی بهش انگ دروغ زدن. کیوان کلی مکاتبه کرد که تونست ما رو ببره تو لیست مدیا های سونی و کلی فحش و ناسزا و تهمت شنید. و و و و ... من از طرف تحریریه از همتون ممنونم. میتونم مدرک هم بیارم هر چقدر که خواهانش بودید.

نه بازی سنتر به عنوان یک محیط و نه نویسنده هاش که اگر چه تو ایران همه چیز برعکس ِ ولی در تمام دنیا مورد احترام هستند و Staff یک سایت مهمترین و قابل احترام ترین عضوش محسوب میشه؛ منتی به گردن هم نداریم. من با بازی سنتر شدم منتقد و برای بازی سنتر نوشتم و این یه معامله پایاپای. باقی بچه ها همینطور ولی فقط شنیدیم که شما هیچی نیستید، هر کاری کردیم خرده گرفتند، دو هفته یک گروه 20 نفره بزرگ ترین مقاله پیش بینی سایت های گیمینگ رو نوشتن و آخر سر فحش و ناسزا شنیدیم. چه بچه های مدیریت که تو کار تحریریه هم کمک می کردند چه تک تک بچه های تحریریه سایت. از قدیم میگن خلایق هر چه لایق، خلق برای من شما یک نفر نیستی که مداما و دائما خواستار اخراج من هستی.

دوستان هم پی این رو نگیرن که کی بن شد و کی نشد. هر کسی بن شد مقصرش من هستم و باز هم میگم حاظرم مدت محرومیت اون ها رو هم تحمل کنم ولی به خاطر زیر پا رفتن شخصیت تحریریه و نویسنده های این سایت هرگز از عمل خودم و از کاری که کردم عقب بر نمی گردم. منظور تکرار این کار نیست منظور اینه که وقتی یک چیزی وضعیت عادی خودش رو طی نمی کنه قطعا باید چند نفر قربانی بشند.
مطمئنا این که من کی هستم نه به شما مربوطه و نه ارتباط به موضوع بحث داره. من هم مثل بقیه دارم اظهار نظر می کنم، به این که کی هستم و از کجا اومدم چی کار داری شما؟ خیلی راحت داریم حرف می زنیم. ضمنا خیالت تخت تخت باشه که من آدم غریبه ای نیستم و خودم هم قربانی باند بازی یه عده مثل شما و مدیرای حامیشون شدم و دقیقا به همین دلیله که الان دارم اینجا پست میدم.
پس بگذریم...

کسی مطمئنا منکر این که شما و امثالتون چقدر تو این سایت زحمت کشیدید نیست، من هم چنین حرفی رو نزدم. اما خب این حرفا رو برو برای بچه ی زیر 10 سال بزن یا برو تو گوش یه گوش دراز بخون چون الان داری سعی می کنی جور دیگه مسائل رو جلوه بدی. اینکه شما آدم زحمت کشی برای سایت هستی آیا به تو این حق رو میده که بیای اون بلاگ و کلاب زشت رو بزنی و اونقدر سخیفانه حرف بزنی و رفتار کنی و شخصیت و شعور یه انسان رو انقدر راحت به تمسخر بگیری؟ قوانین برای همه یکسانه -البته امیدوارم اینطور باشه-. شما به واسطه ی همین دوستی و حمایتی که مدیرا ازت دارن راست راست تو سایت راه میری و هرچی به دهنت میاد رو روانه می کنی، تا الانم چند نفر این موضوع رو بهت گفتن. نمیخوای بگی امثال این پست هات رو که یادت نرفته نه؟ (یکی دیگه هم بود که من خودم شرمم میاد حتی لینکش رو بدم) این پست ها توی شان و جایگاه چنین مکانی نیست، اما خب شما راحت میگی و خیالت هم راحته. چرا؟ چون 4 نفر مثل آقا اشکان و رفیقای شفیقت مثل دارکفیلد به روت خندیدن و اینجا مطلب نوشتی و ناظم گری کردی فکر میکنی که دیگه از همه چی مبرایی. نه عزیز من. این رسمش نیست. شما زحمت کشیدی برای سایت، از وقتت زدی، مسافرت نرفتی، بیداری کشیدی، ریاضت کشیدی همه رو قبول دارم و می فهمم چی میگی و به سختی های کارت هم آشنا هستم چون خودمم تقریبا این کاره ام، اما خب فکر نمی کنم اینجور چیزا این مصونیت رو برای شما درست می کرده که بیای هرجور بخوای حرف و بلاگ و کلاب بزنی، توهین کنی و ...
اگه این عقیدته که چون اینجا کار کردی و زحمت کشیدی پس دیگه حق هر جور لات بازی و لوده گری و مسخره کردن رو داری باید بگم که باید خودت و عقیده ات رو اصلاح کنی.

nima_x1

کاربر سایت
Aug 22, 2011
4
Anárion
شما هم اگر خیلی مرد هستین از پشت وی پی ان آلمان در بیایید تا عدالت رو به شما نشون بدم. اگر فکر کردید با لابی بازی و جنجال من دم به تله شما میدم کور خوندید عزیزان.
بله تو این سایت عدالت برقرار نیست، اگه برقرار بود اون شخص قبل از اینکه چنین ماجراهایی پیش بیاد با غر زدن ها و گیردادن های الکی به این و اون زودتر از همه باید بن میشد.

خب بیا من در اومدم. که چی مثلا ؟
من مشکلی با شما ندارم. و اصلا نمیشناسمت. ولی خودت قضاوت کن. کاربری که یه کلمه حرف تو اونجا زده راحت بن شده. بعد شما چون نارنجی هستی بن نشدی
خب این عدالت نیست . خودت هم داری تایید می کنی که اینجا عدالت نیست. منم حرفم همینه دیگه. We are on the same page

الان می تونم وی پ*ی ان رو وصل کنم ؟

Ex Soldier

کاربر سایت
Aug 22, 2011
17
بارها و بارها گفته شد اگر نسبت به رفتار هر کاربری انتقادی دارید از طریق کانال مربوطه اقدام کنید بارها و بارها تذکر داده شده که یاغی گری و اقدامات خودسرانه که منجر به ایجاد تشنج و هرج و مرج در فروم میشه شدیدا مورد برخورد قرار میگیره. بیشتر کسانی که بن شدن رو اگر نگم دوستان خودمن توی لیست دوستانم خودشون درخواست دادن و من هم درخواست رو پذیرفتم. این الان تبعیض حساب شده که سردمدار این حرکات آرش و امیر که حداقل همه میدونن که امیر لااقل از دوستان صمیمی من تو فروم هست و آرش رو هم من شخصا دوست خودم تو انجمن میدونم رو بن کردم. این الان تبعیض کجاش صورت گرفته؟

هر انسانی قدرت تفکر داره و نمیبایست وارد جریانی بشه که مشخص پایان خوشی برای هیچ کس نداره. اعتراضاتتون به نحوه برخورد و رفتار اون کاربر که این همه مسئله بوجود آورده شاید وارد و درست باشه، اما نجوه پیگیری و نوع اعتراضتون کاملا اشتباه هست. یاغی گری رو من شخصا اجازه نمیدم صورت بگیره، جبهه گیری علیه هیچ کاربری رو نمیگذارم اتفاق بیافته، من خودم از نوع رفتار اون شخص به هیچ عنوان خوشم نمیاد، ولی تا زمانی که جا نیافتاده براتون که سلسله مراتبی در سایت و محیط انجمن وجود داره که به مشکلات انضباطی و اخلاقی کاربران رسیدگی میکنه و با یک پیغام خصوصی به ناظم، اگر جواب نگرفتی به مدیر و اگر جواب نگرفتی به ادمین تمام این حاشیه ها میتونست اتفاق نیافته.

اینجا کامیک بوک بتمن نیست که یک نفر ویجیلنتی پا پیش بگذاره و با ژوکر سایت دست به یخه شه، هر گونه رفتارهای مشابه شدیدا مورد عکس العمل از سوی تیم مدیریت قرار میگیره. روش درست رو یاد بگیرید و پی بگیرید و پیراهن عثمان هوا نکنید.

در مورد Aurlito هم واقعا در این بحثی که در جریان بود نقشی نداشت نه داخل کلوپ و نه داخل بلاگ، اگر نقش زیرزمینی داشته بنده کاراگاه خصوصی استخدام میکنم علیه ایشون مدرک جمع کنه، ولی انصاف رو قرار بدیم در بحث شرکت نداشته و تنها کامنتش یک تصویر پریشان بوده.

علت بن شدن این عده زیاد دقیقا این بوده که از افراد بودن که وجهه معقولی داشتن و سابقه خوب و مفید و فعالیت داشتن، بخاطر همین بود که انتظار داشتم خیلی معقول تر و با تفکر بیشتر عمل کنن و میدونن اکثرشون که شخصا کسی نیستم که چشم به روی چنین حرکاتی از جانب هیچ شخصی ببندم. دوست، دشمن، پسر خوب، پسر بد، آدم مریض آدم سالم برای من مهم نیست، مهم رفتاری هست که بروز میدن و عواقبی هست که بعد از این نوع رفتارها پدید میاد.
http://forum.bazicenter.com/blog.php?u=13681
من به بلاگ های ايشون دسترسی ندارم ولی شما بريد نگاه كنيد ايشون از چند ماه پيش كاربر Quantic Dream رو سوژه كردن.
آيا شما اونموقع تو سايت تشريف نداشتيد و كلا چندين ماهه تو سايت نيستيد كه به ايشون تذكر نداديد يا بلاگشون رو پاك نكرديد كه كار به اينجا نرسه؟
بارها ايشون تو بلاگ ها در طول ماه ها سوژه شده و كسی با زننده های بلاگ كاری نداشته،اونوقت كاربرا بايد از كجا می دونستن اين يه بلاگ آخری حتی توش بيان كامنت خالی هم بدن براشون سرانجام خوبی نداره؟
من نمی گم مقامات و بچه هایی كه شروع كردن بن شن،حرفم اينه كه چطور شما در طول ماه ها به اين موضوع كاری نداشتيد و يادتون رفته بوده اين كار تخطی از قوانين سايته و يهو ديشب يادتون افتاده اين كار تخلفه و بنده هم ياغی و سردسته گروه شورشيان هستم؟
بعد شما ميای با خون سردی تمام اسم سی نفر رو تو كنترل پنل كپی پيست می كنی و 30 بار دكمه توقيف رو می زنی و پی امت هم بسته اس و هميشه هم می گن بريد سراغ مديری كه بن كرده.می خوايد ما از چه كانالی اقدام كنيم؟از كانال 2 اقدام كنيم خوبه؟
الانم من رو به ناحق دائم البن كرديد و لقب ياغی رو هم بهم داديد فقط بخاطر اينكه انتقاد كردم گفتم به ناحق بن شدم،اول با يوزر دوستم پست دادم و گفتيد يه يوزر ديگه بسازی بن دائم می شی و من كه حرفم هنوز تموم نشده بود مجبور شدم يكی ديگه (تازه اولين يوزرم) رو بسازم و بخاطر همين يوزر اصليم بن دائم شد.
مديرا اگه چك كنن می تونن بفهمن يوزر اولی رو من نساخته بودم و شما هم اصلا نذاشتی من حرف بزنم و فورا بن كردی.
دليل 3 روز بنمم الكی بود و حتی يك دقيقه هم نمی بايستی بن می شدم.
با اين تفاسير اگه يوزر اصليم از بن درنياد به هر جایی كه بتونم شكايت می كنم تا از بن دربياد و بعد برم.البته می دونم احتمالا با دستكاری كلا مسدودش كرديد ولی اين برای خودتون بدتر می شه و جفایی كه تو حق من و كسایی كه بيگناه بوديم كرديد رو زيادتر می كنه.
با نثر نوشتن در حد نيويورك تايمز هم نمی تونيد اشتباهتون رو توجيه كنيد.

آخرین ویرایش:

Hamid Ayari

کاربر سایت
Jul 22, 2011
3
مطمئنا این که من کی هستم نه به شما مربوطه و نه ارتباط به موضوع بحث داره. من هم مثل بقیه دارم اظهار نظر می کنم، به این که کی هستم و از کجا اومدم چی کار داری شما؟ خیلی راحت داریم حرف می زنیم. ضمنا خیالت تخت تخت باشه که من آدم غریبه ای نیستم و خودم هم قربانی باند بازی یه عده مثل شما و مدیرای حامیشون شدم و دقیقا به همین دلیله که الان دارم اینجا پست میدم.
پس بگذریم...

کسی مطمئنا منکر این که شما و امثالتون چقدر تو این سایت زحمت کشیدید نیست، من هم چنین حرفی رو نزدم. اما خب این حرفا رو برو برای بچه ی زیر 10 سال بزن یا برو تو گوش یه گوش دراز بخون چون الان داری سعی می کنی جور دیگه مسائل رو جلوه بدی. اینکه شما آدم زحمت کشی برای سایت هستی آیا به تو این حق رو میده که بیای اون بلاگ و کلاب زشت رو بزنی و اونقدر سخیفانه حرف بزنی و رفتار کنی و شخصیت و شعور یه انسان رو انقدر راحت به تمسخر بگیری؟ قوانین برای همه یکسانه -البته امیدوارم اینطور باشه-. شما به واسطه ی همین دوستی و حمایتی که مدیرا ازت دارن راست راست تو سایت راه میری و هرچی به دهنت میاد رو روانه می کنی، تا الانم چند نفر این موضوع رو بهت گفتن. نمیخوای بگی امثال این پست هات رو که یادت نرفته نه؟ (یکی دیگه هم بود که من خودم شرمم میاد حتی لینکش رو بدم) این پست ها توی شان و جایگاه چنین مکانی نیست، اما خب شما راحت میگی و خیالت هم راحته. چرا؟ چون 4 نفر مثل آقا اشکان و رفیقای شفیقت مثل دارکفیلد به روت خندیدن و اینجا مطلب نوشتی و ناظم گری کردی فکر میکنی که دیگه از همه چی مبرایی. نه عزیز من. این رسمش نیست. شما زحمت کشیدی برای سایت، از وقتت زدی، مسافرت نرفتی، بیداری کشیدی، ریاضت کشیدی همه رو قبول دارم و می فهمم چی میگی و به سختی های کارت هم آشنا هستم چون خودمم تقریبا این کاره ام، اما خب فکر نمی کنم اینجور چیزا این مصونیت رو برای شما درست می کرده که بیای هرجور بخوای حرف و بلاگ و کلاب بزنی، توهین کنی و ...
اگه این عقیدته که چون اینجا کار کردی و زحمت کشیدی پس دیگه حق هر جور لات بازی و لوده گری و مسخره کردن رو داری باید بگم که باید خودت و عقیده ات رو اصلاح کنی.
من اون قسمت رو فقط متوجه اون کاربری بودم که علنا گفت این شخص بی شعور ِ و برای شعور سایتی مثل بازی سنتر ضرر داره و باید بندازیدش بیرون.

من هیچ وقت همچین حرفی نمی زنم، گفتم هیچ منتی به گردن هم نداریم. اگر من کاری کردم تنبیه هم شدم. پس اگر قرار بود لات بازی در بیارم، از تجربه ام، از عضویتم، از تگم استفاده کنم الان 1 ماه بن نمی شدم، پس نه باند بازی موجود ِ نه لات بازی. وقتی کسی یک نفری ارزش های یک تیم رو میاره پایین، منم ارزشش رو میارم پایین، هر چند شما چون در جریان نیستی، کلا نمیدونی داستان چیه، همونطور که کیوان گفت اگر خیلی وقت پیش جلوی اون کاربر گرفته می شد، الان اصلا همچین وضعی پیش نمیومد. برید بلاگ ها رو ببیند. تگ کردن چیزیه که مشکلی نداره، در حالی که من تگ نکردم ولی کلی میگم. همین آقا تو بلاگ برگشت گفت کدوم احمق بی شعوری فلان کلمه رو تگ می کنه در حالی که نه کلمه زشتی بود و نه تگ کردن کار سخیفیه، این کاربر صاف صاف می چرخه، مشکلی نیست. این سایت انقدر یوزر و صفحه و بلاگ و تاپیک داره که واقعا مدیر ها با این همه مشغله نتونن بهش رسیدگی کنن.

طرز حرف زدنت رو هم درست کن. به روت خندیدن و لات بازی و لوده گری ُ گفتی، هیچی نگفتم. سری بعد مطمئن باش باید هر دقیقه یه ID بسازی تا بتونی صفحه اصلی انجمن ُ ببینی.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
اخه این چه اشفته بازاری هست راه انداختین؟به جای اینکه اینهمه ادم رو بن میکردین میتونستید با یه روش عقلانی به این مزحکه بازار خاتمه بدید.
اومدید ابرو رو درست کنید زدید چشم رو کور کردید.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad

مدیر کل سایت کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیاد این بی عدالتی ها رو ببینه .
به مدیرکل سایت چی کار داری بروس جوون ...مدیر کل سایت فعلا داره حساب چک میکنه تا ببینه امروز چند نفر پرمیوم شدن یا چند تا کینکت فروخته ...
عدالت رو دیدی سلام ما رو هم بهش برسون ...
ولی یه نفر بیاد بگه قضیه از چه قرار بوده تا بشه راجب به ماجرا تصمیم گیری اینکه یه دفعه 30نفر با هم بن میشن فکر کنم تو تاریخ سایت بی سابقه بوده ...
مگه چه خبر بوده ..اگه فحش ناموسی هم اونجا رد وبدل شده باشه بازم 30نفر زیاد بن شدنش..
چه خبر بوده که دارکفیلد قاطی کرده 30نفر رو بن کرده خدا میفهمه؟
یا اینکه زیادی جریان شور شده...و تصمیم گیری دیگه خیلی افراطی بوده...بازم میگم تا نفهمیم ماجرا از چه قرار بوده نمیشه در موردش قضاوتی کرد.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
خب بالاخره پای من رو هم به این بحث باز کردید. دلیل اینکه ناظم بن نشده بنظرم اونقدر واضح و روشن ـه که نیازی به جواب دادن نیست ولی ظاهرا چون خیلی از دوستان متوجه اش نمیشن توضیح میدم. عزل و نصب ناظم از اختیارات ادمین سایت ـه و هر تصمیمی در این مورد بخواد گرفته بشه حتما باید ادمین سایت در جریان باشه. بن کردن هم شامل همین قضیه میشه. دقت کنید من قضاوت نمیکنم که ناظم باید بن میشد یا نه بلکه حالت کلی این قضیه رو دارم براتون توضیح میدم ( پس برداشت قضاوتی کنید). مدیر انجمنی هم که یک عده رو بن میکنه ( اگر من باشم روشم اینطور ـه) تمامی کاربران از عادی گرفته تا تحریریه رو که تشخیص بده مقصر هستند بن میکنه و در مورد ناظم به ادمین مراجعه میکنه. اینجا دیگه با مشورت و همفکری تصمیم گرفته میشه ایا ناظم عزل بشه یا تذکر داده بشه ( جلوی چشم کاربرها نیست) یا بن بشه یا اصلا هیچ اتفاقی نیافته. پس لطفا اینقدر بحث باند رو پیش نکشید چون این قضیه ربطی به باند نداره و سلسله مراتب خاص خودش رو داره. بطور خلاصه تابحال اینطور بوده که هیچ کدام از مدیران ناظمی رو درجا بن نمیکنند ( همونطور که در جامعه قاضی رو درجا دستگیر نمیکنند و تصمیم گیری پروسه خاص خودش رو داره).

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
با حسین موافقم
اگه هدفتون از بن کردن نشون دادن کار بد پیشکسوت های سایت بود،به هدفتون نرسیدید
کلا مدیرا چون بن نمیشن،زیاد از فشار روانی اون آگاهی ندارن
اینکه بخوای حق دفاع رو از اون 30 نفر بگیرید،بعد بیاید اینجا اعلامیه بزنید که "کاربران عزیز،ظالم به سزای عملش رسید" کار صحیحی نیست
تو این تاپیک عملا خیلی از حرمت ها شکسته شد،کلی تهدید،کلی بی احترامی
سهیل هم حتی گفت دیگه تو سایت نمیاد!!!
مدیران محترم
تو ایرانه که به برخورد قاطع،برخوردی میگن که خشونتش زیاد باشه
اما در اصل به برخوردی میگن قاطع که نتیجه در بر داشته باشه
با این حال باز هم به برخوردی که کردید می گید "برخورد قاطع"؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر