تذکر شدید در مورد شرکت و پیگیری در حرکات تمسخر آمیز و توهین آمیز

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
به این میگن ، یه تصمیم کارساز ، این اواخر انجمن خیلی بی نظم شده بود ، آدم نمی تونه بیاد نظرشو بده ، که 600 تا آدم علیه ش نظر میدن ،بلاگ براش میزنن ، میزارن تو امضا و از این کارا .
بعضی ها باید یاد بگیرند ، تو یه کامیونیتی گیم چطور برخورد کنند ...

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
واقعا شما روی کوفیان اون زمان رو سفید کردید!!

اون آدم معلوم الحال این قدر در وجودش مرام و معرفت هست که حاظره به خاطر کسایی که به اختیار خودشون وارد کلوپ شدند مدت زمان بن شدن خودش بیشتر شه ولی اونا از بن شدن در بیان.

متاسفم برای همگی.هیچ میدونید این چند نفر که بن شدند هر کدوم چقدر برای فروم و حتی خود شما زحمت کشیدند؟
مدیریت جای اینکه بیاد اون کاربر که این همه از وجودش رنج میبرند رو بن کنه،میاد اینارو که تمام وقت داره رو اعصابشون راه میره رو بن میکنه.
یاد موضوع قبلی میافتم.زمانی که Dr آرش بن شد یکی از یوزر ها داشت منطقی میگفت آرش چرا نباید بن میشد.مثلا کاربری که تو امضاش میزاشت فلان آقا کلاه برداره رو هیچ کاریش نداشتند.بعد آرش رو بن کردند.بعد یک نفر که به خاطر مقاله ای که باعث میشد خود سایت کلاسش بیاد پایین و از این ناراحت بود که آرش با دلیل های محکم این آقا رو از تحریریه برکنار کرده شروع کرد به فحاشی به شخص مدافع.آخرم رفتن تو پروفایلش گفتن " جواب ابلهان خاموشیست " یادم نیست کی اینو گفته بود.بعد اون کاربر شیر شد رفت تو تمام انجمن هایی که شخص مدافع توش عضو بود از خانوادش تا حرف های فوق سنگین مــذهــبــی بهش فحش داد.تازه توی صندوق پیام های خصوصی آرش هم یک پیام از بد ترین فحش های موجود در تاریخ یافت میشه از این کاربر وجود داشت.و احتمالا این کاربر برای ترسش از این که اون پیام لو نره میرفت تو پروفایل تک تک مدیرا ازشون تشکر میکرد که بنش کردند.
حالا انگار روحیات این کاربر به خیلی از یوزر های سایت منتقل شده.
متاسفم برای حس فرصت طلبی تون.ولی با شناختی که من از آقا سیاوش دارم گمون نمیکنم به کسی چیزی برسه

شما دیدی؟پس چرا هنوز بن نشدی؟
مسئله بلاگ و این چیزا به کنار ..........
هرکسی هم اومده اینجا ابراز رضایت کرده از این حرکت بن کردن فکر نکنم تهش چیزی بخواد بهش برسه که اسمشو "پاچه خواری" بذارن بعضیا .........
همه اون هایی هم که نظر دادن حتما تیتر بلاگ و محتواشو خوندن .......... ابهامی داشت دیگه؟ نمیدونستن؟ ......... این حرفا هیچ کدومش به دفاع از فلان یوزری که مورد تمسخر قرار گرفته نیست ........... جدا از همه اینها یکم به خودمون نگاه کنیم، برای مسخره کردن و مسخره بازی اومدیم؟ شخصیتمون خیلی راحت اجازه این کار رو میده؟ حالا میخواد هرکسی باشه .........
یه نگاه هم بد نیست به متوسط سنی بندازید ............. حالا واقعا دیگه چیزی نمیشه گفت اگه هنوز کسی فکر میکنه مسئله بزرگی نبوده و میشد به شکل دیگه حلش کرد {چه بسا که این "راه حل" نبود} !

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
آزادی بیان داره تو پست پاک کردن و بن کردن ـای این تاپیک موج میزنه :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,028
نام
آریا
آزادی بیان داره تو پست پاک کردن و بن کردن ـای این تاپیک موج میزنه :|
آزادی بیان دقیقآ یعنی چی ؟ تمسخر و توهین 30 نفره به یه کاربر رو میگن آزادی بیان ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چرا هر نظری که بر خلاف این کار مدیریت هست رو پاک می‌کنین؟ :|
کسی‌ که میگه رو بن من اضافه کنین ولی‌ اونارو از بن در بیارین توهین کرده؟
خوب درست کار بدی بود. ولی‌ دیگه هر کس اونجا بود رو بن کردین یه کمی‌ زیادی سخت گیرانه بود.

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
درضمن ......... اگه اسم این کار "راه حل" یا "اعمال قانون" بود ...... چرا برای همه یکسان اعمال نشد؟! ....
پ.ن: "کیلویی میخوای یا خودت جدا میکنی؟، اونطوری گرونتر در میادا"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,028
نام
آریا
چرا هر نظری که بر خلاف این کار مدیریت هست رو پاک می‌کنین؟ :|
تا وقتی ادب در کار نباشه پاک میشه. ضمنآ هرکسی هم عضو سایت شده باید توی قوانین خونده باشه که ساختن id در زمان بن بودن ممنوعه. اگه قوانین خونده نشده تقصیر ما نیست.

خوب درست کار بدی بود. ولی‌ دیگه هر کس اونجا بود رو بن کردین یه کمی‌ زیادی سخت گیرانه بود.
خودتون میگین کار بدی بوده. بعد میگین هرکسی اونجا بود چرا بن شده ؟! وقتی یه کار بد صورت میگیره ، افرادی که در اون کار دخیل بودن باعث صورت گرفتنش شدن. یعنی بین کسی که اون بلاگ رو دیده و چیزی نگفته ، با کسی که دیده و در ادامه پیدا کردنش شریک بوده فرقی نیست ؟

• Like
Reactions: ahp4

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
اينكه يه سري بن شدن طبيعيه...
ولي اي كاش به سابقه بعضي از اين دوستاني كه بن شدن يه نگاهي انداخته ميشد.....بعضيهاشون اصلا اينكاره نبودن....هرچند بلاخره خطاكار بودن...بعضيا هم خيلي وقت پيش از اين بايد بن ميشدن...
ولي به نظر من اگه از همون چند ماه پيش روي بلاگها و كلوپها بيشتر سختگيري ميشد الان اين وضع پيش نميومد...
پ.ن:ببخشيد قصد جسارت به كسي رو نداشتم....ولي خوب منم از اين وضعي كه پيش اومده بود اصلا راضي نبودم...

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
آزادی بیان دقیقآ یعنی چی ؟ تمسخر و توهین 30 نفره به یه کاربر رو میگن آزادی بیان ؟
نه ، پاک شدن پستا منظورم بود ، در ضمن اگه ریشه ای بخوایم به قضیه نگاه کنیم گیر دادنای بیخود و نظرات همون شخص و یه کم لحن بدش باعث این قضایاس ، با اینکه در ظاهر بهش میخندیدن ولی جدا جنگ اعصابی بود واسه بقیه :) اگرم قرار بود کسی بن بشه ایشون باید بن میشد که هی میگفت از سایت میرم ولی نمیرفت
ساختن نام کاربری جدید بعد از بن شدن خلاف قوانین هست کسی واسه پست دادن اینجا بن نمیشه
دلیل پاک شدن پستاشونم همینه ؟

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
من تحسین میکنم برخورد با این ادم معلوم الحالی که بلاگ رو زده....چند وقت دو سه تا کاربر هستن که دائما بلاگ های مورد دار میزنن یا تو بلاگهاشون عقاید مذهبی رو به تمسخر میگیرن یا هنجارهای اجتماعی رو مسخره میکنن! بیشتر افکارشون شبیه انارشیستهاست! من خودم یکی از همین بلاگهای مشکل دار رو گزارش کردم منتها تنها اتفاقی که افتاد پاک شدن بلاگ بود و برخوردی با اون موجودی که بلاگ رو زده بود نشد! اینجا تو قوانین نوشته که مباحث مرتبط با کامپیوتر و بازیهای رایانه ای مورد بحث و تبادل نظر قرار میگیره ولی در عمل اتفاقات دیگه ای می افته متاسفانه! یکی از همین اشخاصی که به اسم اوس ممد هم شناخته میشه وبارها بن شده توسط مدیران بازیسنتر درحال حاضرهم با یه نام کاربری دیگه داره فعالیت میکنه تو یه بلاگ ایرانی ها رو حاصل ازدواج پدران و دختران و مادران و پسران دونسته بود...این عبارتها و توهین ها فقط دلیلش یه نکته است....این دوستان اغلبشون تگ کاربریشون متفاوت هست از دیگر کاربران و فکر میکنن بازیسنتر یه جامعه است و اینها وظیفه دارن روشن فکرهای این جامعه باشن! اونم چه روشن فکرهایی؟ انارشیستهای درجه یکی که از بس فارسی وان و فیلمهای ****وگرافی دیدن کاملا عنان کار از کفشون رفته و انگارنه انگار که در جامعه ای محافظه کار و نسبتا مذهبی زندگی میکنن....متاسفانه عده ای در محیط مجازی بشدت شجاع شده سعی میکنن تمام فشارهای سیاسی افتصادی و اجتماعی رو تو یه وبسایت تخلیه کنن...که به عقیده من باید جلوی این اشخاص گرفته بشه...که متاسفانه تو این فروم که به حق فروم جامع و کامل و مفید فایده ای هست قدری در برخورد با این اشخاص نا هنجار اهمال میشه گاهی اوقات...
امیدوارم این نظمی که سیاوش بدنبالش هست بخوبی برقرار بشه و مثل سابق محیط بازیسنتر تبدیل به به محیط گرم و دوست داشتنی بشه.
درخواستی که دارم اینه که این افرادی که عضو تحریریه بودن و مسبب این حرکت از تحریریه کنارگذاشته بشن تا درس عبرت بشه برای بقیه که فکر نکن هرکی رفت جزء تحریریه این سایت ضد ضربه میشه و هرکاری که خواست میتونه انجام بده.
موفق باشید
دوست عزیز، علی رغم توهینهای بیپایه ی شما، من با Shun Tsung مشکل داشتم، اما نه در اون کلوب عضو شدم، و تنها پستم هم درون بلاگ برای عرض ادب بود چون اسمم برده شده بود.
در کل مشکل من و این کاربر سر تگهای بلاگ بود، نه پستها. بقیه ی کاربرها که مشکل داشتن بخاطر پستها بوده.

اینهم تنها اصطکاک من و ایشون:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=859&p=1551257&viewfull=1#post1551257
(جز در یک وبلاگ که کاری که خودش کرده بود رو نفی میکرد).
اینهم تنها وبلاگی که درین مدت یکسال در مورد حواشی سایت زدم، که به هیچ کاربر خاصی توهین نمیکنه:
http://forum.bazicenter.com/entry.php?b=2061

در مورد محتوای سیاسی هم، قبل از شما چندین نفر اعتراض کردن اما مدیرها اهمیتی ندادن، چون قابل اهمیت دادن نیست.

آخرین ویرایش:

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
ممنون از این همه نظارت شما مدیر انجمن چون بااین کار خیلی ها حساب میاد دستشون

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,028
نام
آریا
نه ، پاک شدن پستا منظورم بود ، در ضمن اگه ریشه ای بخوایم به قضیه نگاه کنیم گیر دادنای بیخود و نظرات همون شخص و یه کم لحن بدش باعث این قضایاس ، با اینکه در ظاهر بهش میخندیدن ولی جدا جنگ اعصابی بود واسه بقیه :)
گفتم اگه انتقاد مودبانه باشه و حالت طلبکارانه نداشته باشه ، پاک نمیشه. ولی ماشالله دوستان عادت کردن که به عنوان انتقاد هرچیزی که جلوی دهن مبارکشون میاد میگن و اسمش رو میذارن انتقاد.
وقتی یکی میگه : "آی مدیری که فلان ..." این اسمش انتقاد نیست ، اسمش جملات زورخونه ای و کوچه بازاری هست. کسی هم این رو گفته (و چند تا پست دیگه با id های مختلف توی تاپیک زده) که از مدت ها پیش همه مدیران میدونن کی هست ولی idـش رو بن نکرده بودن به این دلیل که شاید اخلاقش عوض بشه.

گیر دادن هم فرق میکنه با توهین اونم به اون شکل. ایشون هر چند وقت یه بار به یکی گیر میدن ولی توهین نکردن.

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
چی شده یکی به ما بگه چه اتفاقی افتاده در این ایام مبارک:-o

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
گیر دادن
والا ما چیز دیگه دیدیم :) جوابا و پستاشون روح و روان ـو داغون میکنه و شدیدا رو اعصابه حالا اگه کاری به کار کسی نداشت مشکلی نبود هر چی میخونیم ایشون پریده وسط بحث و با نظراتش حال ـه آدمو میگیره و مطلب کوفت آدم میشه

گفتم اگه انتقاد مودبانه باشه و حالت طلبکارانه نداشته باشه ، پاک نمیشه. ولی ماشالله دوستان عادت کردن که به عنوان انتقاد هرچیزی که جلوی دهن مبارکشون میاد میگن و اسمش رو میذارن انتقاد.
وقتی یکی میگه : "آی مدیری که فلان ..." این اسمش انتقاد نیست ، اسمش جملات زورخونه ای و کوچه بازاری هست. کسی هم این رو گفته (و چند تا پست دیگه با id های مختلف توی تاپیک زده) که از مدت ها پیش همه مدیران میدونن کی هست ولی idـش رو بن نکرده بودن به این دلیل که شاید اخلاقش عوض بشه.

گیر دادن هم فرق میکنه با توهین اونم به اون شکل. ایشون هر چند وقت یه بار به یکی گیر میدن ولی توهین نکردن.
کلمات خوبی به کار نمیبرن ولی حرفی که میزنن درسته :) اینکه یه مدیر یه دفه وارد سایت بشه بعد ببینه یه بلاگ زدن که یکی رو دارن مسخره میکنن بعد همه رو بزنه بن کنه بدون اینکه بپرسه چی بوده چی شده مقصر کی بوده ، کار درستیه ؟ اصن اگه به مسخره کردن باشه اول باید خودشون بن شن سر قضیه بلاگی که زده بودن در مورد گربه (که عمرن اگه این قضیه عملی شه )

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر