تاپیک Xbox 360 داران خوزستان

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
فرشید جان مشکل شما جوابش خیلی سادس چون شما به احتمال 99% بازیتون رو از فروشگاه امتحانی یا دادشش بهزاد یا اون مغازه که وسط پاساژ هست یا همون دور و ورا تهیه کردید و روی دیسک Safe Data ! این رو بدونید که امتحانی کلاه برداری بیش نیست و سر همه چیز میخواد از 1000 تا 60000 تومن کلاه برداری کنه! دارن بازی های Wii رو رو دیسک 300 تومنی رایت میکنن میدن 5000 تومن!

کامبیز امتحانی واقعا کلاه برداره شک نکن انقدر نبریدس آپدیت فریمور رو میگه 60 تومن تازه من دو تا بازی ازش گرفتم برا هفت پشتم بسه کلا هرکی میره تو پاساژ نخل کلاه بردار میشه
همون سرزمین رایانه از همه بهتره هم مطمئن هم نبریده نیست

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
سلام!
بچه ها کسی Saints Row 1,2 و Darkness رو بازی کرده؟
در چه حدین؟ارزش بازی کردن دارن؟

ممد جان، Saint Row برای خنده خوبه.
Darkness فوق العاده هستش. حتما تمومش کن. خیلی قشنگه. داستانش و گرافیکش مخصوصا.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام!
من همین الآن از اهواز رسیدم...
13 یا 14 بازی گرفتم،دقیقاً نمی دونم چندتا شد ولی خیلی زیادن...
تا 3 ماه آینده اگه 24 ساعت هم بخوام بازی کنم سرگرمم...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
داستان Redfaction خیلی هندی و آبکیه:biggrin1:ولی گیم پلیش حال میده(هرچند که ماموریت های تکراری خدای آدمو در میارن).
یه مورد دیگه هم سختیه بازیه که خداوکیل پدرمو درآورد...یه بازی مثل Fracture که سه سوت تمام شد یه بازی مثل این که نابودت میکنه تا یه Mission بری جلو...خدایی فقط بخاطر لذت و حس رضایت از انفجارها دارم ادامه میدم والا بیخیالش میشدم...راستی شوک های دسته هم همراه با شلیک ها و انفجارها و کلاً تصادفات با ماشین خیلی حال میده یه چیزی تو مایه های NG ه...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلا 360 داران خوزستانی!:biggrin1:
کجایین بابا؟پیداتون نیست؟
دیگه رسیدم آخرای Redfaction...امشب تموم میشه:hug:
بعد میرم سراغ Prototype...
البته معمولاً بعد از هر 2 یا 3 ساعتی که Redfaction بازی میکنم 1 یا 2 دور هم برای Refresh شدن FIFA 09 میزنم بعد دوباره نهضت ادامه دارد:laughing:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
ممد. بگیر بخواب یکمی تو بابای من.
خداوکیل تو خونه چه کار کنم؟هوا هم که قربونش برم همیشه بالا 60 درجه اس...
فقط میمونه یه XBOX و یه LCD ...فکر کنم تا آخر تابستون دستگام دوباره سه چراغ بزنه...که امیدوارم نزنه...
راستی Redfaction تموم شد...اما هنوز Prototype شروع نشده...
بازی خوبی بود ولی آخرت نبود...آخرش هم که انتظار داشتم بیشتر سخت باشه همینطور کیلیویی با تانک رفتم بعدشم موشکه رو شلیک کرد و Ka-Boom!!! یه هو Hydra نابود شد 100G باز کرد بعدشم دو کیلومتر اسم سازنده ها و The End...

*از سر بیکاری تا اینجا تعریف کردم:laughing:
راستی بازی هایی که قرار بود عوض کنم دادم پسر عموم صبح(روز پنجشنبه)ببره برا امیر...

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام بر بچه های هم شهری بازی جدید چی اومده
کسی devil may cry 4 رو داره.اگه عوض میکنه با چه بازی عوض میکنه. اگه میفروشه چه قیمت
bully رو هم میخوام
(اگه بازیا قدیمین ببخشید)

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام بر بچه های هم شهری بازی جدید چی اومده
کسی devil may cry 4 رو داره.اگه عوض میکنه با چه بازی عوض میکنه. اگه میفروشه چه قیمت
bully رو هم میخوام
(اگه بازیا قدیمین ببخشید)
اگه دنبال اوریجینالی که باید زیاد بگردی(از اونجایی هم که بازی های ذکر شده آنلاین قوی ندارن اوریجینال بدردت نمی خوره)ولی اگه دنبال کپی میگردی خوب خدا داده شباهنگ:biggrin1:...
اتفاقاً من حدود 2 هفته پیش DMC 4 رو گرفتم ریجن Free ...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام بروبچ!!
کجایین؟:biggrin1:
دارم Prototype بازی می کنم،خدام دراومد!!!
ولی خدایی خیلی بازی باحالیه،خیلی باهاش حال میکنم...
به نظرم از Infamous خیلی بهتر باشه(به استثنا گرافیک).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر