تاپیک Xbox 360 داران خوزستان

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
آقا این فروشگاه ش....هنگ(تبلیغ نشه)12 ولت رو خارجی انجام میده؟
یکی از اعضای این فروشگاه مثل اینکه تو این تایپیک زیاد میاد یه راهنمایی کنیین ممنون میشم
به جز 12 ولت دیگه چه کولینگ هایی انجام میده روی 360 هزینه چقدره؟
به Morti-Mer پ.خ بده...

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اخه من کجای جملم نوشتم که داستان Infamus افتضاح بود یا مثلا گیم پلیش ...
من فقط منظورم گرافیکش بود که اصلا جای بحث کردن نداره;)
وقتی فیلم دمو رو با گیم پلی تشخیص نمیدی چی بگم بت:p :laughing:
وقتی من میگم گرافیک Infamus افتضاحه فن بوی بازیه ولی وقتی خودت میگی گرافیک Resistance از Crysis بالاتره فن بوی بازی نیست؟؟؟؟

جزدیات چیه؟! :biggrin1:
خدایی اصلا شما چیزی به نام اینفیموس رو بازی کردی ؟
در مورد گرافیک من هیچی نمیگم برو نقد سایت های معتبری مثل IGN و ... رو بخون . مطمئنم بهترین گرافیکی هست که برای یه بازی Send box در نظر گرفته شده متعلق به اینفیموسه .
در ضمن اینکه شما با این نظراتت بهتره در مورد گرافیک بازیها نظر ندی .
کسی که میگه گرافیک اینفیموس افتضاحه و جای بحث نداره بهتره اصلا در مورد گرافیک نظر نده .

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
خدایی اصلا شما چیزی به نام اینفیموس رو بازی کردی ؟
در مورد گرافیک من هیچی نمیگم برو نقد سایت های معتبری مثل IGN و ... رو بخون . مطمئنم بهترین گرافیکی هست که برای یه بازی Send box در نظر گرفته شده متعلق به اینفیموسه .
در ضمن اینکه شما با این نظراتت بهتره در مورد گرافیک بازیها نظر ندی .
کسی که میگه گرافیک اینفیموس افتضاحه و جای بحث نداره بهتره اصلا در مورد گرافیک نظر نده .
اولا کمی آرومتر برو ما هم برسیم داوش. چرا میزنیش. خوبه که خوبه. منم گفتم خوبه، اما اصلا گرافیکش در سطح یه فوق ستاره نبود. داستان،گیم پلی و حزئیاتش فوق العادست که محمد چیزی نگفتش.

حالا واسه محمد
این گرافیکی که این بازی داره در نوع خودش بینظیزه. دیگه فکر کنم این برای همه ثابت شده که توی یکی از بزرگترین محیطهای بازی،همه چیز به طور عالی کار شده باشه. اما باید دیدگاه تو رو ببینیم چطوره؟! نمیشه که گرافیک باران سنگین یا خدای جنگ رو روی این پیاده کنن. چون خیلی سنگین میشه! تنها بازی که بنظرم به این موفقیت دست پیدا کرد GTA IV بود که اونم جزئیاتش به گرد inFamous نمیرسه.

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
حالا واسه محمد
این گرافیکی که این بازی داره در نوع خودش بینظیزه. دیگه فکر کنم این برای همه ثابت شده که توی یکی از بزرگترین محیطهای بازی،همه چیز به طور عالی کار شده باشه. اما باید دیدگاه تو رو ببینیم چطوره؟! نمیشه که گرافیک باران سنگین یا خدای جنگ رو روی این پیاده کنن. چون خیلی سنگین میشه! تنها بازی که بنظرم به این موفقیت دست پیدا کرد GTA IV بود که اونم جزئیاتش به گرد inFamous نمیرسه.

:blink:
مرتضی مگه نسخه PC رو بازی نکردی؟!

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
مرتضی مگه نسخه PC رو بازی نکردی؟!
آره همونی که نسبت به کنسولش افتضاح تر بود دیگه. همونی که همه جا یکی دو نمره پایین تر از نسخه کنسولش گرفت دیگه. آره بازی کردم آشغال بود:-"

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
خداییش این جنگ و دعوا برا چیه؟
خب هرکی با یه بازی حال میکنه دیگه ممد و من(ممد!!)از Prototype خوشمون اومد و یه سری هم از Infamous این دیگه این همه کش مکش نداره...

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
خداییش این جنگ و دعوا برا چیه؟
خب هرکی با یه بازی حال میکنه دیگه ممد و من(ممد!!)از Prototype خوشمون اومد و یه سری هم از Infamous این دیگه این همه کش مکش نداره...
تاپیک میخوابه باو:biggrin1:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
تاپیک میخوابه باو:biggrin1:
غیرت خوزستانی بودنت گل کرده!:biggrin1:
بدون مقداری حس فن بوی بودن این رو می گم..! :
وقتی تریلرهای inFamous اون رو یه بازی متوسط می پنداشتم! با خودم می گفتم ببین سونی کارش به چه بازیهایی کشیده ..!
سونی هم بلده بازیهای درپیت بسازه!:biggrin1::-"
اما نمرات این بازی واقعا باعث تعجب من شد! من این بازی رو نکردم ( اما حتما بازی خوبیه که این نمرات عالی رو گرفته)

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
من این بازی رو نکردم ( اما حتما بازی خوبیه که این نمرات عالی رو گرفته)
جواب خودت رو دادی.
بازیش فوق العاده هست. اما توقع نداشته باشید گرافیک خدا واسش بزارن! به محمد میگم جزئیاتش بالاست میگه خوب GTA IV هم ماشین سواری داشت!:laughing: کلی خندیدم!:biggrin1:

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
جواب خودت رو دادی.
بازیش فوق العاده هست. اما توقع نداشته باشید گرافیک خدا واسش بزارن! به محمد میگم جزئیاتش بالاست میگه خوب GTA IV هم ماشین سواری داشت!:laughing: کلی خندیدم!:biggrin1:

چرا هزیون میگی :eek:
من گفتم جزئیات ماشین های GTA از کل جزئیات اینفیموس بیشتره
به مرتضی گفتم جزئیات اینفیموس پایینه گفت از تیر چراغ برق ، برق میگیره :laughing:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
چرا هزیون میگی :eek:
من گفتم جزئیات ماشین های GTA از کل جزئیات اینفیموس بیشتره
به مرتضی گفتم جزئیات اینفیموس پایینه گفت از تیر چراغ برق ، برق میگیره :laughing:
من هزیون زیاد میگم. دوستان جدی نگیرید.:biggrin1:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سیلام:biggrin1:
خوبید بروبچ؟!
میخوام چندتا بازی دیگه بگیرم:
Crackdown
NG Black
Too Human
Lost Planet
Mass Effect
و چندتا دیگه...
میدونم مثلاً Too Human تقریباً آشغاله ولی خوب جدیداً عشق RPG شدم...
البته LP و Mass Effect رو روی PC بازی کردم ولی نسخه ی 360 چیز دیگریست...
راستی Darkness و Dead Rising هم هست،پیشنهاد دیگه ای ندارین؟!:biggrin1:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
یه پیشنهاد برای ممد. این دو تا رو هم تجربه کن از همه چی بیشتر بهت فاز میده :
G-Force و Sega Collection 2

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
یه پیشنهاد برای ممد. این دو تا رو هم تجربه کن از همه چی بیشتر بهت فاز میده :
G-Force و Sega Collection 2
:laughing:
سلام مرتضی!!
لطیفه تعریف کردی؟!
ولمون کن تورو خدا!!
حالا SEGA Collection ممکنه خاطرات گذشته رو یادآوری کنه ولی اون G-Force رو جون خودت بیخیال شو...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام!
دارم Army Of Two بازی میکنم...
بدش نیست خوبشم نیست،اگه بخوای با سوم شخص هایی در حد GEARS و Uncharted مقایسه کنی مسلماً حرفی برا گفتن نداره ولی تو سوم شخص های شوتر کلاس B\5 (بی و نیم!)بازی کار درستیه...
فکر میکردم تخیلی باشه،زمانی هم که همون یارو رو که مریض شده بود نجات دادم گفتم ایول افتادیم زامبی کشتن ولی انگار این حرفها نیست...
به هر حال برا سرگرمی بدک نیست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر