تاپیک Xbox 360 داران خوزستان

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
یکی از کلفت ترین ضدحال های تاریخ زندگی گیمیم رو خوردم!
Prototype ی که بردم داغونه...اعصابمو خراب کرد انداختمش تو سطل...
باید بیام یکی دیگه بگیرم...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام!
در حال حاضر دارم Chronicles Of Riddick بازی میکنم،بخش تکنفره ی اول Escape From Butcher Bay که خیلی آشغاله،یکم دیگه مونده تمومش کنم بعد برم سراغ بخش دوم Assault On Dark Athena ببینم اون چطوره،خیلی تعریف قسمت دومش رو شنیدم...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
ممد زیاد تعریف نداره.

راستی ممد خوابم برد. حیف قیافه ماهتو ندیدم.
بله!!!
پیش امیر بودم،بهش گفتم چی بهت بگه،گفت؟!
طوری نیست،پنجشنبه میام یه PSP بردارم اون موقع دیگه اگه نیمدی ناراحت میشم...
راستی Prototype،Redfaction و DMC4 رو هم گرفتم،مخصوصاً Redfaction به نظر میرسه چیز درستی باشه...

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
fight night round 4 که جدیده این دیگه چرا؟!
احتمالا از اون نسخه های قبلی فایت نایت بوده که دو هفته پیش اومده بود برامون. حالا اگر مشکلی داره بیا عوضش کن. یکی دیگه ببر. در کل اگر باز هم ناراحتی مجبور نیستی از شباهنگ بخری. ما سعی میکنیم مشتریمون رو راضی کنیم. به هر طریقی که شده. دوست نداریم تو تاپیک اینطوری در مورد ما قضاوت بشه. یادم بشه حسابی به شما برسیم!!:laughing::-"

حالا جدا برای محمد
عزیز دل خواهر:biggrin1: RedFaction رو هم بازی نکردی پس تو خونه چه غل...ی میکنی؟!
بابا یکمی بازی کن ول کن پست دادن رو. پیر میشی بعد دیگه بازی نمیتونی بکنی ها.
واسه PSP حتما میام. اما عصر بیای ها.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
احتمالا از اون نسخه های قبلی فایت نایت بوده که دو هفته پیش اومده بود برامون. حالا اگر مشکلی داره بیا عوضش کن. یکی دیگه ببر. در کل اگر باز هم ناراحتی مجبور نیستی از شباهنگ بخری. ما سعی میکنیم مشتریمون رو راضی کنیم. به هر طریقی که شده. دوست نداریم تو تاپیک اینطوری در مورد ما قضاوت بشه. یادم بشه حسابی به شما برسیم!!:laughing::-"

حالا جدا برای محمد
عزیز دل خواهر:biggrin1: RedFaction رو هم بازی نکردی پس تو خونه چه غل...ی میکنی؟!
بابا یکمی بازی کن ول کن پست دادن رو. پیر میشی بعد دیگه بازی نمیتونی بکنی ها.
واسه PSP حتما میام. اما عصر بیای ها.
سلام:biggrin1:
خو دو هفته پیش اومدم ببرم ابرام گفت نداریم...حالا بردم...
باشه دوشنبه ی آینده سعی میکنم عصر بیام...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
قانون شماره 13) بيان هر گونه تبليغات تجاری و پيغام های تجاری و غیر تجاری مربوط به سايت، وبلاگ شخصی، فروشگاه يا شرکتی در انجمن ها ممنوع می باشد. در صورت تمايل به بيان تبليغات می توانيد از بخش تبليغات سايت استفاده نماييد. اگر جواب سؤال کاربری به گونه ای بود که مربوط به سایت‌ های تجاری می شد می بایست فقط در زمینه سؤال کاربر سایت یا محصول معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید. از بیان نام شرکت های پخش بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جدا خودداری فرمایید. پست هایی با مضمون تبلیغ فورا پاک خواهند شد.

با عرض احترام به دوستان هم استانی عزیز عرض کنم که:
فکر کنم کافی باشه همین یک تذکر کوچیک و دیگر شاهد چنین پست هایی نباشیم در این تاپیک
بخصوص مرتضی جان که باید به فکر وظایف دیگر خود در سایت باشند تا گرداندن این تاپیک به این شکل

حق نگهدار

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
با عرض احترام به دوستان هم استانی عزیز عرض کنم که:
فکر کنم کافی باشه همین یک تذکر کوچیک و دیگر شاهد چنین پست هایی نباشیم در این تاپیک
بخصوص مرتضی جان که باید به فکر وظایف دیگر خود در سایت باشند تا گرداندن این تاپیک به این شکل
خوب دوستان طبق قوانین مصوبه از طرف مدیریت محترم سایت، و طی تذکر بسیار ارزشمند خلیل عزیز، از این پس به هیچ گونه سوال تجاری و ... رسیدگی نمیشود. تنها به صورت پیغام خصوصی دگر دنبال میکنیم. اگر باز هم مشکلی داشتید. به سایت خودمون مراجعه کنید.

اگر هم جواب نگرفتید به دلیل مشغله ای که دارم ممکنه نرسیده باشم.

باز جا داره از خلیل به خاطر این لطفی که به ما هم استانی هایش در این مدت کرده تشکر کنیم.

بدرود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر