بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
3ماهه 15 گیگ میدم 54 تومن بعد قیمت 1 مگش فقط 10 تومن گرون تره !! :biggrin1: .
نه اصلا از پینگم راضی نیستم . فقط تو سرور های داخلی خوبه که 30 ه ولی اینم ثابت نیست . پینگ هم خوب میشه ولی بیشتر بده . به درد دانلود میخوره .صبانت اصفهان .
یعنی ماهیانه 5 گیگ با قیمت 18 تومن! شما شما میتونید با همین قیمت (در صورت اجرای قانون) 512 نامحدود بگیرین! اگر یکم بهش فکر کنید این خیلی بهتره! چرا؟ چون شما همین الان برای اینکه قیمت حجم گران هست! 1 گیگ 5 هزار تومان! اکثرا مجبورید در ساعات رایگان دانلود کنید! ولی آیا در ساعات رایگان به همه همون 200 رو میده؟ عمرا! خود من سرعتم از 120 میشه 15 کیلو!
حالا چرا پینگتون بده؟ چون شرکتتون پهنای باندش ته کشیده! وقتی برای 128 میاد 2 مگ میبنده دیگه کو پهنیا باند خالی و کو پینگ خوب؟ فقط شرکت های پینگ خوبی دارن (در ایران) که پهنای باند خالی خوبی دارن!
دوستان در تمام دنیا این قانون سرعت رعایت میشه بجز در ایران! چرا؟ دلیل داره! 1.شرکت ها بخاطر رقابت مجبورن اینکارو بکنن! چون اگه همه 128 رو با سرعت 12 بدن دیگه فرق بین پارس آنلاین و سگ آنلاین چیه؟
2. کاربران اینرتنت ایران با مسائل روز دنیا آشنا هستن! میدونن توی مثلا فلان کشور دارن به دست مردم 1 گیکابیت میدن ما اینجا توی 128 کیلوبیت موندیم! پس کاربر سرعت بیشتری میخواد! اگر بیایم رو حرف حق الان قانون 128 کیلوبیت توی ایران خیلی وقته نقض شده! الان همه 1 تا 3 مگ دارین!
امیدوارم فردا همه به سازمان تنظیم مقررات (نه خود isp خودتون) زنگ بزنید و نتیجه رو اینجا بگید. ممنون.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen

سرعت آپلودم از دانلودم بیشتره :)) البته ناگفته نماند که 100کیلوبایتی افته سرعت دارم
و پینگ رو هم که ملاحظه میکنید....
خدا صبر عطا بفرماد...

پینگ که خوبه !!

من علاقه زیادی به پلیس آمریکا داره پینگم :))

اینترنت رو حال میکنی :>1 مگ :> حال میکنی سرم کلاه رفته:>

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید

سرعت آپلودم از دانلودم بیشتره :)) البته ناگفته نماند که 100کیلوبایتی افته سرعت دارم
و پینگ رو هم که ملاحظه میکنید....
خدا صبر عطا بفرماد...

تو خیلی ناشکریا:d
تست من رو نگاه کن برو خدات رو شکر کن
1443015271.png

اخه من چکار کنم. این چه وضعیه؟؟؟؟:((
تازه من 2 مگ دارم ایشون 512 !!!! خنده دار نیست؟؟؟

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
تو خیلی ناشکریا:d
تست من رو نگاه کن برو خدات رو شکر کن
1443015271.png

اخه من چکار کنم. این چه وضعیه؟؟؟؟:((
تازه من 2 مگ دارم ایشون 512 !!!! خنده دار نیست؟؟؟
نه داداش خنده دار نیست،گریه آوره!
اینم مال ما: (1 مگ دارم!):

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
نه داداش خنده دار نیست،گریه آوره!
اینم مال ما: (1 مگ دارم!):

بیا برو هاست شو بینم :d آقا باور نکنید این نتش قلابیه !! :)) یعنی میزنه پینگ اینقدر ها ولی تیراش مشقیه !! :))

=============

الان دوباره تست گرفتم

اگه نوسان رو توو فیزیک با این مقایسه میکردم الان چنتا تست کنکور زده بودم شاید یه رشته دیگه بودم
yahoo_21.gif

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
بیا برو هاست شو بینم :d آقا باور نکنید این نتش قلابیه !! :)) یعنی میزنه پینگ اینقدر ها ولی تیراش مشقیه !! :))

=============

الان دوباره تست گرفتم

اگه نوسان رو توو فیزیک با این مقایسه میکردم الان چنتا تست کنکور زده بودم شاید یه رشته دیگه بودم :))
جون محسن خودم که نتیجه رو دیدم داشتم کف میکردم! :))

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
خوب من زنگ زدم به همین شماره ایی که مسعود داده بود ، و قضیه براش توضیح دادم طرف این شماره داد :33292248 و گفت شکایتت رو به صورت مکتوب به این شماره فکس کن و واسه پیگیری فکس هم این شماره داد : 33292210

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
تو سایته آسیاتک یه اطلاعیه زده البته قدیمیه به اسمه ساعت خوشه افطار :))
که اینترنت اون موقع رایگان میشه , پینگه منم دقیقا اون موقع حدودا میاد روی
200 ! :d نمیدونم چرا اینطوریه ! اگر بخواد ادامه داشته باشه دوباره مجبورم نتمو
برای بار چهارم عوض کنم :((
------------------------------------------------------------------------------------
خوب من زنگ زدم به همین شماره ایی که مسعود داده بود ، و قضیه براش توضیح دادم طرف این شماره داد :33292248 و گفت شکایتت رو به صورت مکتوب به این شماره فکس کن و واسه پیگیری فکس هم این شماره داد : 33292210
نتیجه میگیریم که سرکاریم... :)

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
فکس کنیم...؟ مطمئن باشید تمامه فکس ها پیگیری میشه و اینترنت گل و بلبل میشه پس همه دوستان شروع به فکس زدن کنید:d

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
از نظر من قضیه نامحدود و این چیزا یک انگیزه بود برای مخابرات که بگه اینترنت های ما نامحدود هست پس بیاین از ما بگیرید .
:|

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
من خوب نفهمیدم . یعنی الان تمام ispها باید با همون قیمت های قبلی سرویس های محدودشون رو بکنن نامحدود ؟ اینه ؟
بعد این طرح شامل وایمکسی ها هم میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر