بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
اقا این سایت پارس آنلاین برای من چرا فقط با چیز پی N باز میشه؟:d
وقتی هم که اشتراکم تموم شد دیگه صفحه ای برام باز نشد که بتونم آنلاین تمدید اشتراک کنم.زنگ زدم گفتن مشکل از مخابراته!!(من نمیدونم این مخابرات چه پدرکشتگی با اینا داره:d)

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
دوستان فقط یه چیز بهتون گوشزد کنم ؛ من نمی دونم فکس بدیم ، زنگ بزنیم ، پی گیر باشیم تاثیر داره یا نه ولی اینو خوب میدونم اینجا ایران ـه اگه ما یه حرکتی نکنیم و بی خیال باشیم تا قیامه قیامت همین آشِ و همین کاسه...... خیالتون راحت .

• Like
Reactions: Persian-Masoud

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تیجه میگیریم که سرکاریم... :)
اصلا! اگه برای پیگیری شماره نمیداد سر کاری بود! اما چون شماره برای پیگیری داده یعنی یه کارهایی انجام میشه که شما باد پیگیریش کنی! پس سرکاری نیست و همه فاکس بزنن. هرکی کوتاهی کنه اول در حق خودش ظلم کرد بعد بقیه! یا پیگیری میکنید اینبار یا تا آخر عمرتون بهتون مژده بدم که اینترنتتون خوب نمیشه چون برای برنامه پنجم توسعه هم محدودیت 128 تصویب شده!

از نظر من قضیه نامحدود و این چیزا یک انگیزه بود برای مخابرات که بگه اینترنت های ما نامحدود هست پس بیاین از ما بگیرید .
سهراب جان اصلا اینگونه نیست.
دوست عزیز مخابرات تهران نامحدود هست درست! من خودم از منطقه خودمون خبر دارم که توی آذربایجان شرقی و غربی محدودیت 3 گیگ داره!

من خوب نفهمیدم . یعنی الان تمام ispها باید با همون قیمت های قبلی سرویس های محدودشون رو بکنن نامحدود ؟ اینه ؟
بعد این طرح شامل وایمکسی ها هم میشه ؟
وایمکس رو فکر نکنم!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
مسعود تو که این همه تاپیک زدی این گوشه و کنار ! یکی هم بزن واسه این جریان نامحدود و شکایت ها و پیگیری ها ! خیلی بهتره ! این جوری اینا هم شوغ و در هم نمیشه ! این خیلی تره . اونجا یه آموزشم بذار واسه شکایت و پیگیری ! بابا بعد از یک هفته که تو شماره تلفن آقای سهرابی رو گذاشتی هنوز هی میگن شمارش چنده !!! اینجا شلوغ هیچکس نمیهمه بقیه چی میگن ! یه تاپیک دیگه بزن هم ماو راحت کن هم خودتو به جون حمید بهتره :d;)

.PinkFloyd.

کاربر سایت
Jun 23, 2010
226
نام
Ali
1443203953.png

512 اسیاتک

1443209383.png

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
قضیه ی تانحدود عملی نیست !
انقدر به خودتون فشار نیارید !
همینجوریشم نتمون حای به حالی هست !! چه برسه نامحدود شه !
دیگه ملت میخوان عقده هاشون رو خالی کنن اون موقع !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
باعث شرمه :‌ 1 مگ ماتريكس (داتك) دام پينكم تا هفته پيش با 4.2.2.4 140 الي 150 بود الان شده 250 (فقط 1 يا 2 ساعت در روز ) بعدش ميشه 450 !!! اينم كه از اين : :((!آخه چرا ؟‌ چرا يه دفعه اين طور شده ؟‌؟‌؟‌؟‌:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
چند روز پيش اومدن واسه مركز مخابراتي فيبر نوري كشيدن واسه يه قسمت شهرك !!‌نكنه انگل چيزي دادن اينجوري شده ؟‌تو شهرك 2 تا كافي نت بود كه از همين ISP اينترنت ميگيرن رفتم جفتشونو امتحان كردم همين بود ! يكي ADSL و يكي Wireless !!! نكنه شركت تركيده ؟ خدايا اين 5 مين باريه كه ميخوام ISP عوض كنم ! تف به اين شانس ما ! اگه شد يه روز ما بتونيم آنلاين بازي كنيم !! كسي تو شيراز اينترنت با پينگ خوب سراغ نداره ؟‌؟‌؟‌

WTF ?????

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
دوستان اینترنت من از امروز صبح جز با چی بی ان با چیزه دیگه ای باز نمیشه هیچ صقحه ای
واسه بقیه درسته؟؟
فن اوا هستم
تو اینترنت اکسپلورر روی tools کلیک کن internet option رو بزن بعد روی conections کلیک کن بعد روی lan settings و تیک proxy رو وردار درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر