اين عناوين را بر روي Psp حتما بازي كنيد!

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,208
نام
محمد
سلام
Virtua Tennis: World Tour
اگه اینو بازی نکردین از دستش ندین یکی از بهترین بازیای PSP الان 2،3 هفته ای هست که من دارم بازیش می کنم
گرافیک:9
صدا:8.5
گیم پلی:10
تنها مشکلش کم بودن بازیکناشه
میانگین امتیازاتش 8.6 وفعلا 16مین بازی برتر PSP
حجمش
هم حدوده 170 مِگِ

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
سلام
Virtua Tennis: World Tour
اگه اینو بازی نکردین از دستش ندین یکی از بهترین بازیای PSP الان 2،3 هفته ای هست که من دارم بازیش می کنم
گرافیک:9
صدا:8.5
گیم پلی:10
تنها مشکلش کم بودن بازیکناشه
میانگین امتیازاتش 8.6 وفعلا 16مین بازی برتر PSP
حجمش
هم حدوده 170 مِگِ

زیاد هم بازیکن های کمی نداره و در ضمن بازیکن های معروف مثل Nadal و... رو داره.
یکی دیگه از خوبی هاش اینه که می شه بازیکن خود را با چهره ی متفاوت بسازیم تا از چهره های تکراری خسته نشیم.
خوبی دیگش اینه که میشه بازیکن را با تمرین های متنوع و جالب ارتقا داد و تقویت کرد.

virtua-tennis-3-20061207114100742_640w.jpg

virtua-tennis-3-20061204021917468_640w.jpg

در ضمن مسابقه های دو نفره می شه داد.

virtuatennis3_G10.gif

اگه این بازی رو تا حالا امتحان نکردید حتما امتحان کنید.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
كلاس درس انگليسي

اگه به انگليسي علاقه داريد و ميخواهيد كلمات جديدتر، املاي صحيح، تلفظ صحيح و ... را بخوبي ياد بگيريد حتما بازي Spelling challenge را امتحان كنيد!

بازي 100 مرحله داره كه به مرور سخت تر ميشه و از level 75 با بالا بسيار سخت و حرفه اي ميشه.اكه به سوالات خوب جواب بديد دو پله اي بالا خواهيد رفت و در عوض همينطور هم اگه بيش از حد مجاز اشتباه جواب بديد سقوط درجه خواهيد داشت. من به تازگي تمومش كردم و بسي هم حال داد. ;)

من به امتيازاتش كه از سايت هاي متفاوت گرفته هم كاري ندارم. چون خيلي شبيه به بازي نيست بلكه همونطور كه گفتم يه كلاس درسه.
اكه به انگليسي علاقه داريد حتما امتحانش كنيد.!:clover:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
باورم نميشه :eek:
يعني كسي نبود هانرو معرفي كنه
medal of honor 2 براي كساني كه علاقه به بازي هاي جنگي غير استرتژيك دارند
يه چيزي مثل call of duty خودمون اسم شركت سازنده هم بگم كه ديگه از هوش ميريد
كمپاني فوق العاده EA كه سازنده بازي هاي توپي مثل سري nfs ياfifa و خيلي بازي هاي توپ ديگه در مورد خود هانر بگم كه مراحلش يه ذره سخته البته بستگي داره سخت بريد يا
اسان كلا اگه بازي نكنيد از دستتون رفته:cool:
socom را هم فراموش نكنيد:laughing:

MnO2

کاربر سایت
Jul 20, 2008
32
flatout_headon_caratula.jpg

تعجب میکنم که کسی از Flatout : HeadOn حرفی نمیزنه!بازی فوق العاده ای هست از نکات مثبتش میشه به

مد های گوناگون ، گرافیک و فیزیک مثال زدنی اشاره کرد بخش MultiPlayer عالی هم نباید فراموش کرد.

در مقابل این نکات مثبت نکات منفی هم داره که بارز ترین نکتش سختی بازی هست در مقایسه با سری

Burnout یا سری NFS یا Wipeout Pulse &Wipeout Pure مشکلتره به هر حال اگه این بازی رو تجربه

نکردین بهتون پیشنهاد میکنم این بازی رو تجربه کنید!

flatoutheadonscreens-01.jpg

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
امروز ميخوام يه بازي ماشيني معرفي بريد حالشو ببريد nfs underground rivals اشتباه نكنيد
يه نمه با نسخه ي پي سي فرق ميكنه:p
ولي ماشينارو توپ اسپرت ميكنه و ارزش بازي كردنو داره
حجمشم كمه با فرمت ايزو 253 تا با cso 213 تا چيه چرا گريه ميكني:(( از اون جايي كه بازي
ميخري همش ايزو هست رمت پايينه خوب اين كه گريه نداره با نرم yacc ميتوني ايزو را
به cso تبديل كني:cheesygri
در مجموع بازي خوبيه اگر adsl داري ميتوني همين الان يه سرچ بزني دانلود كني:-"
عكساشم نذاشتم چون دوستان گقتند زياد عكس نذاريد
تو گوگل يه سرچ بزني مياد:cool:

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
سلام دوستان!
خواهشا patapon رو از دست ندید!
در این بازیه زیبا شما با طبل زدن رهبری یک لشکر را بر عهده دارید.
و با طبل دستور هایی مثل حمله,دفاع,حرکت وفرار:laughing: رو میدید.
moz-screenshot.jpg
ومیتونید با جمع کردن item و شکار کردن unit های جدید بسازید یا سربازاتون رو upgrade کنید!
همچنین این بازی داری boss هایی میباشد که با کشتنشان یا اجازه ساخت unit هایی جدید رو میده یا item های خیلی توپی میده!:love:
عکسم اگه میخواید تو yahoo یا GOOGLE یه سرچ بزنید خیلی بهتره!:cheesygri
در کل اگه باLOCO ROCO حال کردید(مثل من!:biggrin1:)حتما PATAPON رو بازی کنید!که فضایه!
بدرود!:cool:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
لطفا قبل از معرفي هر بازي نگاهي به صفحات قبلي بندازيد تا بازيهاي تكراري قرار نديد. Patapon خيلي وقت پيش معرفي شد!
با تشكر:clover:

amin-na

کاربر سایت
Jun 30, 2008
66
كلاس درس انگليسي

اگه به انگليسي علاقه داريد و ميخواهيد كلمات جديدتر، املاي صحيح، تلفظ صحيح و ... را بخوبي ياد بگيريد حتما بازي Spelling challenge را امتحان كنيد!

بازي 100 مرحله داره كه به مرور سخت تر ميشه و از level 75 با بالا بسيار سخت و حرفه اي ميشه.اكه به سوالات خوب جواب بديد دو پله اي بالا خواهيد رفت و در عوض همينطور هم اگه بيش از حد مجاز اشتباه جواب بديد سقوط درجه خواهيد داشت. من به تازگي تمومش كردم و بسي هم حال داد. ;)

من به امتيازاتش كه از سايت هاي متفاوت گرفته هم كاري ندارم. چون خيلي شبيه به بازي نيست بلكه همونطور كه گفتم يه كلاس درسه.
اكه به انگليسي علاقه داريد حتما امتحانش كنيد.!:clover:
میشه لینکشو بذاری؟ ممنون.;)

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
سلام امروز قصد دارم چند تا بازي توپ معرفي كنم
پلتفرم
اگر شما به اين سبك بازي علاقه مند هستيد يك مورد خوب ميشناسم
بله معلومه ديگه از سري بازي هاي كرش crash mind over muntant اين بازي داغ داغ وبسيار جديد است سال 2008 ويه نمه حال وهواي crash of the titan را دارد به اين شكل كه بايد
با موجودات قوي هيكل بجنگيم و ميتوانيم سوار انها هم بشويم تصاوير خود گويا ي همه چيز
هستند
سازنده و ناشر سازندهي اين بازي كمپاني راديكال و ناشر ان سريا ميباشد

تصاوير
crash_mind_over_mutant_02.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر