اين عناوين را بر روي Psp حتما بازي كنيد!

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
river 76

احتياجي به توضيح نيست از سري بازي هاي زيباي درايور
اين بازي بسيار شبيه به gta ميباشد و اگر از بازي جي تي اي خسته شده ايد جايگزين خوبي ميباشد در اين بازي كارهاي زيادي ميتوان كرد مثلا كشتن ادم پليس بازي گرفتن ماموريت هاي خلاف و اكثر كارهايي را كه در جي تي اي ميتوان انجام داد در اين بازي هم ميتوان تجربه
كرد:love:
سازنده و ناشر سازنده ي اين بازي زيبا sumo digital و ناشر ان ubisoft ميباشد ودر تاريخ
2007-05-08 عرضه شده است و داراي multi player نيز ميباشد:laughing:
نمره اين بازي از سايت گيم اسپات نمره 6 قابل قبول را گرفته است ولي من 7 ميدم
و در اخر تصاويري از اين بازي
driver-76-20070430051739622-000.jpg
driver.jpg
driver76psp_006-large.jpg

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
نوبت ميرسه به يك بازي جنگي medal of honor heroes 1
حداقل تو psp كه EA كل ACTIVISION را خوابوند اين بازي هم از نظر گرافيك هم از نظر گيم پلي از call of duty 3 roads to victory سر تر است:)و ديگر بايد تفنگ هاي مصنوعي و بي روح call of duty 3 roads to victory را فراموش كنيم;)البته خودمن هم از طرفداران هر دو بازي بوده و هيچكدام را سر تر از ان يكي نميدانم ولي ACTIVISION يه ذره تو كنسول PSP كم
لطفي كرده بپردازيم به خود بازي يكي قابليت هاي بازي skirmish هست اگر اشتباه ننوشته
باشم كه بسيار شبيه ميشويد به سبك كانتر و خفن فاز ميده البته يه نفره است و براي بازي دو نفره بايد به قسمت ad hoc بازي رفت همان طور كه گفتم بازي قابليت multi player تا سقف 8 نفر را داراست خيلي فاز ميده:love::cool:
سازنده و ناشر سازنده ي اين بازي EA CANADA و ناشر ان EA است
نمره اين بازي از گيم اسپات 7.3 خوب و از خودم هم 8.5 گرفته است
060804-medal-of-honor-heroes-psp.jpg

psp411_com-product-1282-4.jpg
psp411_com-product-1282-1.jpg
medal-of-honor-heroes-20061023071944834.jpg

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
چرا انقدر تاپيك ميخوابه؟
امروز با يك بازي سبك ريسينگ اومدم:)
بازي nfs most wanted تو كنسول پي اس پي چند تا تفاوت كلي با نسخه هاي كنسول هاي ديگر دارد يكي ماشيناشه كه mercedes benz SLR نداره بجاش mazda speed 3 داره كه خيلي بده و اين كه بعضي از ماشيناي حريفاي black list فرق ميكنه و نقطه ضعف اصليشم
اينه كه نميتوانيد همين جوري تو شهر گشت بزنيد بهش ميگن free room و يكي از نكته هاي
اين بازي تو كنسول پي اس پي كه ميتوان نقطه قوت اين بازي حساب كرد اين است كه
ميتوانيد پليس شويد:eek:
سازنده و ناشر بازي سازنده EA BLACKBOX و ناشر ان EA ميباشد در سال 2005
داستان بازي اين است كه شما ابتدا يكي از افرادي هستيد كه با مسابقه هاي غير قانوني
خياباني زندگي ميكنيد با يك ماشين BMW M3 كه most wanted شهر كه razor باشد مسابقه ميدهيد شرط ماشين كه اخر با نامردي ميبازيد و ماشين خود را از دست ميدهيد
و براي بدست اوردن دوباره ان بايد از صفر شروع كنيد و با چندين نفر قبل از razor مسابقه
دهيد در اين ميان mia شخصي كه بعدا معلوم ميشود خود پليس است به شما كمك ميكند
نكته اين داستان بازي تو كنسول پي اس پي سانسور و حذف شده است

اين بازي قابليت multi player تا سقف 4 نفر را دارا ميباشد :love:
نمره ي اين بازي از گيم اسپات 6.9 و از اينجانب 6 را گرفته است
4uugylc.jpg
need-for-speed-most-wanted-5-1-0-20051108060226289.jpg
need-for-speed-most-wanted-5-1-0-20051108060226602.jpg

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
اگه میخواین از دنیای خونین و خشن و کثیف بازی های مدرن فاصله بگیرید و معنای یک شاهکار رو درک کنید پیشنهاد من LocoRoco :love:

God Of War:Chains Of Olypmius هم خوب بود.:smile:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
Metal Slug Anniversary
Luxor 1 & 2
Patapon
Locoroco
Lumines
Burnout Legends
+N
Wipeout Pure
Killzone
Space Invaders Extreme
DownstreamPanic
CRUSH

این عناوین را من بازی کرده ام و جزو بهترین بازیهای PSP می باشند
هیچ PSP داری نباید این بازیها را از دست بده (در یک کلام فوق العاده هستند)

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
یه چند وقتیه اینجا سر نزدم ینی کلا پی اس پی رو گذاشته بودم کنار
الان که میام میبینم خیلی بهم ریخته این تاپیک
هر کی میاد واسه خودش اسم یه بازی رو میگه و اصلا توجه نمیکنه که ممکنه تو صفحه های قبل گفته شده باشه .
بعد این تاپیک نظر سنجی نیست که فقط یه اسم بگید کلا بازی رو باید توضیح بدین و یه عکسم بزارید .
امید وارم در ادامه درست شه ;)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بنظر من بعد از چندبازی برتر مثل gow و ff:cc بازیه soccom :ts خیلی باحاله . راستی نسخه دیگه ای داره ؟
یه سوال که شاید خنده دار باشه :
این بازیایی که یه فایل pbp و key دارن رو چطور اجرا کنم ؟

marcus_finiux

کاربر سایت
Dec 22, 2008
16
نام
فرهاد
ببخشید که این پست تو این تاپیک زدم چون هر چی گشتم جای دیگه ای براش پیدا نکردم.بازم ببخشید
ولی فکر کنم به دردتون بخوره.

جدول بازی های PSP در زمستان 87
ماه انتشار --- نام بازی --- ژانر
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دی --- Dungeon Maker II:The Hidden War --- نقش آفرینی
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دی --- Dragon's Lair --- ماجرایی
بهمن --- CID The Dummy --- پلت فرمر
بهمن --- PDC World Championship Darts 2008 --- ورزشی
بهمن --- Star Ocean:Second Evolution --- نقش آفرینی
بهمن --- Mana Khemia:Student Alliance --- نقش آفرینی
بهمن --- DJ Max Fever --- ریتمیک
اسفند --- Coraline --- ماجرایی
اسفند --- Brave:A Warrior's Tale --- اکشن ماجرایی
اسفند --- Resistance Retribution --- اکشن سوم شخص
اسفند --- Phantasy Star Portable --- نقش آفرینی

نکته : بازی های مهم و زیبا پر رنگ شده اند.
جدول مربوط به دیگر کنسول ها در تاپیک های مخصوص نوشته خواهد شد.
بازم ببخشید.

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
nfs undercover

NEED FOR SPEED UNDER COVER
az nazare man behtarin bazie psp hamin nfs UC hastesh kheili bazie topi hastesh graphic ali hamechi ali play game top man be in bazi ke akharin version az serie bazi haie nfs
:love::love::love::blushing::blushing::blushing:hastesh emtiaz 9.7 ro midam in bazi ro be dostan pishnahad mikonam bazi konan

1Sam2The3Best4

کاربر سایت
Nov 22, 2008
69
بهترین بازی در تاریخ 5-4 ساله ی پی اس پی

به نظر من بهترین بازی در تاریخ 5-4 ساله ی پی اس پی بازی God of War: Chains of Olympus هست .

عکس ها :

23063_normal.jpg

god-of-war-basilisk.jpg

توضیحی کوتاه و ساده درباره ی بازی :

این بازی سومین قسمت یا در واقع چهارمین قسمت از سری بازی های خشن و پرطرفدار God of War میباشد- که دارای صحنه های سکسی ( جنسی ) نیز میباشد . بدون شک گرافیک این بازی در سطح بازی های PS2 و یا حتی بالاتر از برخی از آن ها است و قدرت گرافیکی PSP را آشکار میکند . داستان بازی نیز بسیار خوب و البته کمی پیچیده است و مریوط به دوران قدرت یونان باستان و خدایان متعدد است . همچنین بازی دارای نکات فنی در سطح بالایی میباشد . شخصیت اول بازی هم جنگجویی Spartan- افسانه ای و بی رحم و به شدت انتقام جو به نام Kratos و دارای سن 25 تا 30 سال میباشد . بازی دارای چهار درجه ی سختی است که سخت ترین و آخرین آن ها یعنی God Mode در ابتدا بسته است و باز کردن آن نیاز به یک بار انجام بازی از اول تا آخر را دارا است . متاسفانه بازی نسبتا کوتاه است ولی دارای Challenge هایی نیز میباشد که برخی از آن ها بسیار سخت و وقت گیر هستند . به نظر من- اگر پی اس پی دارید- این بازی را از دست ندهید که از دست دادن آن اشتباه بزرگی است .

نمره ی من به بازی : 9.0 تا 9.5

نمره ی سایت معتبر GameSpot ( با سخت گیری و توجه به بازی های قبلی این سری در کنسول PS2 ) به بازی : 8.5

:biggrin1::cool::biggrin1:

آخرین ویرایش:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
دوستان اصلا رعایت نمیکنید و اصلا توجه به نام تاپیک ندارید
از مدیران خواهش دارم این بخشو ویرایش کنند و پستهای نا مربوط پاک شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر