اين عناوين را بر روي Psp حتما بازي كنيد!

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
ِ
DJ MAX PORTABLE 2

70455_psp_djmax2.jpg

خوب از اسم بازی میشه حدس زد که مربوط به موسیقی و ساخت اهنگ هست
بازی در سبک ساخت آهنگ هست اما این بازی یک سری تفاوت با بقیه بازی های مشابه داره که میشه به اهنگ های بسیار زیبا و متنوع و تنوع در سبک اهنگ ها اشاره کرد

خوب بازی ساخت کشور کره هست و اهنگ های بسیار زیبای کره جنوبی هم داخلش هست که بینظیر هست و در موقع ساخت آهنگ بسیار لذت بخش هست بازی و اصلا گذر زمان رو متوجه نمیشید

اما در مورد بازی که در 4 مرحله اماتور اسان سخت و حرفه ای هست و هر اهنگ و میتونید جدا به صورت حرفه ای تبدیل کنید که در حالت اسان فقط از 4 کلید دایره مثلث جهت بالا و سمت چپ استفاده میشه و در حالت حرفه ای از تمام کلید ها به صورت ترکیبی استفاده میشه که واقعا بازی حرفه ای هست در چنین مرحله ای ! اما یاد گیری بازی بیشتر از 10 الی 15 دقیقه طور نمیکشه و به مرور زمان شما هم به یک حرفه ای تبدیل میشده !

یک موزیک پلیر به صورت جدا در منوی اصلی قرار دارد که میتوانید تمام اهنگ های داخل بازی رو با این موزیک پلیر اجرا کنید و قسمت جالب بازی این هست که تمام موزیک پلیر ها دارای ویدیو کلیپ هستند و شما میتوانید ویدیو کلیپ های اهنگ های مورد علاقه خودتونو ببینید !

بازی دارای حجم بسیار بالایی هست 1گیگ 70 که در حالت cso به 1گیگ 60 تبدیل میشه

بازی در سایت gamespot امتیاز 9.7 گرفته و بهتر هست حتما این بازی رو امتحان کنید که واقعا ارزش بازی کردن داره ! :love:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

يكي از بازي هاي خوب كه توانست منو بعد از تمام كردن FF9 از حالت بي علاقه گي از بازي هاي ديگه نجات بده CRUSH بود.

4l5x208.jpg

سبك اين بازي بسيار نواورانه و جذاب هست بطوري كه مدت ها براي به پايان رساندن مراحل بر رويش وقت خواهيد گذاشت و لذت ميبريد. داستان بازي بر روي اختراع دكتري ميگذره كه ميخواد مشكلات ذهني جواني را در حالت برگشت به خاطرات مغزي او بهبود ببخشه. اما نقطه قوت بازي سبك و پيچيدگي مراحل هست كه شما بايد موارد لازم براي درمان خود را در مراحل كامل و به نقطه خروج در بازي برسيد. براي گرفتن اين امتيازات و پيشرفت در مراحل راه هاي مختلفي وجود دارد كه با اشنايي بيشتر در سيستم C.R.U.S.H ميتوانيد از بازي و پيدا كردن معما هاي منطقه اي لذت ببريد و هوش مكان سنجي خودتون را ازمايش كنيد.

6af2mnt.jpg

بازي سه بعدي است و امتياز هاي موجود در مراحل كه شباهت به گوي دارند در سراسر مراحل پخش شده اند اما شما در حالت 3 بعدي به تمام انها دسترسي نداريد و اينجاست كه سيستم بازي به كمك شما مياد و ميتوانيد منطقه بازي را از چهار جهت اطراف و سمت بالا جمعا 5 جهت مختلف دوبعدي كنيد و با فضايي جديد به ادامه مرحله بپردازيد و اينقدر بين 3 و 2 بعد گذر كنيد تا راه درست براي يافتن تمام امتيازات و پيدا كردن راه خروج را بيابيد. شايد براي دفعات اول كمي گيج كننده بنظر برسد اما بعد از سپري كردن چند مرحله و اشنايي با قابليت بيشماره اين شيوه از بازي لذت فراوان خواهيد برد. گرافيك در سطح خود بازي بسيار خوب است و گيم پلي هم بجز موارد كوچكي در خطاهاي پرش بسيار خوب و روان است. اين بازي را به تمام كساني كه PSP دارند پيشنهاد ميكنم و اگر بازي نكنند مطمعن باشند يكي از بهترين بازي هاي اين كنسول را از دست دادند.

4v60jz6.jpg

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
یک بازی زیبا بنام عجایب هفتگانه !

دوستان
یک بازی زیبا بنام عجایب هفتگانه ( 7 Wonders ) که بازی شبیه به Tetris است اما نه به آن سادگی .
این بازی بسیار زیباست ... شما در این بازی نقش سازنده 7 اثر تارخی را دارید که به عجایب 7 گانه مشهور خواهند شد .
شما در بازی به عناوین مختلف اشکال شبیه یکدیگر را کنار هم خواهید گذاشت و از چیدن آنها کنار یکدیگر هم امتیاز معمولی و هم جایزه خطی ( که کل یک خط را با هم بصورت ردیفی امتیاز خواهند داد ) و هم جایزه صلیبی خواهید گرفت که بطورت صلیبی خطها را از بین میبرد و بشما امتیاز میدهد تا به آخر مرحله نزدیک شوید و برنده شوید .
هر بخش 7 مرحله دارد و یک مرحله ویژه و شانس .
داخل خانه ها سنگ وجود دارد که شما با کنار هم چیند اشکال و گرفتن امتیاز آن سنگها را به پائیدن خواهید انداخت و در پائین صفحه گارگرانی ایستاده اند که این سنگها را با توجه به نقشه و برای ساخت بنا خواهند برد .
این کارگران نیز حرکات جالبی دارند ... نقشه نگاه میکنند , آب میخورند و عرقشان را خشک میکنند , اگر مدت طولانی بیکار بمانند اعتراض خواهند نمود , و در آخر اگر به اعتراضشان با ریختن سنگ پاسخ نداهید و بکارشان نیاندازید با خشم کار خود را ترک خواهند نمود :banned:
چندتصویر هم برایتان میگذارم و در آخر توصیه میکنم حتما" این باری را امتحان نمائید .
1179327003_7_wonders.jpg
7-wonders-20070507020004984-000.jpg
7wonders_screen.jpg
280507bb.jpg

Final Chapter

کاربر سایت
Oct 4, 2007
16
بهترین بازی PSP که به شما پیشنهاد می کنم بازی جذاب و ساده LOCOROCO هست که یک خوبی هم این بازی داره و اونم اینه که فقط رو کنسول ما اجرا میشه و بقیه از این بازی زیبا بی بهره هستن :p

گرافیک:9.1
صدا:9.3
کنترل:9.9
جذابیت:9.7
امتیاز کلی:9.5

ماجرای بازی این هست که جهان الوده شده باید بوسیله موجوداتی ژله ای مانند پاک بشه ... 5 تا قسمت داره که هرقسمت به چیزی حدود 8-9 تا مپ تقسیم میشه ... توی هر قسمت باید موجودات ژله ای یه چیزی مثل گوجه فرنگی بخورن تا گنده بشن که حداکثر 20 عدد هست.
من خودم سه بار تمام مپ ها رو رفتم. بعد جوایز مخفی داره که می شه با اونا خونه لوکوروکو رو ساخت ... 75% جذابیت بازی بخاطر کنترل جالبش هست. که فقط باید با L و R کار کنی ... وسط بازی وقتی گیر می کنه ناخوداگاه دسته رو کج می کنی :biggrin1: 25% دیگه هم بخاطر موسیقی زیبای اون هست....
البته مپ های متنوع و زیبا و هم چنین ژله های مختلف (زرد - سبز - قرمز - ابی - سیاه و صورتی) هم جز جذابیت های بازی به شمار میاد ...
حجمش 630 مگابایت و محصول XO^[] هست ...
حتما امتحان بکنید ...

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

یک بازی بسیار زیبا .
بازی S.A.W.A.T Target Liberty
نوع و سبک بازی را خودتان میشناسید اما با آنکه در PS2 هست متفاوت است و جذابیت بازی S.A.W.A.T کامپیوتر را دارد .
دقیقا" مانند همان بازی شما میتوانید افراد مضنون را بکشید و یا دستگیر کنید و همچنین افراد به گروگان گرفته شده را آزاد کنید .
بازی از بالا نمایش داده میشود اما کاراکترهای بازی کوچک نیستند .
تمام اسلحه ها و لوازم و ... در اختیار شما هستند و شما فرمانده گروه S.A.W.A.T هستید .
پیشنهاد میکنم این بازی را حتما" امتحان کنید ;).
این هم چند تصویر از این بازی :
TN-2844-swat.jpg
swat-on-psp.jpg

5885146354628399b0e643.jpg
18056769346283993ec559.jpg

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

بازی Rige Racer II
سبک بازی اتومبیلرانی و مسابقه ای است و با گرافیک عالی و پر از هیجان شما را لحظات زیادی از دار دنیا به سرزمین Race خواهد برد .
ناشر بازی کمپانی باسابقه NAMCO هستش .
اینهم چند تصویر از این بازی :
Buy_Cheap_Ridge_Racer_2_Box.jpg
rr2demo.jpg

ridgeracer2_psp.jpg

ridge-racer-2-20060921112912820.jpg
ridge-racer2-sony-psp-screenshot1.jpg

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
سلام
پس چرا ادامه نمیدین(باpsp بازام:))
یعنی بازیای خوبpsp همینه فقط؟:confused:
حالا چنتا بازی که بنظر خودم خوبن رو معرفی میکنم

مرسی

935491_79751.jpg

Rainbow six
VEGAS

gamespot: 6.8
IGN: 5.5

935491_20070618_screen001.jpg

935491_20070618_screen003.jpg

گرافیک قابل قبولی داره
گیم پلیش بد نیست
یکم اسونه و کوتاهه
در کل ارزش یکبار بازی کردنو داره.

PSP_Silent-Hill-Origins_BBFC_UKboxart_160w.jpg

Silent Hill origins

gamespot:6.5
IGN: 8

silent-hill-origins-20070827033612568.jpg

silent-hill-origins-20070827033612225.jpg

گرافیک عالی
نورپردازی فوق العاده
مثل همیشه اهنگهای خیلی خوب:love:
کنترلش هم خوبه
اصلا نیازی به این تعریفا نیست همینکه اسمش سایلنت هیله باید بازیش کرد:cheesygri

مرسی

Final Chapter

کاربر سایت
Oct 4, 2007
16
بهترین بازی psp که تا حالا من گرفته بودم به نظر خودم همینه ... من تا نشده بود بازی رو بیشتر از 2-3 هفته کامل بذارم بمونه (اونم manhunt 2 بود) ...
ولی الان یک ماهی هست که دارم این بازی رو ادامه می دم ... کمربند همه رو غارت کردم :laughing:

Smackdown vs. Raw 2008
791567_GS_L_F.jpg

بازی بسیار کامل و جذاب که بسیار گسترده و جالب هست ...
خب چندین مورد در مورد این بازی بگم.
1) سوپراستارها ... تمام اشخاص حاضر در smackdown و ecw و raw هستن به علاوه چندین استوره تاریخی که الان بازنشسته شدن .. که اونا قفل هستن و باید انها رو با چلنجی که هست باید ازاد کنیم و بعد بخریم....

2)مسابقات. تمام مودها باز هستن ... یک به یک ... تگ (دو به دو) ... تریپل (سه تایی) ... فورفتال وی (چهارنفری) ... سیکس من (ششتایی) و در نهایت رویال رامبل ...
هرکدام این ها خودشون به زیرشاخه های متعددی تقسیم میشن.
بعد بازی ها در سالن های مختلف (دقیقا مطابق با قوانین واقعی که کدوم بازی کجا برگزار بشه) رو داره.
کمربندها هم بطور کامل هستن.... و قبل بازی از کسی که کمربند داره سوال میشه که میاره با خودش یا نه ... (که این نکته بسیار خوب بازی هست) در ضمن مربی هم میشه با خودش بیاره....
قسمتی به نام 24/7 هست که مثل کرییر در فیفا هست ... که شامل این بخشهاست:
الف) جدول روزانه داره و کار می کنه که شامل زمان بندی مسابقات، تمرینات بدنی، فعالیت ها (شامل شرکت در انواع حواشی مثل فیلم سازی و این ماجراها)، خراب کاری در بازی های دیگه و ... میشه.
ب) نوتبوکی داره که در اون power25 (در کشتی کج رده بندی ماهانه در این جدول هست) هم داره. همچنین ریپورت فعالیت ها و وضع سلامتی...
ج) موبایلی داره که در اون افراد مختلف بازی از مدیر گرفته تا بازیکن و مربی و بدنساز باهات تماس می گیرن.... جالب اینجاست که صدای بازیکنان پخش میشه که صدای واقعی خود اوناست...
د) مجله wwe که ماهانه اپدیت میشه .... با جلو رفتن سوپراستار

3) حرکات هست .. که دارای 100ها حرکت متنوع و جالب هست. هربازیکنی حرکات واقعی خودش رو انجام میده مثلا undertaker که مثال معروفی هست تمام حرکاتش واقعی هست و tombstone و chokeslam و ... رو میشه اجرا کرد باهاش.

4) ساخت و ساز در بازی که نقطه قوت بازی به نظر من همین قسمته .... چیزایی که میشه ساخت یا ادیت کرد:
الف) میشه سوپراستار (مرد) یا دیوا (زن) رو ساخت و بطور کامل و با ابزار بسیار عالی و زیادی میشه ساخت و تمام اطلاعات لازم حتی ریزترین رو می گیره....
ب) حرکات سوپرستار که ساختی یا کسایی که هستن رو میشه ادیت کرد.
ج) حالت ورودی بازیکن رو میشه کاملا درست کرد. به دو صورت اماتور و حرفه ای ...
د) کمربند میشه طراحی کرد... خیلی زیباست این قسمت. میشه کمربند ها رو بسازیم و به بازی تزریق کنیم.
ه) تگ تیم هارو هم میشه ساخت ... مثلا undertaker و kane باهم تیم هستن که اسمشون brothers of destruction هست ... ما هم می تونیم تا گروه چهارنفره رو بسازیم. و با بازی کردن با گروه می شه گروه رو تقویت کرد ...

نکته جالب دیگه بازی اینه که بازیکن خیلی هوشمندانه میتونه با بازی کردن با سوپرستاری که ساخته تقویتش کنه. ... قدرت اولیه 36 هست .. ولی مثلا الان من سوپراستارم 82 شده قدرتش. (قوی ترین بازیکن cena هست با 97 و بعدش undertaker با 95)

داخل بازی امکانات بسیار زیاد هست.... با سه سری انواع حرکات میشه بازی کسل کننده نباشه ... و مثلا در بخش hardcore که همه چیز ازاد هست تمام اشیایی که در حقیقت بکار می برن رو میشه استفاده کرد.

در مورد سری مسابقاتش اونقدر زیاد هست که فکر نمی کنم بتونم حفظی بگم ولی اینو می تونم بگم تا اونجایی که من چک کردم تمامی مسابقات و همایش های واقعی رو داره.

گرافیک:9.5
صدا:9.9
کنترل: 9.5
جذابیت: 9.7
امتیاز کلی:9.7

حتما اگر اهل بازیهای تو این سبک هستید امتحان کنید ... حجم بازی 1.6 گیگ هست... واقعا از مگابایت مگابایت بازی به نحو احسن استفاده شده :cheesygri و اینم بگم که من تو این یه ماه فقط و فقط در یک مورد در بخش ساخت کمربند پی اس پی هنگ کرد ... که خودش یه حسن هست

KINGPSP2000

کاربر سایت
Feb 23, 2007
60
Pata Pom

نمیدونم چرا این بازی رو کسی معرفی نکرده (pata pon ) خیلی بازی باحالی هست
حجم بازی CSO 150 MB
اینم عکس بعضی از کسانی که شما با انها بازی میکنید

0000089462.jpg

01.jpg

pataprescr1il8.jpg

شما در این بازی رهبری یک لشکر یا یک قبیله را دردست دارید ...(قبیله افریقای هست اما ژاپنی حرف میزنند:laughing:) که شما با دکمه ها باید به افراد قبیله دستور بدید که به جولو برن یا حمله کنند...شما میتوانید با جم کردن پول یا ایتم وامتیاز سربازان را اپگرد کنید

من این بازی رو به کسانی که با بازی locoroco حال میکنند توصیه میکنم

اینم تورنت بازی http://www.mininova.org/get/1054544

آخرین ویرایش:

jarmajaya

کاربر سایت
Oct 28, 2007
79
نام
جارماجایا
باسلام
اول بازی هایی را که دوست داشتم را چنتاشو می گم و بعد چند تا سوال می پرسم ...
تو PSP که از بازی های زیر خوشم اومد : (به ترتیب)
1-LocoRoco
2- Exit 2
3-GTA-VC
4-KillZone
از بازی فاینال فانتزی اصلا خوشم نیومد و در PC هم اول از همه از مافیا بعد مکس پین بعد کال آو دیوتی و بعد هم از هری پاتر 5 و ......................
سوال:
1-حالا بازی برای PSP چی بخرم ؟؟؟؟
2-بازی استراتیژیکی خوب PSP چی داره ؟
3-چه کسی بنیان گذار PSP بود ؟(اگه تونستید جواب بدید)

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

باسلام
اول بازی هایی را که دوست داشتم را چنتاشو می گم و بعد چند تا سوال می پرسم ...
تو PSP که از بازی های زیر خوشم اومد : (به ترتیب)
1-LocoRoco
2- Exit 2
3-GTA-VC
4-KillZone
از بازی فاینال فانتزی اصلا خوشم نیومد و در PC هم اول از همه از مافیا بعد مکس پین بعد کال آو دیوتی و بعد هم از هری پاتر 5 و ......................
سوال:
1-حالا بازی برای PSP چی بخرم ؟؟؟؟
2-بازی استراتیژیکی خوب PSP چی داره ؟
3-چه کسی بنیان گذار PSP بود ؟(اگه تونستید جواب بدید)
دوست من
  1. Silent Hill Origins
  2. منظورتون از استراتیژکی چیه ؟ ( یعنی مثل command & conqure ) ?
  3. کمپانی سونی ;)

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بازی Final Fantasy Vll Crisis Core !
چون هم گرافیک عالی داره ، هم گیمپلی توپی داره ، هم داستان عمیقی داره و هم بازیش طولانیه ، نمیشه 2 روزه تمومش کرد !:laughing:

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
hi all

دوستان گرام این تاپیک های psp چرا داره خاک می خوره مرتب. یکم خواهشن از این کی بورداتون استفاده کنین راه دوری نمیره هااا . من یه نظری داشتم که نمی دونم میگیره یا نه. میگم هر کی هر چی بازی میریزه یه 2 3 خط در بارش review بکنه اگه حال داشت یه عکسیم بزاره اخر سرم یه نتیجه گیری بکنه که ایا ارزش داره جای رم رو بگیره یا نه. هر کی موافق بود یه حالی به اینجا بده که شبیه SH شده تاپیک .
من خودم الان فعلا call of duty : road to victory رو ریختم که همونطور که میدونین FpS هست و باز همینطور که می دونین بازی کردن این جور بازیا رو psp یعنی شکنجه روحی .ولی یه مزیتی که داره اینه که بازی auto aim داره و یه کم از مصیبت وارده کم می کنه. در کل یکم که بازی می کنید عادت میکنیدو کمکم می فهمید اصلا چی کار دارین میکنین .بازی هنوز modern warfare نشده و حال و هوای WW2 رو داره. گرافیک بازی چیزی از نسخه های ps2 کم نداره و صداش رو هم نمی تونم نظری بدم چون سر کلاس بازی می کنم و تبعا رو mute هم بازی می کنم. خلاصه اگه زیادی خوشحالین و می خواین که کمی اعصابتون خورد بشه و به حالت عادی برگردین اینو از دست ندین . این از عکساش :
3.jpg
Call%20of%20Dut...

بازم خواهش می کنم نذارین بخوابه تاپیکا
با تشکر

samii

کاربر سایت
Aug 11, 2007
224
نام
Samii
Downstream Panic

c3261.DownstreamPanic.jpg

سلام دوستان
اگر طرفدار بازیهای فن برای psp هستیدد این بازی را به شما پیشنهاد میکنم .
داستان بازی از این قرار است که تعدادی ماهی !!! از محل سکونتشان دور میشوند و شما وضیفه دارید آنها را از موانع جلوی رویشان به داخل آب هدایت کنید .
بازی دارای گرافیک دوبعدی است و در آن از رنگهای شادد استفاده شده .
موسیقی بازی هم موسیقی شادی است .
در کل بازی قشنگ و مفرح و فکری است ! که به تمام fanboy psp داران توصیه میکنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر