امتیازات GhostWire: Tokyo

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    136
  • نظرسنجی بسته شده است .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,784
نام
مراد حلیمی
کلا بازیهای تانگو گیمز قشنگ مال دو نسل پیشن.... چه روایتشون چه داستان آبکی و سوپر قهرمانی تاریخ گذشتشون و چه انیمیشن و گرافیک بازیاشون.... .

فقط ev1 یکم برخی قسمتاش خوب بود که اونم تو کلیت باز تاریخ مصرف گذشته میزد.

ولی چون شبیه بازیهای این سبک تو بازار نیس غنیمتیه تجربشون و حال میده ولی کیفیت بازی با توجه به سابقه تانگو گیمز کاملا قابل پیش بینی بود(البته من حتی کمتر از این امتیاز پیشبینی میکردم ولی باز خوب نسبتا)

.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
مثل اینکه نقطه ضعف همیشگی استاد تو روایت داستان و شخصیت پردازی تو این بازی هم پابرجاست و مجددا با یه داستان آبدوغ خیاری از طرف این استاد گرانقدر طرفیم.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
کارگردان یکی دیگست, نویسنده بازی یکی دیگه , کلا نمیدونم این چه ربطی به میکامی داره (اخرین بازی که میکامی کارگردانی کرد TEW1 بود)
----------------------------------

1647928659931.png

من خودم فکر میکردم متا حداقل "80" بشه ولی "75" هم امتیاز خوبیه, کلا بازیهای تانگو همیشه واکنش منتقد ها همینطوری بوده حتی TEW2 که به نظر من جزو یکی از بهترین بازی های survival horror ئه متاش شده بود "76"
امیدوارم از اینم مثل بازیهای قبلی تانگو خوشم بیاد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,207
نام
ماکان
ولی چون شبیه بازیهای این سبک تو بازار نیس غنیمتیه تجربشون و حال میده

درود بر تو. منم گفتم، نکته همینجاست. کیفیت رو بزارید کنار، این بازی های خاص این مدلی رو تو دوکون هیچ بقال دیگه ای نمیشه پیدا کرد. اتفاقا اینکه جرات کردن همچین گیمی بسازن باعث تحسینه. ماهایی هم که حال میکنیم با این بازی ها بسیار خوشحال هستیم.

به هر صورت همه فقط بازی های +90 یا چیزهایی که هایپ بالایی دارنو بازی نمیکنن. خیلی هامون میگردیم دنبال بازی های خاصی که به سلیقه ما نزدیکن یا دوست داریم یه تجربه متفاوت داشته باشیم. حالا میانگین امتیازات متوسط باشه هم بد نیست که هیچ میتونه نشونه خوبی باشه. چون یعنی یه سری حال کردن و یه سری نه. در نتیجه بازی سلیقه ای هست و یه چیزی داره. این ارزشمنده.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,962
نام
محمد حسین
بازی کاملا سلیقه ای هست و گیم پلی و سیستم کامبت بازی چیزیه که باعث میشه یکسریا نتونن با بازی حال کنن.
متاسفانه این حسو به هاگوارتز هم من پیدا کردم و با سیستم کامبت اونم حال نکردم.
اختلاف امتیازم از 100 تا 40 همینو نشون میده. اگه کسی از تم بازی خوشش بیاد میتونه با کامبت کنار بیاد ولی اگه با تم اوکی نباشی کامبت و ... نمیتونه جذبت کنه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Open
77 از 91 نقد

Screenshot_20220322-133434_Samsung Internet.jpg
بازی کاملا سلیقه ای هست و گیم پلی و سیستم کامبت بازی چیزیه که باعث میشه یکسریا نتونن با بازی حال کنن.
اختلاف امتیازم از 100 تا 40 همینو نشون میده. اگه کسی از تم بازی خوشش بیاد میتونه با کامبت کنار بیاد ولی اگه با تم اوکی نباشی کامبت و ... نمیتونه جذبت کنه
حالا اف تاپیکه ولی گمانم اون هاگوارتز مادر مرده رو حتی اگر یه عنوان پرفکت از کار در اورده باشن، میزنن میترکونن:(
دلایلشم که گمانم همه در جریانن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,207
نام
ماکان
Open
77 از 91 نقد

View attachment 249698

حالا اف تاپیکه ولی گمانم اون هاگوارتز مادر مرده رو حتی اگر یه عنوان پرفکت از کار در اورده باشن، میزنن میترکونن:(

گور باباشون. ما فن هاش میخریم و بازی میکنیم و کیف میکنیم. هیترها هم انقدر هیت بورزن که هیت دونشون پاره بشه.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
عجب شما چقدر فرق کردی :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,114
نام
محمد علی
کلا بازیهای تانگو گیمز قشنگ مال دو نسل پیشن.... چه روایتشون چه داستان آبکی و سوپر قهرمانی تاریخ گذشتشون و چه انیمیشن و گرافیک بازیاشون.... .

فقط ev1 یکم برخی قسمتاش خوب بود که اونم تو کلیت باز تاریخ مصرف گذشته میزد.

ولی چون شبیه بازیهای این سبک تو بازار نیس غنیمتیه تجربشون و حال میده ولی کیفیت بازی با توجه به سابقه تانگو گیمز کاملا قابل پیش بینی بود(البته من حتی کمتر از این امتیاز پیشبینی میکردم ولی باز خوب نسبتا)

.
فقط تانگو گیمز نیست. اکثر سازنده‌های ژاپنی وضع‌شون همینه. بازی‌هایی که انتشار غربی ندارن یا انتشارشون محدوده، هنوز توی نسل ۶ و ۷ باقی مونده.
بقیه‌شون هم البته چندان بهتر نیستن و فکر کنم بازی‌های تانگو گیمز جزو خوب‌هاش باشه.
چند روزه دارم Nier بازی می‌کنم، تکسچرها و نورپردازی بازی چشم رو کور می‌کنه از شدت بد بودن.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,114
نام
محمد علی
کی هستی؟
وزیری ریاست جمهوری چیزی هستی که بهت اتک بزنن:D
فرومم یه سریا رو حسابی جو گیر کرده
این کاری که شما دارید انجام میدید کاملاً حمله شخصی و به قول اجنبی‌ها Cyber Bully ـه. این که دلیلش طرفداری متعصبانه اون شخص از میکامی باشه یا نظرش در مورد ناتی‌داگ، نمی‌دونم
و البته چیزی از زشتی و شرم‌آور بودن این کار کم نمی‌کنه. منتها حرکات جمعی و حس تایید گروه رو داشتن باعث میشه زشتی رفتار در ناخودآگاه آدم کم بشه.

من کاره‌ای توی این انجمن نیستم، نظرم رو گفتم و این که بعدش چی‌ میشه برام مهم نیست اما فکر می‌کنم هر کسی باید به کاری که می‌کنه و نتایجی که به بار میاره فکر کنه.
شاید هم این در فرهنگ ما باشه که نظرات مخالف رو چه درست و چه پرت و پلا نتونیم تحمل کنیم. اگر از فضای مسموم نالان هستید که انگار واقعاً‌ هستید، حداقل سعی کنید بخشی از اون نباشید.
پارتیزان مجازی بودن، مشکلی رو حل نمی‌کنه.
به هر حال خود دانید.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این کاری که شما دارید انجام میدید کاملاً حمله شخصی و به قول اجنبی‌ها Cyber Bully ـه. این که دلیلش طرفداری متعصبانه اون شخص از میکامی باشه یا نظرش در مورد ناتی‌داگ، نمی‌دونم
و البته چیزی از زشتی و شرم‌آور بودن این کار کم نمی‌کنه. منتها حرکات جمعی و حس تایید گروه رو داشتن باعث میشه زشتی رفتار در ناخودآگاه آدم کم بشه.

من کاره‌ای توی این انجمن نیستم، نظرم رو گفتم و این که بعدش چی‌ میشه برام مهم نیست اما فکر می‌کنم هر کسی باید به کاری که می‌کنه و نتایجی که به بار میاره فکر کنه.
شاید هم این در فرهنگ ما باشه که نظرات مخالف رو چه درست و چه پرت و پلا نتونیم تحمل کنیم. اگر از فضای مسموم نالان هستید که انگار واقعاً‌ هستید، حداقل سعی کنید بخشی از اون نباشید.
پارتیزان مجازی بودن، مشکلی رو حل نمی‌کنه.
به هر حال خود دانید.
گمان کنم اشتباهی ریپلای کردین
چون متن جملاتی که به کار بردین هیچ سنخیتی با این چیزی که ریپلای کردین نداره
اون صحبت من کلا هیچ ربطی به این تاپیک یا تانگو یا میکامی و فن هاش یا تاپیک انپوپولار و... نداشت:D

لااقل چند سانت پایین ترش رو میخوندی که از عناوین‌ زرد قبلی همین شخص یا استودیو هم دفاع کردم
در تاپیک نمرات یه بازی زمانی که نقدها ناامید کننده باشن کامنت ترول و .. خیلی طبیعیه که ارسال شه
گاها هم‌بحث سایر بازی های اون استودیو و بحث مقایسه ایی بینشون هم صورت میگیره که بازهم طبیعیه
نه خلاف قوانینه نه کار خلاف عرفیه

الان یه عده بلفرض ایول ویثین هارو هم کوبیدن و بحث مقایسه ایی بین عناوین تانگو روپیش کشیدن
دلیلی نداره که حتما منی که عاشق اون ip ام واکنش نشون بدم که شما فلانیت و بهمانیت و بهشون توهین کنم و انگ بزنم
طرف حال نکرده دیگه
چرا انقدر سختش میکنید

این یه نمونه خدمت شما:
پلی تایم من از اخرین عنوان همین استودیو
View attachment 249657
اتفاقا به عشق استاد 100% هم کردم که کار اسونی نیست الخصوص درجه ی کلاسیک که فقط باید عاشق این عنوان‌ باشین که بتونین سختیشو تحمل کنید
تازه از رو علاقه چند سری هم همینجوری رو مودهای مختلف تستش کردم در صورتی که:
View attachment 249656
با نصف این تایم هم 100% میشد ولی خب من ول کن نبودم

پ.ن: حالا باید بیام بگم چرا کالت تشکیل دادین علیهه استودیو یا فلان بازی یا فلان شخص یا ...؟؟

خیلی راحت میتونی نخونید یا اینکه اگر خوندید عین من بگذرید
ولی وقتی دنبال ایجاد حواشی باشین به جای اینکار بدون اینکه حتی صحبتی راجب بازی انجام بدین یه گروه یا شخص رو هدف قرار میدین و تاپیک‌رو به حاشیه میبرین(اینجا منظورم شخص شما نیست)
دیگه دوران بزرگنمایی و سیاه نمایی و.. گذشته
بی اطلاع فقط اومدین یه چیزی بگین

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,114
نام
محمد علی
گمان کنم اشتباهی ریپلای کردین
چون متن جملاتی که به کار بردین هیچ سنخیتی با این چیزی که ریپلای کردین نداره
اون صحبت من کلا هیچ ربطی به این تاپیک یا تانگو یا میکامی و فن هاش یا تاپیک انپوپولار و... نداشت:D

لااقل چند سانت پایین ترش رو میخوندی که از عناوین‌ زرد قبلی همین شخص یا استودیو هم دفاع کردم

بی اطلاع فقط اومدین یه چیزی بگین
مقصودم لزوماً فقط شما و اون پست شما نبود ولی مهم نیست. اگر فکر می‌کنید که چیزی نبوده، پس می‌تونید پست من رو به عنوان پرت و پلا لحاظ کنید که فکر می‌کنم همین کار رو هم کردید.

هر طور راحتید. مهم نیست. تهش هم هیچی نیست.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
مقصودم لزوماً فقط شما و اون پست شما نبود ولی مهم نیست. اگر فکر می‌کنید که چیزی نبوده، پس می‌تونید پست من رو به عنوان پرت و پلا لحاظ کنید که فکر می‌کنم همین کار رو هم کردید.

هر طور راحتید. مهم نیست. تهش هم هیچی نیست.
دقیقا منو ریپلای کردی
حالا که متوجه شدی کلا اشتباه زدی میگی فلان بهمان؟
اوکی موفق :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,962
نام
محمد حسین
Open
77 از 91 نقد

View attachment 249698

این بازی تو روز معرفی هم تاپیکش هست که خیلی هایپ اسم میکامی شده بودن و همون موقع هم گفتیم چیزی نشون ندادن که شماها هایپ شدین.
بازی هاگوارتز هم سیستم کمبتش ساده هست چیزی که نشون داد، حس میکنم چالش نداره، البته گشت و گذار تو اون دنیا جذابه
حس درس خوندن مثل بولی خیلی جذابه ولیساده بود کامبتش. سخته ایجاد چالش فقط با جادوگری. بازیهای موفق این مدلی سعی میکنن جادوگری رو همراه کنن به عنوان یه عنصر ولی اینجا تو تریلر به نظر میاد تنها عنصره
شاید بقول شما صحبتهای نویسنده اش باعث بشه تغییری ایجاد بشه ولی خودشم کار سختی داره برا پرفکت شدن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر