امتیازات GhostWire: Tokyo

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    136
  • نظرسنجی بسته شده است .

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,628
نام
Mehrdad
این بازی خیلی ربطی به میکامی نداره هی میگید...
میكامی بدبخت مشكل نیست،
طرفداران سایه خدا بر زمین و نظرات جالبشون در مورد بازی های دیگر نشانه است :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
راستش بهتر از چیزی شد که فکر میکردم! متای 60 و خورده‌ای هم میگرفت تعجب نمیکردم چون توی تاپیکشم گفتم که با نمایشای اخیر بازی از گیم پلی خیلی ناامید شده بودم.
ولی بازم با توجه به نقدها به نظر میرسه ارزش تجربه رو داره چون از اول هم معلوم بود با یه بازی ریسکی طرفیم که ممکنه یکی خوشش بیاد و یکی حالش ازش بهم بخوره. بین منتقدها هم داشتیم که خیلی باهاش حال کردن حتی با گیم پلی! + اکثر نقدها گفتن ساپورت دوال سنس تو بازی یکی از بهترینها بوده تا الان.
خلاصه که الان بیشتر کنجکاو شدم بازیش کنم...پتانسیلش رو داره به یکی از اون بازیهایی تبدیل بشه که وقتی انتظارش رو ندارم، به شدت باهاش حال کنم!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
راستش بهتر از چیزی شد که فکر میکردم! متای 60 و خورده‌ای هم میگرفت تعجب نمیکردم چون توی تاپیکشم گفتم که با نمایشای اخیر بازی از گیم پلی خیلی ناامید شده بودم.
ولی بازم با توجه به نقدها به نظر میرسه ارزش تجربه رو داره چون از اول هم معلوم بود با یه بازی ریسکی طرفیم که ممکنه یکی خوشش بیاد و یکی حالش ازش بهم بخوره. بین منتقدها هم داشتیم که خیلی باهاش حال کردن حتی با گیم پلی! + اکثر نقدها گفتن ساپورت دوال سنس تو بازی یکی از بهترینها بوده تا الان.
خلاصه که الان بیشتر کنجکاو شدم بازیش کنم...پتانسیلش رو داره به یکی از اون بازیهایی تبدیل بشه که وقتی انتظارش رو ندارم، به شدت باهاش حال کنم!
یه سری از کارگردان های ژاپنی حسابی باید حواسشونو جمع کنن :D میکامی که کلا از بازی خارج شده و مشخصه چیزی جز re بلد نبوده بسازه و دورانش تقریبا تموم شده . امیدوارم کوجیما سریعتر خودشو جمع و جور کنه یه چیز درست حسابی در حد اسمش و سری متال گیر و البته به غیر متال گیر بسازه !

امتیاز گیم اسپاتم در نوع خودش جالبه ! یه زمان عظمتی داشتن اینا :D ۸ میدین ؟ منتقد کیه ؟ به چه گیم های بزرگی تو تاریخ که منتقداشون ۸ ندادن !
Screenshot_20220321-182514_Chrome.jpg

آخرین ویرایش:

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
فدا سرشون :>
طی ده سال گذشته میکامی زمانش به پرورش استعداد ها اختصاص داده که خوب قطعا میدون دادن به جوون ها عواقبی داره
مایکروسافت هم ناشری نیست که بر اساس متا تصمیم بگیره و استدیو رو باید تقویت کنن

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خیلی‌ راجب بازی اطلاعات ندارم، ولی خب کار خیلی خیلی جدیدی به نظر میاد به لحاظ کامبت و احتمالا گیم پلیش. من‌ خیلی به نمرات امیدی نداشتم ولی خب واقعا بازی خیلی ارتباطی به میکامی نداره به لحاظ ساخت. البته اینکه اینقدر ریسک پذیر هستن که چنین عنوانی رو ساختن خیلی برای من شخصا ارزشمنده ولی خب میکامی آنچنان توی ساختش دخیل نبوده ، صرفا حمایت کننده این ایده بوده بیشتر به نظرم.
اویل ویتین‌ ۱و ۲ به نظرم جزو بهترین های نسل قبا بودن توی ژانر وحشت . من‌ واقعااا بی نهایت لذت بردم ازشون. این بازی هم فرصت کنم حتما بازی میکنم.

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ماشالا هیچ کس به این که بودجه بازی کم بوده و ..
از اوضاع بودجه اش خبر ندارم ولی توی یه سری از نقدها هم از بودجه ی هنگفتش صحبت شده

Screenshot_20220321-190730_Samsung Internet_copy_540x271.jpg

به ندرت یک بازی با چنین بودجه بزرگی بر اساس چنین کانسپت گیم پلی ضعیفی ساخته شده..

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
از اوضاع بودجه اش خبر ندارم ولی توی یه سری از نقدها هم از بودجه ی هنگفتش صحبت شده

به ندرت یک بازی با چنین بودجه بزرگی بر اساس چنین کانسپت گیم پلی ضعیفی ساخته شده..
این سایت چطور می تونه به میزان بودجه بازی دسترسی داشته باشه؟احتمالا منظورش صرفا aaa بودن بازی هست
این بازی طبق شایعات قرار بوده evil within باشه شاید به خاطر همین بودجه به این بازی تبدیل شده

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,966
نقش میکامی تو این بازی دقیقا چی بوده؟ 🤔 رییس استدیوی سازنده؟ 🤔 چون سرچ کردم کارگردان و دیزاینر و... ش افراد دیگه ای هستند!

یه جا هم یادمه خوندم استاد داره بازنشست میشه! :D نکنه برای همین تو این رل نداشته؟ 🤔 😁

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,150
نقش میکامی تو این بازی دقیقا چی بوده؟ 🤔 رییس استدیوی سازنده؟ 🤔 چون سرچ کردم کارگردان و دیزاینر و... ش افراد دیگه ای هستند!

یه جا هم یادمه خوندم استاد داره بازنشست میشه! :D نکنه برای همین تو این رل نداشته؟ 🤔 😁

Executive producer

یجورایی نقش ناظر و راهنما داره و بیشتر توی تصمیم های بزرگ بازی به تیم مشاوره میده و اونها رو راهنمایی می‌کنه. توی TEW2 هم همین نقش رو داشت. کلا سنت میکامی همین هست که توی بازی های که خودش کارگردانی نمیکنه دست کارگردان و تهیه کننده اصلی رو باز می‌زاره و خیلی توی کارشون دخالت نمیکنه.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,269
یادش بخیر سال ۲۰۱۹ یه بازی اومد که خیلی کانسپت ریسکیی داشت و برخورد منتقدها هم بالا و پایین زیاد داشت. بعضیا خوششون اومد و بعضیا هم فحشش دادن ولی بنا به دلایلی تو بازیسنتر خیلی ترول شد:D بگذریم که گذر زمان ارزش اون بازی رو به خیلیا ثابت کرد...
ولی خب حالا یه بازی با کانسپت ریسکی اومده و منتقد ها باهاش برخورد بالا پایینی دارن ولی خب اشکالی نداره، ممکن بعضیا خوششون بیاد و بعضیا هم نه:D هیچ ایرادی هم نداره...
خلاصه که چرخ دنیا خیلی جالب میچرخه...

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
با این که سازنده های بازی همون سازنده های evil within هم هستن و نمره متاشون هم مشابه هست اما من هنوزم نظرم این که سری TEW واقعا underrate شدن و خیلی بهتر از چیزی هستن که نمراتشون نشون میده
احتمالا منتقدا به خاطر یه سری مشکلات فنی کوچیک تو گرافیک و گیم پلی کلی امتیاز کم کردن

اما در مورد GhostWire راستش از همون اول هم امید زیادی بهش نداشتم و اصلا جذبم نکرد و حدس میزدم امتیاز های متوسطی بگیره

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,379
نام
رامین
مثل اینکه نقطه ضعف همیشگی استاد تو روایت داستان و شخصیت پردازی تو این بازی هم پابرجاست و مجددا با یه داستان آبدوغ خیاری از طرف این استاد گرانقدر طرفیم.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
نه دیگه آرمین جان این حرفو نزن. استاد میکامی بهترین شخصیتهای منفی تاریخو خلق کرده، بر خلاف ناتی داگ و …. که یه مشت شخصیت مثبت و فیتیش مامانیو خلق کردن و یدونه شخصیت منفی ماندگار ندارن :D🤡

————————

Meristation 7/10
GRYOnline.pl 7/10
Android Central 6/10
Games.cz 6/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر