امتیازات Days Gone

نمرات بازی رو در چه بازه ای پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,136
نام
امیر
دیونم از CD3 دفاع کنم :D ؟
در مورد این قسمت دفاع کردن هم به وقتش از سونی هم دفاع میکنیم خیالی نیست :D بازم تکرار میکنم که قطعا اگه بازی ناشرش ماکرو بود خودت خوب میدونی که تا الانش نابود شده بود حالا اینکه ماکرو عرضه نداره به این متا برسه تا اون موقع رو هم ببینیم تقصیر من نیست :D
پ.ن : به هر حال کیه که موفیت سونی رو نبین ـه ؟ بحث چیز دیگه ای ـه !
به نظر من بحث اينه كه مايكرو تو اين نسل سر بازي هاي انحصاري واقعا ضعيف بوده يني شما وقتي يه سلسه روال بازي ميدي كه متاهاشون بين ٥٠تا ٧٠ه خيلي فرق داره با اين كه مثلا سال قبل بازي سال و اسپايدرمن و ديترويت رو دادي امسالو با يه بازي ضعيف تر شروع كردي و خوب هم طرفداراي سوني اينجا حق دفاع از شركتشونو دارن(از بازي نه خدايي خيلي مشكل داره :))) هم طرفداراي مايكروسافت بايد بدونن يه لغزش كوچيك جاي جولان دادن نيست...
نكنه شما انتظار داري دوستمون بياد بگه س ي اف تيوز جهته گيمينگ اينداستريو عوض كرده بعد اين طرف دوستان بگن ديز گانه ما اشغاله...خوب به تبع فن هاي پلي استيشنم دفاع ميكنن...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
فقط دو نفر تونستن متا رو درست حدس بزنن ، که البته اگر پایینتر نره ! پس چیزی که مشخصه توی 64 نفری که رای دادن کلا 62 نفر دیگه اصلا همچین انتظاری نداشتن !!! چیزی که واضحه ، همه فکر می کردن بازی معمولیه در نهایت 81-85 و هیچکی فکر نمی کردم به این افتضاحی باشه !
پس مطمینا توقع اکثریت همچنین چیزی نبوده + همین نمرات رو اگر یک شرکت دیگه میگرفت قبلا دیدیم که چطوری ترول میکنن و میگن گیمه ضعیفیو و ... ! کما اینکه نمونش هست که 2-3 نمره از این کمتر گرفتن ولی لغب پیس او شت گرفتن ! خوب 2-3 نمره کمتر بیشتر قطعا همینه ولی پیس او شت ؟!
ولی خوب این نمرات انگار بیشتر برای مشکلات فنین :-"

کلا 72 نمره ی چندان بدی نیست اما برای انحصاری های سونی چرا بده چون کشته مرده زیاد داره مطمئنم بازی کنم می گم همین 72 هم براش زیاده نکته ی بعدی اینه که کلا متای زرد برای انحصاری یعنی شکست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
اینکه نمرات بازی پایین بشه ادم بیاد شیرین بازی دربیاره اصلا جالب نیست اما اینکه این بازی فیل می شه خیلی ها پیشبینی کردن هر چند فقط 2 نفر متای درست حدس زدن.

اگه این متا برای انحصاری مایکروسافت بود می شد بازم احتمال داد که بازی می تونه لذت بخش باشه چون این روزا منقدا خیلی با تنقر به بازی هاش نمره می دن همین بازی suoer lucky tales یا recore که بازی کردم انصافا نمراتش حقشون نبود حتی فن های سونی هم دیدم که از ابن بازی لذت بردن مخصوصا Recore اما برای سونی قضیه بر عکسه همین الانشم خیلی سایت ها سعی کردن با نمرات خیلی بالاشون متا رو بالا بکشن بازم این شده

من حس می کنم اینقدر بازی سخته که نشه اصلا تا اخرش رفت.

والا حرف حق میزنی

اصلا شایعه شده به خاطر اینکه هنوز سونی حق الحساب سایت ها رو سر گوتی کردن گاد او وار صاف نکرده ، تلافیش رو سر دیز گان در آوردن !

شما همونی نبودی سر نمره ۹ گیم اسپات به گراویتی راش ۲ ، کنترلت رو از دست داده بودی و میگفتی سونی پول داده؟؟ ( بازی که الان با متای ۸۰ ، بازم تو اکثر لیست های اندرریتد ترین بازی نسل ۸ ازش نام میبرن)

الان نظری نداری راجع به این ۵
........

اره سونی پول میده و راحت بهش نمره میدن که شاهکار هنری اوئدا با ۱۰-۱۵ نمره کامل متاش ۸۰ه

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اون قسمتی که بولد کردیو قبلشو بخون ، چون ادامه همونه ، منظور گرافیکه ، تا تموم نکنم بازیو نظر قطعی نمیدم ، تا اینجاش که لذت بردم
از اين به بعدم لذتشو ميبري و خب هدف صنعت گيم هم همينه!
فقط سليقه ها متفاوته

• Like
Reactions: mohsen2012

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,867
نام
Sajjad
البته بستگی داره بازی چی باشه و سطح انتظار و استدیو و ... چی باشه
به نکته خوبی اشاره کردی سطح انتظارات DG که از نظرسنجی تاپیک هم مشخصه، رو مقایسه کن با CD3 با توجه به فرایند ساختش مشخص بود چی میشه و حتی تاپیک امتیازاتش رو شما داشتی میگردوندی (بر عکس این تاپیک:D)
و جوری ترول می‌کردید که انگار همه انتظار +90 داشتن
در مورد مشکلات فنی هم، SoD به مراتب وضع بدتری داشت و اونم اگر پچ میشد نمراتش بالاتر میشد ولی نمیدونم چرا این مسئله فقط درباره DG صدق میکنه:D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
جرات داشتن یه ip جدید ساختن میانگین 70 امتیاز خوب و قابل قبولی هست. کارشون جای تقدیر داره چون نرفتن مثل Crackheaddown 3 شماره یک رو ری-اسکین کنن بجای شماره جدید بفروشن.
این بازی به هیچ عنوان ip جدید نیست از این موارد بازی های زامبی محور فراوون بوده قبلش The Last of us بود ip جدید این که کپی اون هست قبلش تاره Daying light هم بوده که به مراتب نمراتش بهتر هست مشکل اینحاست بازی که تقریبا در حد عناوین AAA براش تبلیغ میشه متای ۷۲ ناامید کنندس! این بازی پتانسیلش خیلی بالاتر بوده ولی مصداق لقمه بزرگ هست که بازی OW ساختن و پیاده کردن جزییات فراوان داخلش از یک استودیو 90 نفری برنمیاد اونم تازه بعد چند سال پروسه ساخت و تاخیرهای مداوم

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,750
نام
علی
به نکته خوبی اشاره کردی سطح انتظارات DG که از نظرسنجی تاپیک هم مشخصه، رو مقایسه کن با CD3 با توجه به فرایند ساختش مشخص بود چی میشه و حتی تاپیک امتیازاتش رو شما داشتی میگردوندی (بر عکس این تاپیک:D)
و جوری ترول می‌کردید که انگار همه انتظار +90 داشتن
در مورد مشکلات فنی هم، SoD به مراتب وضع بدتری داشت و اونم اگر پچ میشد نمراتش بالاتر میشد ولی نمیدونم چرا این مسئله فقط درباره DG صدق میکنه:D
برعکس این تاپیک ؟ میخوای کلا من کامنت بذارم تا بگردونمش ؟:)) تاپیک امتیازات CD3 هم من نمیگردوندم یه پدیده ای اون موقع بود Only Xbox و رفیقش با هم میگردوندن و حال میکردن ما بیشتر نظاره گر بودیم با لبخند :D بعدش مگه CD3 همون کرک و پشم ریزون 3 نبود ؟ و البته Cloud power و این داستانا ... یا آها یادم اومد هیچ کدوم از استدیوهای سونی توانایی نداره همچین تکنیکی رو پیاده کنند :D قشنگ بود کلا

پ ن : برا بار nام پچ DG رو بهش اشاره کردم چون :
1. پچ 20 گیگی برا روز لانچ بود و راحت میتونستن قبل تر بذارن 2. در خیلی از نقدها به این موضوع اشاره شده بود (یعنی یکی از ایرادهای پرتکرار در نقدها بود) 3 . متاش نزدیک به سبزه و راحت در اون صورت حداقل سبز میشد تو رنج 60 اینا نیست
پ ن 2 : Slant Magazine خیلی وقته واقعا رو اعصابه نمیدونم تا کی باید ثبت بشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
والا حرف حق میزنی

اصلا شایعه شده به خاطر اینکه هنوز سونی حق الحساب سایت ها رو سر گوتی کردن گاد او وار صاف نکرده ، تلافیش رو سر دیز گان در آوردن !

شما همونی نبودی سر نمره ۹ گیم اسپات به گراویتی راش ۲ ، کنترلت رو از دست داده بودی و میگفتی سونی پول داده؟؟ ( بازی که الان با متای ۸۰ ، بازم تو اکثر لیست های اندرریتد ترین بازی نسل ۸ ازش نام میبرن)

الان نظری نداری راجع به این ۵
........

اره سونی پول میده و راحت بهش نمره میدن که شاهکار هنری اوئدا با ۱۰-۱۵ نمره کامل متاش ۸۰ه

شما ارامش خودت رو حفظ کن نه من نبودم که گفتم چون اصلا بازیش نکردم تا الان که بخوام بهش نمره بدم فقط بازی هایی که تموم می کنم نمره می دم اینم اصلا نظری راجبش ندارم اما از اول با نمایش هاش حال نکردم یعنی پتانسیل خوبی داشت اما ریدن توش می تونست 1 بازی داستانی عالی بشه اما این بیماری اپن شدن بازی ها و ماموریت جانبی و تکرار بالا و ساعات بالای گیم پلی باعث گند زدن به این نسل از جمله این بازی شده

بعدم من منظورم حق حساب نبود منظورم فن های زیادی که سونی با تلاش و هوشیاریش تونسته جمع بکنه تا اکثر منتقدا با نظری مثبت پای نقدهاش بشینن چون نقد بازی 1 چیز سلیقه ای هست(یا حالا هر نقد دیگه ای) قطعا عوامل دیگه هم درش تاثیر گذار هست. شما هم ناراحت نباش پرچم سونی اینقدری این نسل بالا هست که به خاطر یکی یا چنتا انحصاریش که خراب بشه نخواید از کوره در برید.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خیلی خوبه که اینقدر پا فشاری می کنین که این بازی خیلی خوبه ! مخصوصا اون جمله "ایست !" و اون جمله "تاریخی !"

تا اینجای کار من فهمیدم که :

متا مهم نیست.
اگر پتچ 20 گیگی با بازی میامد بازی قطعا نمراتش سبز میشد.
نمره 73 با 69 باعث میشه که یک بازی خوب و یک بازی "پیس او شت" لغب بگیره.سره 4 نمره تفاوت !!!
بازی هیچ مشکلی نداره ، مشکلات فنی باعث شدن اینقدر متا پایین بگیره.
DG بازیه خوبیه و قابل مقایسه با بازی های هم سطح خودش نیست.
و ....

حالا جدای این تعصب بازیا که خیلی مشهوده ، اینکه می خواین خیلی کول نشون بدین ، و بلاخره بندازین تقصیر پتچ و Slant Magazine و ... خنده دار ترین جایه قضیست xD

در کل خسته نباشید میگم به فن بوی های سونی که اینقدر همه جانبه پشت کمپانی مورد علاقشون هستن و البته یه تبریکم به سونی ، چون فرقی نداره متا 50-60-90 هر چی بدی سونی جان همشون میگن خوبه xD

rasool66

کاربر سایت
Apr 3, 2019
40
نام
rasool
سی و دو سالمه از پنج سالگی با اتاری شروع کردم و تا به امروز که در خدمت شمام:Dهیچ گونه وابستگی به هیچ شرکتی ندارم ولی تو این بیست و هفت سالی ک گیمر بودم یه چیزی بهم ثابت شده که انحصاریای سونی میخواد قهوه ای باشه;)یا سبز حتما امتحانش کنم و از اکثرشونم کاملا لذت بردم DGم از این قائده مستثنی نیس...کلا اگه انحصاریای سونی نبود من سالها پیش عطای گیمری رو به لقاش بخشیده بودم:x

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
خیلی خوبه که اینقدر پا فشاری می کنین که این بازی خیلی خوبه ! مخصوصا اون جمله "ایست !" و اون جمله "تاریخی !"

متا مهم نیست.
نمره 73 با 69 باعث میشه که یک بازی خوب و یک بازی "پیس او شت" لغب بگیره.سره 4 نمره تفاوت !!!
و ....

حالا جدای این تعصب بازیا که خیلی مشهوده ، اینکه می خواین خیلی کول نشون بدین ، و بلاخره بندازین تقصیر پتچ و Slant Magazine و ... خنده دار ترین جایه قضیست xD

در کل خسته نباشید میگم به فن بوی های سونی که اینقدر همه جانبه پشت کمپانی مورد علاقشون هستن و البته یه تبریکم به سونی ، چون فرقی نداره متا 50-60-90 هر چی بدی سونی جان همشون میگن خوبه xD
داداش با این صحبت هایی که کردین من مطمئنم *تاریخ به شما ایستاده خواهد خندید*:D
راستی شاهکار بند متاش 72 هست و فقط 3 نمره با اون بازی که ملقب به *پیس او شت* هست فاصله داره

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,136
نام
امیر

متا مهم نیست.
و ....

:)):)):))
باز خدا روشكر رنج نمره ي سوني به قول شما ٥٠،٦٠،٩٠ه كنسوله رقيبش كه رنج نمراتش ٦٣،٦٦،٦٩ه:)) تازه اصن مهم نيست كه يه بنده خدايي اومده تو اين تاپيك اون بازي ٦٩ه رو تاريخ ساز و جريان ساز و تا دقايقي ديگر خدا دونسته ولي فناي سوني حق ندارن از ديزگان دفاع كنن و بگن بازيشون با متاي ٧٢خوبه:)) منطقتو دوس دارم حاجي :D خنده دار ترين جاي قضيم اونجا بود كه يه سري دوستان از غارشون در اومدن با اين نمرات :-h

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,699
"امیدوارم دوباره زنده بمونم" :D

s5547_.jpg

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,535
نام
علی
به گمانم 81-85 برای شما معمولیه چون خیلی بازیا هستن با نمره کمتر از این واسه خیلی ها خوب یا حتی عالی محسوب میشه.بعلاوه پیشبینی 75 با 72 آنچنان فرقی نداره.همچنین متا یه عدده و آخرسر این شمایی تصمیم میگیری چه بازیی رو بیشتر باهاش حال کردی یا نه چون عناوینی هستن که حتی با متای 96-97 هم به مذاق خیلی از گیمرا خوش نیومدن.بدون در نظر گرفتن متا از همون نمایشهای ابتدایی تا پیش از انتشارش دید خوبی نسبت به DG نداشتم"چند ساعت استریم ازش دیدم واقعا همون چیزی که فکر میکردم بود.پس این نمرات همچین غافلگیر کننده هم نبوده.
من یه نکته ی ریز بگم بین فرق متای 96 هفتی که میگی با 70 و هفتاد و پنج اونم اینه که بازیه 96 بازی خوبیه ولی شما حال نمیکنی باهاش! مثه این گاد جدیده که اومدو من قد قبلیا باهاش حال نکردم و دلیل بر داغون بودن بازی نی! من حال نکردم و این نظر شخصیه! ولی وقتی بازی میاد 70 میگیره به این معنیه که بازی داغونه! اینجا بحث سلیقه و نظر شخصی نیست! جنسی که هست داغونه!
واقعا اگر کسی میگه متا مهم نیست به نظرم حرف درستی نیست!
من هرچی بازیه متا داغونو تست کردم واقعا داغون بودن! نمیشه منکر یه سری مواردم شد ولی تا الان هر بازیی متا زرد بوده و من رفتم سمتش خورده تو ذوقم جز یه مورد و اونم Exist Archive بود.

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
دوستان عزیز من فقط چند تا جمله کوتاه میگم خدمتتون اول اینکه آرامش خودتونو حفط کنید و سر بعضی از حرفای ترول ها تریگر نشید! :D
دوم هم اینکه خود من انتظار میانگین 86 تا 90 داشتم ولی خب واقعیت اینه که اینطور نشد! خودم هنوز موفق به تجربش نشدم ولی از استریم هایی که دیدم (به دلیل قیمتای غیر منطقی دیگه مجبورم یه مقدار محتاط باشم!) نکاتی مثل باگ های زیاد، هوش مصنوعی معمولی و بعضی انیمیشن هایی که در حد یه بازی تاپ کلاس نیستن جلب توجه میکرد ولی به این معنی نیست که بخوام خودم رو از تجربش محروم کنم! بازی واقعا خوب بنظر میرسه یه مقدار هم در حقش کم لطفی شده. بزارید کسایی که هیچ وقت قرار نیست تجربش کنن هر چیزی که بخوان بگن بازی با متای 72 در رده بازی های "خوب" قرار میگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر