امتیازات Days Gone

نمرات بازی رو در چه بازه ای پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من یه نکته ی ریز بگم بین فرق متای 96 هفتی که میگی با 70 و هفتاد و پنج اونم اینه که بازیه 96 بازی خوبیه ولی شما حال نمیکنی باهاش! مثه این گاد جدیده که اومدو من قد قبلیا باهاش حال نکردم و دلیل بر داغون بودن بازی نی! من حال نکردم و این نظر شخصیه! ولی وقتی بازی میاد 70 میگیره به این معنیه که بازی داغونه! اینجا بحث سلیقه و نظر شخصی نیست! جنسی که هست داغونه!
واقعا اگر کسی میگه متا مهم نیست به نظرم حرف درستی نیست!
من هرچی بازیه متا داغونو تست کردم واقعا داغون بودن! نمیشه منکر یه سری مواردم شد ولی تا الان هر بازیی متا زرد بوده و من رفتم سمتش خورده تو ذوقم جز یه مورد و اونم Exist Archive بود.

بعضی وقتها، نه همیشه :D در کل بازیهایی که آپدیت میگیرن (برای رفع باگ و بهبود پرفورمنس و ...) و از کانتنت و محتوای جدید گرفته تا مد جدید یا حتی گیم پلی جدید و بالانس و ... اینها رو از روی متا نمیشه دیگه قضاوت کرد. متا میاد بازی رو در زمان عرضه بررسی میکنه و دیگه چیزی در خصوص تغییرات و بهبودهای بازی و ... به شما نمیگه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دوستان لطفا این قضیه "غار" رو تکرار نکنید، می‌دونید که توهین محسوب می‌شه دیگه، نه؟!!
از این به بعد استفاده از این عبارت و مشابهش جریمه بیشتری از پاک شدن کامنت داره!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بحث متا شد، من الان ومپایر رو با متا ٧٠ دارم بازی میکنم. با بازی هم خیلی دارم حال میکنم. ولی از طرفی واقعا بازی تو بعضی جاها مشکل داره که این متا هم شاید اونقدرا بیراه نباشه. قضیه اینه که بعضی بازی ها مثل همین ومپایر هستن که توی فضای سازی و اتمسفر ، دیالوگ و داستان خوب عمل کردن ولی از طرفی مکانیزم های گیم پلی یا طراحی مراحل چندان خوبی ندارن. یعنی بطور کلی نتونسته توی همه موارد به یه تعادل مناسبی برسه. این میشه که منی که دارم بازی میکنم درسته که گیم پلی بازی اصلا برام جذاب نیست ولی اینقدر دارم با دنیای بازی کیف میکنم که قطعا تا اخرش خواهم رفت و یکی از بازی های بیادموندنی برام میشه. خیلی از بازی های متا ٧٠ ٨٠ همینجوره. توی خیلی از جاها خوب یا عالی عمل کردن ولی بعضی جاها واقعا مشکل بنیادی دارن!

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
بحث متا شد، من الان ومپایر رو با متا ٧٠ دارم بازی میکنم. با بازی هم خیلی دارم حال میکنم. ولی از طرفی واقعا بازی تو بعضی جاها مشکل داره که این متا هم شاید اونقدرا بیراه نباشه. قضیه اینه که بعضی بازی ها مثل همین ومپایر هستن که توی فضای سازی و اتمسفر ، دیالوگ و داستان خوب عمل کردن ولی از طرفی مکانیزم های گیم پلی یا طراحی مراحل چندان خوبی ندارن. یعنی بطور کلی نتونسته توی همه موارد به یه تعادل مناسبی برسه. این میشه که منی که دارم بازی میکنم درسته که گیم پلی بازی اصلا برام جذاب نیست ولی اینقدر دارم با دنیای بازی کیف میکنم که قطعا تا اخرش خواهم رفت و یکی از بازی های بیادموندنی برام میشه. خیلی از بازی های متا ٧٠ ٨٠ همینجوره. توی خیلی از جاها خوب یا عالی عمل کردن ولی بعضی جاها واقعا مشکل بنیادی دارن!
حرفتو 100 درصد قبول دارم نمونه های مشابه زیاد داریم امثال hellblade که متاشون 81 هست ولی شاید همه قبول داشته باشن که بازی فراتر از این متاست وکلی عنوان دیگه
ولی اینجا و بحث هایی که اینجا به وجود میاد علتش ترول های یه عده هست که وقتی شرایط به نفعشون هست میگن متا اولویت هست و وقتی نیست میگن بازی خیلی بهتر از متاش هست و اگر پچ روز اول یا فلان میداشت الان متاش فلان قدر بالاتر بود
متای 69 رو پیس او شت خطاب میکنن و متای 72 رو ضعف مشکلات فنی
متا 78 شاهکار محسوب میشه و جزو افتخارات موزه سونی ولی متای 77 یک شکست بزرگ در کارنامه مایکروسافت
فورتزا موتوراسپورت7 با متای 86 عنوانی خطاب میشه که اصلا در سطح ریسینگ شبیه ساز نیست و رقیب همین بازی با متای 75 میشه بهترین شبیه ساز دنیا
ایناهاست که باعث درگیری در تاپیک امتیازات میشه

• Like
Reactions: stanley

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
البته الان سوال بزرگی که پیش میاد اینکه پرونده استدیوهای فرست پارتی سونی با عرضه "دسترسی زودهنگام" دریمز و دیزگان در سال 2019 بسته شد؟

GoT رو من بعید میدونم به 2019 برسه (چون ممکن نیست سونی بدون حداقل 2 3 نمایش در کنفرانسها این بازی رو عرضه کنه) ولی بین دث استرندینگ و یا دلست ممکن نیست یکی شون برای 2019 نیاد!

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
البته الان سوال بزرگی که پیش میاد اینکه پرونده استدیوهای فرست پارتی سونی با عرضه "دسترسی زودهنگام" دریمز و دیزگان در سال 2019 بسته شد؟

GoT رو من بعید میدونم به 2019 برسه (چون ممکن نیست سونی بدون حداقل 2 3 نمایش در کنفرانسها این بازی رو عرضه کنه) ولی بین دث استرندینگ و یا دلست ممکن نیست یکی شون برای 2019 نیاد!
خیلی بعیده احتمالا Last of us2 میرسه به اخرای 2019 چون بازی موشن کیچرش هم مراحلش تمومه البته امسال احتمالا یا Cyberpunk بیاد یا Tlou2 یکی از این دو تا به عنوان برگ برنده 2019

ضربه نهایی رو سونی با TLOU2 میزنه نگران نباش:D:D

آخرین ویرایش:

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
همونطور که بازی‌های ثردپارتی مشابه رو اکس‌باکس وان امتیازای بالاتر میگیرن، جوری که انگار متا به لایبرری هم بستگی داره و به نسبت بقیه بازیای روی یک پلتفرم سنجیده می‌شه، امتیاز پایین بازی رو یکم از همین مقایسه با تیریپل ای‌هی دیگه سونی میدونم قطعا:D
و البته اینکه اگه همین بازی انحصاری وان بود قشنگ جا داشت بره بالای ۸۰ با توجه به همون مقایسه با لایبرری پلتفرم و مخصوصا با چندتا ریلیزای نه چندان خیره کننده مایکرو:D راحت می‌شد بهترین فرست پارتی سینگلِ داستان محور از زمان گرز فک کنم(یا بعد اونم چیزی داشتن؟) خب قطعا ریکامند می‌کردن تو اون لایبرری:D
پس زیاد نمی‌شه متای اینو با متای فیل‌های اخیر مایکرو مقایسه کرد :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
همونطور که بازی‌های ثردپارتی مشابه رو اکس‌باکس وان امتیازای بالاتر میگیرن، جوری که انگار متا به لایبرری هم بستگی داره و به نسبت بقیه بازیای روی یک پلتفرم سنجیده می‌شه، امتیاز پایین بازی رو یکم از همین مقایسه با تیریپل ای‌هی دیگه سونی میدونم قطعا:D
و البته اینکه اگه همین بازی انحصاری وان بود قشنگ جا داشت بره بالای ۸۰ با توجه به همون مقایسه با لایبرری پلتفرم و مخصوصا با چندتا ریلیزای نه چندان خیره کننده مایکرو:D راحت می‌شد بهترین فرست پارتی سینگلِ داستان محور از زمان گرز فک کنم(یا بعد اونم چیزی داشتن؟) خب قطعا ریکامند می‌کردن تو اون لایبرری:D
پس زیاد نمی‌شه متای اینو با متای فیل‌های اخیر مایکرو مقایسه کرد :D

جسارت نباشه ولی همچین عنوان مشابه ای از روز اول نسل هشتم برای Xbox One دردسترس بود

Dead Rising 3

Dead Rising 3 با متای 78 ...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
متای بازی که حجت نیست اگر از سبک و نمایش هاش خوشتون اومده بازیش کنید همین DARK SIDERS 3 من بازیش کردم در حد متای 90 بهم حال داد هنوزم نمی دونم چرا منتقدا اینقدر بد بهش نمره دادن واقعا حقش این نبود باسه همینم تا خودم بازی نکنم(یا حتی هر چیز دیگه ای فیلم ماشین تلویزیون) یا استفاده نکنم نمره ی نهاییش برام هیچ ارزشی نداره 1 نقد بیشتر نکات مثبت یا منفی که درش گفته شده برام ارزش داره.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
متای بازی که حجت نیست اگر از سبک و نمایش هاش خوشتون اومده بازیش کنید همین DARK SIDERS 3 من بازیش کردم در حد متای 90 بهم حال داد هنوزم نمی دونم چرا منتقدا اینقدر بد بهش نمره دادن واقعا حقش این نبود باسه همینم تا خودم بازی نکنم(یا حتی هر چیز دیگه ای فیلم ماشین تلویزیون) یا استفاده نکنم نمره ی نهاییش برام هیچ ارزشی نداره 1 نقد بیشتر نکات مثبت یا منفی که درش گفته شده برام ارزش داره.
منتظریم بیینیم نطرت نسبت به بازی چیه

• Like
Reactions: s.1

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
تا اونجا که یادمه عمده ترین دلیلش مشکلات فنی بازی بود !

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
باز داری بدون منطق و سند یک حرفی میزنیا ! یکسری به جهان بازی گیر دادن که چیز خاصی نداره یکسری داستان بعضیا حتی به تیراندازیش باز میگی مشکل فنیه اگه فقط مشکل فنی یود مطمن باش متاش خیلی بالاتر میشد مشکل اینه بازی نه ازنکه بد باشه چیز خاصی نداره

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
اخوی
باز داری بدون منطق و سند یک حرفی میزنیا ! یکسری به جهان بازی گیر دادن که چیز خاصی نداره یکسری داستان بعضیا حتی به تیراندازیش باز میگی مشکل فنیه اگه فقط مشکل فنی یود مطمن باش متاش خیلی بالاتر میشد مشکل اینه بازی نه ازنکه بد باشه چیز خاصی نداره
اخوی به اعصاب خودت مسلط باش، دارم راجع به دارک سایدرز ۳ صحبت میکنم !!! ;))

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

اگر dark siders 3 می گی اره به نظرم عمده ترین مشکلش همین بود البته من باید اپدیت چهارمش بازی کردم فقط 1 بار بازی قاطی کرد باگ های دیگشم 2 3 تایی بود که اصلا ازردهنده هم نبود فقط همون 1 بار تکسچرها قاطی شد. اما فقط به خاطر مشکل فنی از بازی نمره کم نمی کنن منتقدا به چیزهای دیگه هم گیرهایی داده بودن کلا این نسل باید همه ی بازی ها شبیه هم دیگه باشن اصلا خلاقیت در این نسل مرده خلاقیت با ip های جدید نسل پیش کجا این نسل کجا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر