امتیازات Days Gone

نمرات بازی رو در چه بازه ای پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
اول اینکه همون KSF بازم فاجعه نمیشه (با متای 73 و با توجه به اینکه بازی لانچ بود)
دوم اینکه برا بار Nام شدوفال توسط تیم دوم گریلا ساخته شد و اینو خود اعضا هم بارها گفتن و تاکید کردن که ما بعد از کیلزون 3 پروژه هورایزن رو استارت زدیم و 6 سال براش وقت گذاشتیم , پس مقایست کلا اشتباه هست
شما معلومه با روند کاری سونی مشکل داری چون فقط نینتندو خوبه :D فعلا که همین روندی که از نسل قبل شروع کردن داره به موفقیت های پیاپی میرسه

تا جایی که من یادمه sot متاش 66 شد و DG اگر همون پچ روز اول رو زودتر در بازی میذاشتن حداقل متاش سبز بود در واقع سطحشون اونقدری فرق داره که نشه مقایسه کرد
از طرف دیگه انتظارها از بازی های سونی واقعا فرق داره و همیشه انتظارها خیلی بالاس و از فن ها تا منتقدها به شدت ریزبین میشن به بازی هاشون شاید همین DG برا یه کمپانی دیگه بود بدون پچ و با همین مشکلات تکنیکی که داره متاش بالاتر هم میشد
راجب ریسک پذیری و مدیریت سونی هم به اندازه کافی کارنامه خوبی داره که یه نمونش بازی سال 2018 بود هر چند که همین DG هم نشون میده چقدر سعی میکنن بذارن استدیوها آزادانه بازی هاشون رو بسازند و همه جوره ساپورت میکنه حتی یه تیم 100 نفری وقتی همچین ریسکی میخواد کنه
ولا توی متاکریتیک ما هرچی نگاه میکنیم نسخه وان رو زده 69
شما با state of decay 2 اشتباه گرفتین این 66 هست ولی منظور ما sot بود
همون state of decay هم که 66 هست اگر با نگاه شما نگاه کنیم میگیم اگر مشکلات فنی نداشت و منتقدها با پچ روز اول نقد میکردن متاش فلان قدر بالاتر بود تیمشون هم فکر نکنم به 100 نفر برسن

• Like
Reactions: sajjad++

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
یه لحظه دست نگه دارید ! ، بعد از چند ساعت بازی کردن تجربه لذت بخشی بوده برام ، محیط پویا و اتمسفر بازی گیراست ، شبیه ساز موتور سواری ! ، از تمام قدرت UE4 استفاده کردن ! گرافیک چشم نوازه و مثل انحصاریای دیگه ارضا کنندس . گان پلی خوبی داره و از چاقو جوری استفاده میکنه که دوس ندارید بزاریدش کنار .

افت فریم نداشتم تا اینجا ، زمان تاخیر بارلودها روی PS4 PRO توی این کپچری که انجام دادم مشخصه ، دیر لود شدن تکسچرها روی PRO بهش برنخوردم ، مناطق دوردست زمان بارگذاریشون موقع موتور سواری اگر زوم کنید روشون مشخصه ولی به این معنی نیست که زمان لود شدنشون آزاردهنده باشه .

این ویدئوی 20 دقیقه ای که کپچر کردم (آپلودش توی آپارات مصیبت بود) اسپویلی نداره و اپنینگ رو ازش حذف کردم ، ببینید تا هایپ شید :D

داداش شما الان با دیدن این ویدیو هایپ میشی...
با دیدن این ویدیو نظر من که عوض نشد ولی به نظر شما احترام میزارم مشخصه که از بازی لذت میبری که خب سلیقه ی شخصی شماست نمیشه ازش ایراد گرفت
اصلا مثل انحصاری های دیگه ارضا کننده نیست اصلا

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,710
داداش شما الان با دیدن این ویدیو هایپ میشی...
با دیدن این ویدیو نظر من که عوض نشد ولی به نظر شما احترام میزارم مشخصه که از بازی لذت میبری که خب سلیقه ی شخصی شماست نمیشه ازش ایراد گرفت
اصلا مثل انحصاری های دیگه ارضا کننده نیست اصلا
اون قسمتی که بولد کردیو قبلشو بخون ، چون ادامه همونه ، منظور گرافیکه ، تا تموم نکنم بازیو نظر قطعی نمیدم ، تا اینجاش که لذت بردم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,710
این ویدیویی که دوستمون گذاشت فکر کنم فریم بازی روی 20 بود یا من اشتباه میکنم مخصوصا تو قسمت تونل!!!!
بیت ریت اصلیش حجمش 1.800ه ، که به h264 تبدیلش کردم شد 520مگ ، دادمش آپارات شد این ! . دو بار کمپرس شده ، فریم ریتش خوبه . ولی هنوز جا داره قسمتهای شلوغ رو باید ببینم

• Like
Reactions: mohsen2012

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
ولا توی متاکریتیک ما هرچی نگاه میکنیم نسخه وان رو زده 69
شما با state of decay 2 اشتباه گرفتین این 66 هست ولی منظور ما sot بود
همون state of decay هم که 66 هست اگر با نگاه شما نگاه کنیم میگیم اگر مشکلات فنی نداشت و منتقدها با پچ روز اول نقد میکردن متاش فلان قدر بالاتر بود تیمشون هم فکر نکنم به 100 نفر برسن
من منظورم همون sod2 بود که متاش 66 شد چون sot که کلا سبکش فرق میکنه هر چند برا بازی که موردانتظارترین بازی خیلی ها بود از جمله سردبیر تحریریه همینجا متای 69 خیلی بده و البته توقعاتی که از rare میرفت خیلی بیشتر از اون بود , حالا بحثش اینجا آف تاپیکه . من تعداد نفرات تیم رو گفتم دلیلش اینه که بازی که میخواستن بسازن خیلی بزرگ بود برا همچین تیمی , sod2 اگر بخاطر گیم پس نبود قطعا خیلی ها تجربش هم نمیکردن (پول بدن بابتش) خیلی بحث مشکلات فنیش نبود اینقدر فرق بین سطحشون هست . در کل اینجا قرار نیست بازی ها با هم مقایسه بشن خودتون مقایسه میکنید DG با این نمرات بازی فوق العاده و بی نظیری نیست اینو اکثرا میدونستن ولی بازی خوبی هست و الانم توییتر میدیدم اونایی که بازی میکردن حسابی تعریف میکردن , اون بحث بچ روز اول هم برا این میگم چون در خیلی از نقدها به مشکلات تکنیکی مثل باگ و افت فریم اشاره شده بود پس اگر یکم عقلشونو به کار مینداختن و زودتر این کار میکردن بازی راحت متاش سبز بود چون الان هم خیلی فاصله با سبز نداره
این ویدیو پایین که میذارم ببینید ویژوال واقعا خیلی زیباست , امیدوارم فروش خیلی خوبی داشته باشه تا بنداستدیو بزرگ تر بشه و بهتر هم بتونن کار کنن

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,436
نام
رضا چشمی
کنار هم گذاشتن Order و بد، توهینه به واژه "بد"
البته تا حدودی با شما موافقم ولی از نظر داستانی و البته تکنیکی بازی خوبی بود.کمی مشکلات گیم پلی و البته محتویات کم مشکل اصلی بازی بودن ولی به شخصه با هیچکدوم از اینا تو اوردر مشکلی نداشتم پس برای منی که از طراحی شخصیتهاش ، دشمنانش و اتمسفر بازی لذت بردم بازی خوبی بوده

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
چند وقت پیش یه بازی اومد با گرافیک دوره ps3 انواع مشکلات رو داشت از همه نظر تاریخ مصرف گذشته بود ولی چپ و راست 10 11 گرفت. میخوام بگم اکثر این سایتها هیچی بارشون نیست درحدی که یارو نقد یک یوتوبر رو کپی/پیست میکنه. خیلی توجه نکنید به امتیازها.
برادر دوره این حرفها تموم شد دیگه توجه نکنید به امتیازها و این ماله کشی ها دیگه دورش گذشته امتیازها میانکین کلی هست بازی ۸ هم داره ۶ و ۵ هم داره میگم اگه امتیازات واقعا به نظر شماها مهم نبود که خود سازنده کوری بارلوگ برای امتیازات اشک شوق نمیریخت

• Like
Reactions: p990_judi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر