امتیازات Days Gone

نمرات بازی رو در چه بازه ای پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,109
نام
MohammadAli
اتفاقا از خیلی از بازیهای بالای 90 بهتر بودش
اتفاقا واقعا بازی بدی بود و با توجه به گیم تایم 5 ساعتش و نبود هیچ مود اضافه‌ای با قیمت ۶۰ دلاری کاملا Scam هم حساب میشد. حتی گذشتن اردر کنار دیز گان و بازی‌های متوسط دیگه کار اشتباهیه من بازی‌ بد زیاد کردم ولی تا حالا انقد ازشون زده نشده بودم که وسطش ولش کنم. اون مرحله‌ی کابوس مخفی‌کاری با دوربین چسبیده به کمر و نشون داد کاتسین‌ وقتی هوش مصنوعی‌ زباله‌ بازی متوجه حضورتون میشد رو هیچوقت یادم نمیره :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
اتفاقا واقعا بازی بدی بود و با توجه به گیم تایم 5 ساعتش و نبود هیچ مود اضافه‌ای با قیمت ۶۰ دلاری کاملا Scam هم حساب میشد. حتی گذشتن اردر کنار دیز گان و بازی‌های متوسط دیگه کار اشتباهیه من بازی‌ بد زیاد کردم ولی تا حالا انقد ازشون زده نشده بودم که وسطش ولش کنم. اون مرحله‌ی کابوس مخفی‌کاری با دوربین چسبیده به کمر و نشون داد کاتسین‌ وقتی هوش مصنوعی‌ زباله‌ بازی متوجه حضورتون میشد رو هیچوقت یادم نمیره :D
دوستان خودشون شاید 5 چوخ خرج بازی کرده باشن بعد از اندر ریت بودن بازی دفاع میکنن ! اگه به من باشه که میگم همون متا هم زیادش بود جدا بازیی که 60 دلار روز لانچ قیمتش باشه و بخواد تو 4-5 ساعت تموم بشه رو باید بد تر از اینا باهاش تا کرد !

==============================================
میگم احیانا بعدا اگه یکی از بازیا ماکرو متاش عینا همین شد اجازه هست ازش دفاع بشه ؟ یا اون جا چون کلا ماکرو چند وقت ـه جاده خاکی به سر میبره پیش فرض اشغال محسوب میشه ؟ مثلا میشه بهش اندر ریت و اینا گفت ؟

:D

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
View attachment 105421

میون این بحثا بگم که نسخه ی عربی بازی fully localised هستش (صدا و زیر نویس) واسه اولین بار ـه اگه اشتباه نکنم بازیی دوبله عربی میشه !
ما هم باید صبر کنیم کنسول هک بشه ملت بتونن به فایلا بازی دسترسی پیدا کنن بلکه بتونن فقط زیر نویسش کنن :|
اه واقعا این عکس تیری زهر الود در قلب ما گیمرای ایرانی جماعت بود:cry2: روز به روز اونا دارن پیشرفت میکنن، و همزمان با قیمت جهانی خرید میکنند، و زبان و زیرنویس و اینترفیس بازی هم زبان خودشون میشه، اینجا ما روز به روز تحریم تر میشیم، سرور ها بسته میشه، خرید از استور ها برامون بلوکه میشه، هیچ زبان و زیرنویس فارسی هم ندارن، باید 39 برابر قیمت اصلی پولم پاش بدیم! خیلی دوست دارم رفتم اون دنیا بدونم واقعا جهنم چطوریه:))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان خودشون شاید 5 چوخ خرج بازی کرده باشن بعد از اندر ریت بودن بازی دفاع میکنن ! اگه به من باشه که میگم همون متا هم زیادش بود جدا بازیی که 60 دلار روز لانچ قیمتش باشه و بخواد تو 4-5 ساعت تموم بشه رو باید بد تر از اینا باهاش تا کرد !

==============================================
میگم احیانا بعدا اگه یکی از بازیا ماکرو متاش عینا همین شد اجازه هست ازش دفاع بشه ؟ یا اون چون کلا ماکرو چند وقت جاده خاکی به سر میبره پیش فرض اشغال محسوب میشه ؟ مثلا میشه بهش اندر ریت و اینا گفت ؟

:D
بزرگترین اشتباه سونی اول به پشم گرفتن آنلاین بود برا اردر بعد هم 60 دلار بودن بازی بود، البت من خودم کرایه کردم :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
بزرگترین اشتباه سونی اول به پشم گرفتن آنلاین بود برا اردر بعد هم 60 دلار بودن بازی بود، البت من خودم کرایه کردم :D
یادم نمیره که چقدر اینجا همه سرش هایپ بودن سونی قشنگ سر این بازی از اسم و برندش سو استفاده کرد مثل یـ AAA خفن و شو کیس گرافیکی واسه کنسول ـش تبلیغ کرد بعدم تگ 60 دلاری رو بازی زد ! بازی عملا از نظر محتوا فاجعه بود دیگه مشکلات لول دیزاینش بماند !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یادم نمیره که چقدر اینجا همه سرش هایپ بودن سونی قشنگ سر این بازی از اسم و برندش سو استفاده کرد مثل یـ AAA خفن و شو کیس گرافیکی واسه کنسول ـش تبلیغ کرد بعدم تگ 60 دلاری رو بازی زد ! بازی عملا از نظر محتوا فاجعه بود دیگه مشکلات لول دیزاینش بماند !
من فقط دوست دارم بدونم این اصرار بر آفلاین و آنلاین هیتری چه تبعاتی در نسل بعد برا سونی داره؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,635
تبریک سانتا

d775863_.jpg

تبریک من بعد از انجام بازی :D

g73836_.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
من فقط دوست دارم بدونم این اصرار بر آفلاین و آنلاین هیتری چه تبعاتی در نسل بعد برا سونی داره؟
سونی هیتر انلاین نیست فقط استدیو هاش رو این مورد تمرکز ندارن بعدشم بی انصافیه نقش همین بازیای داستان محور که قشنگ Console Seller محض هستن رو تو موفقیتش انکار کرد وقتی سونی کنسولش بفروشه در نتیجه نرم افزار بیشتری مفروشه و ادامه ماجرا ... الانم اگه انلاین به قول شما خیلی خوب بود ماکرو اینقدر به غلط کردن نمیوفتاد یادمون نره یکی از تبلیغات منفی رو نمایی از کنسولش همین انلاین محور بودن کنسولش بود الانم که داره چپ و راست واسه افلاین استدیو میخره پس میبینی افلاین خیلیم خوبه واسه فروش کنسول :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,744
نام
علی
میگم احیانا بعدا اگه یکی از بازیا ماکرو متاش عینا همین شد اجازه هست ازش دفاع بشه ؟ یا اون جا چون کلا ماکرو چند وقت ـه جاده خاکی به سر میبره پیش فرض اشغال محسوب میشه ؟ مثلا میشه بهش اندر ریت و اینا گفت ؟
شما اجازه داری دفاع کنی ولی به شرطی که بیاد بدبختی با همین متا هم خیلی وقته نمیاد :D
البته بستگی داره بازی چی باشه و سطح انتظار و استدیو و ... چی باشه , موضوع دیگه هم اینه که بعضی بازی ها میشه ازش یکم دفاع کرد ولی بعضی ها کلا نمیشه دیگه مثلا شما میتونی الان از CD3 یا همون کرک پشم ریزون 3 هم دفاع کنی قطعا چند نفرم هستن لایک کنن و خوششون بیاد . این فروم هم که شما خوب فعالی ماشالله اجازه نمیخواد فعلا هم که همه جا غیر از سونی سعی میکنی دفاع کنی

• Like
Reactions: vaan 2 and rasool66

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
شما اجازه داری دفاع کنی ولی به شرطی که بیاد بدبختی با همین متا هم خیلی وقته نمیاد :D
البته بستگی داره بازی چی باشه و سطح انتظار و استدیو و ... چی باشه , موضوع دیگه هم اینه که بعضی بازی ها میشه ازش یکم دفاع کرد ولی بعضی ها کلا نمیشه دیگه مثلا شما میتونی الان از CD3 یا همون کرک پشم ریزون 3 هم دفاع کنی قطعا چند نفرم هستن لایک کنن و خوششون بیاد . این فروم هم که شما خوب فعالی ماشالله اجازه نمیخواد فعلا هم که همه جا غیر از سونی سعی میکنی دفاع کنی

درسته زمان عرضه SoD2 بحث سطح انتظار و استدیو و غیره مطرح نیست ولی خب زمان استدیو بند سونی و دیزگان مطرح میشه !؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
البته بستگی داره بازی چی باشه و سطح انتظار و استدیو و ... چی باشه , موضوع دیگه هم اینه که بعضی بازی ها میشه ازش یکم دفاع کرد ولی بعضی ها کلا نمیشه دیگه مثلا شما میتونی الان از CR3 هم دفاع کنی قطعا چند نفرم هستن لایک کنن و خوششون بیاد . این فروم که شما خوب فعالی ماشالله اجازه نمیخواد فعلا هم که همه جا غیر از سونی سعی میکنی دفاع کنی
دیونم از CD3 دفاع کنم :D ؟
در مورد این قسمت دفاع کردن هم به وقتش از سونی هم دفاع میکنیم خیالی نیست :D بازم تکرار میکنم که قطعا اگه بازی ناشرش ماکرو بود خودت خوب میدونی که تا الانش نابود شده بود حالا اینکه ماکرو عرضه نداره به این متا برسه تا اون موقع رو هم ببینیم تقصیر من نیست :D
پ.ن : به هر حال کیه که موفیت سونی رو نبین ـه ؟ بحث چیز دیگه ای ـه !

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,744
نام
علی
درسته زمان عرضه SoD2 بحث سطح انتظار و استدیو و غیره مطرح نیست ولی خب زمان استدیو بند سونی و دیزگان مطرح میشه !؟
شما برا هر دو مطرح ندون بازم تفاونی ایجاد میشه ؟ :D نگو که sod2 در حد DG یا بالاتره
از اینم میگذریم که اون مشکلات تکنیکی که خیلی از سایت ها اشاره کردن کاملا بهتر شد بعد پچ لانچ (ایرادات دیگه هم که قطعا داره که خب با پچ حل نمیشه) ولی خیلی فرقه بین DG با اوردر یا CD3 و SOD2

دیونم از CD3 دفاع کنم :D ؟
در مورد این قسمت دفاع کردن هم به وقتش از سونی هم دفاع میکنیم خیالی نیست :D بازم تکرار میکنم که قطعا اگه بازی ناشرش ماکرو بود خودت خوب میدونی که تا الانش نابود شده بود حالا اینکه ماکرو عرضه نداره به این متا برسه تا اون موقع رو هم ببینیم تقصیر من نیست :D
پ.ن : به هر حال کیه که موفیت سونی رو نبین ـه ؟ بحث چیز دیگه ای ـه !
اینکه اگر ناشرش مایکرو بود تا الان نابود میشد شاید درست بگی ولی میدونی دلیلش چیه ؟ دلیلش اینه که کلابازی هاش رگباری داره گند میزنه (از فورتزا بگذریم) ولی سونی در کنار DG کلی انحصاری تاپ و GOTY بشو هم میده چرا باید نابود بشه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
شما به خوبی خودتون ببخشید :D
باز برای گدایی لایک از 4 تا نابغه مثل خودت اومدی تو دست و پای من؟
اون دفعه که اومدی Hitman رو با Uncharted مقایسه کردی و نتیجه گرفتی هر کی هیتمن رو ترجیح بده آدم کم حوصله‌ایه و دنبال بازی‌های خطی، بس نبود واست که هر کی اومد مسخره‌ت کرد و رفت؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
شما برا هر دو مطرح ندون بازم تفاونی ایجاد میشه ؟ :D نگو که sod2 در حد DG یا بالاتره
از اینم میگذریم که اون مشکلات تکنیکی که خیلی از سایت ها اشاره کردن کاملا بهتر شد بعد پچ لانچ (ایرادات دیگه هم که قطعا داره که خب با پچ حل نمیشه) ولی خیلی فرقه بین DG با اوردر یا CD3 و SOD2

اخه دیزگان یک روح معنوی داره برای همین اصلا قابل قیاس با SoD2 نیست :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
برادر دوره این حرفها تموم شد دیگه توجه نکنید به امتیازها و این ماله کشی ها دیگه دورش گذشته امتیازها میانکین کلی هست بازی ۸ هم داره ۶ و ۵ هم داره میگم اگه امتیازات واقعا به نظر شماها مهم نبود که خود سازنده کوری بارلوگ برای امتیازات اشک شوق نمیریخت
جرات داشتن یه ip جدید ساختن میانگین 70 امتیاز خوب و قابل قبولی هست. کارشون جای تقدیر داره چون نرفتن مثل Crackheaddown 3 شماره یک رو ری-اسکین کنن بجای شماره جدید بفروشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر