امتیازات Babylon's Fall

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
خیلی خوبه که وقتی سونی فن ها مشغول وقت گذرونی با انحصاری های شاخشون هستن ، بعضیا باشن این تاپیک ها رو جلو ببرن.اینجوری خلأ بدون بازی موندنشون هم پر میشه و یه سرگرمیه براشون به هر حال :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
b22bb206-2df3-4ba5-bc61-5ca196aaf754_text.gif
چرا اینقد میپیچونید قضیه رو :D
Crossfire X اسم گنده ای بود، ریمدی پشت کمپینش بود و فک میکردن خبریه، از این طرف Babylon's Fall ـم مال پلتنوم و اسکوئر بود که کم اسمی نیست، جفتشونم هر چی به روز ریلیزشون نزدیک تر شد و نمایش داشتن بیشتر بولشت بودنشون ثابت میشد.
متای جفتشونم که 40-41 ـه، این تاپیکو که Dreadlord میچرخونه اون یکی تاپیکو هم Bellic، هیچکسم این دوتا گیم به هیچ ورش نیست، فک نکنم شرایط از این مساوی تر میتونست بشه دیگه :-"
1646433129283.png
:D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,415
نام
محمد
حاجی من خدایی فکر نمی کنم تو دروغ میگی
ولی Babylon's Fall استثناءً بازی گمنامی نبود

پروژه مشترک PG و SquareEnix که انحصاری کنسولی پلی استیشن ـه همون اولش کلی سر رو چرخوند سمت خودش (مخصوصا این که همکاری قبلی شون به همین شکل منجر به Nier;Automata شده بود)
ولی خب بدبختانه (یا شایدم باید گفت خوشبختانه) بازی تو E3 2021 خیلی خوشگل وضعیت فاجعه شو به تصویر گذاشت
قبلشم یخورده ملت نگران بودن که چقدر جنریک ـه نمایشای اولیه ولی از همون جا هر کی منتظر بازی بود چراغ ها رو خاموش کرد در رو بست اومد بیرون :D

سر همین احتمالا چیز زیادی نشنیدی

Crossfire X هم البته عملا همین بود :D
اونم از یه جایی به بعد همه چراغا رو خاموش کردن اومدن بیرون
با این فرق که این یکی رو این دفعه من هیچی ازش نشنیده بودم تا این که تاپیک نمرات و اینا زده شد (یا بهتره بگم یه چیــــــــزایی خیلی وقت پیش شنیده بودم ولی پاک یادم رفته بود :D)
جالبه سید توی نمایش اول بازی مشخصه سینگل پلیر هست، بعد نمایش چند سال بعد بازی، کلا بازی به کل یک چیز دیگه میشه.:|

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
تبلیغ بازی داخل اینستاگرام:
ba573b03fe07f562935fa12ac9644cc3.jpg

king of libertalia

کاربر سایت
Sep 9, 2021
67
View attachment 247481
Crossfire X اسم گنده ای بود، ریمدی پشت کمپینش بود و فک میکردن خبریه، از این طرف Babylon's Fall ـم مال پلتنوم و اسکوئر بود که کم اسمی نیست، جفتشونم هر چی به روز ریلیزشون نزدیک تر شد و نمایش داشتن بیشتر بولشت بودنشون ثابت میشد.
متای جفتشونم که 40-41 ـه، این تاپیکو که Dreadlord میچرخونه اون یکی تاپیکو هم Bellic، هیچکسم این دوتا گیم به هیچ ورش نیست، فک نکنم شرایط از این مساوی تر میتونست بشه دیگه :-"
View attachment 247458
:D
شرایط وقتی نامساوی میشه که سونی تو این ماه علاوه بر این بازی سه تا انحصاری یا انحصاری زمانی top tier داشته که بعیده مایکروسافت تا اخر سال هم این تعداد بازی رو عرضه کنه :D

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
بازی سنتر خیلی ناجور شده :
نمره بالا میگیره ایکس باکس جنگ‌میافته
بازی کم میگیره ایکس باکس جنگ میافته
نمره بالا میگیره سونی میان دست میندازن بقیه رو
نمره کم میگیره سونی خون می افته
مایکروسافت میخره استودیو‌جنگ می افته
سونی میخره جنگ میافته 😔
در مورد فیلم صحبت میکنی جنگ می افته
میگی سیاهپوست نیارید تو ارباب حلقه ها (که خوب بک لشی هم خورد )جنگ میندازن
میگی چرا اخلاقیات نیست میگن تو راستی هستی لعنت به تو. میگی فمینست ها اشتباه میکنن این صحیح نیست میگن تو الفا میل هستی ،🤣
هرچیزی که مخالف سلیقه دیگران باشه بیان بشه بهشون بر میخوره اصلا متوجه نیست که اشخاص نظرات شخصی هم دارن و حق دارن صحبت کنن درباره بد بودن یا اشتباه بودن یک چیز .
کلا صحبت سازنده نمیشه داشت همش هیتر و جنگ و vs اخرش هم بن شدن و قفل‌ شدن تاپیک . کمتر حضور پیدا کنه آدم سنگین تره

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
من گفتم جزو مورد انتظارترین بازی های ۲۰۲۲ هست واسم؟ کو؟:-/

به جاش من واسه Babylon's Fall از هم قطاری هات اسکرینشات دارم، دوست داشتی میگذارم:D
چه ربطی به Babylon's داره! صحبتت صرفا در مورد کراسفایر بود و بله بله انتظار بازی با کیفیت داشتی دیگه، چه فرقی داره با انتظار خالی داشتن؟ :D

پست یه بنده خدایی که اصلا تو این تاپیک نیست اسکرین میزاری معنیش چیه؟ حداقل خودش رو تگ کن که متوجه بشه اینجا در موردش چی میگی. منم از رفیقات اسکرین در مورد کراسفایر دارم ولی چون اونا تو این تاپیک پستی ندادن فعلا دلیل نداره بزارم

یه پیام جدید از تو بدستم رسید که ترجیح میدم به بحث ادامه ندم چون مشخص شد هدفت چیه. نوشته بودی: "من وظیفه شرعیمه ***** تو کاسه کوزه *****" اسکرین شات هم موجوده

• Like
Reactions: SARBAZSEFR_IRAN

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,568
:DView attachment 247481
View attachment 247458
الان دقیقا چی مساویه :D امسال سونی 2 بازی کاملا انحصاری گولاخ تا اینجا داده بیرون با یک انحصاری کنسولی با متای سبز، ولی مایکرو تا اینجا تنها بازی انحصاریش کراس فایر بوده:D این بازی مولتی پلتفرمه برخلاف کراس فایر که انحصاری کامل کنسول های ایکس باکسه :D
Nice try

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
حالا میفهمم چرا این چند وقته از بالا تا پایین پلاتینیوم دور اسپنسر میچرخن :D
براش مشکل پیش امده کسگم
اینا بازی خوباشون رو نگه میدارن برای نینتندو :D
فقطم اگر نینتندو بتونه آدمشون کنه! نه سونی و نه مایکرو بعید میدونم بتونند ناجی اینا بشه:|

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
تاپیک با مزه ای هست و مصداق جمله چیزی که عوض داره گله نداره ... :D

جدا از شوخی، اینا یکی در میون بازی خوب میدن. بایونتا 3 یه دفعه می بینید مثل نسخه دومش شاهکار شد و متای 90+ گرفت.
کلا خیلی استدیو عجیبی هست پلات. حد وسط ندارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر