امتیازات Babylon's Fall

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
پلاتینیوم بعیده ازش احتمالا تیم اصلی نبوده یا چیزی . استرال چین بایونتا و نیر اتوماتا جز بهترین های تاریخ هستن . من که رسما دیونه شدم با این بازیهاش چطوره که اینجور شد .

• Like
Reactions: Bax

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
منم از نمایش‌ها ناامید بودم ولی باز به خیال اسم پلاتینوم میگفتم که نمیشه که اینقدر بد بشه که :| ولی شد :|

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
وضعیت سایت خیلی جالبه ! یه گروه بین Forbidden west و sifu و gt7 و elden ring موندن کدومشون بازی کنن یه سری تفریحشون شده امتیازا Babylon's Fall :D

شما انقدر بین اینکه کدومو بازی کنین موندین که هیچکدومشونو بازی نکردین:))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
الان دقیقا چی مساویه :D امسال سونی 2 بازی کاملا انحصاری گولاخ تا اینجا داده بیرون با یک انحصاری کنسولی با متای سبز، ولی مایکرو تا اینجا تنها بازی انحصاریش کراس فایر بوده:D این بازی مولتی پلتفرمه برخلاف کراس فایر که انحصاری کامل کنسول های ایکس باکسه :D
Nice try
خوشم میاد سریع همه چیو تبدیل به کنسول وار میکنید :D الان من حرفی از این زدم که کی انحصاری بیشتر و بهتری داشته امسال؟ فقط پستم سر این دوتا بازی بود که جفتشون شرایط مساویی دارن.
بعد الان بازیی که واسه پی سی بیاد مولتی پلتفورم محسوب میشه و دیگه انحصاری محسوب نمیشه؟ با این حساب پس باید GoW، H:ZD، Days Gone، آنچارتد و ... ـو از لیست انحصاریا خارج کنید دیگه :-" خداوکیلی اون عینکی که باهاش همه چیو VS میبینید دو دقیقه بزارید کنار شاید بشه آدم چهار تا پست بزاره اینجا :-" :D

آف تاپیک نشه، باز وضع نقدای پلیرا بهتره از متا:
1646487241978.png
بازی سپتامبر برای ایکس باکس معرفی می شه، دو موضوع کاملا بی ربط رو به هم ربط دادی منم روشنت کردم که بازی مولتی پلتفرمه اینم منبع:D عینک واقع بینی!
@.Amirone انحصاری زمانی بودنشو که همه میدونن، دارم الانو میگم که جفتشون انحصاری کنسولین، من چیزیو به هم ربط ندادم جویه که تو تاپیک راه افتاده و همه این دوتارو با هم مقایسه میکنن و من فقط خود بازیا رو با هم مقایسه کردم نه عملکرد شرکتا رو با هم، اومدی سریع جبهه گرفتی که مایکروسافت بازی نداره :D خلاصه اگه فک میکنی من فن بوی مایکرو ـمو جوش میارم با این حرفا که Good luck with that :D

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,568
خوشم میاد سریع همه چیو تبدیل به کنسول وار میکنید :D الان من حرفی از این زدم که کی انحصاری بیشتر و بهتری داشته امسال؟ فقط پستم سر این دوتا بازی بود که جفتشون شرایط مساویی دارن.
بعد الان بازیی که واسه پی سی بیاد مولتی پلتفورم محسوب میشه و دیگه انحصاری محسوب نمیشه؟ با این حساب پس باید GoW، H:ZD، Days Gone، آنچارتد و ... ـو از لیست انحصاریا خارج کنید دیگه :-" خداوکیلی اون عینکی که باهاش همه چیو VS میبینید دو دقیقه بزارید کنار شاید بشه آدم چهار تا پست بزاره اینجا :-" :D

آف تاپیک نشه، باز وضع نقدای پلیرا بهتره از متا:
View attachment 247597
بازی سپتامبر برای ایکس باکسو بقیه هم معرفی می شه، دو موضوع کاملا بی ربط رو به هم ربط دادی منم روشنت کردم که بازی مولتی پلتفرمه اینم منبع:D عینک واقع بینی!
Screenshot_۲۰۲۲۰۳۰۵-۱۷۴۸۰۹.jpg

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
کلا چیزی که من فهمیدم، انحصاری زمانی یک معنای شناور داره:D
مثلا برای دث لوپ، جیم رایان یه چیزی تو خشت خام دیده بود و در نتیجه نمرات بازی در کنار لوگوی پلی استیشن اینور اونور گذاشته میشد، یا در مورد Sifu سونی در ساخت بازی نقش اساسی داشته. ولی در مورد Babylon's Fall، اصلا بازی انحصاری نیست که آقا:D کلا مولتی پلتفرمه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,568
کلا چیزی که من فهمیدم، انحصاری زمانی یک معنای شناور داره:D
مثلا برای دث لوپ، جیم رایان یه چیزی تو خشت خام دیده بود و در نتیجه نمرات بازی در کنار لوگوی پلی استیشن اینور اونور گذاشته میشد، یا در مورد Sifu سونی در ساخت بازی نقش اساسی داشته. ولی در مورد Babylon's Fall، اصلا بازی انحصاری نیست که آقا:D مولتی پلتفرمه کلا.
اینکه مثل همیشه می زنی به کوچه علی چپ عادی شده برامون ولی پیوندی که داری می دی ایندفعه هیچ ارتباطی به موضوعی که خودتون هم ازش اطلاع نداشتید نداره :D به هر حال از فعالیت مفیدی که توی این تاپیک داشتی و داری لذت می بریم :D نمی خواستم "کاسه کوزه" :D رو بهم بریزم خیلی فان بود، با همین قدرت ادامه بده :D

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
اینکه مثل همیشه می زنی به کوچه علی چپ عادی شده برامون ولی پیوندی که داری می دی ایندفعه هیچ ارتباطی به موضوعی که خودتون هم ازش اطلاع نداشتید نداره :D به هر حال از فعالیت مفیدی که توی این تاپیک داشتی و داری لذت می بریم :D نمی خواستم "کاسه کوزه" :D رو بهم بریزم خیلی فان بود، با قدرت ادامه بده :D
خب می دونستیم دث لوپ هم سال آینده برا اکس باکس عرضه میشه. چطور اونجا همچنان انحصاری حساب میشد‌؟ عینک واقع بینی رو تازه خریدین؟

از عجایب بازی سنتر اینه کسی سر شوخی و ترول رو خودش در تاپیک امتیازات کراس فایر شروع کرده و هنوز پست اولش وجود داره، به دیگران در مورد فعالیت مفید و کاسه کوزه سایر کاربرا نظر میده.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,803
من میگم منتقدها دارن پیاز داغش رو زیاد میکنن. احتمال زیاد سایتهایی که پسوند box دارن به این بازی نمره پایین دادن و متا انقدر پایین شده.
من جای سونی بودم به این منتقدها ایمیل میدادم میگفتم دفعه بعد برید بازیتون رو از توپخونه بخرید. دیگه خبری از کد نیست!

بعضی از نقدها رو که میخوندم انگار طرف دنبال زیر بغل مار بوده :)) کلا یه سری سبکا رو منتقدا زورشون میاد نمره بهتر از یه حدی بدن
یه سریهاشون شبیه یه دلنوشته ای گوشه توییتر بوده یهو ثبت شده به عنوان نمره
کار داره به جایی میرسه که دیگه کم‌کم میگن بازی انحصاری سونی هستش پس 4 و 5 میدیم
اتفاقا اینطوری بهتره چون الکی بهانه نمیارن. طرف علنی دلیلشو میگه که چرا امتیاز کم میده

ولی سوال اصلی اینه :
آیا اینا واقعا منتقدن؟ 🤔

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر