امتیازات Babylon's Fall

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
622
همین که تریلر 2019 را با ویدیو های گیم پلی اخیری که منتشر شده کنار هم بگذارید متوجه میشید که بازی چقدر بد شده . حالا گرافیکش به کنار

• Like
Reactions: Taha75

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
دمو رو بازی نکردم. این از این. بنابراین هر چی میگم نک و نال ـه.
در این سال‌های سیاه کرونا و جنگ، سه تا بازی بوده که با دیدن یکی از تریلرهاشون با خودم گفتم عجب افتضاحیه. و انقدر به نظرم بد بوده که مجبور شدم بیام توی BC هم بگم که توی گلوم نمونه و حناق نشه
یکی Crossfire، دیگری Stranger of Paradise و آخری هم همین Babylon Fail
شاید برداشت من از دو تریلر آخر خیلی شوت بوده و اینم بازی خوبی از آب دربیاد.

من دیروز یه حرکت احمقانه ای انجام دادم، برای دلداری دادن به خودم و اثبات اینکه از من خنگ تر هم وجود داره رفتم دوباره تریلر گیم پلی ایشون رو دیدم. جدای از اینکه بسیار موثر بود از سر کنجکاوی پشت بندش گیم پلی FFXIII رو هم نگاه کردم. FFXIII به مراتب از نظر ویژوال بازی بهتریه و BF حتا قادر به رقابت با بازی های PS3 هم نیست و البته اگه قضاوت چشمیم درست باشه گیم پلی Babylon's Fail حتا از گرافیکش هم شخمی تر و بدتره و در کل پکیج بسیار بسیار مناسبی برای پاسخ به سوال فلسفی "چگونه به پول های خود ریده و آن را در جوب بریزیم؟" ـه.

پ.ن: بین بازی هایی که گفتی به نظرم Stranger of Paradise بازی آبرومندتری باشه. دستکم شاید داستانش رو بشه تحمل کرد، گیم پلی هم شاید باز قابل بازی باشه. و البته اونم در زمینه ویژوال زباله محض و متعلق به دو نسل پیشه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
این زباله رو حتی کسی به خودش زحمت نداد دموشو دانلود کنه
من هنوزم نمیدونم چیه این بازی. یه طوری بچه‌ها گفتن فاجعس یه تریلرم ازش ندیدم
نکبتا چه قیمتی هم روش زدن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
این پلتنیوم چرا جدیدا اینقد زباله ساز شده؟ :|
یادمه چن وقت پیش هم یه TMNT ساخت و زباله در اومد

قبلشم ترنسفورمرز ساخت و زباله بود
قبل اون هم از آوارتا کورا بازی ساخت و اونم زباله بود

چیز جدیدی نیست :D

هر چند این پرهزینه ترین زباله ایه که ساختن :D باید دید با پروژه های جدیدشون چه می کنن. این کلا از همون موقعی که اسم SE و تگ Live-Service خورد بهش تکلیف اش مشخص بود

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,012
نام
محمد حسین
من حس میکنم گوست وایر هم تو همین ماه، خیلی خوب ظاهر نشه

2022-03-04_0-25-51.jpg

قیمت گذاری بازی هم جالبه رو استیم، از 44 دلار شروع میشه با ترکیه

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
همه بازی ها این ماه ها در سایه الدن محو شدن و خواهند شد بهتره از بازی های فرام سافت کلا دوری جست برای لانچ!! من کلا dying light یادم رفت هورایزن و گران توریزمو هم پیگیر نشدم اینام که بعید میدونم حتی شادو یه رو یک دمو لانچ ازش ندیدم 😅😂کلا تعطیل تا حداقل سه ماه بعد که ترکش الدن رینگ نشست نگاهشون میکنم ‌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر