آموزش هک 6.35

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
من هم عینا و دقیقا همین کار رو کردم، حتی بعد از پیغام خطا یک بار فایل EBOOT.BIN رو دوباره از سایت خود PlayStation داونلود کردم و روی مموری ریختم، مهندس بازیش کدوم قسمتش بوده؟

منظورم دوستی بود که فایل exe درست میکنه بدون اینکه تست کرده باشه رو سایت میذاره ... راستی tn-hen فعال بود وقتی میخواستید آپدیت کنید ؟!!

ebiverdi

کاربر سایت
May 3, 2010
19
منظورم دوستی بود که فایل exe درست میکنه بدون اینکه تست کرده باشه رو سایت میذاره ... راستی tn-hen فعال بود وقتی میخواستید آپدیت کنید ؟!!
برا من فعال بود
این نکته مهمیه . اگه تاثیر گذاره حتما به بقیه کاربرها تذکر بدید مثل ما سرشون نیاد

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
برا من فعال بود
این نکته مهمیه . اگه تاثیر گذاره حتما به بقیه کاربرها تذکر بدید مثل ما سرشون نیاد

خوب موقع آپدیت نباید رو hen میموندید :(
میخواستید آپدیت کنید فایل آپدیت هم اینو تشخیص داده حتما ! البته این یه احتماله که از نظر من میتونه دلیل اصلی باشه . با توجع به ریسکی که داره جناب tahersim اول typic درجش کنه ضرر نداره ...
به نظرم موقع آپدیت نباید hen فعال باشه ...

ebiverdi

کاربر سایت
May 3, 2010
19
من این کارو نمیکنم چون مریض نیستم متاسفانه بریک شدگانی که این کارو کردند زیاد هستند :(
پس ما "بریک شدگان" اصولا آدمهای "مریضی" هستیم)x
دستت درد نکنه بابت لطفی که بهمون داری و مشکلمون رو یادآوری کردی!!!!!

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
پس ما "بریک شدگان" اصولا آدمهای "مریضی" هستیم)x
دستت درد نکنه بابت لطفی که بهمون داری و مشکلمون رو یادآوری کردی!!!!!
نه خیر مریض نیستید شما ها زیاد زوذ عجله میکنید دوستان
امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم!;)

TOMBRAIDER

کاربر سایت
Mar 2, 2010
123
نام
آرش
اپدیت

اقا من یک مشکلی دارم وقتی خواستم psp go خودم را اپدیت 6:35 کنم اول از این سایت گرفتم و بعد در پوشه اپدیت و در بخش گیم ریختم اما موقع اپدیت ارور داد که اپدیت خرابه و دستگاه هیچ کاری نمی کرد منم دستگاه را خاموش کردم اما وقتی روشنش می کنم برای چند لحظه چراغ پاور روشن میشه و بعد خاموش میشه واصلا صفحه روشن نمیشه اقا کمکم کنیم باید چی کار کنم؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
ممنون , آموزشی واسه هک 6.31 نیست ؟
پ.ن : الان درست خوندم مطلبو دیدم :D ممنون و دمت گرم واسه آموزش .
کار خاصی نداره فقط این رو دانلود کن و آموزش رو دنبال کن:
http://dls2.pspgen.com/P/pack-rtu-6-31-pro_1294076143.zip
نه بابا کی گفته من خدای پی اس پیم؟!
در مورد آدرس هم تو فروم های خارجی دنبال یه آدرس باش پیدا می کنی!
یه بنده خدایی اومد ژانگولر کنه(فایل های مورد نیاز رو به صورت exe در اورده بود!) زد پی اس پی این بنده خدا رو به فنا داد!(به ناظم گفتم پست هاش رو پاک کرد!)[/QUOTE

وای وای چه کاری کرده این.چرا جواب اون 2تا سوالمو ندادی اون 2 تا اخری رو.من که باهات حال میکنم معلومه پی اس پی رو خسته کردی
:x
آقا منظورتون از اینکه تو فولدر ISO باشه یعنی یه فلدر به اسم ISO بسازیم و کانتنت هارو تو اون بریزیم ؟
یه فولدر به نام ISO درست کنید بازی هاتون رو بریزید توش
راستی همه برنامه ها هم اجرا میشه باش دیگه؟ من از PSP خیلی سردر نمیارم ، اون برنامه بود که بازی های PSone رو اجرا میکرد ، اونم با این اجرا میشه؟ یا نه؟
نمی دونم باید تست کنم ولی برنامه های دیگه اجرا می شن!
من خواستم بریم 6.35 ولی ایراد مموری گرفت هر کاری هم کردم ادامه نداد تنها راه باقی مونده این بود که دستگاه رو خاموش کنم همین کار رو کردم ولی الان دیگه بالا نمیاد چه کار کنم؟؟؟؟
تو همون مرحله که میخواست درصد پر کنه رو صفر گیر میکرد و ارور مموری میداد
کمکم کنیددددددددددددددددد
:(
تو را خدا یکی جواب منو بده چی کار کنم؟
:(

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
فکر می کنم همون طور که خودتون اشاره کردید چون دستگاه در حالت هک بوده!بعد شروع به آپدیت کردید این ارورر رو داده!
البته من خودم اصلا یادم نبود از حالت هک در بیارم (روی TN-B بود) ولی همچنینی مشکلی بر نخوردم!:-/
در ضمن در هیچ کدام از آموزش ها در سایت ها خارجی کسی چیزی نگفته بود مبنی بر اینکه اول از حالت هک خارج کنید!

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
سلام دوستان
PSP من مدل 1000 روش فزیمور 5.50 Prome-4 دارم.الان اومدم به 6.35 اپدیت کنم این پیغام رو میده
The system software your PSP
System is version 9.90.
There is no need update
حالا باید چه کار کنم ؟ :(

سلام رفیق ببین اول از سیو هات یه بکاپ بگیر بعد کار پایین رو بکنb-)
این رو دانلود کنید:
http://www.psp-hacks.com/downloads/xgen-v5-5-50gen-d3-release_1260925491.zip
فایل ها رو به روت مموری انتقال بدید!
سپس از منوی Game برنامه رو اجرا کنید! و گزینه ی flash install ofw 5.50 رو انتخاب کنید!
بعد از انجام آپدیت همه فایل ها رو پاک کنید و بعد به 6.35 آپدیت کنید!

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
سلام اقا من کم کم دارم میترسم این دوستان چی کار میکنن که بریک میشه؟؟؟؟؟یعنی انقدر خطر ناکه؟؟من صبر کردم ببینم مشکلی نداره به 35 اپ کنم ولی مثل این که وضع خرابه

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
سلام اقا من کم کم دارم میترسم این دوستان چی کار میکنن که بریک میشه؟؟؟؟؟یعنی انقدر خطر ناکه؟؟من صبر کردم ببینم مشکلی نداره به 35 اپ کنم ولی مثل این که وضع خرابه

اگه همه کارا رو درست انجام بدی نه بریک نمیشه.
من انجام دادم با تشکر از آقا حمید گل.;)

• Like
Reactions: taherism

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر