آموزش هک 6.35

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
خب , من دیشب با همین آموزش PSP GO خودم رو که ورژن 6.31 بود رو به 6.35 آپدیت کردم و بعد Prometheus ISO Loader رو هم روش اجرا کردم و PSP GOـم هک شد , در مورد PSP های معمولی نمیدونم اما به وسیله همین لینک ها من راحت کنسول رو هک کردم .

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
آقا من هک کردم ولی نمیدونم بازی ها رو باید چه شکلی ریخت ؟ باید بازی ها رو توی فولدر Prometheus Loader ریخت یا یه فایل ISO ساخت و ریخت ؟ چجوریه ؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
خب , من دیشب با همین آموزش PSP GO خودم رو که ورژن 6.31 بود رو به 6.35 آپدیت کردم و بعد Prometheus ISO Loader رو هم روش اجرا کردم و PSP GOـم هک شد , در مورد PSP های معمولی نمیدونم اما به وسیله همین لینک ها من راحت کنسول رو هک کردم .
:x
این هک کپی خور دائم هست؟یا باز با خاموش روشن کردن میپره؟همه بازی های کپی رو اجرا میکنه؟
موقت هست!استنبای کنید مشکلی نداره
بله داریم اجرا می کنیم!:d

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
آقا من هک کردم ولی نمیدونم بازی ها رو باید چه شکلی ریخت ؟ باید بازی ها رو توی فولدر Prometheus Loader ریخت یا یه فایل ISO ساخت و ریخت ؟ چجوریه ؟
توی ISOو بعدش از اون برنامه برای اجرا استفاده می کنید!

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
خب ممنون , آخرین سوالم اینه که بازی های PSP معمولی هم که هستن رو میشه اجرا کرد دیگه ؟ لازم هست UMD_DATA.BIN رو هم به PSP انتقال بدیم ؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
خب ممنون , آخرین سوالم اینه که بازی های PSP معمولی هم که هستن رو میشه اجرا کرد دیگه ؟ لازم هست UMD_DATA.BIN رو هم به PSP انتقال بدیم ؟
شما باید بازی رو که پسوند ISO یا CSO داره رو بریزید توی فولدر ISO همین!

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
با این روش بازیهای psone اجرا میشه؟کسی امتحان کرده؟
برای کپی خور از Prometheus ISO Loader for 6.20 Tn برروی فریمور6.31استفاده کنیم مشکل نداره.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری

TOMBRAIDER

کاربر سایت
Mar 2, 2010
123
نام
آرش
اقایون دقیقا روش هک را که تو سایت نوشته بود انجام دادم مو به مو اما تو اپدیت ارور داد و حالا دستگاه من بریک شده حالا بگید با این psp go که داغون شد چی کارش کنم :(

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اقایون دقیقا روش هک را که تو سایت نوشته بود انجام دادم مو به مو اما تو اپدیت ارور داد و حالا دستگاه من بریک شده حالا بگید با این psp go که داغون شد چی کارش کنم :(
اگر پست ها رو خونده باشید بقیه انجام دادن مشکلی نداشتن تشکر هم کردن!
به احتمال زیادم شما چون فایل های هک رو روش داشتید(یا در حالت هک بوده!)چنین مشکلی براتون پیش آمده!

در ضمن من خودم به 6.35 آپدیت کردم بعد آموزش قرار دادم!اگر مشکلی پیش میامد!می گفتم!در صورتی که تو 5 دقیقه کار تمام شد بس که روش کار آسون و روان بود!

ebiverdi

کاربر سایت
May 3, 2010
19
اگر پست ها رو خونده باشید بقیه انجام دادن مشکلی نداشتن تشکر هم کردن!
به احتمال زیادم شما چون فایل های هک رو روش داشتید(یا در حالت هک بوده!)چنین مشکلی براتون پیش آمده!

در ضمن من خودم به 6.35 آپدیت کردم بعد آموزش قرار دادم!اگر مشکلی پیش میامد!می گفتم!در صورتی که تو 5 دقیقه کار تمام شد بس که روش کار آسون و روان بود!
حالا برا درست شدن دستگاه راهی هست؟
جایی سراغ دارید برا تعمیر؟؟

TOMBRAIDER

کاربر سایت
Mar 2, 2010
123
نام
آرش
اقایون حالا که این psp go من بریک شد باباجان یک کمکی کنید بعضی از دوستان تو سایت های خارجی برگردن روش تعمیرش را پیدا کنند والا دعاتون می کنم بلاخره یک روش تعمیری داره راستی هر گی ps3 اگه خراب شده red screen شده براش صد در صد درست می کنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر