آموزش هک 6.35

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
ممنون , آموزشی واسه هک 6.31 نیست ؟
پ.ن : الان درست خوندم مطلبو دیدم :D ممنون و دمت گرم واسه آموزش .

آخرین ویرایش:

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
نه بابا کی گفته من خدای پی اس پیم؟!
در مورد آدرس هم تو فروم های خارجی دنبال یه آدرس باش پیدا می کنی!
یه بنده خدایی اومد ژانگولر کنه(فایل های مورد نیاز رو به صورت exe در اورده بود!) زد پی اس پی این بنده خدا رو به فنا داد!(به ناظم گفتم پست هاش رو پاک کرد!)[/QUOTE

وای وای چه کاری کرده این.چرا جواب اون 2تا سوالمو ندادی اون 2 تا اخری رو.من که باهات حال میکنم معلومه پی اس پی رو خسته کردی

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
آقا منظورتون از اینکه تو فولدر ISO باشه یعنی یه فلدر به اسم ISO بسازیم و کانتنت هارو تو اون بریزیم ؟

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
آقایون داره آماره Break میره بالا ... اینقدر ماجراجویی نکنید تا یه روش اساسی بیاد !!!
بریک بشه دیگه درست شدنش با کراملکاتبینه هاااااااااااااااا !!!!!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
راستی همه برنامه ها هم اجرا میشه باش دیگه؟ من از PSP خیلی سردر نمیارم ، اون برنامه بود که بازی های PSone رو اجرا میکرد ، اونم با این اجرا میشه؟ یا نه؟

ebiverdi

کاربر سایت
May 3, 2010
19
من خواستم بریم 6.35 ولی ایراد مموری گرفت هر کاری هم کردم ادامه نداد تنها راه باقی مونده این بود که دستگاه رو خاموش کنم همین کار رو کردم ولی الان دیگه بالا نمیاد چه کار کنم؟؟؟؟
تو همون مرحله که میخواست درصد پر کنه رو صفر گیر میکرد و ارور مموری میداد
کمکم کنیددددددددددددددددد

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من خواستم بریم 6.35 ولی ایراد مموری گرفت هر کاری هم کردم ادامه نداد تنها راه باقی مونده این بود که دستگاه رو خاموش کنم همین کار رو کردم ولی الان دیگه بالا نمیاد چه کار کنم؟؟؟؟
تو همون مرحله که میخواست درصد پر کنه رو صفر گیر میکرد و ارور مموری میداد
کمکم کنیددددددددددددددددد

هیچی دستگاه تو هم مثل من به لقاالله پیوسته، چندتا پست بالاتر رو که میخوندی میدیدی که مال من هم دقیقا همینطوری شده.

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
متاسفانه همون R رو پیدا کردم فقط ... تو youtube یه چیزایی بود میخواستم تحقیق کنم هانتی هیلترینگم (!!!) کانکت نمیشه ... اگر خودتون امکانش رو دارید در youtube در مورد psp3000 recovery menu یه تحقیق کنید تا منم هانتی هیلترینگم که درست شد ببینم قضیه چیه ...

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
در ضمن به نظرم خیلی زود روش ترمیم برای break ها میاد ... بهتره به جای سطل آشغال بندازیدش تو کمد تا چند روز دیگه فکر کنم اتفاقاتی بیافته ...

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
هیچی دستگاه تو هم مثل من به لقاالله پیوسته، چندتا پست بالاتر رو که میخوندی میدیدی که مال من هم دقیقا همینطوری شده.

اگر همون موقع مموری رو در میاوردی و از اول با روش صحیح انجامش میدادی اینطوری نمیشد ... اما نمیشه حدس زد اینطوری میشه که !
این روش ها همینجوریشم هیچ تضمینی نداره جواب بده ! چه برسه یکی مهندس بازی هم دربیاره ! متاسفانه ایران نمیشه امکاناتش رو پیدا کرد و گرنه شاید با مد چیپ میشد یه کارایی کرد . مادربورد 50 تومنی رو ایران میدن 100 تومن و متاسفانه به جاهایی مثل ebay دسترسی نداریم وگرنه کارا خیلی خیلی آسونتر میشد :(

ebiverdi

کاربر سایت
May 3, 2010
19
اگر همون موقع مموری رو در میاوردی و از اول با روش صحیح انجامش میدادی اینطوری نمیشد ... اما نمیشه حدس زد اینطوری میشه که !
این روش ها همینجوریشم هیچ تضمینی نداره جواب بده ! چه برسه یکی مهندس بازی هم دربیاره ! متاسفانه ایران نمیشه امکاناتش رو پیدا کرد و گرنه شاید با مد چیپ میشد یه کارایی کرد . مادربورد 50 تومنی رو ایران میدن 100 تومن و متاسفانه به جاهایی مثل ebay دسترسی نداریم وگرنه کارا خیلی خیلی آسونتر میشد :(
کاری که من کردم دقیقا شرح میدم برای تجربه دیگران
فایل آپدیت رو دانلود و به مسیر مربوطه روی مموری ریختم و وارد مرحله آپدیت شدم:)
مراحل رو یک به یک پیش رفتم تا جاییکه درصد رو نشون میده برای تکمیل آپدیت
روی همون 0 درصد بود که ارور مموری داد:(
در این مرحله اجازه کنسل کردن آپدیت رو نمیداد و فقط میگفت ادامه بده:(:(
ادامه دادم باز همون ارور. مموری رو در اوردم و زدم جا باز زدم ادامه ولی باز همون آش و همون کاسه:(:(:(
چند بار تلاش کردم ولی هر بار بی ثمر:-s:-s
دکمه پاور دستگاه رو زدم و اینجا بود که دستگاه (رحمه الله علیه) برای آخرین بار خاموش شد:((:((:((:((:((
و دیگر هییچ

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من هم عینا و دقیقا همین کار رو کردم، حتی بعد از پیغام خطا یک بار فایل EBOOT.BIN رو دوباره از سایت خود PlayStation داونلود کردم و روی مموری ریختم، مهندس بازیش کدوم قسمتش بوده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر