Xbox LIVE Gamertag<<<<<MAX PAYNE 3

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
نه دوست عزیز به 1 گیگ نمیرسه فک کنم زیر 200 مگابایت باشه که لازمم نیست 1روز ایکس باکسو روشن بزاری خیالت راحت.

اِ :d
اخه من نظرم راجب به dlc اونم چند تا یه چیز دیگه بود:d
راستی تو مولتیش دقیقا چجوری میشه اسلوموشن شد:d
اخه مولتیه که نمیشه؟

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
اِ :d
اخه من نظرم راجب به dlc اونم چند تا یه چیز دیگه بود:d
راستی تو مولتیش دقیقا چجوری میشه اسلوموشن شد:d
اخه مولتیه که نمیشه؟

ببين من الان هرچى توضيح بدم شايد نتونم خوب بهت بفهمونم بايد خودت بياى تجربش كنى و ميبينى كه اسلوموشن هم تو مولتى شدنيه .

ميتونى منو تو لايو اد كنى تا اگه سوالى برات پيش اومد همونجا بهت بگم

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
یه سوال دیگه:سیو های بازی سینگل تو مولتی تاثیر داره؟
یعنی مثلا سیو سینگلو پاک کنی و فقط دیسک 1 نصب باشه
چیزی تو مولتی از دست نمیدیم؟:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یه سوال دیگه:سیو های بازی سینگل تو مولتی تاثیر داره؟
یعنی مثلا سیو سینگلو پاک کنی و فقط دیسک 1 نصب باشه
چیزی تو مولتی از دست نمیدیم؟:d
نه از دست نمیدی.البته به بازیت هم ربط داره ولی اکثر بازی ها سیو مولتیشون از سینگلشون جداست

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
تو بازی مکس پین سیو سینگل رو مولتی تاثیر داره پس پاکش نکن رنگه اسلحه ها رو تو سینگل میگیری

منظورتون از این چیه
1- رنگ اسلحه؟
2- رنک اسلحه:d
البته فک کنم رنک باشه
بعد مثلا من اگه سیو رو پاک کنم میتونم دوباره تو مولتی بگیرمشون؟(مثلا 1 اسلحه ازاد کردم تو سینگل اگه سیو رو پاک کنم میتونم با تلاش مظاعف دوباره ازادش کنم)؟
اخه من رو این جور چیزا وسواس دارم باید همه چی مرتب باشه تو کنسول:d:d

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
منظورتون از این چیه
1- رنگ اسلحه؟
2- رنک اسلحه:d
البته فک کنم رنک باشه
بعد مثلا من اگه سیو رو پاک کنم میتونم دوباره تو مولتی بگیرمشون؟(مثلا 1 اسلحه ازاد کردم تو سینگل اگه سیو رو پاک کنم میتونم با تلاش مظاعف دوباره ازادش کنم)؟
اخه من رو این جور چیزا وسواس دارم باید همه چی مرتب باشه تو کنسول:d:d

منظور همون رنگه نه رنک

هر اسلحه 3 قسمت داره که هر کدوم تو محیط بازیه و تو باید بگردی و پیداشون کنی ( که به رنگ طلایی هستن ) . اگه هر 3 قسمت اسلحه رو پیدا کنی اون اسلحه آپگرید میشه و به رنگ طلایی درمیاد و میتونی ازش تو مولتی استفاده کنی. در مورد سیو هم نباید پاکشون کنی چون این قابلیت مستقیما از story به مولتی پلیر منتقل میشه.

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
منظور همون رنگه نه رنک

هر اسلحه 3 قسمت داره که هر کدوم تو محیط بازیه و تو باید بگردی و پیداشون کنی ( که به رنگ طلایی هستن ) . اگه هر 3 قسمت اسلحه رو پیدا کنی اون اسلحه آپگرید میشه و به رنگ طلایی درمیاد و میتونی ازش تو مولتی استفاده کنی. در مورد سیو هم نباید پاکشون کنی چون این قابلیت مستقیما از story به مولتی پلیر منتقل میشه.
ممنون ولی فقط همین؟:d:d
منظورم اینه که مثلا xp چیزی نمیده تو سینگل:d
یا cash یی چیزی:d
این golden gun که کلا فک نکنم 3 تا شم پیدا کرده باشم
بعد یه چیز دیگه:من بخام dlc هارو دانلود کنم فقط باید رایگانارو بگیرم؟
:d:d:d:d:d

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
ممنون ولی فقط همین؟:d:d
منظورم اینه که مثلا xp چیزی نمیده تو سینگل:d
یا cash یی چیزی:d
این golden gun که کلا فک نکنم 3 تا شم پیدا کرده باشم
بعد یه چیز دیگه:من بخام dlc هارو دانلود کنم فقط باید رایگانارو بگیرم؟
:d:d:d:d:d

آره فقط همین . در مورد dlc هم قبلا گفتم که دو تا پک رایگانه که باید دانلود کنی.

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
اقا ما هم اومدیم مولتی این بازی

خعلی توپس و باحال بید خوشم اومد:d

راستی بهترین راه افزایش رنک اسلحه چیه؟من میخام این کلت و یوزی لعنتی رو لول اپ کنم به 6 بشه دو تاییش کرد ولی خعلی سخته:d یعنی دیر میشه

به هر حال این گیمر تگ بد جور پایه بازیم :d Alimw3

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
اقا ما هم اومدیم مولتی این بازی

خعلی توپس و باحال بید خوشم اومد:d

راستی بهترین راه افزایش رنک اسلحه چیه؟من میخام این کلت و یوزی لعنتی رو لول اپ کنم به 6 بشه دو تاییش کرد ولی خعلی سخته:d یعنی دیر میشه

به هر حال این گیمر تگ بد جور پایه بازیم :d Alimw3

بابا تو که یه روزه اینهمه رنکت بالا رفت دیگه مشکلی نداری ولی هرچی kill هات بیشتر باشه و جنازه هارو لوت کنی زودتر لول آپ میشی

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
بابا تو که یه روزه اینهمه رنکت بالا رفت دیگه مشکلی نداری ولی هرچی kill هات بیشتر باشه و جنازه هارو لوت کنی زودتر لول آپ میشی
ا؟:d یعنی من فک میکردم خعلی کم لول اپ شدم که:d
یه سوال:تو قسمتی که میشه ادمتو عوض کنی یا اسلحه بسازی و بخری (فک کنم arsenal بود اسمش) یه قسمت هست اسمش تیتل هست اون چیه دقیقا ؟اول فک کردم مهم نیست بعد دیدم بعضی هاش قفله چیه دقیقا
:dیه چز دیگه:من تو بازی دیدم بعضی ها کلت taser دارن همون برقی ها ولی تو قسمت کلت های من(چه باسه خرید یا کلا قفل) اون اسلحه نبود؟..یعنی بعدا میاد.؟:d اخه من اسلحه دارم قفله این اینجوری نیست؟

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
ا؟:d یعنی من فک میکردم خعلی کم لول اپ شدم که:d
یه سوال:تو قسمتی که میشه ادمتو عوض کنی یا اسلحه بسازی و بخری (فک کنم arsenal بود اسمش) یه قسمت هست اسمش تیتل هست اون چیه دقیقا ؟اول فک کردم مهم نیست بعد دیدم بعضی هاش قفله چیه دقیقا
:dیه چز دیگه:من تو بازی دیدم بعضی ها کلت taser دارن همون برقی ها ولی تو قسمت کلت های من(چه باسه خرید یا کلا قفل) اون اسلحه نبود؟..یعنی بعدا میاد.؟:d اخه من اسلحه دارم قفله این اینجوری نیست؟

سوال اولتو خودمم نمیدونم:d ولی در مورد اون وسیله برقیه بخاطر اینه که اونا کد آنلاین بازی رو خریدن و از یه سری وسایل ویژه نسبت به بقیه بهره مند میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر