Xbox LIVE Gamertag<<<<<MAX PAYNE 3

Alane Wake

کاربر سایت
Jul 9, 2012
14
نام
Sina
سلام..ببخشید من تو ایکس باکس لایو میخوام بازی کنم میرم تو بخش مولتی پلیر مینویسه
download required
in order to maintain compatibility with other players.please download all avillable compatibility packs
بعد هم نوشته
B: BACK
X: go to xbox live market place..
چیکار باید بکنم...میرم داخل مارکت پلیس اش نوشته max payne 3 rockestar pass و پایین اش هم all gme add ons بعد هم extras
میرم توی all game add ons سه تا compatibility داره که free هست و بقیه پوینت میخواد...اون 3 تا free رو دانلود کنم میشه آنلاین بازی کنم؟؟

اگه راهنمایی کنی ممنون ات میشم..

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان برای اولین بار وصل شیم باید همه dlc ها دانلود کنیم؟
چند گیگه؟
لینک پی سی نداره؟
راستی یه توضیح مختصر در باره مولتیش میدین

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
دوستان برای اولین بار وصل شیم باید همه dlc ها دانلود کنیم؟
چند گیگه؟
لینک پی سی نداره؟
راستی یه توضیح مختصر در باره مولتیش میدین

نه همه ی dlc هارو نباید دانلود کنی فقط اون dlc هایی که رایگانه رو باید دانلود کنی که حجمشونم زیاد نیست . پوینت هم نمیخواد در مورد مولتی پلیرشم همون مد هایی که تو بازی های دیگه هست رو داره مثل deathmatch و البته مد gangwars که مود سرگرم کننده ای هست

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
نه همه ی dlc هارو نباید دانلود کنی فقط اون dlc هایی که رایگانه رو باید دانلود کنی که حجمشونم زیاد نیست . پوینت هم نمیخواد در مورد مولتی پلیرشم همون مد هایی که تو بازی های دیگه هست رو داره مثل deathmatch و البته مد gangwars که مود سرگرم کننده ای هست

ممنون از پاسختان
یه چیز دیگه حجم اون dlc رایگانا به 1 گیگ میرسه بعد اگه ایکس باکس 1 روز تو حالت دانلود باشه نمیپکه:d

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
ممنون از پاسختان
یه چیز دیگه حجم اون dlc رایگانا به 1 گیگ میرسه بعد اگه ایکس باکس 1 روز تو حالت دانلود باشه نمیپکه:d

نه دوست عزیز به 1 گیگ نمیرسه فک کنم زیر 200 مگابایت باشه که لازمم نیست 1روز ایکس باکسو روشن بزاری خیالت راحت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر