WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
من که تا حالا همچین چیزی ندیدم و تو گذشته هم کم دیدیم مگه از امسال اینجوری شده باشه که قهرمان رویال میره تو چمبر مسابقه میده ؟!!!!!:-/ به یه باره بعد 15-20 سال قانون کمپانی عوض شده ؟

این wwe network هم احیانا تو هاتبیرد نمیاد |-)

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
اين دو كمربند تا رسلمنيا از هم جدا نخواهند شد.مسابقه اي كه تو رسلمنيا براي اين دو كمربند برگزار ميشه بهتون قول ميدم كه يه ابر مسابقه باشه.

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
من که تا حالا همچین چیزی ندیدم و تو گذشته هم کم دیدیم مگه از امسال اینجوری شده باشه که قهرمان رویال میره تو چمبر مسابقه میده ؟!!!!!:-/ به یه باره بعد 15-20 سال قانون کمپانی عوض شده ؟

این wwe network هم احیانا تو هاتبیرد نمیاد |-)
شنیدم اگرم بیاد پولیه در ماه ۹.۹۹ دلار

در ضمن باتیستا هم پارت تایم هست یعنی تو این دوسالم عملا اسمشو خواهیم شنید از خودش خیلی خبری نمیشه(فقط نگین قراره دو سال درگیر کمربند باشه که مضحکه)

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203

در ضمن باتیستا هم پارت تایم هست یعنی تو این دوسالم عملا اسمشو خواهیم شنید از خودش خیلی خبری نمیشه(فقط نگین قراره دو سال درگیر کمربند باشه که مضحکه)

تو اين دوره wwe تنها پارت تايم بودن باعث ميشه كه يه نفر جذابيتش حفظ بشه.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس

اینجوری که خود باتیستا داره تو تویتر و ...از برگشتش و ...صحبت میکنه خبری از پارت تایم بودن نیست و انگاری میاد که 2 سال تو کمپانی حضور مداوم داشته باشه و به واسطه همین کریرش رو تو wwe به پایان برسونه ( البته که خودم امیدوارم بیشتر از 2 سال بازم حضور داشته باشه چون آمادگی بدنیش واقعا بالاست واقعا و یه عکس هایی جدیدا ازش دیدم که .....خدایی:| یعنی تو این سنم هنوز همون باتیستایه و به قول اون کلیپی که از باتیستا تو شو راو پخش شد still hungury ...انیمال هنوز گرسنست (منظور همون طلبیدن حریفاست یه جورایی :d ) کلا wwe این چند وقته خیلی هم تو سایت خودش هم تو شوهاش از باتیستا داره شدید ساپورت میکنه و ....
ولی چیزی که مشخصه پارت تایم نیست اصن استاری که بخواد به صورت پارت تایم برگرده به کمپانی نه تو رویال اون سال حضور داده میشه نه برا قهرمانی خواهد جنگید(لسنر هم به عنوان مثال اگه تو چمبرهمین امسال قهرمان بشه فول تایم خواهد شد تا حداقل 6 ماه ...چون خواسته و ناخواسته درگیر استوری های کمپانی خواهد شد )
ولی در کل چه صحبت های اخیر خود باتیستا تو صفحات شخصیش و چه حتی کلیپ هایی که داره تو شو ها ازش پخش میشه ( که اشاره میکنه من برگشتم و همه مین اونت ها رو در اختیار خواهم...) خبری از پارت تایم بودنش به میون نمیاد ( حالا بازم باید دید ولی با این چیزهایی که شنیدم و گفتم احتمال پارت تایم بودنش واسه کمپانی دیگه حتی به 1 درصد رسیده ( که این خبر خوبیه )

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
من شنیده بودم پارت تایم میشه شاید خبر درست نباشه و با این احتمالات خبر غلطه چون نمیشه تو قرارداد اومده باشه تا فلان روز فول تایم بعد پارت تایم امیدوارم با یه استوری در خور کریرش تموم بشه حالا هر موقعی

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بچه ها خنده داره من میخوام راجع به بازی wwe2k14 صحبت کنم
شوخی کردم از بس بحث شده راجع به اتفاقات درون wwe که اسم تایپک را باید بزارند انجمن کشتی کج
بی خیال
اقا من چون wwe13 را بازی نکردم خیلی اینو متوجه نمیشم از پارسال در بخش moveset گذینه ها ی جدیدی اضافه شده که مهمترین اون فینیشر سوم هست که اسمش altenate finisher هست سوال من اینکه که این فینیشر کجا انجام میگیره من که هر کاری میکنم از همون فینشر اول و دوم استفاده میشه در خود مسابقه
کسی میدونه برای کجاست ؟

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
بچه ها خنده داره من میخوام راجع به بازی wwe2k14 صحبت کنم
شوخی کردم از بس بحث شده راجع به اتفاقات درون wwe که اسم تایپک را باید بزارند انجمن کشتی کج
بی خیال
اقا من چون wwe13 را بازی نکردم خیلی اینو متوجه نمیشم از پارسال در بخش moveset گذینه ها ی جدیدی اضافه شده که مهمترین اون فینیشر سوم هست که اسمش altenate finisher هست سوال من اینکه که این فینیشر کجا انجام میگیره من که هر کاری میکنم از همون فینشر اول و دوم استفاده میشه در خود مسابقه
کسی میدونه برای کجاست ؟

در دوجا به كار ميره يكي هنگامي كه بازيكن هر دوفينيشرش طوري باشه كه به صورت ايستادني زده نشه مثلا يه فينيشرش people elbow باشه يكيش شارپ شوتر.اين موقع هستش كه آلترنيت فينيشر بعنوان يه فينيشر سوم كه به صورت ايستاده اجرا ميشه به كار مياد مثل پايلدرايور.اين كارا براي اين كردند كه وقتي wake up taunt رو انجام ميدي حتما بتوني يه فينيشر بزني(حتي اگه بازيكنت فينيشري نداشته باشه كه به صورت ايستاده انجام بشه).مورد ديگشم فكر كنم براي فينيشر زدن بر روي ميز گزارشگرهاست.

آخرین ویرایش:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچها کدمتون مسابقه سی ام پونک و اندرتیکر رو در رسلمنیا 2013 دیده.اونجا که سی ام پونک عدای اندرتیکر رو در آورد ترکیدم ار خنده=)):))=)).عکسشو ميذارم فردا.

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
خیلی مسخره بود رومن رینز گروه شیلد همه رو انداخت بیرون اخرش باتیستا با یک حرکت مسخهر و ناعین شده رومن رو انداخت بیرون و برد اصلا شورشو در اوردند
کاملا حق رومن بود ببره ولی با دخالت کمپانی باتیستا برد تماشاچیا هم هو کردن باتیستا رو :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خیلی مسخره بود رومن رینز گروه شیلد همه رو انداخت بیرون اخرش باتیستا با یک حرکت مسخهر و ناعین شده رومن رو انداخت بیرون و برد اصلا شورشو در اوردند
کاملا حق رومن بود ببره ولی با دخالت کمپانی باتیستا برد تماشاچیا هم هو کردن باتیستا رو :d

چیو برد ،؟؟ رامبل رو !؟ عجیبه ، باز کمپانی چه خوابی دیده وتسه باتیستا ، این میخوان همش هیل کنن ،
هیل خوبی نیست به نظرم باتیستا ، فقط فیس خوبیه.

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
چیو برد ،؟؟ رامبل رو !؟ عجیبه ، باز کمپانی چه خوابی دیده وتسه باتیستا ، این میخوان همش هیل کنن ،
هیل خوبی نیست به نظرم باتیستا ، فقط فیس خوبیه.

هیل چی است اصلا یک مسخره بازی شده باتیستا کاملا مضخص بود رومن خودش خودشو انداخت بیرون تا باتیستا ببره بعد کل سالن هم برایان رو میخاستن
شده بود سیرک wwe :d
بعد را دیشب لزلر اومد گفت یا بزارید براک با باتیستا یا رندی امشب بازی کنه بهش اجازه بازی ندادن اونم گرفت گولداست و کودی رو تا میتونست زد و گفت تا زمانی که بهم بازی برای کمربند ندید همه رو میزنم همینطوری
برای چمبر هم 4نفر تائید شدن و فقط دو نفر موندن »»» سینا شیمس رندی برایان و احتمالا حدود 30 درصد رومن گروه شیلد
اینو جدی میگم کاملا تبدلی به سیرک شده wwe :-&

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
اليمينيشن چمبر سر دو كمربنده؟همون كه سينا شيمس رندي و برايان براش تاييد شدن؟اگه اينطوريه كه براك لزنرم جز اون دو نفر باقي مونده بايد باشه.
احتمال بازي آندرتيكر راك به نظرم خيلي زياد شد

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
این رومن رینز چه استار خوش استیل و آینده داری بشه واسه کمپانی ...مقدمات جداشدنش از شیلد هم که تو رامبل فراهم شد - خداییش حق رومن رینز بود این رامبل طوفانی به پا کرد تو رامبل خیلی از اسمی هارو هم انداخت بیرون و رایولری آخرش با باتیستا هم قشنگ بود - کلا اگه باتیستا تو این رامبل نبود ( چون قهرمانیش از قبل قطعی بود تو این رامبل با برگشتش و میخواستن بفرستنش سر کمربند تو رسل 30 ) حق رومن رینز خوش استیل و آینده دار بود- واقعا پس بی ربط نبوده که سران کمپانی میخواستند یه رایولری بین این رومن رینز و گلدبرگ به پا کنند سر اسپیرهاشون و ...( البته که گلدبرگ بازم دست نیافتنی بود و بی همتا) ولی بازم جالب میشده و اینجوری که معلومه هنوز تو فکرشند و گفته بودند بعد از پاشیده شدن گروه شیلد از هم.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر