WWE`12 | Xbox 360

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام دوستان چطوری میشه طرفو به اطراف رینگ برد و مثل wwe 11 سرشونو به میله های گوشه های رینگ یا به پله های دور رینگ زد یا روی زمین کشوندشون و به گوشه رینگ برد و پاهاشونو به میله های اطراف رینگ زد؟؟؟دگمه هاش فرقی کرده یا این قابلیت تو 12 ورداشته شده؟؟؟
یه سوال دیگه چطور میشه با آندرتیکر Chokeslam زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان چطوری میشه طرفو به اطراف رینگ برد و مثل wwe 11 سرشونو به میله های گوشه های رینگ یا به پله های دور رینگ زد یا روی زمین کشوندشون و به گوشه رینگ برد و پاهاشونو به میله های اطراف رینگ زد؟؟؟دگمه هاش فرقی کرده یا این قابلیت تو 12 ورداشته شده؟؟؟
یه سوال دیگه چطور میشه با آندرتیکر Chokeslam زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با Lt+Rt البته دیگه سر حریف رو به پله نمیکوبه و پاهاش رو هم یادم نیست میکوبه یا نه!
باید وقتی حریف گیج شده یک سمت رو بگیرید و A بزنید؛مثلا چپ+A یک فن هست و راست+A d; فن دیگه و... که یادم نیست کدوم Choleslam هست!
برای گیج شدن هم باید حریف رو به اندازه کافی بزنید و بعد بلندش کنید که در این حالت تلو تلو میخوره!

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان برا من سوال پیش اومده که چرا تو اون قسمت داستانی بازی وقتی 3 به 3 مسابقه میدیم نمیشه جای بازیکنام رو عوض کنم و مجبورم با یکی که از اول تو رینگ اومده تا اخر ادامه بدم وقتی میرم گوشه رینگ lb میزنم جاشونو با هم عوض نمیکنن!!!!!!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان برا من سوال پیش اومده که چرا تو اون قسمت داستانی بازی وقتی 3 به 3 مسابقه میدیم نمیشه جای بازیکنام رو عوض کنم و مجبورم با یکی که از اول تو رینگ اومده تا اخر ادامه بدم وقتی میرم گوشه رینگ lb میزنم جاشونو با هم عوض نمیکنن!!!!!!!!
چون بازی مثل فیلم سینمایی هست و شما باید در اون موقع توسط همون سوپراستار یکی رو حذف کنید یا حذف بشید!
خود مسابقات واقعی WWE هم همینطوری شده فقط یه ذره حرفه ای تر!
مثلا Kane باباش رو میذاره تو سردخونه!:|
حالا سردخونه کجا بوده تو Stage معلوم نیست!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
وقتی حریفو میگیریم و یه نوشته میاد و رنگ قرمزش پر میشه............اون چطوریه؟من هر موقع میخوام این حرکتو بزنم سریع رنگ قرمزم خالی میشه و حریف منو میزنه

پ.ن:خودم فهمیدم

یه سوال دیگه: لباس کاراکترهارو چطوری میشه عوض کرد؟؟؟مثلا سین کارا همیشه لباسش آبیه میخوام عوضش کنم

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
یه سوال دیگه: لباس کاراکترهارو چطوری میشه عوض کرد؟؟؟مثلا سین کارا همیشه لباسش آبیه میخوام عوضش کنم
باید بری قسمت Creations و اونجا دنبالش بگردی.تو نسخه قبلی میشد ولی تو اینو نمیدونم.
===============
هر کی دوست داره بیاد لایو بازی کنیم.:d

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
سلام
من تو قسمت رسلمنیا فکر کنم (:d) با جان سینا میرم هر کاری می کنم دکمه y زرد رنگ پر بشه نمیشه
نمیدونم مشکل از کجاست باور کنین مثله خر میزنمش:(
کمک کنین;;)
ممنون:x

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
سلام
من تو قسمت رسلمنیا فکر کنم (:d) با جان سینا میرم هر کاری می کنم دکمه y زرد رنگ پر بشه نمیشه
نمیدونم مشکل از کجاست باور کنین مثله خر میزنمش:(
کمک کنین;;)
ممنون:x

نبایدم انقدر مثل خر :D بزنیش.وقتی بالای سرش نوشت Y نزنش و برو نزدیکش تا Y رنگی بشه اون موقع Y رو بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر