WWE`12 | Xbox 360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
چون پینگا داغونه
بر فرض مثال وقتی بکسو بزنی دقیقا باید یه ثانیه یا دوثانیه بشماری تا جواب دبه که بخاطر سرورا اشغالشون بود
البته رو 2010 تست کردم
2011 هم که مثل فیفا یه هفته بیشتر اعتبار نداشتی و باید بعدش پول بدی
2012 تست نزدم
ولی الله وکیلی یه فازی میده این انلاین کشتی کج وصف نشدنی مخصوصا با رفیقت تگ تیم بدی

توهمم زدیرو واسه این گفتم که با سانتینو مارلو میبرمت:D
اهان از اون لحاظ.:d
اصلا تو هرکی رو که بگی من برمیدارم.از این بهتر دیگه چی میخوای.:d

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ببخشید الان شما 2 تا چطونه دیدید لایو نمیشه بازی کرد برای هم کری میخونید ؟ اصلا میخواین یک کاری کنیم همینطور ادامه بدید منم میشم داور اسپشیال مسابقتون فقط الان دارید چه جور مسابقه ای میدید من که میگم no dq باشه بهتره (:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
پیش بینی میکنم
عمرا.:d
ببخشید الان شما 2 تا چطونه دیدید لایو نمیشه بازی کرد برای هم کری میخونید ؟ اصلا میخواین یک کاری کنیم همینطور ادامه بدید منم میشم داور اسپشیال مسابقتون فقط الان دارید چه جور مسابقه ای میدید من که میگم no dq باشه بهتره (:
حالا بشه یا نشه.:dمنکه به بازیم شک ندارم.به نظرم مسابقه Hell In Cell باشه خیلی بهتره.:d

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
حالا بشه یا نشه.:dمنکه به بازیم شک ندارم.به نظرم مسابقه Hell In Cell باشه خیلی بهتره.:d
ای بابا شما خودتون مبارزه کنین من بوق میزنم واستون:Dولی کمبود امکانات اگه نبود هیچ بازی ای به اندازه همین کشتی کج حال نمیده:D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ای بابا شما خودتون مبارزه کنین من بوق میزنم واستون:Dولی کمبود امکانات اگه نبود هیچ بازی ای به اندازه همین کشتی کج حال نمیده:D

اصلا میگم چطوره شما 2 تا مسابقه Inferno Match رو برگزار کنید.:d
شما دو نفر گند زدین به تاپیک
اخه ادعا دیگه چقدر.ما هم که این وسط مو هستیم دیگه.شما دو تا با هم تگ تیم هم بشین،باز حریف من نمیشین.این رو من نمیگم...امار میگه.
شما کشتیگیرهای nxt محسوب میشین.
جدا از شوخی ....میخوام یه راز رو از wwe 12 به شما یگم.
میدونین وقتی حریف به سمت شما میدود به قصد گرفتن،اونوقت بهترین کار چیه که حرکتش رو بدل کنید؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
شما دو نفر گند زدین به تاپ
اخه ادعا دیگه چقدر.ما هم که این وسط مو هستیم دیگه.شما دو تا با هم تگ تیم هم بشین،باز حریف من نمیشین.این رو من نمیگم...امار میگه.
شما کشتیگیرهای nxt محسوب میشین.
جدا از شوخی ....میخوام یه راز رو از wwe 12 به شما یگم.
میدونین وقتی حریف به سمت شما میدود به قصد گرفتن،اونوقت بهترین کار چیه که حرکتش رو بدل کنید؟

خونسردی خودتو حفظ کن چنتا نفس عمیق بکش
اصولا من تو بازی نمیزارم کار به جایی بکشه که حریفم بخواد بیاد طرفم و بدلش کنم

/:)/:)
:|:|

acbrotherhood

کاربر سایت
Oct 28, 2010
31
این همه کشتی کج کار اینجا هستن یکی نمیتونه جواب بده؟:d

سلام.
من توی این بازی 3 نفر مونده ازادش کنم.
اولین خونه سمت راست-بالا و اولین خونه سمت چپ و خونه پایینیش هنوز باز نشده.
چطوری باید بازشون کنم.؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
شما ها اصلا به این فکر کردید که ممکنه وسط بازیتون یک نفر به اسم گلدبرگ (خود بنده) وارد بشه بعد دبل دیسکالفکشن شه اینم ممکنه من که میگم یک مسابقه باشه که نتیجه داشته باشه اوکی شوخی باحالی است اما جدی ای کاش میشد بریم لایو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر