Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

mgg_back

عضو جدید
Nov 6, 2006
99
اگه تا الان مولتی u3 رو نزدی و بار اولت هست طبیعیه برای منم بار اول 20-25 دقیقه طول کشید بازیکن پیدا کنه دفعات بعد درست میشه
جدا ؟؟؟؟ من الان يعني بايد چي كار كنم ؟ جاهايي كه ميرم مسيرش درست
؟ كار ديگه اي نبايد كنم؟

---------- نوشته در 09:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:28 PM ارسال شده بود ----------

خيلي طول ميكشه واسه پيدا كردن اما خيلي حال داد يه بار تونستم

راستي كدوم حالتش بهتره

اصلا يكي كه واردتر از بقيه هستش بياد يه تاپيك آموزشي بزنه

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
من وقتی مولتی U3 رو بازی میکنم هر 1 دقیقه به طور میانگین عکس یه کابل میاد با یه پریز:d که از هم جدا هستن..و کلا دسته هم دیگه کار نمیکنه تا دوباره درست بشه..
میخواستم بدونم این Time out هست؟
پینگم خیلی خوبه با 4.2.2.4 روی 180 هست داخل Killzone 3 هم هیچ مشکللی ندارم با مولتیش و فقط این یدونه بازی اینطوری هست.
دوستان راه حلی ندارن؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
خوب DLC جدید هم 13ـم میادش! :d
[video=youtube;uuUirbmITok]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uuUirbmITok[/video]

اسمش Co-Op Shade Survival میباشد و دشمن ها کلا همشون از این آتیشی ها هستند :d یک سری مدال و چیز میز هم اضافه میشه!
برای اعضای FHC که رایگانه،و برای بقیه هم قیمتش 6 دلار هست!

و گفتن DLC آخر برای Fortune Hunters’ Club یعنی 14ـمین DLC ماه آپریل میاد! ولی همچنان بعدش برای U3 برنامه هایی دارن! (خداکنه این آخری حداقل مپ جدید باشه! :d )

دلیل اضافه نشدن تروفی هم من درست نفهمیدم چیه! ولی مثل اینکه میگند امکان پذیر نیست :d اطلاعات غلط ندم بهتره در کل :d ولی خوب واقعا چرا تروفی نداره؟ :d

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
آقا فقط باید پیش خرید می‌‌کردیم که بتونیم عضو FHC بشیم ؟ الان راهی‌ نداره ؟
مثل اینکه همچنان هم میشه عضو FHC شد! با همون قیمت و امکانات
yahoo_4.gif
ممنون . قیمتش چنده ؟

آخرین ویرایش:

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اقا الان من بخوام انلاین بازی کنم حتما باید پچ جدید رو دان کنم .....من پینگم تقریبا 290 یا 300 هستش بنظرتون با مشکل بر میخورم؟؟؟؟؟؟........میتونم با نرم افزار ps3 prox اپدیت بازی رو دان کنم و بعد انتقال بدم؟؟؟؟؟؟؟؟

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
خوب این نقشه جدید که Co-Op هست دیشب روی استور امریکا امد و امشب هم برای استور اورپا میاد .کسانی که عضو گروه انچارد هستن مثل dlc های قبل این هم مجانی میتونن دانلود کنن و لذت ببرن>:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
خوب اطلاعاتی هم از DLC بعدی اومد! اول اینکه این DLC تو ماه آینده میادش،بعد اینکه آخرین DLC برای بچه های عضو FHC هست! یعنی اگر در آینده بازم DLC باشه دیگه باید جدا بخریم! :d
این DLC آخر بالاخره چندتا مپ کاملا جدید هستش! یکیش همون مرحله ی دزدان دریایی و اینا هست،اون یکی هم شهری میباشد تا حدودی شبیه یمن (سبک معماری شهر رو میگم :d )! فعلا این 2 تا معرفی شدن،حالا اینکه فقط این 2 تا کپ هستن یا مثل قبلی ها 4تان رو نمیدونم!
خدا کنه بالاخره با این DLC بیان تروفی هم بزارن برای بخش مولتی!

Old Quarted :
Graveyard :
این همونیه که تو بتا بود و میگفتن میشه رفت زیرآب دیگه؟ با توجه به یکی از عکس ها هم به نظر درست میاد! چیز جالبی میشه :d

هنوز قیمت این مپ ها مشخص نشده! اطلاعات جدیدی اگر اومد اینجا میزارم .​

ahmad_a

کاربر سایت
Jun 22, 2011
74
بالاخره منم تو 3 4 روز تمومش كردم به نظر من از 2 قشنگ تر بود از همه لحاظ.برخلاف نظر همه كه ميگن 2 بهتر بود;) اشتباه پست گذاشتم:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
منم تا حدودی هستم :d
----
خوب یکی دیگه از مپ های جدید معرفی شد! البته هنوز خبری از تاریخ عرضه ـش به طور دقیق نیست! فقط گفتن تو این ماه میاد!

Oasis :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر