Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام دوستان. همونطور که می دونید فردا Beta ـی ِ بخش Multiplayer ـه این بازی بروی ِ PSN قرار خواهد گرفت و قابل دانلود خواهد بود.

با توجه به اینکه این بازی مشتاقان ِ زیادی داره گفتم این تاپیک رو بزنم که دوستانی که قصد دانلود و تجربه ی این شاهکار رو دارن بیان قرارهای ِ خوشون رو اینجا بذارن.

این Beta از تاریخ ِ 28 ِ June تا 13 ِ July ادامه خواهد داشت و شامل Map ـهایی به نام ِ The Airstrip ، The Chateau و Yemen خواهد بود که در تاریخ های معین قابل بازی خواهند بود.

دوستان PSN ID هاتون رو هم بگید تا با هم هماهنگ بشیم بازی کنیم.

بعدش بیایم از بازی بگیم. از Map ـهایی که داره، طراحی ِ Map ـها چجوریه. نقاط ِ ضعف و قوت ِ بازی و ... و ...

لازم ـه یادآور بشم که فردا فقط اعضای Plus می تونن Beta رو دانلود کنن، و اعضای معمولی 5 July.

منتظرتون هستم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Akiba

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
مسلمــا فردا وارد ـه بخش Download Managment می شه !

PSN ID هم که مشخصه، اما به نظر من فردا به طور کل هیچ قرار نزارین بهتره چون بعضی ها سرعت دانلود خوبی ندارن و فک کنم دانلود کردنش 1-2 روز طول بکشه براشون. :|

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
آقا من که فعلا باید سیستم رو به 3.66 ارتقا بدم و فعلا نتونستم آنلاین بشم.
هر وقت اومد تو رو خدا بیاید اینجا هم بگید که ما هم بدونیم ها!
ممنون
اگه کسی هم تو غرب تهران هست که بتونه دانلود کنه(با کامپیوتر) و من بیام ازش بگیرم ممنونش میشم.آخه اینترنت من حجمیه و 1.7 گیگ تقریبا 12-13 تومان میوفته.
حالا یه جوری از خجالتش در میایم

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
بتا در ساعت 2PM Pacific Daylight Time در دسترس خواهد بود!

25196342918220819157.png

• Like
Reactions: Politiciλn

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام دوستان واسه دانلود اومذده؟؟؟ چون من الان به پی اس ان وصل شدم فقط 3.66 رو دان کردم (رسما" سونی دهن ما رو سرویس کرد ماهی یک بار یه ورژن میده بیرون) کدوم قسمت باید برم تا دان کنم؟؟
ممنون

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
سلام دوستان واسه دانلود اومذده؟؟؟ چون من الان به پی اس ان وصل شدم فقط 3.66 رو دان کردم (رسما" سونی دهن ما رو سرویس کرد ماهی یک بار یه ورژن میده بیرون) کدوم قسمت باید برم تا دان کنم؟؟
ممنون
هنوز نیومده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر